Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 16:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Opowieść o nadziei i wierze, tajemnicy i nieznanym...  (Przeczytany 6480 razy)
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« : 06-09-2012, 13:32 »

Jest znany jako Jan od Boga - medium spirytystyczne, uzdrowiciel, dla niektórych cudotwórca.
Brazylijski rolnik zdobył rozgłos wykonując operacje bez znieczulenia używając prostych narzędzi i nieznanych metod.
"Bóg wysłał mnie z misją. Działa przez mnie" - twierdzi.
Oto opowieść o nadziei i wierze, tajemnicy i nieznanym. Oto opowieść o człowieku zwanym Janem od Boga.
Jan od Boga.
Bardzo ciekawy film. Warto obejrzeć.

http://vod.pl/jan-od-boga-cudotworca,82504,w.html
Zapisane

scorupion
« Odpowiedz #1 : 06-09-2012, 14:07 »

Ja to musiałbym pojechać do tego magika, żeby coś zrobił, abym zaczął wierzyć w takie sztuki. Całkiem możliwe, że to zrobię. To znaczy pojadę, a nie uwierzę.
Ileś lat temu słynni byli podobnie działający chirurdzy z Filipin. Niestety okazali się hochsztaplerami.
Mniej więcej w tym samym czasie miałem wątpliwą przyjemnośc spotkania się z Harrisem. Była połowa października, a pod koniec listopada tak mnie pogięło, że trzyma do dzisiaj.
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #2 : 06-09-2012, 14:13 »

Znany jako Jan od Boga, a będący Janem od Diabła. I teraz wszystko się zgadza.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #3 : 06-09-2012, 14:21 »

A mnie bawią ludzie, którzy wierzą, ze wszytko czego nie rozumieją pochodzi od Boga i to jeszcze tego z Biblii lub innej chałtury. smile
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #4 : 06-09-2012, 17:12 »


Piękna strona zła. (plik w formacie PDF). Warto przeczytać.

A mnie bawią ludzie, którzy wierzą, ze wszytko czego nie rozumieją pochodzi od Boga i to jeszcze tego z Biblii lub innej chałtury. smile

Dokładnie. Mnie też bawią tacy którzy tego czego nie rozumieją nazywają chałturą, a jeszcze bardziej tacy którzy mówią że ich to bawi.


Ileś lat temu słynni byli podobnie działający chirurdzy z Filipin. Niestety okazali się hochsztaplerami.
Mniej więcej w tym samym czasie miałem wątpliwą przyjemnośc spotkania się z Harrisem. Była połowa października, a pod koniec listopada tak mnie pogięło, że trzyma do dzisiaj.

Harris to typowy szarlatan. Wiele osób na tym było i ucierpiało ale mało kto to skojarzył.
« Ostatnia zmiana: 06-09-2012, 17:24 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #5 : 06-09-2012, 20:51 »

Bujasz Laokoon! Ciebie od wielu lat nic nie bawi ale za to wiele drażni. Wiary się nie rozumie, tylko wierzy.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!