Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 23:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Synechia, czyli sklejenie warg sromowych mniejszych u dziewczynek  (Przeczytany 8244 razy)
Galapagos
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 11.08.2008; 15.01.2013
Skąd: okolice Łodzi
Wiadomości: 426

« : 26-12-2012, 14:10 »

Zauważyłam ostatnio że moja córeczka  (rok i 4 miesiące) często łapie się w dole, tak jakby bolało ją jak robi siku. Zaczęłam ją oglądać i wydaje mi się że ma częściowo, sklejone wargi sromowe mniejsze bo jest taka jakby dziurka. Przeszukałam internet  i wyczytałam że jest takie schorzenie  i nazywa się właśnie synechia. Córka jest marudna i ma stan podgorączkowy.

Czy ktoś miał może z tym kontakt? Co robić aby je rozdzielić? W internecie piszą że są maści sterydowe lub ostatecznie zabieg w narkozie.

Dodam że ostatnio mała przechodziła długotrwałą gorączkę bez żadnych innych objawów, wyszła tylko bakteria w moczu i przyjmowała Zinnat - może miało to związek z tym?

Proszę o radę.
« Ostatnia zmiana: 26-12-2012, 14:40 wysłane przez Galapagos » Zapisane
Galapagos
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 11.08.2008; 15.01.2013
Skąd: okolice Łodzi
Wiadomości: 426

« Odpowiedz #1 : 26-12-2012, 21:05 »

Teraz prawdopodobnie też jest jakiś stan zapalny, jutro idę do pediatry, zobaczymy co powie. Czytałam że olej lniany daje dobre efekty, ale chyba najpierw trzeba będzie uporać się z zapaleniem pęcherza?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!