Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 09:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 75   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: W ramach przychylania nam nieba  (Przeczytany 668705 razy)
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #440 : 17-11-2016, 08:59 »

Oczywiście, że przyjęli zgłoszenie. Co prawda moja sprawa też się w sądzie znalazła, ale ja nawet z domu nie muszę wychodzić, wszystko za mnie załatwiają. Może idź na inny komisariat.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #441 : 20-11-2016, 10:25 »

Cytat
Kamerki są nawet w lasach, pokazał mi je pewien gajowy (np. budki dla ptaków). I jak tu się wysikać w lesie?
Sikanie, ludzka rzecz, gorzej jak hołota wywala śmieci, zwłaszcza plastiki. Obecny las to obraz rozpaczy.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #442 : 20-11-2016, 20:59 »

Niestety, tak to właśnie działa. Tu kamerka okazała się przydatna, tam mikrofonik. Wszędzie zainstalujcie, w kiblach też, bo niektórzy wypisują palcem - "Scorupion to doopa wołowa". A nie wiadomo kto!
Gdzie są granice włażenia z buciorami w prywatne życie człowieka? Jeszcze trochę i nie będzie żadnych, bo samochodzik wygięty, ktoś nasikał, no przecież jest bezpieczniej. Obrzydzenie mnie bierze.
W Warszawie, w niektórych płatnych miejscach do parkowania, zainstalowali sobie podgląd i jak ktoś nie skasuje opłaty, to szybko pojawiają się z mandacikiem. I co ja robię? Udaję, że odchodzę bez opłaty, a potem szybko kasuję bilet i idę załatwiać swoje sprawy.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #443 : 21-11-2016, 09:43 »

Tak, myślę, że to tak działa, że w ramach przychylenia nam nieba, nawet nie orientujemy się kiedy zaczynamy myśleć, jak chcą Ci, co nas monitorują.
Cieszymy się, że "dzieki kamerkom" coś udało się nam załatwić, ale nie patrzymy na to, że oto właśnie jesteśmy tacy sami, którzy chcą podgladać, wiedzieć i kontrolować drugiego. No i jeszcze z tej wiedzy robić użytek. Za chwilę kamery wszędzie będą normą i juz nikt nawet nie będzie się dziwił czy oburzał.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
scorupion
« Odpowiedz #444 : 21-11-2016, 14:34 »

Kamerki to tylko drobny wycinek. Moje zdumienie budzi fakt, że jeszcze nikt nie wpadł na pomysł, aby zintegrować wszystkie metody włażenia z buciorami w prywatne życie obywateli. Powinien powstać Bardzo Ważny Urząd, zbierający pod nazwiskiem czy peselem, dane z kart płatniczych, kont, tras przejazdu samochodem, całą aktywność w internecie, esemesy i treści rozmów telefonicznych oraz oczywiście tradycyjne, papierkowe donosy. A po co to wszystko? Jak to po co, wiadomo przecież, ze względu na zagrożenie terrorystyczne hehehe.
I dopiero się zrobi wesoło, gdy tego typu dossier dostanie się w ręce psychopatów. O co nietrudno, jak wskazuje historia.
Zapisane
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #445 : 21-11-2016, 15:33 »

Do tego tematu idealnie pasuje ta wstawka: https://youtu.be/DQS93-RPVVA?t=1006

Niby to tylko gra, ale potem łatwiej jest ludzi oskarżać o paranoje czy teorie spiskowe, mówiąc, że mu się film czy gra myli z rzeczywistością smile

Tymczasem w kartach graficznych Nvidia w komputerach czy laptopach, montuje się bez wiedzy klientów telemetrie, która oficjalnie, zbiera i wysyła dane na temat tego jak używany jest komputer, aby, oficjalnie, lepiej dopasować przyszłe produkty pod potrzeby klientów. Ciekawe co jeszcze wysyłała nieoficjalnie smile

To było oczywiście bez wiedzy użytkowników, którzy jak się do tego dokopali(programiści, hakerzy, overclockerzy itp), to zrobili sporą burzę i stało się to co zwykle, czyli producent przeprosił i telemetrię skasował biggrin Szkoda, że w ogóle ją bez wiedzy nikogo tam umieszczał. Przecież jak by się nikt do tego nie dokopał, to dalej by była aktywna.

Póki co, jak komuś taki stan rzeczy nie pasuje, to może odpiąć wtyczkę. Słabo będzie, gdy ten stan rzeczy tak daleko pójdzie do przodu, że z odpiętą wtyczką, nie będzie można kupić zapałek ani funkcjonować w społeczeństwie nawet na podstawowym poziomie.
« Ostatnia zmiana: 21-11-2016, 15:47 wysłane przez Shadow » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #446 : 28-11-2016, 11:14 »

Dopiero co pisałem, że otaczają mnie świry coraz ciaśniejszym kręgiem.
Cytat
Podatek dotyczy zajęcia pasa drogowego przy drogach gminnych przez elementy budynków wystające poza obrys budynku. Do dodatkowej opłaty będą więc wliczane m.in. balkony, warstwy styropianu, a także panele słoneczne czy inne instalacje – donosi serwis informacyjny Głosu Koszalińskiego.
Całość tu: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Podatek-od-balkonow-i-ocieplen-Nowa-danina-w-Szczecinku-7486238.html
Powinni pobierać podatek od samolotów przelatujących nad wszystkimi pasami drogowymi hehehe. Komedia w najlepszym wydaniu.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #447 : 28-11-2016, 11:30 »

Klimatycznego, które płaciliśmy i płacimy jeżdżąc w góry i nad morze nic nie pobije. bo to opłata za powietrze, co może być bardziej abstrakcyjnego?
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #448 : 29-11-2016, 23:07 »

 - http://www.bankier.pl/wiadomosc/Podatek-od-balkonow-i-ocieplen-Nowa-danina-w-Szczecinku-7486238.html

Co oni jeszcze wymyślą, by kasę od ludzi wyciągnąć? Do czego to prowadzi?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #449 : 07-12-2016, 14:34 »

To wszystko nic. Poszukajcie sobie informacji na temat indyjskiego wałka stulecia.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #450 : 12-12-2016, 09:14 »

Zaszczytne pierwsze miejsce w korowodzie świrów: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bruksela-podatek-od-tanca-przedluzony-3627202.html
Cytat
Podatek istnieje od lat 50., wynosi 40 eurocentów od osoby i powinny go płacić wszystkie lokale.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #451 : 12-12-2016, 11:40 »

Ponieważ to forum poszukuje PRAWDY innej niż oficjalna to proszę to przeczytać.

http://fakty.interia.pl/opinie/walenciak/news-dwie-prawdy-o-13-grudnia,nId,2320373#pst120949695
Zapisane
ArtComp
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 58
MO: 23.01.2017
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 151

« Odpowiedz #452 : 12-12-2016, 12:14 »

Mbogdan - licz na to, że interia Ci jakąkolwiek prawdę powie...

Zapisane

| ZZO | DP | MO | KB | OJ | SO | GBG | SB
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #453 : 12-12-2016, 16:03 »

Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i gówno prawda. Józef Tischner (z książki Historia filozofii po góralsku).
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 579

« Odpowiedz #454 : 12-12-2016, 16:16 »

Nie Interia przedstawia dwie prawdy tylko Robert Walenciak. Każdy rozumny może sobie wybrać.

Ja już tutaj pisałem, że Jan Nowak Jeziorański twierdził, iż Stan Wojenny w wydaniu Radzieckim polegałby na tym, że te osoby, które były internowane przez Jaruzelskiego byłyby rozstrzelane i w Polsce socjalizm by się rozwijał z Jarosławem Kaczyńskim na czele, bo on nie był internowany.




Nie ma znaczenia, człowieku jaki "autorytet" w interii, onecie czy innym mainstreamowym "G" się podpisze - tam nie znajdziesz ani autorytetu, ani prawdy. Jeżeli jakiś Walenciak pisze o dwóch "prawdach", ta prawdziwa była pewnie jeszcze inna...
//ArtComp
« Ostatnia zmiana: 12-12-2016, 19:43 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #455 : 12-12-2016, 18:15 »

Obejrzyj może sobie "Towarzysz generał" i "Towarzysz generał idzie na wojnę" - https://www.youtube.com/watch?v=3-mrjhhmajQ
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
scorupion
« Odpowiedz #456 : 13-12-2016, 09:02 »

Bądź tu mądry, ocena zależy od tego czy Rosjanie by weszli, czy nie. Ja przed wprowadzeniem stanu wojennego byłem w wojsku i pamiętam, że mieliśmy wydaną broń ostrą, na placu apelowym grzały się ciężarówki, na dzień rolowane materace, wszystko przygotowane do operacji bojowej. Tylko przeciwko komu nie wiedzieliśmy. Może rodakom, a może niezwyciężonym wojskom Układu Warszawskiego. Z tej perspektywy lepiej, że Polacy sami to załatwili, bo może 35 rocznicę obchodziłbym dwa metry pod ziemią.
Ale stan wojenny okazał się totalną kompromitacją socjalizmu i pies ich drapał.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #457 : 14-12-2016, 11:46 »

Wystąpiło kolejne interesujące zjawisko w przestrzeni publicznej. Otóż daje się zauważyć dewaluację, a właściwie pikujący lot na mordę, wszelkiej maści autorytetów, celebrytów itd. Konrad na manifestacji KOD, Stuhr i fatalna gala we Wrocławiu, pani Janda - tak było kiedyś, a szkoda...
Ciekawe co nowego na to miejsce się wykluje.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #458 : 17-12-2016, 09:37 »

Dla właścicieli działek ważna wiadomość i przy okazji duża, pozytywna niespodzianka:
Cytat
Zniesienie ograniczenia właściciela nieruchomości prywatnej w usuwaniu drzew i krzewów rosnących na jego działce - zakłada nowela ustawy o ochronie przyrody i ustawie o lasach, którą Sejm uchwalił w piątek wieczorem.
Ma wejść od 1 stycznia 2017, likwidując tym samym poprzednie kretyńskie przepisy, które doprowadziły do wielu bezsensownych tragedii.
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #459 : 17-12-2016, 20:29 »

Jakich tragedii?
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Strony: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 75   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!