Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 15:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Niski poziom cukru  (Przeczytany 4774 razy)
Sasima
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.01.2012
Skąd: Katowice
Wiadomości: 315

« : 28-10-2012, 23:12 »

Chciałam zapytać, czy jest w ogóle sens przystępować do I etapu DP, zniszczenia Candidii spożywając kilka łyżek miodu dziennie zamiast cukru, lub ewentualnie chwilowo ksylitol. Gdzieś na forum była informacja, że miód nie powoduje wzrostu grzyba. Tego tematu nie mogę znaleźć. Owoców nie można, cukru i innych węglowodanów też. Stąd pytanie jak przetrwać bez omdleń, bólu głowy, osłabienia I etap a jednocześnie zagłodzić grzyba? Czy to jest w ogóle możliwe?
Może ma ktoś doświadczenie z I etapem i niskim poziomem cukru? Jak sobie z tym poradzić?
Zapisane
Solan
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 31
MO: 1.08.2008
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 233

« Odpowiedz #1 : 29-10-2012, 00:15 »

Gdzieś na forum była informacja, że miód nie powoduje wzrostu grzyba. Tego tematu nie mogę znaleźć.
http://portal.bioslone.pl/obalanie-mitow/miod-a-drozdzaki

Owoców nie można, cukru i innych węglowodanów też. Stąd pytanie jak przetrwać bez omdleń, bólu głowy, osłabienia I etap a jednocześnie zagłodzić grzyba?
A warzywa? Są dozwolone w I etapie DP. Przecież to też są węglowodany, z trawienia których uzyskiwana jest glukoza.
Zapisane

Piszemy "naprawdę", a nie "na prawdę"!
Martika33
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.05.2011
Wiadomości: 12

« Odpowiedz #2 : 02-11-2012, 13:47 »

Ja, podczas I etapu DP miałam jeden taki incydent z niskim poziomem cukru, objawiało się to silnym bólem głowy. Zjadłam wówczas kaszy jaglanej i ból minął niemal natychmiast.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!