Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 10:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ból jąder i pachwin  (Przeczytany 3837 razy)
Zimawi
Początkujący
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01-12-2012
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 15

« : 14-02-2013, 14:43 »

Rozchorowałem się, najprawdopodobniej po prostu się zaraziłem jakimś wirusem/przeziębiłem a do tego byłem niewyspany. Generalnie jakoś lekko przechodzę, miałem trochę gorączki, kataru i bólu głowy, jedną ciężką noc, gdzie bardzo się spociłem. Martwi mnie co innego. Zawsze przy takiej chorobie zaczyna mnie bardzo boleć kręgosłup w okolicy lędźwiowej, pachwiny i jądra. Cały jestem połamany. Generalnie ból jąder, takie ćmienie, towarzyszy mi od dawna, raz mocniejszy, raz słabszy, ale ciągły. Pachwiny pobolewają. Fatalny ma to wpływ ma na moje samopoczucie i życie seksualne. Libido raczej słabe. Zastanawiam się, czego to może być objaw i co z tym zrobić. Czy ta mieszanka na drogi moczowe albo Nefrosept będzie odpowiedzią na ból jąder i pachwin? Czy możliwe, że gdzieś tam jest stan zapalny i generuje takie właśnie objawy (jądra, pachwiny, kręgosłup)? Potraktowałbym to jako zwykłe objawy oczyszczania, ale zbyt często się to pojawia w tych samych miejscach i natężeniu, nie widać żadnych zmian. A generalnie oczyszczanie u mnie przebiega bez żadnych spektakularnych objawów, póki co.

ps. Dodam tylko, że nie mam żadnych problemów z oddawaniem moczu, ale czasem mocno boli mnie pośladek, tak głęboko - szczególnie jeśli dłużej gdzieś siedzę.
« Ostatnia zmiana: 17-02-2013, 13:49 wysłane przez Agata » Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #1 : 14-02-2013, 16:10 »

Jeśli takie objawy zawsze są w tych samych miejscach i zawsze towarzyszą infekcji, to traktowałabym je właśnie jako objawy oczyszczania. Być może tam właśnie organizm coś podczas infekcji naprawia.
Na Twoim miejscu udałabym się do DOBREGO masażysty, aby wymasował nerw kulszowy. To bolesny masaż ale bywa bardzo pomocny.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!