Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 11:30 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Wesprzyj Fundacjê Bios³one --> kliknij
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Maile do redakcji RadiaBios³one  (Przeczytany 45490 razy)
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« : 15-01-2013, 01:51 »

Witam Panie Dariuszu,

O MNIE:
jestem zwoleniczka Bioslone i bardzo chetnie slucham RadiaBioslone. MO znam i uzywam od marca 2010. Forum czytam z duzym zainteresowaniem, ale nie pisze o sobie, gdyz nie ma u mnie zadnych ciekawych/spektakularnych objawow (zdrowieje powolutku). Spotkanie z Bioslone zmienilo (zrewolucjonizowalo) moje spojrzenie na medycyne i generalnie myslenie o zdrowiu. Dlatego DZIEKUJE i pozdrawiam Pana Jozefa Sloneckiego oraz jego team, a w szczegolnosci Pana Panie Dariuszu. Dziekuje Panu za to, ze moge sobie internetowo sluchac radia o zdrowiu. Pani Anecie "Nieboraczkowi" zycze, aby wygrala swoja walke o zdrowie i trzymam kciuki.


ISTOTA KORESPONDENCJI:
Bardo zainteresowala mnie audycja: "SOS RadiaBios³one – Przemek technik weterynarii, technik technologii ¿ywienia", ktora udalo mi sie usylyszec jedynie fragmentarycznie, a nie ma jej w archiwum radia. Chcialabym te audycje posluchac z uwaga, dlatego prosze o przeslanie mi tej audycji jako plik mp3 droga mailowa.

Prawdopodobnie mialam ten sam problem, co w/w Przemek, ale dzieki MO i lekturze ksiazek Pana Jozefa udalo mi sie wyleczyc pierwszy odcinek przewodu pokarmowego bez konwencjonalnej medycyny. Na poczatku tej drogi w 2010 lekarze robli mi nieprzyjemne (gastroskopia), drogie badania (placilam prywatnie), proponawali tabletki jak cukiereczki, a nie potrafili problemu nazwac: brak konkretnej diagnozy/nazwy choroby. Nie wiedzialam co mi dolega do momentu, kiedy przeczytalam w ksiazce Pana Sloneckiego o tym, "Jak dziala mikstura oczyszczajaca". Dzisiaj mam wrazenie, ze moje "okolice zoladka" zostaly wyleczone (brak wczesniejszych chorobowych objawow). Aktualnie pojecia typu MO, DP, ZZO nie sa mi obce, wrecz na naturalne, ale jak sie po raz pierwszy spotkalam z filozofia Bioslone, przezylam lekki szok, ze wszystko co wczesniej wiedzialam o zdrowiu, zdrowym stylu zycia itd - to byl wlasciwie "bullshit". Mam jeszcze kilka elementow mojego zdrowia do naprawienia. Dzieki Bioslone wiem JAK to zrobic.

Wiem, ze Pana irytuje brak polskich znakow, ale mam trudnosci techniczne, za co przepraszam.

pozdrawiami i zycze Panu Wszystkiego Dobrego w 2013

AniA
Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Nieboraczek
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecieñ 2012
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 716

« Odpowiedz #1 : 15-01-2013, 17:39 »

Takie s³owa s± bardzo buduj±ce. Wiele osób, tak jak ja doznaje szoku, jak poznaje prawdê o zdrowiu.
« Ostatnia zmiana: 15-01-2013, 18:31 wys³ane przez Rif » Zapisane

Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #2 : 20-01-2013, 19:29 »

Jeszcze raz wszystkim bardzo dziêkujemy za Wasze wsparcie dla Fundacji Bios³one. Nie jeste¶my w stanie ka¿demu oddzielnie podziêkowaæ, ale doceniamy ka¿d± wp³atê i tê mniejsz± i tê wiêksz±. Tego maila pozwoli³em sobie umie¶ciæ tutaj, poniewa¿ przyszed³ do RadiaBios³one. Takie maile s± naprawdê bardzo mi³ym zaskoczeniem.

Cytat
Witam. Otrzyma³am dzi¶ tj. 18.01.2013 ksi±¿ki Pana Józefa S³oneckiego, za które stokrotnie dziêkujê. Zamieszczony wewn±trz autograf Mistrza to prawdziwy zaszczyt.

Zachwyci³am siê tak¿e opraw± ksi±¿ki - jak¿e wymown±. Pan Józef S³onecki jest niesamowicie m±drym cz³owiekiem i budzi podziw jego dorobek w zakresie ochrony zdrowia. Odczuwam ju¿ pierwsze symptomy zdrowienia, powrotu do normalno¶ci dziêki Pana dociekaniu i dzieleniu siê t± wiedz±. Pan prowadz±cy radio ma idealnie przejrzysty g³os do tej pracy.

W formie podziêkowania dokona³am dzi¶ przelewu na Wasze konto w kwocie 100 z³ -darowizna na cele statutowe.

Potrzebujê jeszcze do szczê¶cia 6 sztuk broszury pt. "Zanim pozwolisz zaszczepiæ dziecko''.

¯yczê dalszej,d³ugiej i owocnej pracy w u¶wiadamianiu ludzi. Pozdrawiam gor±co. Iwona.
« Ostatnia zmiana: 20-01-2013, 19:39 wys³ane przez Machos » Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #3 : 06-02-2013, 20:23 »

Kolejny mail do RadiaBios³one:

Cytat
Witam Panie Dariuszu, w podziêkowaniu za audycjê RadiaBios³one wspieram Fundacjê Bios³one (plik pdf w zalaczeniu, Kwota operacji: 200,00 PLN, Tytu³em: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE) Nie mam jeszcze drugiej czê¶ci, wiêc proszê o przes³anie mi (w wolnej chwili) brakuj±cego mp3. Pozdrawiam. Ania.
Pani Aniu bardzo dziêkujemy.

Pani Ani wys³a³em mailem audycjê "SOS RadiaBios³one – Przemek, technik weterynarii, technik technologii ¿ywienia".

Nie jestem w stanie (jak zwykle) powiedzieæ, kiedy bêdzie nowa strona radia, a takowa siê szykuje, ale jak ju¿ bêdzie, wtedy ka¿d± audycjê, która Was interesuje, a któr± umieszczê do archiwum, bêdziecie mogli ¶ci±gn±æ do s³uchania.

W tej chwili zainteresowanym mogê wys³aæ audycjê mailem.
Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #4 : 18-05-2013, 17:41 »

W trakcie robienia porz±dków na forum, do RadiaBios³one przyszed³ mail.

 
Cytat
Nie ma na razie forum bios³one wiêc piszê t± informacje do radia.

Co prawda nie udziela³am siê na forum bo nie lubiê pisaæ, ale teraz zaintrygowa³a mnie jedna sprawa.

Niedawno wysz³am ze szpitala po tygodniowym pobycie po urodzeniu dziecka (by³y koplikacje przy porodzie). Mia³am okazjê zaobserwowaæ pewn± zale¿no¶æ u noworodków odno¶nie szczepieñ. Ok. 6 dzieci + moje. Jedynie tylko ja nie szczepi³am w ogóle dziecka. Pozosta³e dzieci by³y szczepione na wzw typu B dopiero w drugiej dobie.

Moje dziecko nie mia³o ¿adnego ¶ladu ¿ó³taczki ani ¿adnych "wyprysków". Wszystkie dzieci zaszczepione nied³ugo po szczepieniu dostawa³y albo wysypki albo ¿ó³taczki. Panie oczywi¶cie t³umaczy³y mamom, ¿e to siê zdarza u noworodków i samo minie.

Rozmawia³am jeszcze z kole¿ankami, które du¿o wcze¶niej urodzi³y dzieci, które przechodzi³y ¿óltaczkê i teraz stwierdzaj±, ¿e to by³o po szczepieniu na wzw B.

Teraz siê zastanawiam, czy istnieje w ogóle co¶ takiego jak fizjologiczna ¿ó³taczka, czy to nie jest odczyn poszczepieny?

Próbowa³am znale¼æ informacjê o wystêpowaniu tej ¿ó³taczki przed er± szczepieñ, ale nic nie mo¿na znale¼æ.
 
Czy my¶li Pan ¿e "fizjologiczna" ¿ó³taczka mo¿e mieæ zwi±zek ze szczepieniami?
 
Justyna.

Odpowied¼ mo¿ecie znale¼æ w audycji "Bios³onejska Akademia Zdrowia – ¿ó³taczka u niemowlêcia" – do¶æ obszerna rozmowa profilaktyków.

Postanowi³em podsumowaæ jeszcze tê rozmowê dla przegl±daj±cych forum.

Trafnie pani Justyna zauwa¿a, ¿e dzieci szczepione na WZW typu B, maj± ¿ó³taczkê. Wielokrotnie jest o tym napisane na forum, ¿e szczepienie przeciwko danej chorobie, zamiast zapobiegaæ, tê chorobê po prostu wywo³uje. Tak wiêc, jak pani pisze, jak najbardziej mo¿na to nazwaæ niepo¿±danym odczynem poszczepiennym.

Obci±¿ona w±troba jest przyczyn± ¿ó³taczki.

Przyczyny obci±¿enia w±troby:

1. Szczepienie niemowlêcia przeciwko ¿ó³taczce.

2. Kondycja organizmu matki wp³ywaj±ca na organizm dziecka. Im zdrowsza matka, tym mniejsze obci±¿enie. Przyczyn schorowanych matek, rodz±cych dzieci, które pó¼niej maj± ¿ó³taczkê, jest mnóstwo.

Powo³ujê siê na argumenty Kwiatuszka, u której ¿adna z jej dziewczynek nie mia³a ¿ó³taczki. Ponadto, (jak mówi w audycji) obserwuj±c dziewczyny, kobiety w ci±¿y, mo¿na stwierdziæ, ¿e dziecko bêdzie mia³o albo nie bêdzie mia³o po urodzinach ¿ó³taczki. Kolejnym dowodem na brak ¿ó³taczki u noworodka jest pani Justyna, która napisa³a do mnie maila.

Tutaj od razu nasuwa siê wniosek, pro¶ba do mam, które mog± dopisaæ w w±tku swoje spostrze¿enia.

3. Moje spostrze¿enie – wymiana w krótkim czasie zbyt du¿ej ilo¶ci komórek potrzebnych w ¿yciu p³odowym, ale ju¿ niepotrzebnych w naszym ¶rodowisku.

¯ó³taczka jest zamierzonym dzia³aniem organizmu, w czasie którego organizm robi porz±dek z tymi niepotrzebnymi komórkami. Podobnie w trakcie wzrostu organizm, zanim osi±gnie doros³o¶æ, doprowadza do wielu infekcji.

4. Nieumiejêtno¶æ nakarmienia dziecka piersi±.

Wnioski:

1. Je¿eli ju¿ pojawi siê ¿ó³taczka u dziecka, która ewidentnie obrazuje przej¶ciowy stan w±troby, a w tym organizmu, nie nale¿y panikowaæ, je¶li mama nie by³a karmiona byle czym, przeleczona, nasuplementowana, a dziecko zaszczepione.

2. Je¶li ¿ó³taczkê widzimy po ¿ó³tych oczach, ¿ó³tej skórze, to w naszym interesie jest, ¿eby¶my o tym wiedzieli, a nie tak jak to robi medycyna, zamazywali obraz i na¶wietlali dziecko lampami, które co prawda likwiduj± ¿ó³ty kolor skóry, ale nie ¿ó³taczkê w organizmie. Jest to typowe kosmetyczne oszustwo medyczne – objawowe, z którego rodzice niestety wyci±gaj± b³êdny wniosek, ¿e ¿ó³taczki nie ma ju¿ po na¶wietleniu/ach.  

Celem dyskusji na ten temat zachêcam tutaj http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=23351.msg189408#msg189408.
« Ostatnia zmiana: 19-05-2013, 13:43 wys³ane przez Machos » Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #5 : 28-07-2016, 16:21 »

Maila otrzyma³em 10.07, wiêc kopiujê.

"Witam
zwracam siê z pytaniem o dalsze stosowanie mikstury S³oneckiego. Stosujê j± od 2008 r. profilaktycznie, obecnie mam 53 lata. Jednak w tym roku na wiosnê mia³em atak bólu woreczka ¿ó³ciowego z powodu kamienia w nim o wielko¶ci 9 mm. Pogotowie wystawi³o mi zalecenie stosowania diety niskot³uszczowej i je¶li bêdzie to konieczne to woreczek jest do usuniêcia, ale po 3 miesi±cach mia³em kolejny atak. Olej to te¿ t³uszcz i mam w±tpliwo¶æ czy nie szkodzê sobie tym olejem . Pytanie wysy³am do Pana , bo mail jest podany oficjalnie przez portal. Na portalu oraz w ksi±¿kach S³oneckiego co dziwne nie porusza siê tematu kamicy ¿ó³ciowej. Uwa¿am ¿e jest to s³aby punkt tej terapii, bez omówienia tak wa¿nego zakresu. Mam wrêcz podejrzenie ,¿e stosuj±c siê do porad stosowania uzupe³niania organizmu minera³ami i witaminami bez znajomo¶ci czego ten organizm potrzebuje mo¿emy przedawkowaæ i to mo¿e mieæ wp³yw na rozwój kamicy ? Ten temat jest wielk± niewiadom± ze strony medycyny, a problem dotyczy bardzo du¿ej grupy ludzi."

Zapyta³em – O jakich minera³ach Pan pisze w tym zdaniu: "stosuj±c siê do porad stosowania uzupe³niania organizmu minera³ami i witaminami bez znajomo¶ci czego ten organizm potrzebuje mo¿emy przedawkowaæ i to mo¿e mieæ wp³yw na rozwój kamicy ?"

Otrzyma³em odpowied¼:

"To chodzi o minera³y podawane w ksi±¿ce A. Janusa "Nie daj siê zje¶æ grzybom Candida" typu magnez ,selen,wapñ,cynk,chrom firmy Olimp , które np.  stosowa³em profilaktycznie wraz Vitamin Plus w celu zniwelowania negatywnego wp³ywu antybiotyków na organizm (leczy³em siê z powodu zapalenia gard³a ,uszu i kiedy¶ tam oskrzeli. Ogólnie mia³em zim± problem z przeziêbieniami i gard³em."

Po tej odpowiedzi dr±¿y³em dalej – Przez ile lat profilaktycznie bra³ Pan suplementy, od 2008 roku stosowa³ Pan suplementacjê bez przerwy, czy z przerwami? W jakich porach roku ewentualnie?"

Do dzisiaj odpowiedzi ju¿ nie otrzyma³em, ale te kilka zdañ zgodnie z pro¶b± pytaj±cego, umie¶ci³em tutaj ku przestrodze. Te kilka zdañ wyja¶nia, jak ³atwo suplementacj± mo¿na zniszczyæ sobie zdrowie, korzystaj±c ze szkodliwych ksi±¿ek.

Panu polecam artyku³ "Osteoporoza" (oczywi¶cie za³±czam równie¿ w mailu). W artykule jest wrêcz doskona³y fragment, mówi±cy o odk³adaniu wapnia nieorganicznego przez organizm, gdzie popadnie. Jak pomy¶lê sobie o suplementowaniu wapniem, witamin± D3, K, to nie mogê odpowiedzieæ, ¿e nie zas³u¿y³ Pan na to, co Pan ma.
« Ostatnia zmiana: 28-07-2016, 16:34 wys³ane przez Machos » Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #6 : 03-08-2016, 22:44 »

Odpowied¼ przysz³a w mailu 28.07.2016.

Cytat
Witam
nie odzywa³em siê , bo jest sezon urlopowy i inne wzglêdy siê na³o¿y³y. Przede wszystkim chcia³em odpowiedzieæ na Pana zapytanie . Suplementy bra³em przez jaki¶ czas od 2008 r. do mo¿e 2010. W nastêpnych latach by³o to raczej na zasadzie wspomagania organizmu przez g³ównie Vitamin Plus Olimpu i od czasu do czasu magnez,cynk,a wapñ rzadziej w formie sproszkowanych skorupek jaj. Oczywi¶cie g³ównie w okresie zimowo wiosennym i nie pamiêtam dok³adnie , ale robi³em przerwy. Czosnek stosowa³em wraz z miodem i cytryn± w okresie zimowym na przeziêbienia lub zapalenie gard³a je¶li siê zdarzy³o, przez okresy zimowe do ubieg³ej zimy . Ogólnie to pomaga³o. Herbaty zio³owe w okresie zimowym ale sporadycznie.
A teraz w odpowiedzi na Pana sugestie na forum. Czego¶ w tej krótkiej Pana notatce nie rozumiem, bo jakby Pan sugerowa³ ¿e sam sobie jestem winny stosowania siê do "jakich¶ zaleceñ". Zacytujê: "Te kilka zdañ wyja¶nia, jak ³atwo suplementacj± mo¿na zniszczyæ sobie zdrowie, korzystaj±c ze szkodliwych ksi±¿ek".
Przecie¿ to Pan S³onecki prezentowa³ ksi±¿ki przez niego polecane, a w tym Pana Janusa wraz z swoimi . Co siê w takim razie zmieni³o, ¿e Pan nazywa ksi±¿kê Janusa szkodliw±?
Poza tym to by³y moje sugestie odno¶nie wp³ywu na kamicê, a Pan ju¿ jakby to nazwa³ pewnikiem. Chocia¿ dalej twierdzê ,¿e temat jest s³abo poznany wiêc sk±d nagle ta pewno¶æ u Pana?
Czy móg³bym wiedzieæ jakie jest Pana do¶wiadczenie w tym temacie, w tym zawodowe?
Jak rozmawia³em z lekarzem jeden twierdzi³,¿e najlepiej wyci±æ woreczek, natomiast inny ¿e je¶li da siê z tym ¿yæ to zostawiæ. Ogólnie nie wiedz± sk±d to siê bierze i jak to dok³adnie przebiega. S± tylko hipotezy. Najwa¿niejsze jest jednak pytanie jak z tego wybrn±æ, tzn. czy jest alternatywa dla wyciêcia woreczka w postaci np. kuracji oczyszczaj±cej z kamieni i czy jest to bezpieczne, bo s± ró¿ne opinie (lekarze na ten temat milcz±)? Wola³bym siê nie opieraæ na forach , bo jest tam du¿o zak³amania.
Mam jeszcze zamiar zrobiæ badanie w³osa przez Biomol i zasiêgn±æ rady dra Kubata.

Dzi¶ mam czas, wiêc odpowiadam:

Podzieli³em Pana maila na czê¶ci, poniewa¿ odniosê siê do wyodrêbnionych fragmentów.

Cytat
Suplementy bra³em przez jaki¶ czas od 2008 r. do mo¿e 2010. W nastêpnych latach by³o to raczej na zasadzie wspomagania organizmu przez g³ównie Vitamin Plus Olimpu i od czasu do czasu magnez,cynk,a wapñ rzadziej w formie sproszkowanych skorupek jaj. Oczywi¶cie g³ównie w okresie zimowo wiosennym i nie pamiêtam dok³adnie , ale robi³em przerwy.

Napisa³ Pan o suplementacji do 2010 roku, a czym¿e jest wspomaganie Witaminami Plus Olimpu, magnezem, cynkiem? Przecie¿ to te¿ jest suplementacja, z przerwami, tak jak Pan pisze, ale jednak suplementacja. Magnez, cynk, a wiêc substancje nieorganiczne, nie s± tym samym, co choæby sole magnezu, które w takiej postaci mo¿e organizm przyswoiæ. Nieorganiczne odk³ada w postaci z³ogów.

Cytat
Czosnek stosowa³em wraz z miodem i cytryn± w okresie zimowym na przeziêbienia lub zapalenie gard³a je¶li siê zdarzy³o, przez okresy zimowe do ubieg³ej zimy . Ogólnie to pomaga³o. Herbaty zio³owe w okresie zimowym ale sporadycznie.

Musi Pan zrozumieæ, czym jest stan zapalny w organizmie, po co organizm doprowadza do takich stanów, zw³aszcza w okresie zimowym, tak jak to Pan napisa³. Oszustwo z czosnkiem (antybiotykiem), miodem (antybiotykiem, suplementem), herbatami zio³owymi na przeziêbienia, w konsekwencji wyhamowuje w organizmie stany zapalne, a wiêc wszelkiego rodzaju przeziêbienia, które s± niczym innym jak sprz±taniem organizmu z krêpuj±cych go z³ogów, a wiêc toksyn, które s± przyczyn± chorób.

Cytat
A teraz w odpowiedzi na Pana sugestie na forum. Czego¶ w tej krótkiej Pana notatce nie rozumiem, bo jakby Pan sugerowa³ ¿e sam sobie jestem winny stosowania siê do "jakich¶ zaleceñ". Zacytujê: "Te kilka zdañ wyja¶nia, jak ³atwo suplementacj± mo¿na zniszczyæ sobie zdrowie, korzystaj±c ze szkodliwych ksi±¿ek".
Przecie¿ to Pan S³onecki prezentowa³ ksi±¿ki przez niego polecane, a w tym Pana Janusa wraz z swoimi . Co siê w takim razie zmieni³o, ¿e Pan nazywa ksi±¿kê Janusa szkodliw±?

Szkoda, ¿e Pan nie ¶ledzi³ rozwoju forum ju¿ w 2008 roku. Profilaktyka Bios³one nie ma nic wspólnego z polecaniem badañ na aparatach Mora, czego wynikiem jest przepisywanie suplementów przez takie osoby jak Pan Janus. Wiele lat temu potêpili¶my tak± praktykê, gdzie co prawda w ksi±¿ce „Nie daj siê zje¶æ grzybom Candida”, by³a polecana Mikstura Oczyszczaj±ca, a tak naprawdê polecana by³a suplementacja dzia³aj±ca na korzy¶æ firm farmaceutycznych ze szkodliwo¶ci± dla pacjentów. Wielu osobom wydawa³o siê, ¿e bêd± mia³y zdrowie dziêki suplementacji, a sta³y siê jeszcze bardziej schorowane. Pan zalicza siê do tych poszkodowanych osób, bo zdrowia nie ma.

Cytat
Poza tym to by³y moje sugestie odno¶nie wp³ywu na kamicê, a Pan ju¿ jakby to nazwa³ pewnikiem. Chocia¿ dalej twierdzê ,¿e temat jest s³abo poznany wiêc sk±d nagle ta pewno¶æ u Pana? Czy móg³bym wiedzieæ jakie jest Pana do¶wiadczenie w tym temacie, w tym zawodowe?

No to niech Pan szuka dalej chorób we w³asnym organizmie, a bêdzie mieæ kolejne sugestie. Gwarantujê Panu, ¿e za którym¶ razem, który¶ lekarz z kolei co¶ tam Panu znajdzie, bo od wynajdywania chorób s± lekarze, by dalej na te choroby przepisywaæ leki, suplementy, itd. Do tego doskonale siê nadaj±, tylko nie do zdrowia.

Je¿eli wed³ug Pana kamicê u Pana nazwa³em pewnikiem, to tylko dlatego, ¿e wskazuje na to nasza wieloletnia praktyka. Dosta³ Pan link z artyku³em na ten temat do przeczytania, poniewa¿ artyku³y powstaj± w³a¶nie na podstawie takich obserwacji. Je¿eli setna osoba cierpi z powodu kamicy i setna osoba ³yka suplementy, to niczego wiêcej do poszukiwañ nie potrzeba. Po prostu wynikiem suplementacji jest m.in. kamica ¿ó³ciowa. Dwa miesi±ce temu mia³em w gabinecie m³od± dwudziestolatkê, która mia³a kamienie ¿ó³ciowe, przynios³a nawet USG z tymi kamieniami, a w rozmowie przyzna³a, ¿e suplementów sobie nie odmawia³a. A co tak naprawdê Pan ma? Pewnie jak±¶ chorobê, skoro czuje Pan jaki¶ dyskomfort w funkcjonowaniu organizmu.

Cytat
Jak rozmawia³em z lekarzem jeden twierdzi³,¿e najlepiej wyci±æ woreczek, natomiast inny ¿e je¶li da siê z tym ¿yæ to zostawiæ. Ogólnie nie wiedz± sk±d to siê bierze i jak to dok³adnie przebiega. S± tylko hipotezy. Najwa¿niejsze jest jednak pytanie jak z tego wybrn±æ, tzn. czy jest alternatywa dla wyciêcia woreczka w postaci np. kuracji oczyszczaj±cej z kamieni i czy jest to bezpieczne, bo s± ró¿ne opinie (lekarze na ten temat milcz±)? Wola³bym siê nie opieraæ na forach , bo jest tam du¿o zak³amania.

A co w ogóle wiedz± na temat zdrowia ci lekarze? Kompletnie nic, a je¿eli co¶ wiedz±, to Panu nie powiedz±, bo Pan wyzdrowiejesz i kto do nich przyjdzie z dolegliwo¶ci±, no i zostawi kasê za wizytê?

Cz³owiek z wyciêtym woreczkiem to kaleka, u którego w±troba nadal ¿ó³æ produkuje, tylko nie mo¿e ¿ó³ci w tym woreczku magazynowaæ, bo go nie ma. Woreczek wyciêty, wiêc ¿ó³æ zalega w w±trobie, niszczy j± albo leje siê poza ni± do jelita cienkiego miêdzy trawieniami, kiedy nie powinna i niszczy ¶ciany jelit. A my¶li Pan, ¿e pozbycie siê kamieni wraz z woreczkiem ¿ó³ciowym, za³atwia sprawê z tymi kamieniami raz na zawsze? Znowu siê odk³adaj±, tylko nie w woreczku, a w w±trobie. To co, wyci±æ w±trobê, bo s± kamienie, tym razem w±trobowe? I taka to niedola pacjenta, wiêc biega od lekarza do lekarza, ignoranta zdrowia.

Z kolei te kuracje oczyszczaj±ce, zw³aszcza w±trobê, nie do¶æ, ¿e nie s± bezpieczne, to stosuj±cy je i tak ci±gle zapadaj± na dolegliwo¶ci.

Skoro wed³ug Pana na forach jest wiele zak³amania, to po co Pan do mnie napisa³ i próbuje siê opieraæ na moim zdaniu? Pokrêtnie Pan pisze.

Cytat
Mam jeszcze zamiar zrobiæ badanie w³osa przez Biomol i zasiêgn±æ rady dra Kubata.

Niech zgadnê, przepisuj± suplementy na podstawie niedoborów pierwiastków z w³osa, a z dr Kubatem jeszcze lepiej, bo w klinice. I tak codziennie trafia im siê kolejny naiwniak.
« Ostatnia zmiana: 04-08-2016, 05:34 wys³ane przez Mistrz » Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!