Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 03:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zbrodniarz międzynarodowy George Soros polskim bohaterem państwowym  (Przeczytany 52874 razy)
Travis
« : 16-11-2012, 00:25 »

Cytat
Multimiliarder George Soros został odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi – jednym z najwyższych odznaczeń które może dostać cudzoziemiec w Polsce. Wraz z Sorosem uhonorowane były organizacje powiązane z Rockefellerami. Tak naprawdę, to nie wiadomo za jakie „zasługi” dla Polski Soros dostał odznaczenie, chyba że pod pojęciem zasług Prezydent rozumie grabież majątku narodowego naszego kraju i ruinę dla milionów Polaków.
http://www.monitor-polski.pl/zbrodniarz-miedzynarodowy-george-soros-polskim-bohaterem-panstwowym/
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #1 : 16-11-2012, 06:31 »

Parodia.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #2 : 16-11-2012, 14:34 »

Takie odznaczenia mają na celu poprawę wizerunku osób i instytucji i są sztucznie nadawane. Ale rekordzistami ostatnich lat są laureaci pokojowej nagrody Nobla (szczególnie ostatnie 12 lat).
« Ostatnia zmiana: 20-11-2012, 19:28 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #3 : 17-11-2012, 14:51 »

Dodajmy jeszcze, że Soros jest Żydem i wtedy wszystko się wyjaśnia, za co i kogo popierają Polskie władze.
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #4 : 17-11-2012, 17:55 »

A Norman Davies jest Żydem?
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #5 : 17-11-2012, 19:01 »

Nie. A byłaby różnica jeśli by był?
« Ostatnia zmiana: 20-11-2012, 19:28 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #6 : 17-11-2012, 19:12 »

Nie, byłaby to woda na młyn dla Piotra. Ale ponieważ odpowiedź jest oczywista, wnioski można sobie wyciągnąć samemu.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #7 : 17-11-2012, 19:16 »

Piotr ma problem.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #8 : 17-11-2012, 20:06 »

Cytat
Dodajmy jeszcze, że Soros jest Żydem i wtedy wszystko się wyjaśnia, za co i kogo popierają Polskie władze.
Nie tylko władze. Przypomnijmy sobie wystąpienie Kaczyńskiego z 2005 r. w fundacji Batorego założonej przez Sorosa, a okaże się że w polskiej polityce nie ma nawet alternatywy nie związanej z tą nacją (no chyba że JK Mikke).
« Ostatnia zmiana: 17-11-2012, 20:12 wysłane przez Brer » Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #9 : 17-11-2012, 20:12 »

Mikke to tez oszolomek, oderwany od rzeczywistości podobnie jak Kaczyński. Ciekawe czy jest aż tak głupi, ze wierzy w to co mówi, albo tylko sobie z takiego gadania żyje spokojnie.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #10 : 17-11-2012, 20:21 »

Jego rządy tak wywróciłyby do góry nogami ten kraj, że ludzie boją się takiego człowieka u władzy i stąd brak szerszego poparcia. Przy okazji media robią z niego idiotę i niestety ludziom tak też się kojarzy. Podoba mi się u niego to, że od lat broni swoich racji. Choć wiele z jego postulatów jest nie do zaakceptowania, patrząc na kolejne rządy postkomunistów aż czasami chciałoby się sprawdzić, co by było gdyby mu się udało.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #11 : 17-11-2012, 20:49 »

Gdyby faktycznie chciał coś wprowadzić z tego o czym mówi, to nie pożyłby zbyt długo i dobrze bo to utopia. Chłopak traktuje te gadki jako sposób na życie i tyle. Żaden geniusz, na pewno nie, a i z uczciwością nie miałby nic wspólnego. Dodaje kolorytu ale nic więcej, nie jest tak głupi jak Lepper i nie pcha się do władzy, to wszystko co można pozytywnego powiedzieć o nim.
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #12 : 17-11-2012, 21:01 »

Do władzy to akurat pcha się od zawsze (kilkukrotne starty w wyborach prezydenckich, ostatnio nawet chcieli uniemożliwić start w wyborach Nowej Prawicy, a i tak w części Polski im się wystartować). Żeby coś zmieniać trzeba chcieć i mieć jakąś koncepcję, a on chce i jakąś koncepcję ma. Czyli początek już jest.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #13 : 17-11-2012, 21:59 »

No to jest głupi, bo mu się nigdy władzy zdobyć nie udało. Nie udaj jak Kaczyńscy. Wole mieć do czynienia z hu..m (Donek) niż z głupim, bo przynajmniej wiadomo jak się hu. zachowa a z głupim to zawsze zagadka. Sorry, ze odbieram nadzieje. smile
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #14 : 17-11-2012, 22:26 »

No to jest głupi, bo mu się nigdy władzy zdobyć nie udało. Nie udaj jak Kaczyńscy. Wole mieć do czynienia z hu..m (Donek) niż z głupim, bo przynajmniej wiadomo jak się hu. zachowa a z głupim to zawsze zagadka. Sorry, ze odbieram nadzieje. smile

Ty chyba kompletnie nie wiesz co piszesz. Po pierwsze, Korwin był już w Sejmie kiedyś. Po drugie, jest chyba jednym z najmądrzejszych polityków. To ludzie są głupi i dlatego gadają takie rzeczy na jego temat.
« Ostatnia zmiana: 17-11-2012, 22:28 wysłane przez Piotr » Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #15 : 17-11-2012, 22:29 »

Piotr ma problem.

Problem rzeczywiście Ciebie nie dotyczy, bo zwiałeś z kraju. Dla Polaków to istotne, czy nas Żydzi doją z kasy.
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #16 : 17-11-2012, 22:54 »

Korwin doskonale wie jak zarabiać na startowaniu w wyborach i to wszystko. Poza tym jest tylko jednym z wielu, wielu ludzi, którzy w ten czy inny sposób są beneficjentami obecnego systemu, a przeto jest święcie zainteresowany w zachowaniu status quo (przy jednoczesnym, rzecz jasna, zachowaniu pozorów co do własnej osoby).
« Ostatnia zmiana: 17-11-2012, 22:59 wysłane przez Trubadur » Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #17 : 17-11-2012, 22:58 »

Panie od sprzątania tez są w sejmie i co, maja władze? Jeśli Mikke i jego zwolennicy są tacy mądrzy, to dlaczego banda głupków nimi rządzi?
Biedne ofiary. To wielka Rosja nie daje żyć, to naziści z Niemiec, a teraz Żydzi. Dlaczego Niemcy nigdy nie narzekali na położenie między Francją a Polską? Albo, ze ich ktoś kroi.
« Ostatnia zmiana: 20-11-2012, 19:33 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
scorupion
« Odpowiedz #18 : 18-11-2012, 07:54 »

Cytat
No to jest głupi, bo mu się nigdy władzy zdobyć nie udało.
No i pozostałe 34 miliony Polaków też są głupie, bo rządzić mogą co najwyżej w swoim domu.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #19 : 18-11-2012, 09:02 »

Jeśli Mikke i jego zwolennicy są tacy mądrzy, to dlaczego banda głupków nimi rządzi?  

Co w tym dziwnego? My też nie chodzimy do kalekarzy, a haracz na NFZ płacimy. Kilku mądrych ludzi nie zmieni systemu.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!