Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 11:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ogólne pytania, chcę zacząć pić MO  (Przeczytany 6591 razy)
Kasi1809
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1

« : 20-02-2013, 00:40 »

Mam stwierdzoną celiakię, ale ogólnie raz na jakiś czas zjem sobie coś z pszenicą. Czasem wypiję piwo. Czy picie piwa, oraz innych alkoholi jest zabronione podczas picia MO? I palenie papierosów też? Od kilku lat męczę się z chrypą, wieczną flegmą, często jestem chora i teraz okazało się, że mam małą nadżerkę. Liczę że jak zacznę pić MO to po jakimś czasie przejdą mi chociaż niektóre choroby. Mam jeszcze takie pytanie. Gdy przestanie się pić MO, choroby powrócą ze zdwojoną siłą? Czy przez picie MO można przytyć? Z góry dziękuję za odpowiedź.
« Ostatnia zmiana: 20-02-2013, 01:27 wysłane przez Whena » Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #1 : 20-02-2013, 01:18 »

Dlaczego wy zadajecie tyle pytań na noc...? Hehe. smile
Po pierwsze - jedynym lekarstwem na wszystkie choroby jest zdrowie. Po drugie - żeby mieć zdrowie, potrzebna jest wiedza. A teraz tak, ja Ci odpowiem na Twoje pytania na tyle, ile Ci jest potrzebne, a resztę doczytasz na portalu wiedzy. Sęk w tym, że zdrowie to bardzo długi proces, który wychodzi zawsze na dobre. Wiem, że pewnie jesteś przyzwyczajona, że bierzesz tabletkę i bum, objawy znikają. Jednak my usuwamy przyczynę wszystkich chorób - toksemię, a nie skupiamy się na usuwaniu objawów.

1. Mam stwierdzoną celiakię, ale ogólnie raz na jakiś czas zjem sobie coś z pszenicą.
Więc przestań jeść "coś z przenicą". Jeżeli tak będziesz podchodzić do zdrowia, to go nie osiągniesz. Cytując Mistrza "nie sposób dojść do celu, błądząc". Zarazem przeczytaj post Wheny http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=17212.msg181727#msg181727. Więcej o szkodliwości glutenu znajdziesz w artykule o diecie prozdrowotnej.

2. Czasem wypiję piwo. Czy picie piwa, oraz innych alkoholi jest zabronione podczas picia MO?
Nie jest zabronione, jednak dobrze jest je ograniczyć do rozsądnych ilości. msn-wink

3. I palenie papierosów też?
Nie. http://www.youtube.com/watch?v=m7sf8Z1no5M
Przesłuchaj tego, a (może) doznasz szoku.

4. Od kilku lat męczę się z chrypą, wieczną flegmą, często jestem chora i teraz okazało się ze mam małą nadżerkę.
Małą nadżerkę? A gdzież to się ulokowała ta mała nadżerka? Proponuje poczytać dokładnie i ze zrozumieniem http://portal.bioslone.pl/istota-chorob-infekcyjnych a najlepiej zacznij od gorączki, kataru i kaszlu i grypy. Jeżeli bierzesz cokolwiek na tę "wieczną flegmę", a antybiotyki towarzyszą Ci przy częstych chorobach to nic dziwnego. Przeczytasz artykuły to się dowiesz dlaczego.

5. Liczę że jak zacznę pić MO to po jakimś czasie przejdą mi chociaż niektóre choroby.
Ok, to na start coś na pocieszenie.
http://portal.bioslone.pl/profilaktyka-zdrowotna/dlaczego-niektorzy-nie-moga-wyzdrowiec
http://portal.bioslone.pl/profilaktyka-zdrowotna/trzy-lata-do-zdrowia
Napisz, jakie choroby Cie dręczą.

6. Mam jeszcze takie pytanie. Gdy przestanie się pić MO, choroby powrócą ze zdwojoną siłą?
MO jest odpowiedzią na warunki z jakimi przyszło nam żyć w XXI wieku. MO pije się do końca życia w odpowiedzi na całą chemię która wyniszcza nasze jelita, które uszkodzone nie dają nam żadnej ochrony.

7. Czy przez picie MO można przytyć?
Hehe, nie! Prędzej schudniesz, kiedy organizm zacznie pozbywać się nadmiaru tłuszczu. msn-wink
Jednak do tego też nie tak prędko.
« Ostatnia zmiana: 20-02-2013, 12:35 wysłane przez Whena » Zapisane

Muchomorka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 29.12.2012
Skąd: Irlandia
Wiadomości: 33

« Odpowiedz #2 : 20-02-2013, 01:30 »

Kamil jeszcze dopiszę:

1. "coś z pszenicą" sprawdź kosmetyki, nie liż znaczków, uważaj na płyn do naczyń, opłatek i aromaty.

2. Piwo to glutenowa zupa.

7. O tak, -4kg w 4 tygodnie!
« Ostatnia zmiana: 20-02-2013, 12:35 wysłane przez Whena » Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #3 : 20-02-2013, 01:33 »

Cytat
7. O tak, -4kg w 4 tygodnie!
Bez DP? O takich przypadkach nie słyszałem. msn-wink
Zapisane

Muchomorka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 29.12.2012
Skąd: Irlandia
Wiadomości: 33

« Odpowiedz #4 : 20-02-2013, 01:50 »

Tak, no prawie, staramy się zdrowo odżywiać, ale czasem zdarza się ciemna czekolada lub bezy, ale dla mnie to był przełom bo odstawiłam gluten i mleko. Wychodzę z infekcji, może oczyszczanie zaczyna działać i mało wtedy jadłam.

Kasi1809 zacznij pić MO, odstaw zupełnie gluten i wszystko się zmieni.
« Ostatnia zmiana: 20-02-2013, 12:39 wysłane przez Rif » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!