Niemedyczne forum zdrowia
24-04-2024, 11:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dieta skuteczna i bezpieczna - czyli co poleca pani dietetyk  (Przeczytany 4212 razy)
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« : 18-01-2013, 00:02 »

Przypadkowo trafiłam na tą stronę na Wykop.pl.
http://www.wykop.pl/ramka/1369221/dieta-skuteczna-i-bezpieczna-naprawde-istnieje/
Dobrnęłam do końca i gdy czytałam komentarze, jak to ludzie się zachwycają zaleceniami pani Pauliny, to aż mi się odechciało pisać swojego komentarza... No i co tu się dziwić, że ludzie ze zdziwieniem słuchają o DP lub ZZO. Chyba najbardziej poraziło mnie polecenie, aby nie używać tłuszczów i wybierać chude produkty. Jogurt zamiast śmietany, albo chudego kurczaka zamiast tłustych mięs.
No może zgodzę się z tym stwierdzeniem:
"Czy istnieje SKUTECZNA dieta odchudzająca?
Jak najbardziej! Chociaż ja nie do końca nazwałabym to dietą, lecz sposobem odżywiania – bo prawda jest taka, że jeżeli chcemy stracić kilogramy na stałe, to musimy również na stałe zmienić swoje nawyki żywieniowe. I nie pomogą tu dwutygodniowe, czy kilkumiesięczne diety, obiecujące cuda na patyku – owszem, są cuda gdy się drastycznie chudnie w krótkim czasie  stosowania tejże diety, jednak co potem?"
Zapisane
Lavenda22
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 35
MO: 9.07.2011, z przerwami
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 375

« Odpowiedz #1 : 18-01-2013, 00:25 »

A mnie ręce opadają, jak słucham, co mojej koleżance radzi jej pani dietetyk. Koleżanka wprawdzie wie o Biosłone i ma nawet książkę (z tym, że jeszcze nie przeczytała) - ale do wyleczenia z pacjentyzmu jeszcze jej daleko. Ale ja nie robię już żadnego ciśnienia, nie wczuwam się. Chyba po prostu każdy na własnej skórze musi przekonać się o bezskuteczności lekarskich porad i oczywiście wydać na to odpowiednią ilość pieniędzy...
Zapisane
Krystine
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 4

« Odpowiedz #2 : 18-01-2013, 16:08 »

Jeżeli samemu do czegoś nie dojdziemy, to nikt inny nas do tego nie przekona, taka prawda. A przynajmniej w moim przypadku tak jest.
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #3 : 11-08-2013, 17:44 »

"UE we współpracy z WWF wydała raport strategii: “Przyjęcie zdrowej, zrównoważonej diety: kluczowe szanse i bariery”, który jest częścią LiveWell for LIFE "pionierskiego projektu, który ma przyczynić się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych z łańcucha dostaw żywności w UE, i wykazać, jak zrównoważone diety mogą wyglądać w różnych krajach europejskich."

 - http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/ue_chce_quotradykalne,p1197312063
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!