Krople do oczu

(1/4) > >>

Bartosz:
Dzień dobry,
Mistrzu, bardzo proszę mi podać nazwę dobrych kropelek oczyszczających i łagodzących stany zapalne oczu. Dziękuję.

Beata M.:
Bardzo dobre krople do oczu można kupić w aptece. Nazywają się krople homełopatyczne ze świetlikiem. Ostatnio piekły mnie oczy i łzawiły do tego stopnia, że skóra wokół oczu była suchą skorupą. Po kilku dniach powoli przeszło.

Żabka:
Ja polecam również zastosować krople z alocitu. Mnie tez łzawiło oko dość długo, zakropiłam sobie je przez nos i po 2 dniach całkiem przeszło. Wspomagałam sie także okładami z szałwii i ziela świetlika.

Lamat:
Bartosz, mogę śmiało polecić homeopatyczne krople do oczu Oculoheel Lux firmy Heel, ze wskazaniami: stany zapalne spojówek i zapalenia brzegów powiek, stany podrażnienia spojówek ze łzawieniem i pieczeniem. Ostatnio miałam groźny incydent z okiem (ból,zaczerwienienie, niewielkie wybroczyny, obrzęk i bardzo wysokie ciśnienie wewnątrzgałkowe) - podejrzenie: jaskra albo jakiś tam zespół. Okulista zapisał mi kilka różnych kropli przeciwzapalnych, obniżających ciśnienie i sterydowych. Poużywałam je tylko kilka dni, ponieważ mogły wywołać różne działania uboczne (nawet jaskrę), sterydów po przeczytaniu ulotki w ogóle nie wykupowałam. Maldona poradziłą mi Oculoheel i bardzo mi pomógł. Byłam na kontroli i wszystko jest OK. Od trzech tygodni zakraplam nos alocitem z citroseptu i prawie już nie mam porannych katarów. Pozdrawiam.

Sting:
Czy któryś z tych sposobów nadaje się do użycia? Alocitem smaruję powieki. Kładę płatki na powieki z alociem, ale to mało na lekko ropiejące oczy i pomarszczone powieki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona