Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 00:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 75   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: W ramach przychylania nam nieba  (Przeczytany 669022 razy)
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #660 : 12-03-2018, 15:34 »

Jeśli o mnie chodzi to nie mam do końca wyrobionego zdania czy zakaz jest dobry czy zły. Zapewne dla niektórych jest ok. a dla innych nie ok.
Wklejam zatem info jak to wygląda w Europie:

"Zakaz handlu w niedzielę w Europie - w których krajach obowiązuje ten przepis? Okazuje się, że wiele państw Unii Europejskiej wprowadziło pewne ograniczenia, co do sprzedaży w tym jednym dniu tygodnia. Największy problem ze zrobieniem zakupów w niedzielę mają Niemcy. W kraju naszych zachodnich sąsiadów wolna niedziela jest chroniona konstytucją. Otwarte mogą być jedynie sklepy dworcowe, bazary i stacje benzynowe.
Zakaz handlu w niedzielę w Europie - kraje

W których krajach obejmuje zakaz handlu w niedzielę? Sklepy zamknięte są w Niemczech, Austrii i Szwajcarii! Pewne ograniczenia wprowadzone są w Grecji, Luksemburgu, Belgii, Francji, Norwegii, Holandii i Wielkiej Brytanii. Władze wszystkich krajów ustanawiając wolną niedzielę mają na celu chronienie życia prywatnego i rodzinnego obywateli. Jak wygląda to dokładnie?

    Zakaz handlu w niedzielę w Belgii - zakaz handlu w niedzielę dotyczy dużych hipermarketów. Otwarte mogą być tylko małe sklepy, piekarnie w wyznaczonych godzinach oraz sklepy mięsne.
    Zakaz handlu w niedzielę w Hiszpanii - ustawa dotyczy tylko kilku rejonów kraju.
    Zakaz handlu w niedzielę w Holandii - otwarte mogą być sklepy spożywcze oraz kwiaciarnie. Do godziny 13.00 można prowadzić sprzedaż jedzenia.
    Zakaz handlu w niedzielę w Grecji - otwarte mogą być wyłącznie sklepy, których powierzchnia nie przekracza 250m2.
    Zakaz handlu w niedzielę w Luksemburgu - hipermarkety mogą być otwarte przez 4 godziny tylko w pierwszą niedzielę miesiąca.
    Zakaz handlu w niedzielę w Wielkiej Brytanii - markety mogą być czynne tylko przez kilka godzin. Ustawa nie obowiązuje w Szkocji.
    Zakaz handlu w niedzielę w Szwecji - zamknięte są miejsca, w których sprzedaje się alkohol. Wszystkie sklepy monopolowe nie prowadzą handlu. "


Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
scorupion
« Odpowiedz #661 : 12-03-2018, 16:35 »

Europa słynna jest na cały świat z lewactwa, a lewacy chcieliby dyktować mi co mam robić w każdej godzinie i minucie, nie tylko każdego dnia.
Zapisane
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #662 : 12-03-2018, 17:00 »

Ja nigdy jak żyję, nie byłam w markecie w niedzielę co nie znaczy że mi to przeszkadzało. W kościele też nie byłam w tym czasie. Co mają powiedzieć ludzie, którzy całymi dniami pracują, płacą słone podatki aby było na 500+ niedziela to jedyny dzień aby zrobić zakupy. A może by tak lepiej opłacać pracowników  np:200% dać tym co pracują w niedziele. To jest robienie ludziom sieczki z mózgu i odwracanie uwagi od ważniejszych spraw a niech mają ludziska co trawić i jeszcze bardziej się podzieli społeczeństwo.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #663 : 12-03-2018, 17:42 »

Takich problemów ustawa stworzyła więcej, choćby studentom dorabiającym w niedzielę. Ale najważniejsze jest co innego. Przemożna chęć państwa do kitrania się w prywatne życie obywateli. Za pięć lat ustanowią prawo, że małżonków będą kojarzyli urzędnicy.

A tu wiceminister Gowin odkrywa przed nami zatajoną historię Polski: https://wprawo.pl/2018/03/08/wicepremier-gowin-polska-ojczyzna-dwoch-narodow-polskiego-zydowskiego-wideo/
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #664 : 25-03-2018, 10:29 »

Czekamy na takiego przywódcę, a przynajmniej ja czekam: https://www.facebook.com/yves.merlette/videos/2052470114768434/
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #665 : 31-03-2018, 11:27 »

A tym razem szanowna Policja w Radomiu przychyliła nieba: "W czwartek tamtejsza policja przez pomyłkę wtargnęła do domu dziennikarki Polskiego Radia Anny Rokicińskiej. Kobieta została w obecności dzieci zakuta w kajdanki, a jej dom przeszukany. Po trzech godzinach okazało się, że doszło do pomyłki – poszukiwano bowiem kobiety o tym samym imieniu z tej samej miejscowości."
To jeszcze nic, zdarza się najlepszym, ale za to jakie tłumaczenie hehehe:

Wniosek? Zróbcie porządne porządki przedświąteczne, bo jak wpadną, zobaczą bałagan i siekna między oczy to wszystkie gwiazdy zobaczycie, a nie króliczka z jajeczkiem.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #666 : 31-03-2018, 16:09 »

http://www.rp.pl/Media/180339997-Policja-przez-pomylke-w-domu-dziennikarki-Trojki-Skandal-po-komentarzu-na-Twitterze.html
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #667 : 05-04-2018, 16:09 »

W naszym nieszczęśliwym kraju nawet istnieje coś takiego: Pełnomocnik premiera ds. programu "Czyste Powietrze" Piotr Woźny. Nie ma to tamto. I co teraz? No Pan Pełnomocnik Piotr Woźny zamierza nie inaczej jak przychylić nam nieba. Ma to się odbywać poprzez nagrywanie audio i wideo badań technicznych pojazdu z inkasentem, klientem i samochodem w roli głównej. Coraz bliżej jesteśmy ideału, który przedstawiłem chyba ze trzy lata temu. Po prostu każdy musi mieć kamerkę przymocowaną do łba, działającą również na podczerwień, oczywiście podłączoną on line do odpowiedniego urzędu i będzie bezpiecznie. Niektóre grupy zawodowe i społeczne powinny mieć kamerek więcej niż jedną, na przykład politycy i urzędnicy po trzydzieści i to obrotowych. Przecież nie mają nic do ukrycia.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #668 : 10-04-2018, 11:24 »

Myślicie, że żartuję z tymi kamerkami? To poczytajcie sobie o  skośnookim Social Credit System.
A wszystkim entuzjastom obrotu bezgotówkowego do przemyślenia co zrobicie, gdy ktoś wam wyłączy dostęp do kasy. Mirabelki będziecie żarli albo siebie nawzajem. Do tego dojdzie, bo ludzie z natury są głupi i wtedy każdy będzie miał założoną na szyję elegancką pętle z końcówką w nie wiadomo czyich rękach. Niewolnictwo jakiego świat nie widział.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #669 : 12-04-2018, 12:43 »

Do tego wątku warto wracać, bo energicznie zmierzamy do upodobnienia się do kurczaków w brojlerni. Trochę karmy z modyfikowanej kukurydzy zmieszanej z antybiotykami i dopalaczami wysypane na michę, dach nad głową, życie przeżyte na taśmie, wykorzystanie przez innych i na koniec sprawna utylizacja hehehe.

A tu jak pięknie PIS równa do zadufanego i oderwanego od życia PO. Pan Sasin w wywiadzie: "W naszym odczuciu, w odczuciu Pani premier Beaty Szydło, która zdecydowała o tym, żeby te premie przyznawać, te premie się należały. Mówiła zresztą o tym w Sejmie. Miała takie głębokie przekonanie, bardzo dobrze oceniała pracę ministrów. I ja myślę, że obiektywnie rzecz biorąc, ta praca musi być bardzo dobrze oceniona. To widać również po tym, jakie są efekty tego rządu. Chociażby przed programem rozmawialiśmy chwilę o średniej płacy, ona dzisiaj zbliża się do pięciu tysięcy. Rosną te płace bardzo szybko wszystkich Polaków, więc rzeczywiście efekty pracy rządu są znakomite.
No, rosną wam hehehe? Chyba garb na grzbiecie rośnie. Chociaż dla usprawiedliwienia dodam, że ja gdybym mógł przyznawać sobie premie z czyichś ciężko zarobionych pieniędzy to przyznałbym sobie pięć razy większe. 
I w życiu nie uwierzę, że jakikolwiek rząd robi coś dla dobra obywateli. To obywatele wbrew rządowi starają się utrzymać przy życiu.
Zapisane
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #670 : 12-04-2018, 18:55 »

Cytat
To obywatele wbrew rządowi starają się utrzymać przy życiu.
Trafnie to określiłeś, też mam takie odczucie.
Zapisane
Janek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2016-08-27
Wiadomości: 89

« Odpowiedz #671 : 13-04-2018, 09:42 »

Niewolnictwo było, jest i będzie. Na przestrzeni lat zmieniła się jego forma i jego postrzeganie przez ludzi. Kiedyś niewolnik wiedział, że nim jest. Teraz ludzie myślą, że są wolni - postrzegając, np. czipowanie ludzi jako dobrodziejstwo.
Mamy teraz dużo większy dostęp do informacji, ale z drugiej strony narzędzia dezinformacji są dużo bardziej rozwinięte. Tylko od nas (w tym naszego zdrowia) zależy czy będziemy przysłowiowym murzynem, czy sobie poradzimy w tym coraz bardziej oszukanym świecie.
Zapisane

Droga do zdrowia jest pokrętna... Do czasu, kiedy pozna się Biosłone smile
scorupion
« Odpowiedz #672 : 13-04-2018, 10:53 »

Niewolnictwo było, tylko kiedyś pan musiał zapewnić niewolnikowi zapewnić wikt i opierunek, a teraz sami o to dbamy. Czytałeś o Social Credit System? To jest dopiero szatański wymysł.
Zapisane
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #673 : 13-04-2018, 11:28 »

Niewolnictwo w takim wymiarze jak było kiedyś też istnieje, na czarnym rynku. Wystarczy się zakręcić w sieci ale dostęp nie jest już taki prosty, jak kliknięcie w link. Szczególnie taki dostęp, który da nam anonimowość. Można tam kupić wszystko np właśnie niewolników, organy, broń, narkotyki i wiele innych. Skąd biorą broń i narkotyki wiemy, ale nie chcę się domyślać, skąd biorą tych niewolników oraz organy.
Zapisane
Janek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2016-08-27
Wiadomości: 89

« Odpowiedz #674 : 13-04-2018, 12:27 »

Niewolnictwo było, tylko kiedyś pan musiał zapewnić niewolnikowi zapewnić wikt i opierunek, a teraz sami o to dbamy. Czytałeś o Social Credit System? To jest dopiero szatański wymysł.
Dbamy, tylko straszni z nas niewdzięcznicy, bo nie potrafimy tego docenić msn-wink .
Twory pokroju SCS odnajdywałem do tej pory w fantastyce. Chińczycy, jak widać na tym przykładzie, chcą przodować w każdej dziedzinie życia. 
Zapisane

Droga do zdrowia jest pokrętna... Do czasu, kiedy pozna się Biosłone smile
scorupion
« Odpowiedz #675 : 25-04-2018, 07:53 »

Nowy gmach powstanie na działce pomiędzy ulicami Puławską i Bukowińską na warszawskim Mokotowie. Budynek będzie miał prawie 55 metrów wysokości i dysponował będzie powierzchnią użytkową na poziomie 15 200 metrów kwadratowych.



Ach, czyjże, czyj taki piękny wieżowiec jest? A to siedziba Transportowego Dozoru Technicznego jest. W końcu ludziom należą się godziwe warunki pracy. Właśnie zamierzają ogłosić zbiórkę na te warunki i piękny wieżowiec. Zbiórka będzie polegała na uwaleniu kierowców i diagnostów podczas badań technicznych. Bardzo słusznie, wszystkim lepiej żyć się nie może od razu, od kogoś trzeba zacząć. Dlaczego by nie od zupełnie niepotrzebnych urzędników? Też ludzie. To co, robimy zrzutkę?
Zapisane
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #676 : 25-04-2018, 08:52 »

Act 447 stał się faktem...
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #677 : 27-04-2018, 15:25 »

Kolejne 'rewelacje' - koniec wolności w internecie - polecam odsłuchanie tego filmiku administratorowi: http://jackcaleib.com/medium/259aba9 (kara dla administratorów for, serwisów itp. 84mln...)oraz kolejny filmik ACTA: http://jackcaleib.com/medium/2699047
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
scorupion
« Odpowiedz #678 : 09-06-2018, 08:31 »

Dziś ulicami Warszawy po raz osiemnasty przejdzie Parada Równości - coroczne święto społeczności LGBT.
Gdybym miał czas to poszedłbym zobaczyć czy w tym święcie udział biorą również kozy.


Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #679 : 09-06-2018, 09:06 »

Nie wiem jak u nas, ale:

https://www.youtube.com/watch?v=EjbE_qkm1-k
Zapisane
Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 75   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!