Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 04:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Komu i w jaki sposób przekazać/rozdystrybuować broszurę?  (Przeczytany 31795 razy)
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« : 18-10-2012, 10:40 »

Jak w temacie, proszę o przedstawianie swoich pomysłów w jaki sposób i komu dawać broszury. Chodzi o to, by odniosły jak najlepszy skutek.
Tak sobie wymyśliłem, że oprócz uświadamiania rodziny/przyjaciół/znajomych/współpracowników, broszurę można by podrzucić ludziom znanym z tego, że mają w sobie „silny gen wolności”. Tym, którzy alergicznie reagują na wszelkie ograniczenia wolności. Osobiście uważam, że takimi ludźmi są Jan Pospieszalski, Wojciech Cejrowski, Paweł Kukiz. Do dwóch pierwszych mam tylko adresy e-mail, więc nie wiem, czy coś do nich dotrze. Natomiast Pawła Kukiza postaram się nawiedzić osobiście. Przynajmniej wrzucę broszurę do jego skrzynki na listy. Osobiście dostarczę także broszurę żonie (p)osła z mojego miasta. Niech zobaczy, jakie ustawy mąż przyklepuje. No i jeszcze środowisko wrocławskich "kiboli" biorę na siebie.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Kropka
Początkujący
*

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 10.10.2012
Wiadomości: 42

sky is the limit

« Odpowiedz #1 : 18-10-2012, 16:20 »

Ja mam taki pomysł, żeby zrobić te ulotkę w formie pdf lub grafiki, wrzucić na stronę i stworzywszy banerek przenoszący do ulotki, który by można wstawić na swoją www/bloga itp.

Przynajmniej ja bym chętnie coś takiego umieściła na swojej www, bo idę popieram.
Zapisane
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #2 : 18-10-2012, 16:27 »

Ja mam taki pomysł, żeby zrobić te ulotkę w formie pdf lub grafiki

Które ulotkę?
Zapisane

Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #3 : 18-10-2012, 17:47 »

Natomiast Pawła Kukiza postaram się nawiedzić osobiście. Przynajmniej wrzucę broszurę do jego skrzynki na listy.
Nie do skrzynki, a osobiście. Lepiej go zagadnąć.

Osobiście nie mogłem patrzeć, jak zapijał się mlekiem przy okazji koncertu w Skierniewicach.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #4 : 18-10-2012, 18:19 »

Machos nie wszystko musi nam się podobać, ale gość ma charyzmę i wspólnego wroga. A wróg mojego wroga...
http://www.zmieleni.pl/
http://niezaleznatelewizja.pl/2012/09/stop-nowemu-porzadkowi-swiata-12-09-2012-pawel-kukiz-zmieleni-pl/
A może jak zasiejemy ziarno, to coś dobrego wyrośnie na tej (Kukizowej) ziemi.

Nie do skrzynki, a osobiście. Lepiej go zagadnąć.
OK postaram się.
« Ostatnia zmiana: 18-10-2012, 18:22 wysłane przez Dusiu70 » Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #5 : 18-10-2012, 19:03 »

A może jak zasiejemy ziarno, to coś dobrego wyrośnie na tej (Kukizowej) ziemi.
Koncert odbył się w 2007 roku, więc może już doczytał o białym syfie i zaniechał.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #6 : 18-10-2012, 19:16 »

Ja mam taki pomysł, żeby zrobić te ulotkę w formie pdf lub grafiki, wrzucić na stronę i stworzywszy banerek przenoszący do ulotki, który by można wstawić na swoją www/bloga itp.

Przynajmniej ja bym chętnie coś takiego umieściła na swojej www, bo idę popieram.
Nie bójcie się. Jak przyjdzie czas, to podejmę demokratycznie decyzję.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #7 : 18-10-2012, 21:08 »

Nie ma to jak jednomyślność.
Zapisane
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #8 : 19-10-2012, 05:21 »

Monarchia zawsze była lepsza od 'demokracji' tylko musiał być dobry monarcha.
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #9 : 19-10-2012, 06:44 »

Jeśli chodzi o demokrację, czyli udział Biosłonejczyków w tworzeniu Ruchu Biosłone, to jest ona niezła, ale w postaci zaprezentowanej przez Dusia70, który deklaruje, co zamierza dać od siebie. W innych wypadkach rzucanie haseł i pomysłów jest po prostu niedorzeczne. My nie mamy zaplecza, żeby takie pomysły realizować. Więc jeśli ktoś ma jakiś pomysł i chce go zrealizować, to bardzo proszę. Takie pomysły są cenne. Takie zgłaszajcie, na ulotki i inne rzeczy, jeśli podejmujecie się ich realizacji. Jeśli chodzi o koszty, to chętnie pokryje je Fundacja Biosłone w ramach działalności statutowej.

PS. Ciekawe, czy teraz pojawi się jakiś pomysł.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Kropka
Początkujący
*

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 10.10.2012
Wiadomości: 42

sky is the limit

« Odpowiedz #10 : 19-10-2012, 09:27 »

Cytat
Cytat od: Kropka  Wczoraj o 17:20
Ja mam taki pomysł, żeby zrobić te ulotkę w formie pdf lub grafiki

Które ulotkę?
.. myślałam, że chodzi o tę o szczepieniach...  a nie?
...tłumaczyć ludziom nie mam siły, uważają mnie za oszołomkę wtedy, uważam, że każdy musi dojść do tego sam.
Dzisiejsza kultura jest obrazkowa, jak ktoś 100x coś zobaczy w rożnych miejscach, to prędzej się zastanowi, niż nawet po, najbardziej profesjonalnym, wykładzie.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #11 : 19-10-2012, 10:38 »

Nie rozumiem. Wciąż pojawia się jakieś hasło o jakiejś ulotce. Czemu ja nic o tym nie wiem? Czy to jakaś oddolna inicjatywa? Szykujecie jakąś niespodziankę?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Kropka
Początkujący
*

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 10.10.2012
Wiadomości: 42

sky is the limit

« Odpowiedz #12 : 19-10-2012, 10:53 »

myślałam o tym:http://bioslone.pl/pliki/del/zewnetrzna.jpg
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #13 : 19-10-2012, 11:01 »

No, to rzeczywiście wygląda jak ulotka.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #14 : 19-10-2012, 13:10 »

No, to rzeczywiście wygląda jak ulotka.

A miała być okładka.
Zapisane

Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #15 : 19-10-2012, 15:33 »

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ulotka
Cytat
Ulotka
jest drukiem służący celom propagandowym i informacyjnym, przeznaczonym do szybkiego rozpowszechniania, o niewielkiej objętości, zazwyczaj w formie kartki, lub rozkładanej broszurki nie przekraczającej 4 stron.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Broszura
Cytat
Broszura
wyrób poligraficzny o małej objętości, maksymalnie 4 arkusze drukarskie / 64 strony.
w terminologii księgarskiej i bibliotekarskiej: publikacja licząca od 5 do 48 stron.

Cytat
Ile stron ma zawierać wyżej omawiana broszura?
32.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Kropka
Początkujący
*

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 10.10.2012
Wiadomości: 42

sky is the limit

« Odpowiedz #16 : 19-10-2012, 16:34 »

Cytat
Cytat
Cytat od: Rif  18-09-2012, 22:25
Ile stron ma zawierać wyżej omawiana broszura?
Cytat od: Solan  18-09-2012, 22:27
32.
Dokładnie uważam, że takie "wydanie internetowe", powinno mieć max do 4 stron (ewentualnie możliwość rozwinięcia dla zainteresowanych),choć przyznam szczerze, że tak dokładnej definicji nie znałam.
Z doświadczenia wiem, ze większość ludzi duża ilość tekstu odstrasza, trzeba ich czymś czymś zaintrygować, aby zaczęli "drążyć" dalej, taką szersza broszurę, warto tylko już wstępnie zainteresowanym pokazywać/rozdawać, moim zdaniem oczywiście.
Zapisane
Jan_Poznania
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 11.2009
Wiadomości: 32

« Odpowiedz #17 : 07-11-2012, 01:02 »

Parę miejsc znajdzie się. Sklepy ze zdrową żywnością. W niektórych znajdują się miejsca, stoliki przygotowane właśnie na ulotki, broszury, plakaty. Jakby nie było stolika, przydałby się kartonik. Zielarnie można szturmować. Ezoteryczne sklepy. Kluby czytelników gazet ”A”, ”B” itp. Kluby przyparafialne. Kluby seniora. Salony urody. Gabinety uzdrowicieli i masażystów. Może w ogóle się nie szczypać i od razu do przychodni lekarskiej. Tam miałaby największą nośność, ale czy do kosza na śmieci czy do świadomości, tego nie wiem. Na pewno sposób przekazania odgrywałby dużą rolę. Wbrew pozorom trudny temat. Kto jest realnie zainteresowany albo dałby się zainteresować, oto jest pytanie...
« Ostatnia zmiana: 07-11-2012, 19:09 wysłane przez Agata » Zapisane

Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy - Bertrand Russell
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #18 : 11-11-2012, 18:03 »

Na adres Fundacji Biosłone przychodzą również takie maile: "Witam. Jestem lekarzem pediatrą z 27 letnim stażem pracy. Mam wiele watpliwości co do potrzeby tak licznych szczepień. Zależy mi na kontakcie z osobami myślącymi podobnie."
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #19 : 11-11-2012, 19:02 »

Najtrudniejszy pierwszy krok.

Cytat
Mam wiele watpliwości co do potrzeby tak licznych szczepień.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!