Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 18:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szczepionki raz jeszcze  (Przeczytany 27299 razy)
Creek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 22.08.2011
Skąd: Zabrze
Wiadomości: 11

« : 30-12-2012, 09:17 »

Kolejne ofiary szczepionek ...czyli norma.
http://vaccgenocide.wordpress.com/
« Ostatnia zmiana: 30-12-2012, 09:29 wysłane przez K'lara » Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #1 : 30-12-2012, 09:23 »

Z artykułu:

Andre Kulisz
Rozmawiałem niedawno z moim radcą prawnym na temat przymusu szczepień. Ponieważ trend się rozprzestrzenia, powiedział mi że rodzice powinni stanowczo żądać od lekarzy dzieci zaświadczenia, że lekarze i ich rodziny są zaszczepieni na wszystkie choroby na które chcą szczepić dzieci. To dlatego żeby nie zarażali dzieci którym nakazują szczepienia. To ma sens.

W związku z tym proponuję żebyście Państwo żądali takiego zaświadczenia od swoich lekarzy i jeżeli ich nie mają to zgłaszać ich do Sanepidu i prokuratury jako potencjalne ŚWIADOME źródła zakażeń.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Creek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 22.08.2011
Skąd: Zabrze
Wiadomości: 11

« Odpowiedz #2 : 30-12-2012, 09:44 »

Piękne i sprawiedliwe!, podpisuję się pod tym obiema rekami.
Niemniej z drugiej strony, realnie patrząc na problem, szansa na otrzymanie takiego oświadczenia praktycznie żadna. Już widzę oczami wyobraźni te protesty 'środowisk'
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #3 : 30-12-2012, 11:34 »

A ja mam samych starych lekarzy.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Michal_one
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 13.01.2012
Skąd: Częstochowa
Wiadomości: 168

« Odpowiedz #4 : 23-04-2013, 16:33 »

Ciekawy film o szczepieniach i planach szczepień, a także czipowaniu ludzi:
http://www.youtube.com/watch?v=PPMLIEgMn5I

Co więcej dokument ten pokazuje, że jest coraz większe zainteresowanie tym tematem wśród społeczeństwa, także polskiego.
« Ostatnia zmiana: 23-04-2013, 17:47 wysłane przez Michal_one » Zapisane
Angelika
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2012-1.06.2015; 29.11.2016 - z przerwami
Skąd: Żyrardów
Wiadomości: 97

« Odpowiedz #5 : 17-07-2013, 20:04 »

Ręce mi opadły, typowy artykuł sponsorowany. Lekarz, który się wypowiada musiał zgarnąć niezłą sumkę za ten wywiad, albo jest strasznie naiwny.

http://www.edziecko.pl/zdrowie_dziecka/1,79372,14215558.html
Zapisane
E-natka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: ja od 1.12.2012, mąż i córka 01.02.2012
Wiadomości: 97

« Odpowiedz #6 : 17-07-2013, 21:42 »

A czytałaś komentarze? To dopiero dno!
Zapisane
Angelika
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2012-1.06.2015; 29.11.2016 - z przerwami
Skąd: Żyrardów
Wiadomości: 97

« Odpowiedz #7 : 17-07-2013, 22:15 »

Tak, standard. Nie wiem czy często czytasz ten portal, ale zwróć uwagę właśnie na tego typu komentarze. Moim zdaniem są one dość charakterystyczne. Dominuje plucie jadem i ośmieszanie osób, które śmią mieć inne zdanie niż sugeruje artykuł. Czasem mam wrażenie, że piszą jedne i te same osoby na różne tematy, tyko zmieniają się nicki. Może komuś za to płacą.
Zapisane
E-natka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: ja od 1.12.2012, mąż i córka 01.02.2012
Wiadomości: 97

« Odpowiedz #8 : 18-07-2013, 11:56 »

Nie, nie czytam. Szkoda czasu na takie pierdoły. Czasami tylko własnie jak ktoś link wklei, to się we mnie gotuje czytając te bzdury! I pomyśleć, że ludzie to łykają.
« Ostatnia zmiana: 18-07-2013, 13:21 wysłane przez Agata » Zapisane
Sally
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.10.2009
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 71

« Odpowiedz #9 : 22-09-2013, 22:10 »

Ciekawy artykuł ukazał się w piśmie "O czym lekarze Ci nie powiedzą" nr 1 o 30-letniej historii zatajania prawdy przed społeczeństwem o szkodliwych skutkach szczepień.

 " Pomimo wyraźnych opisów trwałych uszkodzeń zdrowia komitet uznał, że najlepiej będzie utrzymać fakty w tajemnicy przed opinią publiczną. Jak wynika z notatek sporządzonych podczas jednego z posiedzeń, "jeśli przedstawi się społeczeństwu jakikolwiek współczynnik dotyczący ryzyka, zostanie to odebrane jako potwierdzone naukowo zagrożenie, w związku z czym najlepiej - jeśli to możliwe - nie posługiwać się niesprawdzonymi danymi, lecz podkreślać korzyści, które przynoszą szczepienia".

" Istotne informacje na temat bezpieczeństwa są celowo zatajane, przez co zgoda rodziców na szczepienia dziecka nie jest w pełni świadoma. Można by pokusić się o stwierdzenie, że każde szczepienie jest aktem niezgodnym z prawem".

Każdy rodzic, który ma jeszcze wątpliwości, czy szczepić swoje dziecko powinien ten artykuł przeczytać.

Zapisane

"By mądrym życiem żyć, wiedzy trza niemało."
"Już lepszy głód niż byle jakie jadło"
Machin82
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 02:12:2012
Skąd: Kopenhaga
Wiadomości: 11

« Odpowiedz #10 : 04-01-2014, 12:58 »

http://www.youtube.com/watch?v=HbO6dK3GSMY

Kolejny krótki film (apel) uświadamiający szkodliwość i prawdżiwy cel podawania szczepionek!
« Ostatnia zmiana: 04-01-2014, 19:57 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #11 : 13-01-2014, 08:33 »

Rusza kolejna kampania...

Cytat
Styczeń 2014 roku - w 20 polskich miastach startuje kampania medialna pod hasłem „Zaszczep
 w sobie chęć szczepienia”, której celem jest promocja szczepień ochronnych oraz podniesienie świadomości społeczeństwa w zakresie zapobiegania chorobom zakaźnym. Inicjatorem kampanii adresowanej do ogółu społeczeństwa jest Główny Inspektorat Sanitarny.

http://www.gis.gov.pl/?go=news

Trzeba byłoby ruszyć z kampanią ZASZCZEP W SOBIE NIECHĘĆ DO SZCZEPIENIA.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #12 : 13-01-2014, 16:35 »

Nie rozumiem. Dziesiątki lat propagandy, tyle lemingów mają i jeszcze chcą podnieść świadomość? Hipokryzja pierwszej wody.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #13 : 13-01-2014, 16:41 »

"...w Bydgoszczy, Świdnicy, Kielcach, Legnicy, Łomży, Nowym Sączu, Opolu, Poznaniu, Pile, Szczecinie, Zielonej Górze, Wrocławiu, Białej Podlaskiej, Chełmie, Jeleniej Górze, Białymstoku, Skierniewicach, Kędzierzynie Koźlu, Koninie oraz Gdyni."

Ciekawe dlaczego wybrali te miasta?
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #14 : 13-01-2014, 17:48 »

Polska ma najwyższą "wyszczepialność". Widzą, że to tani i głupi poligon, dużo można jeszcze sprzedać.
Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #15 : 14-01-2014, 09:56 »

Polska jest jedynym krajem, który nie wprowadził szczepień przeciwko "świńskiej" grypie.
David Icke twierdzi, że zbliża się przebudzenie ludzkości (m.in. w sprawie szczepień).
http://www.youtube.com/watch?v=9f_fX07ubJk
Może ten "poligon" zacznie wkrótce służyć zdrowiu?
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #16 : 14-01-2014, 23:40 »

Na razie, to służy śmierci Smutny
http://tvp.info/informacje/polska/polroczna-basia-zmarla-bo-karetka-jechala-za-dlugo/13645413

"... Mówiliśmy każdemu z tych lekarzy, że Basia w środę miała szczepionkę. Wiadomo, że szczepienia są obowiązkowe(…) ale nikt nie mówi o tym, że dzieci po prostu po tych szczepionkach umierają – mówi ojciec Basi. "
Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #17 : 15-01-2014, 09:54 »

Ta informacja jest już w innym wątku.
Czy sądzi Pani, że ja o tym nie wiem?
Z analizy, którą przeprowadziłem, porównując wskaźniki umieralności niemowląt i kalendarze szczepień w krajach europejskich, wynika, że najniższe wartości tego wskaźnika są w krajach, które nie szczepią dzieci przed 3 miesiącem życia.

Linear regression analysis of unweighted mean IMRs showed a high statistically significant correlation between increasing number of vaccine doses and increasing infant mortality rates, with r = 0.992 (p = 0.0009).
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3170075/
Is there evidence linking SIDS to vaccines?
Although some studies were unable to find correlations between SIDS and vaccines,22–24 there is some evidence that a subset of infants may be more susceptible to SIDS shortly after being vaccinated. For example, Torch found that two-thirds of babies who had died from SIDS had been vaccinated against DPT (diphtheria–pertussis–tetanus toxoid) prior to death. Of these, 6.5% died within 12 hours of vaccination; 13% within 24 hours; 26% within 3 days; and 37%, 61%, and 70% within 1, 2, and 3 weeks, respectively. Torch also found that unvaccinated babies who died of SIDS did so most often in the fall or winter while vaccinated babies died most often at 2 and 4 months—the same ages when initial doses of DPT were given to infants. He concluded that DPT “may be a generally unrecognized major cause of sudden infant and early childhood death, and that the risks of immunization may outweigh its potential benefits. A need for re-evaluation and possible modification of current vaccination procedures is indicated by this study.”25 Walker et al. found “the SIDS mortality rate in the period zero to three days following DPT to be 7.3 times that in the period beginning 30 days after immunization.”26 Fine and Chen reported that babies died at a rate nearly eight times greater than normal within 3 days after getting a DPT vaccination.27
Ottaviani et al. documented the case of a 3-month-old infant who died suddenly and unexpectedly shortly after being given six vaccines in a single shot: “Examination of the brainstem on serial sections revealed bilateral hypoplasia of the arcuate nucleus. The cardiac conduction system presented persistent fetal dispersion and resorptive degeneration. This case offers a unique insight into the possible role of hexavalent vaccine in triggering a lethal outcome in a vulnerable baby.” Without a full necropsy study in the case of sudden, unexpected infant death, at least some cases linked to vaccination are likely to go undetected.28

Conclusion
The US childhood immunization schedule requires 26 vaccine doses for infants aged less than 1 year, the most in the world, yet 33 nations have better IMRs. Using linear regression, the immunization schedules of these 34 nations were examined and a correlation coefficient of 0.70 (p < 0.0001) was found between IMRs and the number of vaccine doses routinely given to infants. When nations were grouped into five different vaccine dose ranges (12–14, 15–17, 18–20, 21–23, and 24–26), 98.3% of the total variance in IMR was explained by the unweighted linear regression model. These findings demonstrate a counter-intuitive relationship: nations that require more vaccine doses tend to have higher infant mortality rates.
Efforts to reduce the relatively high US IMR have been elusive. Finding ways to lower preterm birth rates should be a high priority. However, preventing premature births is just a partial solution to reduce infant deaths. A closer inspection of correlations between vaccine doses, biochemical or synergistic toxicity, and IMRs, is essential. All nations—rich and poor, advanced and developing—have an obligation to determine whether their immunization schedules are achieving their desired goals.

Tu jest drugi artykuł: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3547435/
Our findings show a positive correlation between the number of vaccine doses administered and the percentage of hospitalizations and deaths reported to VAERS. In addition, younger infants were significantly more likely than older infants to be hospitalized or die after receiving vaccines.

A to moje obserwacje i hipotezy:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,title,Tragicznie-wysoka-umieralnosc-polskich-niemowlakow-jest-gorzej-niz-na-Bialorusi,wid,15417132,wiadomosc.html

Mój komentarz:
1.   W krajach skandynawskich (szczególnie w Islandii) oraz w Słowenii i San Marino nie szczepi się dzieci przed 3 miesiącem życia. Stąd wskaźnik umieralności niemowląt jest tam najniższy. http://www.euvac.net/graphics/euvac/vaccination/iceland.html  http://www.euvac.net/graphics/euvac/vaccination/slovenia.html  
San Marino – schemat szczepień http://www.unicef.org/videoaudio/PDFs/EN-ImmSumm-2013.pdf str. 149
2.   W Polsce (i na Malcie) wskaźnik jest wyższy niż w pozostałych krajach Europy Zachodniej (szczepiących przed 3 m.ż.), ponieważ liczba przerwań ciąży z powodu prenatalnie stwierdzonych wad wrodzonych jest u nas i na Malcie znacznie niższa. W Polsce wiele dzieci z wadami letalnymi rodzi się i umiera w pierwszym roku życia, stąd wyższy wskaźnik. http://www.johnstonsarchive.net/policy/abortion/mapeuropeabrate3big.gif
3.   Ciekawe, że Polska, Litwa i Białoruś mają bardzo podobny wskaźnik. Kiedyś te trzy narody tworzyły wspólne państwo. Może utrzymał się podobny sposób odżywiania (tradycja kulinarna)?
4.   W Polsce województwa mazowieckie, wielkopolskie i opolskie mają zapewne najlepszą neonatologię (nic innego nie przychodzi mi do głowy).

Pani Zosiu, naszym celem jest krzewienie wiedzy. Powinniśmy wierzyć, że doprowadzi to do przemiany świadomości. Taka jest postawa p. Józefa Słoneckiego i moja. Zachęcam Panią do większego optymizmu.
« Ostatnia zmiana: 15-01-2014, 10:03 wysłane przez Tomasz_Dangel » Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #18 : 16-01-2014, 00:51 »

Czuję się zachęcona msn-wink

Znam kalendarze szczepień w innych krajach i statystyki wyszczepialnosci oraz umieralności niemowląt. Moim zdaniem, wszystkie te kalendarze są po prostu złe. Nie powinno ich być wcale.
Tak jak nie powinno się wstrzykiwać dzieciom w pierwszych dobach życia witaminy K.

Jeśli ktoś chce korzystać z tych "dobrodziejstw", wolna wola i wybór. Ale w Polsce pakuje się toksyczną chemię w noworodki, już kilka godzin po narodzinach. Obowiązkowo.
Cały czas pracujemy na przemianą świadomości Polaków. I widać pozytywne zmiany. Jednak ci, którzy decydują ustalając zasady, nie mają świadomości ani przyzwoitości. Mają tylko cenę. I to juz optymizmem nie napawa.
Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #19 : 16-01-2014, 13:43 »

Znam kalendarze szczepień w innych krajach i statystyki wyszczepialnosci oraz umieralności niemowląt.

Ale czy dostrzegła Pani sama tę zależność, zanim ja o tym napisałem?
(Re: najniższe wartości tego wskaźnika są w krajach, które nie szczepią dzieci przed 3 miesiącem życia)
Chodzi mi o kojarzenie ogólnie dostępnych informacji i wyciąganie wniosków.
Czy pisała Pani o tym wcześniej?
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!