Niemedyczne forum zdrowia
17-12-2017, 05:24 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Czwarty tom "Zdrowia na w豉sne 篡czenie" --> kliknij

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Maile do redakcji RadiaBios這ne  (Przeczytany 20305 razy)
Machos
*

P貫: M篹czyzna
MO: 01-04-2007
Sk康: Skierniewice
Wiadomo軼i: 2.290

« : 15-01-2013, 01:51 »

Witam Panie Dariuszu,

O MNIE:
jestem zwoleniczka Bioslone i bardzo chetnie slucham RadiaBioslone. MO znam i uzywam od marca 2010. Forum czytam z duzym zainteresowaniem, ale nie pisze o sobie, gdyz nie ma u mnie zadnych ciekawych/spektakularnych objawow (zdrowieje powolutku). Spotkanie z Bioslone zmienilo (zrewolucjonizowalo) moje spojrzenie na medycyne i generalnie myslenie o zdrowiu. Dlatego DZIEKUJE i pozdrawiam Pana Jozefa Sloneckiego oraz jego team, a w szczegolnosci Pana Panie Dariuszu. Dziekuje Panu za to, ze moge sobie internetowo sluchac radia o zdrowiu. Pani Anecie "Nieboraczkowi" zycze, aby wygrala swoja walke o zdrowie i trzymam kciuki.

ISTOTA KORESPONDENCJI:
Bardo zainteresowala mnie audycja: "SOS RadiaBios這ne – Przemek technik weterynarii, technik technologii 篡wienia", ktora udalo mi sie usylyszec jedynie fragmentarycznie, a nie ma jej w archiwum radia. Chcialabym te audycje posluchac z uwaga, dlatego prosze o przeslanie mi tej audycji jako plik mp3 droga mailowa.

Prawdopodobnie mialam ten sam problem, co w/w Przemek, ale dzieki MO i lekturze ksiazek Pana Jozefa udalo mi sie wyleczyc pierwszy odcinek przewodu pokarmowego bez konwencjonalnej medycyny. Na poczatku tej drogi w 2010 lekarze robli mi nieprzyjemne (gastroskopia), drogie badania (placilam prywatnie), proponawali tabletki jak cukiereczki, a nie potrafili problemu nazwac: brak konkretnej diagnozy/nazwy choroby. Nie wiedzialam co mi dolega do momentu, kiedy przeczytalam w ksiazce Pana Sloneckiego o tym, "Jak dziala mikstura oczyszczajaca". Dzisiaj mam wrazenie, ze moje "okolice zoladka" zostaly wyleczone (brak wczesniejszych chorobowych objawow). Aktualnie pojecia typu MO, DP, ZZO nie sa mi obce, wrecz na naturalne, ale jak sie po raz pierwszy spotkalam z filozofia Bioslone, przezylam lekki szok, ze wszystko co wczesniej wiedzialam o zdrowiu, zdrowym stylu zycia itd - to byl wlasciwie "bullshit". Mam jeszcze kilka elementow mojego zdrowia do naprawienia. Dzieki Bioslone wiem JAK to zrobic.

Wiem, ze Pana irytuje brak polskich znakow, ale mam trudnosci techniczne, za co przepraszam.

pozdrawiami i zycze Panu Wszystkiego Dobrego w 2013

AniA

Zamiast si bada, lepiej wypi mikstur oczyszczaj帷, najlepsze 鈍iadectwo badania organizmu, kt鏎e w przypadku istniej帷ych chor鏏 wida po objawach. Machos.
Nieboraczek
*

P貫: Kobieta
MO: 07.07.2011- kwiecie 2012
Wiedza:
Wiadomo軼i: 721

« Odpowiedz #1 : 15-01-2013, 17:39 »

Takie s這wa s bardzo buduj帷e. Wiele os鏏, tak jak ja doznaje szoku, jak poznaje prawd o zdrowiu.
« Ostatnia zmiana: 15-01-2013, 18:31 wys豉ne przez Rif » Zapisane

Machos
*

« Odpowiedz #2 : 20-01-2013, 19:29 »

Jeszcze raz wszystkim bardzo dzi瘯ujemy za Wasze wsparcie dla Fundacji Bios這ne. Nie jeste鄉y w stanie ka盥emu oddzielnie podzi瘯owa, ale doceniamy ka盥 wp豉t i t mniejsz i t wi瘯sz. Tego maila pozwoli貫m sobie umie軼i tutaj, poniewa przyszed do RadiaBios這ne. Takie maile s naprawd bardzo mi造m zaskoczeniem.

Cytat
Witam. Otrzyma豉m dzi tj. 18.01.2013 ksi捫ki Pana J霩efa S這neckiego, za kt鏎e stokrotnie dzi瘯uj. Zamieszczony wewn徠rz autograf Mistrza to prawdziwy zaszczyt.

Zachwyci豉m si tak瞠 opraw ksi捫ki - jak瞠 wymown. Pan J霩ef S這necki jest niesamowicie m康rym cz這wiekiem i budzi podziw jego dorobek w zakresie ochrony zdrowia. Odczuwam ju pierwsze symptomy zdrowienia, powrotu do normalno軼i dzi瘯i Pana dociekaniu i dzieleniu si t wiedz. Pan prowadz帷y radio ma idealnie przejrzysty g這s do tej pracy.

W formie podzi瘯owania dokona豉m dzi przelewu na Wasze konto w kwocie 100 z -darowizna na cele statutowe.

Potrzebuj jeszcze do szcz窷cia 6 sztuk broszury pt. "Zanim pozwolisz zaszczepi dziecko''.

砰cz dalszej,d逝giej i owocnej pracy w u鈍iadamianiu ludzi. Pozdrawiam gor帷o. Iwona.
« Ostatnia zmiana: 20-01-2013, 19:39 wys豉ne przez Machos » Zapisane

Zamiast si bada, lepiej wypi mikstur oczyszczaj帷, najlepsze 鈍iadectwo badania organizmu, kt鏎e w przypadku istniej帷ych chor鏏 wida po objawach. Machos.
Machos
*

« Odpowiedz #3 : 06-02-2013, 20:23 »

Kolejny mail do RadiaBios這ne:

Cytat
Witam Panie Dariuszu, w podzi瘯owaniu za audycj RadiaBios這ne wspieram Fundacj Bios這ne (plik pdf w zalaczeniu, Kwota operacji: 200,00 PLN, Tytu貫m: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE) Nie mam jeszcze drugiej cz窷ci, wi璚 prosz o przes豉nie mi (w wolnej chwili) brakuj帷ego mp3. Pozdrawiam. Ania.
Pani Aniu bardzo dzi瘯ujemy.

Pani Ani wys豉貫m mailem audycj "SOS RadiaBios這ne – Przemek, technik weterynarii, technik technologii 篡wienia".

Nie jestem w stanie (jak zwykle) powiedzie, kiedy b璠zie nowa strona radia, a takowa si szykuje, ale jak ju b璠zie, wtedy ka盥 audycj, kt鏎a Was interesuje, a kt鏎 umieszcz do archiwum, b璠ziecie mogli 軼i庵n望 do s逝chania.

W tej chwili zainteresowanym mog wys豉 audycj mailem.

Machos
*

« Odpowiedz #4 : 18-05-2013, 17:41 »

W trakcie robienia porz康k闚 na forum, do RadiaBios這ne przyszed mail.

Cytat
Nie ma na razie forum bios這ne wi璚 pisz t informacje do radia.

Co prawda nie udziela豉m si na forum bo nie lubi pisa, ale teraz zaintrygowa豉 mnie jedna sprawa.

Niedawno wysz豉m ze szpitala po tygodniowym pobycie po urodzeniu dziecka (by造 koplikacje przy porodzie). Mia豉m okazj zaobserwowa pewn zale積o嗆 u noworodk闚 odno郾ie szczepie. Ok. 6 dzieci + moje. Jedynie tylko ja nie szczepi豉m w og鏊e dziecka. Pozosta貫 dzieci by造 szczepione na wzw typu B dopiero w drugiej dobie.

Moje dziecko nie mia這 瘸dnego 郵adu 鄴速aczki ani 瘸dnych "wyprysk闚". Wszystkie dzieci zaszczepione nied逝go po szczepieniu dostawa造 albo wysypki albo 鄴速aczki. Panie oczywi軼ie t逝maczy造 mamom, 瞠 to si zdarza u noworodk闚 i samo minie.

Rozmawia豉m jeszcze z kole瘸nkami, kt鏎e du穎 wcze郾iej urodzi造 dzieci, kt鏎e przechodzi造 鄴ltaczk i teraz stwierdzaj, 瞠 to by這 po szczepieniu na wzw B.

Teraz si zastanawiam, czy istnieje w og鏊e co takiego jak fizjologiczna 鄴速aczka, czy to nie jest odczyn poszczepieny?

Pr鏏owa豉m znale潭 informacj o wyst瘼owaniu tej 鄴速aczki przed er szczepie, ale nic nie mo積a znale潭.

Czy my郵i Pan 瞠 "fizjologiczna" 鄴速aczka mo瞠 mie zwi您ek ze szczepieniami?

Justyna.

Odpowied mo瞠cie znale潭 w audycji "Bios這nejska Akademia Zdrowia – 鄴速aczka u niemowl璚ia" – do嗆 obszerna rozmowa profilaktyk闚.

Postanowi貫m podsumowa jeszcze t rozmow dla przegl康aj帷ych forum.

Trafnie pani Justyna zauwa瘸, 瞠 dzieci szczepione na WZW typu B, maj 鄴速aczk. Wielokrotnie jest o tym napisane na forum, 瞠 szczepienie przeciwko danej chorobie, zamiast zapobiega, t chorob po prostu wywo逝je. Tak wi璚, jak pani pisze, jak najbardziej mo積a to nazwa niepo膨danym odczynem poszczepiennym.

Obci捫ona w徠roba jest przyczyn 鄴速aczki.

Przyczyny obci捫enia w徠roby:

1. Szczepienie niemowl璚ia przeciwko 鄴速aczce.

2. Kondycja organizmu matki wp造waj帷a na organizm dziecka. Im zdrowsza matka, tym mniejsze obci捫enie. Przyczyn schorowanych matek, rodz帷ych dzieci, kt鏎e p騧niej maj 鄴速aczk, jest mn鏀two.

Powo逝j si na argumenty Kwiatuszka, u kt鏎ej 瘸dna z jej dziewczynek nie mia豉 鄴速aczki. Ponadto, (jak m闚i w audycji) obserwuj帷 dziewczyny, kobiety w ci捫y, mo積a stwierdzi, 瞠 dziecko b璠zie mia這 albo nie b璠zie mia這 po urodzinach 鄴速aczki. Kolejnym dowodem na brak 鄴速aczki u noworodka jest pani Justyna, kt鏎a napisa豉 do mnie maila.

Tutaj od razu nasuwa si wniosek, pro軸a do mam, kt鏎e mog dopisa w w徠ku swoje spostrze瞠nia.

3. Moje spostrze瞠nie – wymiana w kr鏒kim czasie zbyt du瞠j ilo軼i kom鏎ek potrzebnych w 篡ciu p這dowym, ale ju niepotrzebnych w naszym 鈔odowisku.

草速aczka jest zamierzonym dzia豉niem organizmu, w czasie kt鏎ego organizm robi porz康ek z tymi niepotrzebnymi kom鏎kami. Podobnie w trakcie wzrostu organizm, zanim osi庵nie doros這嗆, doprowadza do wielu infekcji.

4. Nieumiej皻no嗆 nakarmienia dziecka piersi.

Wnioski:

1. Je瞠li ju pojawi si 鄴速aczka u dziecka, kt鏎a ewidentnie obrazuje przej軼iowy stan w徠roby, a w tym organizmu, nie nale篡 panikowa, je郵i mama nie by豉 karmiona byle czym, przeleczona, nasuplementowana, a dziecko zaszczepione.

2. Je郵i 鄴速aczk widzimy po 鄴速ych oczach, 鄴速ej sk鏎ze, to w naszym interesie jest, 瞠by鄉y o tym wiedzieli, a nie tak jak to robi medycyna, zamazywali obraz i na鈍ietlali dziecko lampami, kt鏎e co prawda likwiduj 鄴速y kolor sk鏎y, ale nie 鄴速aczk w organizmie. Jest to typowe kosmetyczne oszustwo medyczne – objawowe, z kt鏎ego rodzice niestety wyci庵aj b喚dny wniosek, 瞠 鄴速aczki nie ma ju po na鈍ietleniu/ach.  

Celem dyskusji na ten temat zach璚am tutaj http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=23351.msg189408#msg189408.
« Ostatnia zmiana: 19-05-2013, 13:43 wys豉ne przez Machos » Zapisane

Machos
*

« Odpowiedz #5 : 28-07-2016, 16:21 »

Maila otrzyma貫m 10.07, wi璚 kopiuj.

"Witam
zwracam si z pytaniem o dalsze stosowanie mikstury S這neckiego. Stosuj j od 2008 r. profilaktycznie, obecnie mam 53 lata. Jednak w tym roku na wiosn mia貫m atak b鏊u woreczka 鄴販iowego z powodu kamienia w nim o wielko軼i 9 mm. Pogotowie wystawi這 mi zalecenie stosowania diety niskot逝szczowej i je郵i b璠zie to konieczne to woreczek jest do usuni璚ia, ale po 3 miesi帷ach mia貫m kolejny atak. Olej to te t逝szcz i mam w徠pliwo嗆 czy nie szkodz sobie tym olejem . Pytanie wysy豉m do Pana , bo mail jest podany oficjalnie przez portal. Na portalu oraz w ksi捫kach S這neckiego co dziwne nie porusza si tematu kamicy 鄴販iowej. Uwa瘸m 瞠 jest to s豉by punkt tej terapii, bez om闚ienia tak wa積ego zakresu. Mam wr璚z podejrzenie ,瞠 stosuj帷 si do porad stosowania uzupe軟iania organizmu minera豉mi i witaminami bez znajomo軼i czego ten organizm potrzebuje mo瞠my przedawkowa i to mo瞠 mie wp造w na rozw鎩 kamicy ? Ten temat jest wielk niewiadom ze strony medycyny, a problem dotyczy bardzo du瞠j grupy ludzi."

Zapyta貫m – O jakich minera豉ch Pan pisze w tym zdaniu: "stosuj帷 si do porad stosowania uzupe軟iania organizmu minera豉mi i witaminami bez znajomo軼i czego ten organizm potrzebuje mo瞠my przedawkowa i to mo瞠 mie wp造w na rozw鎩 kamicy ?"

Otrzyma貫m odpowied:

"To chodzi o minera造 podawane w ksi捫ce A. Janusa "Nie daj si zje嗆 grzybom Candida" typu magnez ,selen,wap,cynk,chrom firmy Olimp , kt鏎e np.  stosowa貫m profilaktycznie wraz Vitamin Plus w celu zniwelowania negatywnego wp造wu antybiotyk闚 na organizm (leczy貫m si z powodu zapalenia gard豉 ,uszu i kiedy tam oskrzeli. Og鏊nie mia貫m zim problem z przezi瑿ieniami i gard貫m."

Po tej odpowiedzi dr捫y貫m dalej – Przez ile lat profilaktycznie bra Pan suplementy, od 2008 roku stosowa Pan suplementacj bez przerwy, czy z przerwami? W jakich porach roku ewentualnie?"

Do dzisiaj odpowiedzi ju nie otrzyma貫m, ale te kilka zda zgodnie z pro軸 pytaj帷ego, umie軼i貫m tutaj ku przestrodze. Te kilka zda wyja郾ia, jak 豉two suplementacj mo積a zniszczy sobie zdrowie, korzystaj帷 ze szkodliwych ksi捫ek.

Panu polecam artyku "Osteoporoza" (oczywi軼ie za陰czam r闚nie w mailu). W artykule jest wr璚z doskona造 fragment, m闚i帷y o odk豉daniu wapnia nieorganicznego przez organizm, gdzie popadnie. Jak pomy郵 sobie o suplementowaniu wapniem, witamin D3, K, to nie mog odpowiedzie, 瞠 nie zas逝篡 Pan na to, co Pan ma.
« Ostatnia zmiana: 28-07-2016, 16:34 wys豉ne przez Machos » Zapisane

Machos
*

« Odpowiedz #6 : 03-08-2016, 22:44 »

Odpowied przysz豉 w mailu 28.07.2016.

Cytat
Witam
nie odzywa貫m si , bo jest sezon urlopowy i inne wzgl璠y si na這篡造. Przede wszystkim chcia貫m odpowiedzie na Pana zapytanie . Suplementy bra貫m przez jaki czas od 2008 r. do mo瞠 2010. W nast瘼nych latach by這 to raczej na zasadzie wspomagania organizmu przez g堯wnie Vitamin Plus Olimpu i od czasu do czasu magnez,cynk,a wap rzadziej w formie sproszkowanych skorupek jaj. Oczywi軼ie g堯wnie w okresie zimowo wiosennym i nie pami皻am dok豉dnie , ale robi貫m przerwy. Czosnek stosowa貫m wraz z miodem i cytryn w okresie zimowym na przezi瑿ienia lub zapalenie gard豉 je郵i si zdarzy這, przez okresy zimowe do ubieg貫j zimy . Og鏊nie to pomaga這. Herbaty zio這we w okresie zimowym ale sporadycznie.
A teraz w odpowiedzi na Pana sugestie na forum. Czego w tej kr鏒kiej Pana notatce nie rozumiem, bo jakby Pan sugerowa 瞠 sam sobie jestem winny stosowania si do "jakich zalece". Zacytuj: "Te kilka zda wyja郾ia, jak 豉two suplementacj mo積a zniszczy sobie zdrowie, korzystaj帷 ze szkodliwych ksi捫ek".
Przecie to Pan S這necki prezentowa ksi捫ki przez niego polecane, a w tym Pana Janusa wraz z swoimi . Co si w takim razie zmieni這, 瞠 Pan nazywa ksi捫k Janusa szkodliw?
Poza tym to by造 moje sugestie odno郾ie wp造wu na kamic, a Pan ju jakby to nazwa pewnikiem. Chocia dalej twierdz ,瞠 temat jest s豉bo poznany wi璚 sk康 nagle ta pewno嗆 u Pana?
Czy m鏬豚ym wiedzie jakie jest Pana do鈍iadczenie w tym temacie, w tym zawodowe?
Jak rozmawia貫m z lekarzem jeden twierdzi,瞠 najlepiej wyci望 woreczek, natomiast inny 瞠 je郵i da si z tym 篡 to zostawi. Og鏊nie nie wiedz sk康 to si bierze i jak to dok豉dnie przebiega. S tylko hipotezy. Najwa積iejsze jest jednak pytanie jak z tego wybrn望, tzn. czy jest alternatywa dla wyci璚ia woreczka w postaci np. kuracji oczyszczaj帷ej z kamieni i czy jest to bezpieczne, bo s r騜ne opinie (lekarze na ten temat milcz)? Wola豚ym si nie opiera na forach , bo jest tam du穎 zak豉mania.
Mam jeszcze zamiar zrobi badanie w這sa przez Biomol i zasi璕n望 rady dra Kubata.

Dzi mam czas, wi璚 odpowiadam:

Podzieli貫m Pana maila na cz窷ci, poniewa odnios si do wyodr瑿nionych fragment闚.

Cytat
Suplementy bra貫m przez jaki czas od 2008 r. do mo瞠 2010. W nast瘼nych latach by這 to raczej na zasadzie wspomagania organizmu przez g堯wnie Vitamin Plus Olimpu i od czasu do czasu magnez,cynk,a wap rzadziej w formie sproszkowanych skorupek jaj. Oczywi軼ie g堯wnie w okresie zimowo wiosennym i nie pami皻am dok豉dnie , ale robi貫m przerwy.

Napisa Pan o suplementacji do 2010 roku, a czym瞠 jest wspomaganie Witaminami Plus Olimpu, magnezem, cynkiem? Przecie to te jest suplementacja, z przerwami, tak jak Pan pisze, ale jednak suplementacja. Magnez, cynk, a wi璚 substancje nieorganiczne, nie s tym samym, co cho熲y sole magnezu, kt鏎e w takiej postaci mo瞠 organizm przyswoi. Nieorganiczne odk豉da w postaci z這g闚.

Cytat
Czosnek stosowa貫m wraz z miodem i cytryn w okresie zimowym na przezi瑿ienia lub zapalenie gard豉 je郵i si zdarzy這, przez okresy zimowe do ubieg貫j zimy . Og鏊nie to pomaga這. Herbaty zio這we w okresie zimowym ale sporadycznie.

Musi Pan zrozumie, czym jest stan zapalny w organizmie, po co organizm doprowadza do takich stan闚, zw豉szcza w okresie zimowym, tak jak to Pan napisa. Oszustwo z czosnkiem (antybiotykiem), miodem (antybiotykiem, suplementem), herbatami zio這wymi na przezi瑿ienia, w konsekwencji wyhamowuje w organizmie stany zapalne, a wi璚 wszelkiego rodzaju przezi瑿ienia, kt鏎e s niczym innym jak sprz徠aniem organizmu z kr瘼uj帷ych go z這g闚, a wi璚 toksyn, kt鏎e s przyczyn chor鏏.

Cytat
A teraz w odpowiedzi na Pana sugestie na forum. Czego w tej kr鏒kiej Pana notatce nie rozumiem, bo jakby Pan sugerowa 瞠 sam sobie jestem winny stosowania si do "jakich zalece". Zacytuj: "Te kilka zda wyja郾ia, jak 豉two suplementacj mo積a zniszczy sobie zdrowie, korzystaj帷 ze szkodliwych ksi捫ek".
Przecie to Pan S這necki prezentowa ksi捫ki przez niego polecane, a w tym Pana Janusa wraz z swoimi . Co si w takim razie zmieni這, 瞠 Pan nazywa ksi捫k Janusa szkodliw?

Szkoda, 瞠 Pan nie 郵edzi rozwoju forum ju w 2008 roku. Profilaktyka Bios這ne nie ma nic wsp鏊nego z polecaniem bada na aparatach Mora, czego wynikiem jest przepisywanie suplement闚 przez takie osoby jak Pan Janus. Wiele lat temu pot瘼ili鄉y tak praktyk, gdzie co prawda w ksi捫ce „Nie daj si zje嗆 grzybom Candida”, by豉 polecana Mikstura Oczyszczaj帷a, a tak naprawd polecana by豉 suplementacja dzia豉j帷a na korzy嗆 firm farmaceutycznych ze szkodliwo軼i dla pacjent闚. Wielu osobom wydawa這 si, 瞠 b璠 mia造 zdrowie dzi瘯i suplementacji, a sta造 si jeszcze bardziej schorowane. Pan zalicza si do tych poszkodowanych os鏏, bo zdrowia nie ma.

Cytat
Poza tym to by造 moje sugestie odno郾ie wp造wu na kamic, a Pan ju jakby to nazwa pewnikiem. Chocia dalej twierdz ,瞠 temat jest s豉bo poznany wi璚 sk康 nagle ta pewno嗆 u Pana? Czy m鏬豚ym wiedzie jakie jest Pana do鈍iadczenie w tym temacie, w tym zawodowe?

No to niech Pan szuka dalej chor鏏 we w豉snym organizmie, a b璠zie mie kolejne sugestie. Gwarantuj Panu, 瞠 za kt鏎ym razem, kt鏎y lekarz z kolei co tam Panu znajdzie, bo od wynajdywania chor鏏 s lekarze, by dalej na te choroby przepisywa leki, suplementy, itd. Do tego doskonale si nadaj, tylko nie do zdrowia.

Je瞠li wed逝g Pana kamic u Pana nazwa貫m pewnikiem, to tylko dlatego, 瞠 wskazuje na to nasza wieloletnia praktyka. Dosta Pan link z artyku貫m na ten temat do przeczytania, poniewa artyku造 powstaj w豉郾ie na podstawie takich obserwacji. Je瞠li setna osoba cierpi z powodu kamicy i setna osoba 造ka suplementy, to niczego wi璚ej do poszukiwa nie potrzeba. Po prostu wynikiem suplementacji jest m.in. kamica 鄴販iowa. Dwa miesi帷e temu mia貫m w gabinecie m這d dwudziestolatk, kt鏎a mia豉 kamienie 鄴販iowe, przynios豉 nawet USG z tymi kamieniami, a w rozmowie przyzna豉, 瞠 suplement闚 sobie nie odmawia豉. A co tak naprawd Pan ma? Pewnie jak捷 chorob, skoro czuje Pan jaki dyskomfort w funkcjonowaniu organizmu.

Cytat
Jak rozmawia貫m z lekarzem jeden twierdzi,瞠 najlepiej wyci望 woreczek, natomiast inny 瞠 je郵i da si z tym 篡 to zostawi. Og鏊nie nie wiedz sk康 to si bierze i jak to dok豉dnie przebiega. S tylko hipotezy. Najwa積iejsze jest jednak pytanie jak z tego wybrn望, tzn. czy jest alternatywa dla wyci璚ia woreczka w postaci np. kuracji oczyszczaj帷ej z kamieni i czy jest to bezpieczne, bo s r騜ne opinie (lekarze na ten temat milcz)? Wola豚ym si nie opiera na forach , bo jest tam du穎 zak豉mania.

A co w og鏊e wiedz na temat zdrowia ci lekarze? Kompletnie nic, a je瞠li co wiedz, to Panu nie powiedz, bo Pan wyzdrowiejesz i kto do nich przyjdzie z dolegliwo軼i, no i zostawi kas za wizyt?

Cz這wiek z wyci皻ym woreczkiem to kaleka, u kt鏎ego w徠roba nadal 鄴單 produkuje, tylko nie mo瞠 鄴販i w tym woreczku magazynowa, bo go nie ma. Woreczek wyci皻y, wi璚 鄴單 zalega w w徠robie, niszczy j albo leje si poza ni do jelita cienkiego mi璠zy trawieniami, kiedy nie powinna i niszczy 軼iany jelit. A my郵i Pan, 瞠 pozbycie si kamieni wraz z woreczkiem 鄴販iowym, za豉twia spraw z tymi kamieniami raz na zawsze? Znowu si odk豉daj, tylko nie w woreczku, a w w徠robie. To co, wyci望 w徠rob, bo s kamienie, tym razem w徠robowe? I taka to niedola pacjenta, wi璚 biega od lekarza do lekarza, ignoranta zdrowia.

Z kolei te kuracje oczyszczaj帷e, zw豉szcza w徠rob, nie do嗆, 瞠 nie s bezpieczne, to stosuj帷y je i tak ci庵le zapadaj na dolegliwo軼i.

Skoro wed逝g Pana na forach jest wiele zak豉mania, to po co Pan do mnie napisa i pr鏏uje si opiera na moim zdaniu? Pokr皻nie Pan pisze.

Cytat
Mam jeszcze zamiar zrobi badanie w這sa przez Biomol i zasi璕n望 rady dra Kubata.

Niech zgadn, przepisuj suplementy na podstawie niedobor闚 pierwiastk闚 z w這sa, a z dr Kubatem jeszcze lepiej, bo w klinice. I tak codziennie trafia im si kolejny naiwniak.
« Ostatnia zmiana: 04-08-2016, 05:34 wys豉ne przez Mistrz » Zapisane

Strony: [1]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!