Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 02:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Boski Druid - start MO.  (Przeczytany 12420 razy)
Boski_Druid
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 9 grudnia 2012
Wiadomości: 10

« : 09-12-2012, 13:31 »


MO zacząłem stosować dzisiaj. Mam w związku z tym kilka pytań.

Mój układ trawienny strasznie szwankuje, prawdopodobnie głównie jelita. Od jakiegoś czasu stosuję ostropest i pokrojony kwiat aloesu zalany miodem co pomogło zniwelować mi bardzo częste gazy, "burczenie"/przelewanie w jelitach oraz swędzenie skóry. Od jakichś 2 tygodni zauważam często krew w stolcu. Zaburzenia objawiają się także na skórze, głównie twarzy (zaczerwienienia na policzkach i czerwone kropki). Zaobserwowałem, że kiedy wezmę jakąś tabletkę suplementu diety (np. magnez z potasem) bądź wypiję rozpuszczalne wapno to w bardzo krótkim czasie dostaję biegunki i pojawia się bardzo duża ilość gazów. Jest wiele innych objawów, ale wypisałem tylko te główne.

I teraz pytanie - np z uwagi na krew w stolcu czy powinienem udać się do lekarza, żeby chociaż zdiagnozować co mi dolega? Czy kontynuować proces oczyszczania i nie martwić się tym?

Byłbym wdzięczny gdyby Pan Słonecki wyraził swoją opinię w tym wątku. Pozdrawiam smile

EDIT: czy stosować równolegle z MO wyżej wymieniony aloes? Jeśli tak to w jakiej dawce?
« Ostatnia zmiana: 10-12-2012, 15:36 wysłane przez K'lara » Zapisane

Podpisz petycję przeciwko delegalizacji leków naturalnych przez Unię Europejską.
http://www.iozn.pl/petycja/petycja.html
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #1 : 09-12-2012, 14:29 »

Cytat
czy stosować równolegle z MO wyżej wymieniony aloes? Jeśli tak to w jakiej dawce?

My nie stosujemy tu nic dodatkowo poza MO jeśli chodzi o aloes. Czy czytałeś książki pana Słoneckiego i portal wiedzy? Jeśli nie to przeczytaj, wtedy będziesz znał odpowiedzi na swoje pytania.
Zapisane
Et
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2010
Wiadomości: 393

« Odpowiedz #2 : 09-12-2012, 14:39 »

Boski Druidzie, idź do lekarza. Krew w stolcu to może być objaw czegoś groźnego. Choć oczywiście nie musi.
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #3 : 09-12-2012, 17:49 »

Moim zdaniem, za dużo tego. MO zmniejsz do połowy dawki.

Cytat
pokrojony kwiat aloesu zalany miodem
To odstaw, w MO jest to czego nam potrzeba.
Cytat
kiedy wezmę jakąś tabletkę suplementu diety (np. magnez z potasem) bądź wypiję rozpuszczalne wapno
To jest w surówkach, jajach, mięsie itp. Składniki potrzebne naszemu organizmowi są w ZZO.
Zacznij od portalu, zamów książki. Obserwuj organizm.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #4 : 09-12-2012, 20:04 »

Boski Druid, zacznij od czytania forum i książek. Nie ma sensu odpowiadać na Twoje pytania, ponieważ padały one już wcześniej i odpowiedzi możesz bez specjalnych trudów wyszukać.

Pamiętaj tylko, żeby nie stosować więcej niż jest zalecane w książkach, bo to opóźnia powrót do zdrowia.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #5 : 09-12-2012, 20:20 »

O Boski_Druidzie, bez Diety Prozdrowotnej się nie obejdzie, Twój stan jest na tyle zaawansowany że nie rób nic na szybko, tylko poczytaj portal i książki.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Luki27
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: maj 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 292

« Odpowiedz #6 : 10-12-2012, 11:12 »

Jeśli dobrze przeszukasz forum, to znajdziesz wpisy sugerujące o tym, że jeżeli w organizmie jest zaawansowany proces chorobowy, tzn. doszło do degeneracji tkanek, to wtedy metody biosłonejskie mogą już nie wystarczyć.

Nie chcę cię straszyć, ale krew w stolcu, to może być np. WZJG czy choroba Crohna. Na forum było sporo osób, którym MO i KB nie pomogły na te choroby.
Był również przypadek, kiedy Pan Słonecki polecał zastosowanie leku przeciwzapalnego (Asamax).

Ja bym na Twoim miejscu zrobił kolonoskopię, dowiedział się co dolega i dopiero potem świadomie wybrał sposób powrotu do zdrowia.

No i chyba od razu wykluczyłbym gluten z diety.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #7 : 10-12-2012, 12:15 »

Cytat
Nie chcę cię straszyć, ale krew w stolcu, to może być np. WZJG czy choroba Crohna.
Najczęściej krwawią hemoroidy i pewnie tak będzie u ciebie, ale może być też rak. Znałem dwie osoby, które zwalały krwawienie na hemoroidy, obie nie żyją. Krew z hemoroidów jest żywoczerwona, i raczej na zewnątrz stolca, z rakiem różnie bywa. Ja bym nie panikował, ale jednak sprawdził, może zacznij od rektoskopii, jest mniej inwazyjna. Chociaż z drugiej strony jak rak to dupa, lekarze nie pomogą.
Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #8 : 10-12-2012, 12:36 »

Cytat
Najczęściej krwawią hemoroidy i pewnie tak będzie u ciebie, ale może być też rak. Znałem dwie osoby, które zwalały krwawienie na hemoroidy, obie nie żyją. Krew z hemoroidów jest żywoczerwona, i raczej na zewnątrz stolca, z rakiem różnie bywa. Ja bym nie panikował, ale jednak sprawdził, może zacznij od rektoskopii, jest mniej inwazyjna. Chociaż z drugiej strony jak rak to dupa, lekarze nie pomogą.
Scorupion, dobrze myślisz.
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Luki27
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: maj 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 292

« Odpowiedz #9 : 10-12-2012, 13:16 »

Nie straszcie od razu człowieka rakiem.
Ale sprawdzić to trzeba.
Zapisane
Boski_Druid
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 9 grudnia 2012
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #10 : 10-12-2012, 19:40 »

Ok. Dziękuję za odpowiedzi. Jutro spróbuję wybrać się do lekarza. Chciałbym dodać, że jestem młodą osobą (21 lat) więc raczej hemoroidy nie wchodzą w grę - tak sobie na głos po prostu myślę, chociaż mogę się mylić, bo nie ukrywam, że zupełnie się na tym nie znam.
Zapisane

Podpisz petycję przeciwko delegalizacji leków naturalnych przez Unię Europejską.
http://www.iozn.pl/petycja/petycja.html
Luki27
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: maj 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 292

« Odpowiedz #11 : 10-12-2012, 20:11 »

Ja hemoroidy miałem w wieku 22 lat.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #12 : 10-12-2012, 20:18 »

Z tego co w necie można wyczytać, to i nastolatkowie się zdarzają.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Boski_Druid
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 9 grudnia 2012
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #13 : 12-12-2012, 15:38 »

Pytanie odnośnie stosowania MO - jeśli nie wypiję MO z rana, na czczo, to zrobić to później obojętnie o której godzinie czy po prostu odpuścić sobie tego dnia miksturę?
Zapisane

Podpisz petycję przeciwko delegalizacji leków naturalnych przez Unię Europejską.
http://www.iozn.pl/petycja/petycja.html
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #14 : 12-12-2012, 16:40 »

Moim zdaniem, jeżeli miałeś przygotowaną, a z jakichś względów nie wypiłeś, to pij. Zaszkodzić nie powinna, a po co ma się marnować. Natomiast jeśli nie miałeś, to nie pij, nic się nie stanie jeśli raz na jakiś czas się zdarzy.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #15 : 12-12-2012, 18:49 »

Picie MO ma sens wyłącznie na czczo.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!