Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 12:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nieumywakin - nadtlenek wodoru  (Przeczytany 14177 razy)
Gościsław
« : 07-09-2012, 11:03 »

Ciekawe wnioski dotyczące dochodzenia do zdrowia i profilaktyki zdrowotnej z wykorzystaniem nadtlenku wodoru (woda utleniona) opisuje Nieumywakin w swojej książce "Woda utleniona na straży zdrowia".
Jeśli ktoś chce się zapoznać mam ją w PDF i mogę przesłać mailem.
« Ostatnia zmiana: 10-09-2012, 13:36 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #1 : 07-09-2012, 13:37 »

Ciekawe, ale nie wspomina on nic w zasadzie o podstawach zdrowia. Pisze natomiast o nadtlenku wodoru jako jakimś cudownym panaceum na wszystko. Warto się zapoznać z publikacją ale podchodzić do tego ostrożnie... podobnych cudów już było mnóstwo i zawsze jedni twierdzili że im pomaga a inni że nie. Ostatecznie jeśli przyjąć że profilaktyka zdrowotna ma nas postawić na nogi to po co jeszcze jakieś wymysły typu nadtlenek wodoru?

Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #2 : 07-09-2012, 15:42 »

Woda utleniona to kolejny, cudowny specyfik do maskowania problemów ze zdrowiem. Książka jest pisana naukowym językiem ale treści zawiera mało. A szczególnie wniosków.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #3 : 08-09-2012, 14:58 »

Ja nie czytatałam, ale też z rezerwą podchodzę do cudownych właściwości różnych specyfików. Całe życie służyłam jako "tester" dla różnych nowości i wszystkie nowe preparaty chętnie stosowałam, mając nadzieję na cudowne uzdrowienie i nigdy nic mi nie pomogło tak naprawdę, ale wyciąnęłam wnioski po 10 latach błądzenia :-) Obecnie moje stanowisko jest takie, że żadne wynalazki nie pomogą, jeśli nie zastosuje się diety i nie włoży się pracy w proces zdrowienia. Tabletki, napary, krople, płyny, witaminy nie pomogą nigdy, jeśli nie będzie wdrożona dieta, nie zostaną wykluczone alergeny z jadłospisu oraz nie zostaną wyleczone nadżerki w jelitach.
« Ostatnia zmiana: 08-09-2012, 15:01 wysłane przez Domi5 » Zapisane
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #4 : 10-09-2012, 12:35 »

Ja kiedyś testowałem MMS, też napaliłem się na ten cudowny środek. Mimo iż testy nie trwały długo, to teraz kiedy nabyłem juz jakąś podstawową wiedzę w zakresie zdrowia - omijam takie wynalazki z dużym sceptycyzmem, co i Tobie Gościsław proponuję.
« Ostatnia zmiana: 10-09-2012, 13:35 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #5 : 10-09-2012, 14:37 »

Ja nie czytatałam, ale też z rezerwą podchodzę do cudownych właściwości różnych specyfików. Całe życie służyłam jako "tester" dla różnych nowości i wszystkie nowe preparaty chętnie stosowałam, mając nadzieję na cudowne uzdrowienie i nigdy nic mi nie pomogło tak naprawdę, ale wyciąnęłam wnioski po 10 latach błądzenia :-) Obecnie moje stanowisko jest takie, że żadne wynalazki nie pomogą, jeśli nie zastosuje się diety i nie włoży się pracy w proces zdrowienia. Tabletki, napary, krople, płyny, witaminy nie pomogą nigdy, jeśli nie będzie wdrożona dieta, nie zostaną wykluczone alergeny z jadłospisu oraz nie zostaną wyleczone nadżerki w jelitach.

I to jest podstawa. Dieta, nadżerki... czas! A reszta np. ziółka można stosować, próbować ale jak jest na czym, a nie żeby przyciskać i tak już osłabiony organizm. Organizm musi mieć z czego wziąć żeby się wyleczyć. A te wszystkie ziółka i tabletki działają jak kapo w obozie. Popędzają coś czego nie wolno popędzać.
Zapisane
Gościsław
« Odpowiedz #6 : 10-09-2012, 15:12 »

Co to jest MMS?
Laokoon tego co piszesz nie biorę  pod uwagę. Napisałeś 2 500 postów i nagle piszesz, ze twój stan jest tragiczny.  Czerwona lampka mi się świeci.
Zapisane
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #7 : 10-09-2012, 15:32 »

Cytat
Co to jest MMS?
http://kazik1.republika.pl/Inne/MMS-Lek_XXI_w.htm
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #8 : 10-09-2012, 16:43 »

Wielu ludzi nie wie, że MMS jest w istocie utleniaczem. Jest bardzo skuteczny w zabijaniu bakterii w toalecie, ale z pewnością nie powinno się go łykać. Aktywnym składnikiem MMS nie jest żaden minerał, lecz dwutlenek chloru (utleniony chlor), który powstaje z chemicznej kombinacji chlorynu sodu i kwasu octowego (octu) lub cytrynowego. MMS jako trucizna faktycznie zabija niepożądane bakterie w twoim ciele, ale naiwnością byłaby wiara w to, że ostrożnie wybiera on, co zniszczyć, albo że spowodowane przezeń zniszczenia mają jedynie ograniczone konsekwencje. To szokujące, że MMS ma tak szerokie rekomendacje, że polecany jest ludziom już i tak osłabionym, a w dodatku zaleca się długotrwałe jego stosowanie. Tak naprawdę, potencjalne długotrwałe i niebezpieczne skutki uboczne regularnego stosowania MMS powinny przyprawić każdego o dreszcze.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #9 : 10-09-2012, 16:49 »

Znałam panią, która, za namową swego partnera-idioty, stosowała MMS, na poprawę zdrowia (była piękna i atrakcyjna, że tylko pozazdrościć). Nie żyje, zmarła nie wiedzieć na co...
Zapisane

Gościsław
« Odpowiedz #10 : 10-09-2012, 17:14 »

Poczytałem o MMS. Nie rozumiem jak można wlewać w siebie utleniony chlor. Totalny odjazd dla desperatów.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #11 : 11-09-2012, 17:13 »

Co to jest MMS?
Laokoon tego co piszesz nie biorę  pod uwagę. Napisałeś 2 500 postów i nagle piszesz, ze twój stan jest tragiczny.  Czerwona lampka mi się świeci.

Nie musisz. Fakt jest faktem że wszystkie te cuda typu woda utleniona do picia to pic na wodę. Choremu to nic nie da a zdrowemu nie potrzebne. Tak samo albo jeszcze gorzej jak np. stosowanie homeopatii lub ziół bez uwzględnienia podstaw którymi jest zmiana odżywiania i profilaktyka zdrowotna.

Poczytałem o MMS. Nie rozumiem jak można wlewać w siebie utleniony chlor. Totalny odjazd dla desperatów.

A jak można wlewać w siebie wodę utlenioną?

Znałam panią, która, za namową swego partnera-idioty, stosowała MMS, na poprawę zdrowia (była piękna i atrakcyjna, że tylko pozazdrościć). Nie żyje, zmarła nie wiedzieć na co...

Chyba wiedzieć. Nie ma co ukrywać. Zmarła na MMS.
« Ostatnia zmiana: 11-09-2012, 17:16 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Euroscan
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.06.2011
Skąd: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 145

« Odpowiedz #12 : 12-09-2012, 12:25 »

Zastosowanie wody utlenionej ( a raczej 3% roztworu Perhydrolu ) jest opisane na stronie vibroniki.
Metody podane w książce Nieumywakina są konwertowane na potrzeby polskie i podane na tej stronie.
Ja przekonałem się tylko do metody "wlewania 3% roztworu perhydrolu" do kanałów ucha, efekt błyskawiczny, polecam.
Zapisane

euroscan:uparciuch, wydzielacz, GT2 zbieracz, KB, DZ, MO.
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #13 : 12-09-2012, 12:30 »

To prawda. trzyprocentowa woda utleniona daje bardzo dobre efektu w przypadku zapalenia ucha środkowego.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Gościsław
« Odpowiedz #14 : 12-09-2012, 12:44 »

Palę papierosy i to sporo, co wiąże się z niedotlenieniem organizmu, a szczególnie mózgu
Wczoraj zrobiłem sobie eksperyment wlewając do wody 10 kropli wody utlenionej, po czym małymi łykami wypiłem. Efekt natychmiastowy w postaci lepszego dotlenienia organizmu i jaśniejszego myślenia.
Zrozumiałem też dlaczego  u palaczy gęstnieje krew. Dla mnie lektura ciekawa.
Zapisane
Euroscan
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.06.2011
Skąd: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 145

« Odpowiedz #15 : 12-09-2012, 20:09 »

To może wymienimy się PDF-ami ?
Zapisane

euroscan:uparciuch, wydzielacz, GT2 zbieracz, KB, DZ, MO.
Gościsław
« Odpowiedz #16 : 12-09-2012, 20:15 »

Wyślij na priv swój mail.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!