Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 16:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 3 lata picia mikstury - to najpiękniejsze co może być  (Przeczytany 109450 razy)
Jagoda47
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2004
Skąd: opolskie
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #40 : 30-05-2012, 22:06 »

Witam wszystkich. Jagoda żyje smile i ma się dobrze i nic się u mnie nie zmieniło od ostatniego nagrania. Czasem Was podczytuje, ale nie udzielam się, bo myślę, że już wszystko powiedziałam i napisałam, a i czasu tez za bardzo nie mam, ale jeżeli ktoś zadał mi pytanie prywatnie, to zawsze odpowiedziałam.
Wracając do naszej mikstury i do zasad, którymi się kieruje, to niezmiennie od lat są te same, czyli staram się zdrowo odżywiać i czasem pobiegać dla zdrowia, żeby utrzymać szczupłą sylwetkę. Włosów dalej nie farbuję, bo nie muszę i mam zawsze ubaw, jak jestem u fryzjera, bo to  rzadkość spotkać 50-latke z niefarbowanymi włosami.

Kochani życie bez chorób jest piękne, tyle mogę powiedzieć. Wśród moich znajomych jestem wyjątkiem, zarówno pod względem poglądów na zdrowie jak i samego zdrowia.

Psychicznie trochę gorzej, bo dużo się wydarzyło w moim życiu, ale daje radę, bo wyznaje zasadę, że przeszłości nie zmienię, przyszłości nie znam, więc tu i teraz jest najważniejsze.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich smile   
 
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #41 : 31-05-2012, 04:46 »

Dzięki Jagoda za tę optymistyczną wypowiedź ;-) Super, że możesz cieszyć się zdrowiem i mam nadzieję, że też uda mi się osiągnąć kiedyś taki etap..
Zapisane
Jagoda47
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2004
Skąd: opolskie
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #42 : 09-06-2012, 21:53 »

Witam wszystkich serdecznie.

Żeby było z pożytkiem dla wszystkich, to postanowiłam odpowiedzieć na maila na forum.
Zadano mi pytanie " czy nadal obserwujesz poprawę w swoim stanie zdrowia? "
Właściwie, to nie wiem co mam odpowiedzieć, bo stan mojego zdrowia na dziś jest idealny i nie ma mi się co poprawiać.
Powiem tak - te dolegliwości, które były już dawno ustąpiły i musiałam przeczytać swoje posty żeby sobie przypomnieć, co mi dolegało.
Najbardziej przerażające były te guzki na strunach głosowych, które zniknęły po jakimś czasie, ale już nie pamiętam po jakim.
Od tamtego czasu pije MO i staram się zdrowo odżywiać, a że mam swoją działkę i szklarnię i kurki więc jest mi łatwiej.
Od ponad 25 lat interesuję się medycyną naturalną, więc nie mam problemów z piciem ziół, jeżeli jest taka potrzeba i moi synowie również nie mają, bo od dawna piją MO i wiedzą o co chodzi z tym wszystkim.
Trochę gorzej było z obecną synową i przyszłą synową, ale daliśmy radę smile.

Na dobre zdrowie ma wpływ wiele innych rzeczy nie tylko mikstura, bo i pozytywne myślenie i wybaczanie i wiele innych pozytywnych zachowań, czego wszystkim życzę.
« Ostatnia zmiana: 28-02-2015, 03:02 wysłane przez Mistrz » Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #43 : 09-06-2012, 22:11 »

Sukcesem jest zapomnieć o chorobach i kontynuować ZZO. Często się zdarza, że jak mijają dolegliwości, to wracają stare nawyki. Gratuluję jeszcze raz i dziel się z nami swoimi doświadczeniami, bo z takim stażem, to pewnie wiedzę na temat zdrowia masz w małym paluszku ;-)
Zapisane
Novalijka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05-01-2008
Wiedza:
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 371

« Odpowiedz #44 : 12-06-2012, 08:33 »

Gratuluję Jagoda!:)
Bardzo miło, że piszesz o tak pozytywnych doświadczeniach związanych z dietą i MO i dajesz nam wszystkim super przykład:)
Zgadzam się z Tobą, żeby osiągnąć sukces potrzebnych jest klika czynników, dieta, MO, zioła, a także wiara w osiągnięcie sukcesu, pozytywne nastawienie do ludzi i do świata, wybaczenie sobie i innym:)
Ja też wierzę, że uda mi się to osiągnąć, choć jeszcze mam czasem wiele problemów zdrowotnych, ale kroczek po kroczku i będzie dobrze!
Kacperek ma też problemy jeszcze związane z alergią ale już dawno jest po wielkim kryzysie i idzie ciągle ku lepszemu, to jest najważniejsze!Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!!!
Zapisane

Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dziś to dar losu, z darów należy się cieszyć smile
scorupion
« Odpowiedz #45 : 09-07-2012, 11:49 »

Znienacka i mnie minęło trzy lata. Miałem napisać eleborat, ale w sumie po co. Zatrzymałem degenerację całego organizmu i z prękością najszybszego ślimaka mknę w kierunku zdrowia.
Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja u mojej córki, która po serii dokuczliwych objawów oczyszczania, wielu infekcjach, wysypkach pozbyła się paskudnej cysty na kości i pozostałych piętnastu chorób, z którymi nie wiadomo było co robić.
Sukces osiągnęliśmy, mimo kreciej roboty mojej głupiej żony, wylewającej miksturę, podsuwającej ukradkiem córce różne gluty w postaci kluch, naleśników i makaronów, że o pieczywie już nie wspomnę. Co prawda nie obyło się bez kilku potyczek na halabardy i dzidy, ale warto było. Czego i innym życzę.
Specjalne ukłony dla Mistrza za ideę i życzenia, aby przetrwał wszystkie ataki nieprzytomnych i niedouczonych gamoni, w formie jaką prezentuje dziś.
« Ostatnia zmiana: 09-07-2012, 11:52 wysłane przez Scorupion » Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #46 : 09-07-2012, 13:28 »

Znienacka i mnie minęło trzy lata.

To będzie jakieś bajo bongo na tę okoliczność?
http://www.youtube.com/watch?v=eBsPSzsVApQ
Zapisane

scorupion
« Odpowiedz #47 : 09-07-2012, 13:41 »

Skąd wiedziałaś, że to moja ulubiona muzyka?
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #48 : 09-07-2012, 16:27 »

Skąd wiedziałaś, że to moja ulubiona muzyka?

Wyczuwam telepatycznie a nawet czytam w szklanej kuli.

Zapisane

Jagoda47
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2004
Skąd: opolskie
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #49 : 11-11-2012, 19:36 »

Kochani witam wszystkich serdecznie i tych nowych i tych starszych bioslonejczyków smile i cieszę się, że wciąż nas przybywa.
U mnie jak na razie nic się nie zmieniło i zdrowie jak było tak jest. Od roku jestem szczęśliwą babcią, a ponieważ młodzi mieszkają ze mną, to ciężko znaleźć taką spokojną chwilę, żeby coś napisać. Malutki ma roczek więc wszystkie babcie wiedzą co to oznacza smile.
Marzę o tym by się ze wszystkimi spotkać i pobyć trochę wśród rodziny i poczuć tą pozytywną energię, która Was otacza jak jesteście razem. Jak oglądam te zdjęcia z tych zlotów, to zawsze zazdroszczę, że mogli się spotkać, Ci którzy myślą tak samo, czują podobnie i świetnie rozumieją co jest w życiu najważniejsze.
Mam nadzieję, że kiedyś dołączę do Was, gdy będzie sprzyjający czas. Na razie jestem gdzie jestem, ale w dobrym zdrowiu i to jest najważniejsze smilesmilesmile
Zapisane
Jagoda47
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2004
Skąd: opolskie
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #50 : 31-01-2015, 21:24 »

Pozdrawiam wszystkich bardzo, bardzo serdecznie i życzę zdrowia i wytrwałości w dążeniu do zdrowia, bo naprawdę warto:)
Zapisane
Wołający_Jan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15 stycznia 2015
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #51 : 09-02-2015, 22:58 »

Jestem początkującym, nie wszystko pojmuję ale zaczynam przyswajać. Intuicja mi podpowiada by poznać ten system bo jest dobry i przystępny dla każdego. Nie wszystkie skróty mogę rozszyfrować...Nie wiem jak i u kogo zasięgnąć porady... szukam przewodnika, czki... Jak założyć swoją skrzynkę pocztową itp porady, Mam przyjaciela po wypadku, uszkodzony kręgosłup i na dodatek przyplątał mu się bardzo bolesny półpasiec, nocami prawie nie sypia... jeżeli ktoś mógłby mi doradzić.../ np. co to są kody BBC?
Zapisane
Jagoda47
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2004
Skąd: opolskie
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #52 : 26-02-2017, 16:48 »

Witam serdecznie i życzę wszystkim radości z bycia zdrowym i wytrwałości w dążeniu do niego.
Jak na razie żyję sobie spokojnie, piję miksturę i wiem, że to jedyna droga, by cieszyć się dobrym zdrowiem. Pozdrawiam wszystkich smile
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!