Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 22:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Potwierdzenie odbioru broszur  (Przeczytany 88614 razy)
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #80 : 31-01-2013, 17:10 »

Dzisiaj zrobiliśmy wysyłkę czterdziestu pięciu paczek. Jutro kolejne osoby otrzymają zamówione broszury.

Mam jeszcze trzysta broszur.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Jagutka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 01.07.2012, KB: 01.12.2012
Wiadomości: 107

« Odpowiedz #81 : 02-02-2013, 15:22 »

Wczoraj odebrałem przesyłkę z broszurami, serdecznie dziękuję smile
Zapisane
Leszek_B
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 20.12.2010r
Wiedza:
Skąd: Sieradz
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #82 : 03-02-2013, 17:57 »

Melduję że i ja otrzymałem broszury.Dziękuję.
Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #83 : 08-02-2013, 19:09 »

Otrzymałem broszury tydzień temu w piątek w idealnym stanie, dziękuję. msn-wink
Zapisane

Iwona1
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12. 11. 2012
Wiadomości: 6

« Odpowiedz #84 : 10-02-2013, 13:04 »

Dziękuję, broszurki dotarły.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #85 : 16-02-2013, 15:09 »

Maile do fundacji:

Cytat
Witam, dziękuję za Wasz portal. Mam nadzieję, że ludzi świadomych i mądrych będzie coraz więcej. Poproszę o 3 egzemplarze broszury o szczepieniach. Anna.

Cytat
Mam 9-miesięcznego syna, który nie został do tej pory zaszczepiony, ale mąż nalega. Broszura będzie pomocna w przekonaniu go do tego aby nie szczepić syna. Pozostałe dwa egzemplarze rozdam mamom znanym ze spacerów. Joanna.

Cytat
Szanowni Państwo, dowiedziałam się właśnie o problemie szczepień i pragnę zapoznać się z Państwa publikacją na ten temat. Chętnie rozpowszechnię taką informację, więc jeśli jesteście Państwo w stanie wysłać kilka egzemplarzy, to proszę przysłać. Dziękuję za Państwa zaangażowanie i chęć pomocy innym ludziom. Irena.

Cytat
Prosiłabym o przesłanie mi broszury Józef Słonecki "Zanim pozwolisz zaszczepić dziecko" w ilości 5 sztuk. Jeśli jest to za duża ilość, to prosiłabym o 2 sztuki. Mam 27 lat i planuję niedługo zajść w ciążę, a tematyką szczepień byłam zainteresowana już kilka lat temu. Sama jestem przykładem na szkodliwość szczepień w czasach jak byłam niemowlakiem. Mam nadzieję, że w polskiej świadomości wreszcie zakiełkuje wiara w inne metody lecznicze niż tylko w to co wmawiają ludziom koncerny farmaceutyczne.


Cytat
Trafiłam dziś przypadkiem na Państwa stronę internetową. Mam synka chorego na autyzm, bardzo interesuje mnie tematyka zdrowia, profilaktyki i zagrożeń związanych ze szczepieniami. Po zaszczepieniu moje dziecko zaczęło mieć napady padaczki, potem objawił się autyzm. Bardzo interesuję się tematyką przedstawioną w broszurze i rozgłaszam informację wśród znajomych. Bardzo żałuję, że informacje, które Państwo przedstawiają w swojej broszurze nie dotarły do mnie zanim urodziłam dziecko. Proszę o przesłanie broszur. Bardzo chętnie będę je rozdawać. Często spotykam się z gronem osób zainteresowanych szerzeniem profilaktyki i zdrowego trybu życia chętnie będą przekazywać broszury innym.  Znam wielu terapeutów (neurologopedia, psycholog, terapeuta SI) popierających tezę negatywnego wpływu szczepień na zdrowie naszych dzieci. Z pewnością zgodzą się rozdawać broszury rodzicom przychodzącym na zajęcia z  dziećmi. Na początek jestem w stanie rozdać co najmniej 50 sztuk broszur.

Bardzo cieszę, że powstała taka publikacja. Rodzice nie są świadomi zagrożeń, ślepo wierzą lekażowi pierwszego kontaktu. Dlatego trzeba uświadamiać każdego młodego człowieka, który planuje mieć dzieci.

Podam adres Państwa strony innym rodzicom chorych dzieci, którzy popierają teorię zagrożenia szczepień i chętnie będą dzielić się z innymi informacją, że taka strona istnieje. Katarzyna.

Cytat
Jestem dietetykiem oraz pracuje w sklepie zielarskim. Interesuje się zdrowiem i wszystkim co z nim związane. Znam Państwa publikacje. Chciałabym również zapoznać się z broszurą nt. szczepień dzieci. Czy mogłabym poprosić o przysłanie jej do sklepu. Lub jeśli to nie jest problem większej ilości, bo chętnie razem ze współpracownikami możemy ją rozpropagować wśród pacjentów/klientów.

Cytat
Proszę o przesłanie broszur o tematyce szkodliwości szczepień -30 egzemplarzy.
Jestem mamą dziecka z cechami autystycznymi, broszury chciałabym rozdać w
stowarzyszeniu dla rodziców dzieci niepełnosprawnych do którego należymy. Małgorzata.

Cytat
Interesuje mnie Państwa publikacja o szczepieniach. Mam dwoje dzieci i świadomie przerwałam szczepienia.
Chciałabym się więcej dowiedzieć na temat skutków szczepień i wiedzieć w jaki sposób mogę sama
decydować o zdrowiu moich dzieci - a nie być przymuszana do obowiązkowych szczepień. Proszę o umożliwienie przeczytania publikacji. Joanna.
« Ostatnia zmiana: 16-02-2013, 16:30 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #86 : 16-02-2013, 21:29 »

Coś mi się zdaje, że broszur zabraknie.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #87 : 16-02-2013, 21:35 »

Coś mi się zdaje, że broszur zabraknie.
Zapasy nie są niewyczerpywalne. Jak wyślę ostatnią, poinformuję.

Teraz robię kolejne paczki. Około 300 broszur trafi pod wskazane adresy.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #88 : 27-02-2013, 01:13 »

Przesyłka dotarła, dziękuję smile
Zapisane
Jagutka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 01.07.2012, KB: 01.12.2012
Wiadomości: 107

« Odpowiedz #89 : 27-02-2013, 09:41 »

Odebrałam broszurki. Dziękuję.
Zapisane
Peter
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Skąd: śląskie
Wiadomości: 85

« Odpowiedz #90 : 07-03-2013, 16:30 »

Dziękuje za broszury, dotarły solidnie zapakowane.
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #91 : 21-03-2013, 09:04 »

Wczoraj odebrałam broszury. Bardzo dziękuję.
Myślę, że aż tak duża ilość folii nie była potrzebna, rozpakowywanie trwało bardzo długo. smile
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #92 : 21-03-2013, 09:15 »

A jak przesyłka zamoknie, to broszury nie zamokną.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #93 : 21-03-2013, 11:37 »

Wczoraj odebrałam broszury. Bardzo dziękuję.
Myślę, że aż tak duża ilość folii nie była potrzebna, rozpakowywanie trwało bardzo długo. smile

Abi. Lepiej posiedzieć nad rozpakowywaniem, niż dostać uszkodzoną zawartość.

Na przestrzeni tych paru miesięcy przyszły do mnie cztery zwroty nieodebranych paczek przez adresatów. Jedna koperta była tak bardzo zniszczona, że z zawartością byłoby kiepsko, na szczęście nie żałuję folii, więc broszury poszły do kolejnej wysyłki.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #94 : 13-01-2014, 16:57 »

Darku,
Podaj proszę adres sklepu i w jakich godzinach jutro moglibyśmy odebrać 200 egz. broszury "Zanim pozwolisz zaszczepić dziecko".
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #95 : 13-01-2014, 18:13 »

Darku,
Podaj proszę adres sklepu i w jakich godzinach jutro moglibyśmy odebrać 200 egz. broszury "Zanim pozwolisz zaszczepić dziecko".

Do Warszawy przyjadę w niedzielę późnym popołudniem, bądź wieczorem. Mógłbym i jutro, ale mój przyjazd uzależniony jest od zapracowanego Poziomka.

Tomek zapytał mnie o broszury, ponieważ umieściłem już informację o nich tutaj: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=24303.msg200091#msg200091.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #96 : 14-01-2014, 17:48 »

Dziś przed południem umówiony byłem z moją dobrą znajomą, stomatologiem. Skoro już w moje ręce dostały się broszury, to wziąłem po trzy sztuki dla niej, dla jej siostry aptekarki i dla jej pomocy z gabinetu.

W poczekalni wywiązała się rozmowa pomiędzy mną a starszą panią, która przyszła na konsultację. Opowiadała, że coraz młodsi ludzie chorują i umierają, zaczęła coś o zdrowiu, ale widziałem, że błądzi, więc w rozmowie to wykorzystałem i powiedziałem, że jestem z Ruchu Biosłone, z Fundacji Biosłone. Rozmawialiśmy przez jakieś 5 minut. Zanim weszła do gabinetu, obdarowałem ową panią obiema broszurami. Pani po kilku minutach wyszła z gabinetu i widać myślała o naszej rozmowie, bo spojrzała na mnie raz jeszcze i podziękowała za obie broszury. Wcześniej wskazałem jej już adres internetowy Biosłone.

Kiedy wszedłem do gabinetu, mojej znajomej pani stomatolog "gębuchna" się ucieszyła, jak zobaczyła broszurę "Diagnostyka kandydozy i przepuszczalności jelitowej". Oznajmiła, że będzie miała co czytać, bo już coś o tej przepuszczalności słyszała. Jej pomoc z kolei dostała broszurę "Zanim pozwolisz zaszczepić dziecko". Musiałem podzielić ostatni komplet, bo wcześniej siostrę aptekarkę, która akurat była w gabinecie, (miałem zostawić dla niej broszury) obdarowałem kompletem a przypadkiem również starszą panią. Obiecałem, że przyniosę jeszcze jeden komplet następnym razem.

I najważniejsze! Moja znajoma stomatolog powiedziała: "Przynieś do gabinetu więcej tych broszur, będą leżały na stoliku w poczekalni. Kto będzie zainteresowany, to weźmie ze sobą albo przeczyta w trakcie oczekiwania na wizytę".
« Ostatnia zmiana: 14-01-2014, 17:57 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Jagoda
***


Offline Offline

MO: 01.01.2014
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #97 : 30-05-2014, 21:16 »

 Z całego serca bardzo dziękuję za broszury. Pozdrawiam.
 
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!