Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 17:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mieszanka na drogi moczowe, czy ostropest - co w pierwszej kolejności  (Przeczytany 4136 razy)
Luki27
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: maj 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 292

« : 21-01-2013, 00:07 »

MO stosuję już ponad półtora roku i myślę, że nadszedł czas aby włączyć kolejną metodę oczyszczania, zastanawiam się za co trzeba wziąć się na początku: czy za układ moczowy, czy za wątrobę. Ale po kolei:

- układ moczowy: przedwczoraj założyłem zimne buty i wyszedłem na dwór, zmarzły mi nogi. Wczoraj pojawiło się pieczenie pęcherza, częsta sikanie, dziś boli mnie prostata. Wychodzi na to, że mam chroniczne zapalenie, które chwilowo nie dawało objawów. Do tego dodam, że libido jest raczej niskie, a i satysfakcja też nie za duża.

- wątroba: często odczuwam bóle w prawym podżebrzu, nasilają się one po wypiciu nawet małej ilości alkoholu (szklanka piwa). Dla mnie jest to sygnał o bardzo przeciążonej wątrobie. Myślę, że wątrobę załatwiłem sobie lekami przeciwgrzybiczymi (kiedy jeszcze byłem pacjentem i leczyłem się na candidę przeszedłem dwie miesięczne kuracje itrakonazolem).

Doradźcie mi w wybraniu, który narząd wspomóc w pierwszej kolejności.
A może zrobić to jednocześnie, tzn. pić zioła na drogi moczowe i codziennie przyjmować po łyżeczce ostropestu? Trochę się boję takiego rozwiązania, żeby za bardzo nie przeciążyć organizmu, ale może niesłusznie, bo przecież obie metody odciążają układy wydalnicze.

Dodam, że po MO już nie obserwuję dużych reakcji oczyszczania. Czasem mam mgłę umysłową lub boli mnie głowa.
Zapisane
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #1 : 21-01-2013, 01:15 »

A czy piłeś przez te półtora roku KB? Wiesz zapewne, że przy obciążonej wątrobie polecane jest dodawanie właśnie łyżeczki ostropestu do KB. Jeśli tego nie robiłeś to zacznij. Ja nie widzę powodu aby się martwić, że to będzie kolidowało z mieszanką na drogi moczowe.
Ja stosowałam Nefrosept po pół roku picia MO i po 3 miesiącach DP i KB z ostropestem.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!