Niemedyczne forum zdrowia
24-04-2024, 06:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 36   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rozpoczęcie metody NIA  (Przeczytany 418737 razy)
Melody
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 24-08-2008
Skąd: Chrzanów
Wiadomości: 89

« Odpowiedz #20 : 10-07-2011, 09:17 »

Puszkin, ja mogę chodzić z bandażem nawet i 2 lata, tylko chodzi mi o to, że mam już po dziurki w nosie słuchania głupiego gadania. Zaraz będą "dochodzić" co mi się stało, że tak długo w bandażu chodzę, a co to za rana, a idź do lekarza... a to pewnie dlatego, że chleba nie jem, za mało błonnika, a bo aloes piję z olejem eek, nie odżywiam się "normalnie", dziecko głodzę, do lekarza z nim nie idę, kiedy "choruje", piję jakieś "dziwolągi" (koktajl). Mogłabym tak jeszcze wyliczać, bo głupota ludzka nie ma granic...
Kiedy poznałam wiedzę z Bioslone, to chciałam podzielić się nią z bliskimi. Wydawało mi się, że skoro ja zrozumiałam, o co chodzi w tym wszystkim, to inni też to pojmą. No niestety, przeliczyłam się, teraz odwraca się to przeciwko mnie.
Nauczyłam się potakiwać a robić swoje. Ja wiem, że idę dobrą drogą, a inni... a niech se robią co chcą...
Tylko nie chcę już słuchać głupiego gadania, dlatego o NIA nawet nie wspomniałam nikomu.
« Ostatnia zmiana: 10-07-2011, 15:57 wysłane przez Apollo » Zapisane
Melody
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 24-08-2008
Skąd: Chrzanów
Wiadomości: 89

« Odpowiedz #21 : 10-07-2011, 11:42 »

Jest! Udało się clap Mam cieciorkę od wczoraj! Poprzebijałam te malutkie pęcherzyki i zdrapałam skórę. jak radziła Putonghua, założyłam opatrunek i dziś bałam się zaglądać, czy coś z tego wyszło, ale mam rankę. Cieciorka napęczniała, jest dużo ropy wokół ranki, jednak nic na razie nie wyciekło. W nocy troszkę bolało i po zmianie opatrunku. Poza tym ok.
« Ostatnia zmiana: 10-07-2011, 15:57 wysłane przez Apollo » Zapisane
brajan30
« Odpowiedz #22 : 10-07-2011, 14:49 »

Kiedy poznałam wiedzę z Bioslone, to chciałam podzielić się nią z bliskimi. Wydawało mi się, że skoro ja zrozumiałam, o co chodzi w tym wszystkim, to inni też to pojmą. No niestety, przeliczyłam się, teraz odwraca się to przeciwko mnie.
Nauczyłam się potakiwać a robić swoje. Ja wiem, że idę dobrą drogą, a inni... a niech se robią co chcą...
Tylko nie chcę już słuchać głupiego gadania, dlatego o NIA nawet nie wspomniałam nikomu.
Niczym się nie przejmować i tyle, jak zapytają powiedzieć i wytłumaczyć. Samemu nie ma co się narzucać, bo wtedy jeszcze potraktują Ciebie jak "Jechowca"
Zacytuję słowa Pana Józefa:
"Jak dbasz to masz- miałeś zdrowie? trzeba było dbać"
Zapisane
Melody
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 24-08-2008
Skąd: Chrzanów
Wiadomości: 89

« Odpowiedz #23 : 15-07-2011, 10:14 »

Dziś mija szósty dzień z cieciorką. Było ok, ale od wczoraj pojawiła się wysypka koło ranki, właściwie w jednym miejscu, swędziało trochę. Pomyślałam, że to może jakieś uczulenie na te ręczniki papierowe, posmarowałam to maścią z wit. A, Dziś jest gorzej, teraz to jest jakby rozlane w jedną plamę, napuchło i swędzi. Poza tym na tej samej nodze, na łydce mam nieudaną próbę bąbla i tam też jest zaognione i ta wysypka, rozłazi się coraz bardziej na nogę....Nie znalazłam podobnego przypadku na forum NIA...
Miał ktoś z was tak?? Czy to normalne??

Ranka wygląda raczej ok, jest sporo ropy wokół, jedynie ta wysypka mnie niepokoi.

Dodam jeszcze tylko, że od dwóch dni nie muszę brać Sereventu, zero ataków astmy clap
Czyżby aż tak szybko to u mnie zadziałało? clap
« Ostatnia zmiana: 15-07-2011, 10:36 wysłane przez Melody » Zapisane
Voldin
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.06.2008 - 30.05.2011
Wiadomości: 309

« Odpowiedz #24 : 16-07-2011, 17:14 »

Jest jakieś oficjalne forum o metodzie NIA? Po lekturze tej broszurki bym się jednak nie zdecydował.

A znalazłem jakiś wątek, gdzie niejaki Alex Polański (ten gość co był z Ashkarem na prelekcji), dzieli się swoimi przemyśleniami, że ta metoda to chyba jednak nie specjalnie działa tak jak powinna, bo za dużo ludzi umiera i wiele teorii to wymysły Ashkara, niezweryfikowane w żaden sposób. W tym wątku też było poruszane, że z jakiegoś forum giną wpisy ludzi, którzy twierdzą, że nie mają poprawy, albo mają jakiekolwiek wątpliwości. Ale nie mogę znaleźć tego forum. To jest to: http://free4web.pl/3/0,165699,default.html ?
Zapisane
brajan30
« Odpowiedz #25 : 16-07-2011, 18:04 »

Dziś mija szósty dzień z cieciorką. Było ok, ale od wczoraj pojawiła się wysypka koło ranki, właściwie w jednym miejscu, swędziało trochę. Pomyślałam, że to może jakieś uczulenie na te ręczniki papierowe, posmarowałam to maścią z wit. A, Dziś jest gorzej, teraz to jest jakby rozlane w jedną plamę, napuchło i swędzi. Poza tym na tej samej nodze, na łydce mam nieudaną próbę bąbla i tam też jest zaognione i ta wysypka, rozłazi się coraz bardziej na nogę....Nie znalazłam podobnego przypadku na forum NIA...
Miał ktoś z was tak?? Czy to normalne??
Mi robiły się dokoła rany, malutkie swędzące strupki. Problem zniknął, kiedy przemywałem często dokoła rany sokiem z aloesu, a czasami przykładałem nasączone waciki sokiem z aloesu, ale tu trzeba pilnować, aby aloes nie dostał się do rany, gdyż wiadomo, aloes ma właściwości gojące.
« Ostatnia zmiana: 17-07-2011, 09:42 wysłane przez Apollo » Zapisane
brajan30
« Odpowiedz #26 : 16-07-2011, 18:34 »

Według mnie największym błędem Ashkara było mówienie, że choroba nowotworowa zostanie wyleczona zawsze w 100%, niezależnie od stopnia zaawansowania jej rozwoju. Kolejnym błędem Ashkara jest całkowite pominięcie problematyki diety w chorobie. Ashkar wielokrotnie pytany o dietę odpowiadał, że należy odżywiać się normalnie. Pozostawię to bez komentarza. Poza tym Ashkar całkowicie pomija to, co my tu piszemy na Biosłone, zasady zdrowego żywienia, przywrócenie organizmowi homeostazy, odchorowywanie infekcji itp.
Ashkar tylko zaleca chorym zrobienie rany i czekanie. A zdrowym zaleca zrobienie takiego zabiegu profilaktycznie raz na 10 lat, bo niby tyle czasu potrzeba według Ashkara na nagromadzenie się toksyn w organizmie i powstanie raka.
Kolejną błędną teorią Ashkara jest twierdzenie, że w dwa miesiące krew jest oczyszczona.
Osobiście uważam, że metoda NIA jest metodą wspomagającą leczenie nie tylko raka, ale i innych chorób, ale nie można podchodzić do problemu, tak jak robi to Ashkar.
Warto przeczytać, co o metodzie napisał dawniej na forum Ashkara, gościu o nicku Namir, skopiowałem jego wypowiedź i wstawiłem na forum dobrejdiety, jest ona długa, ale warto przeczytać, jest tutaj: http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=113638&highlight=#113638
« Ostatnia zmiana: 17-07-2011, 09:46 wysłane przez Apollo » Zapisane
Melody
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 24-08-2008
Skąd: Chrzanów
Wiadomości: 89

« Odpowiedz #27 : 16-07-2011, 22:03 »

Dzięki, Brajan, tak właśnie robię. Wokół rany już jest ok, ale swędzi niemiłosiernie jeszcze na łydce, w miejscu próby bąbla zrobił się pęcherz, dookoła rozlazła się ta wysypka, jest zaognione. Myślę, że mogła wdać się jakaś infekcja. Ulgę przyniosło tylko smarowanie maścią cynkową, przyłożyłam też wacik z aloesem. Gorączki nie mam, myślę, że nie będzie źle...

Co do samej NIA to oczywiste jest, że nie można założyć cieciorki i już gotowe, i czekać na cud. Przecież dieta to podstawa. Nie można z jednaj strony oczyszczać się, a z drugiej pakować w siebie ten sam syf. Poza tym MO, koktajle...wszystko jest ważne.
Analiza Namira jest świetna, myślę, że warto też poczytać ten wątek: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=20384.0
« Ostatnia zmiana: 17-07-2011, 09:46 wysłane przez Apollo » Zapisane
brajan30
« Odpowiedz #28 : 17-07-2011, 10:31 »

Dodam jeszcze tylko, że od dwóch dni nie muszę brać Sereventu, zero ataków astmy clap
Poczytaj wątek z dawnego forum Ashkara, w tym wątku gościu pod nickiem Igor45 bardzo mądrze opisuje, jak wyleczył się z astmy, a jego żona z RZS. Warto przeczytać cały ten wątek, co pisze Igor45 http://free4web.pl/3/2,165699,420428,7866974,0,Thread.html
« Ostatnia zmiana: 17-07-2011, 11:50 wysłane przez Apollo » Zapisane
Melody
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 24-08-2008
Skąd: Chrzanów
Wiadomości: 89

« Odpowiedz #29 : 18-07-2011, 11:36 »

Mam pytanie, chyba raczej do kobiet, które stosowały bądź stosują NIA. Czy miałyście jakieś problemy w tym czasie z okresem, czy NIA ma wpływ na długość cykli? Chyba Marlenka coś o tym pisała...
« Ostatnia zmiana: 19-07-2011, 16:47 wysłane przez Apollo » Zapisane
Melody
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 24-08-2008
Skąd: Chrzanów
Wiadomości: 89

« Odpowiedz #30 : 14-08-2011, 10:31 »

A za mną już ponad miesiąc z NIA clap
Leje się dużo ropy, nic nie boli, czasem zapominam, że mam bandaż na nodze.
Z astmą lepiej, chociaż nie ustąpiła całkiem, no cudów nie ma, w końcu to TYLKO miesiąc...Wdycham dysk średnio raz na 2-3 dni. Ale co ciekawsze, to w tej chwili nie wyczuwam żadnej cysty, żadnego guza w okolicach jajnika smile. A jeszcze miesiąc temu czułam to bardzo wyrażnie. W czwartek mam wizytę u ginekologa i jestem bardzo ciekawa jego opinii...
Cieszę się, że zdecydowałam się na NIA, czuję się teraz dużo lepiej, rano wstaję wypoczęta, mam więcej energii. Ostatnio będąc w górach, po kilku godzinach wędrówek, wprawdzie nie po górach a w dolinki, mogłabym iść znów....Kiedyś po godzinie miałam dość.
Czyli jak na razie - same  korzyści.
Zapisane
qt
« Odpowiedz #31 : 15-02-2012, 13:11 »

Zacząłem dwa dni temu.
U mnie od początku jest spory ból łydki który zdecydowanie ogranicza poruszanie, chociażby przy schodzeniu ze schodów.
Ziarno się jeszcze na dobre nie "zadomowiło", ale nie idzie go za mocno bandażować.
doprawdy nie wiem, jak to jest u tych którzy twierdzą, że w ogóle nie boli msn-wink.


« Ostatnia zmiana: 15-02-2012, 15:26 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Metaldaw
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 09.08.2011
Skąd: UK
Wiadomości: 356

Emigrant

« Odpowiedz #32 : 16-02-2012, 14:08 »

Pamiętaj tylko, że zdarzają się osoby dla których nawet najsłabsze natężenie bólu jest nie do zniesienia.
Zapisane

MO, KB, ZZO.
Kakol24
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 10.12.2010
Skąd: Toruń
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #33 : 16-02-2012, 14:31 »

Zacząłem dwa dni temu.
U mnie od początku jest spory ból łydki który zdecydowanie ogranicza poruszanie, chociażby przy schodzeniu ze schodów.
Ziarno się jeszcze na dobre nie "zadomowiło", ale nie idzie go za mocno bandażować.
doprawdy nie wiem, jak to jest u tych którzy twierdzą, że w ogóle nie boli msn-wink.



Na poczatku może pobolewać i puchnąć cała łydka. U mnie ból trwał tylko przez pierwsze kilka dni, później nawet nie czułem, że mam tam jakąś ranę. NIA nosiłem przez ponad 9 miesięcy, a ranę wygoiłem w 3 tygodnie, bez żadnych komplikacji. Teraz został po niej tylko różowy ślad wielkości dwuzłotówki, który w tak szybkim tempie gojenia, najprawdopodobniej zabliźni się zupełnie i nie pozostanie po nim ani śladu. Za kilka miesięcy planuję jeszcze ciecierzycę "na drugą nóżkę".
Zapisane
Metaldaw
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 09.08.2011
Skąd: UK
Wiadomości: 356

Emigrant

« Odpowiedz #34 : 16-02-2012, 15:56 »

Cytat
Za kilka miesięcy planuję jeszcze ciecierzycę "na drugą nóżkę".

No tak bo "na drugą nóżkę" to nasza narodowa tradycja. No i będą symetryczne ślady msn-wink
Zapisane

MO, KB, ZZO.
Tarik
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: brak
MO: 22.04.2010
Skąd: Tarnów
Wiadomości: 163

« Odpowiedz #35 : 16-02-2012, 20:11 »

Przyznaję się bez bicia, że nie przeczesałem dokładnie tematu, lecz czy "dozwolone" jest inne umiejscowienie cieciorki niż pod kolanem, oraz interesuje mnie jak można odnaleźć tę mityczną czakrę?
Zapisane

Jatropsychogenia + jatrosomatopatia = służba zdrowia
Jack72
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 52
MO: 03.01.2012
Skąd: Białystok
Wiadomości: 3

« Odpowiedz #36 : 17-02-2012, 22:56 »

Zacząłem dwa dni temu.
U mnie od początku jest spory ból łydki który zdecydowanie ogranicza poruszanie, chociażby przy schodzeniu ze schodów.
Ziarno się jeszcze na dobre nie "zadomowiło", ale nie idzie go za mocno bandażować.
doprawdy nie wiem, jak to jest u tych którzy twierdzą, że w ogóle nie boli msn-wink.




Czasami jak się trafi w nerw to wtedy strasznie boli. Rzeczywiście trudno jest nawet chodzić. Po aplikacji cieciorki pojawia się pod ziarenkiem poduszka z zastygłej ropy do której ziarenko się przykleja. Nie polecam wtedy wyjmowania cieciorki z rany. Musi ona sama nabrzmieć i swobodnie wypaść z rany. Trzeba zmieniać opatrunek min co 8-12 godzin (w zależności od intensywności oczyszczania), aby nie doprowadzić do poparzenia(odparzenia) skóry wokół rany od mokrego opatrunku. Ja tak miałem podczas mego oczyszczania, które trwało 9 miesięcy. Poparzoną skórę strasznie trudno się pielęgnuje i powoli się goi, gdyż powstają tam mikroskopijne ranki, przez które sączy się limfa. To było moje ewidentne zaniedbanie efektem czego jest jest ciemny naskórek w strefie wokół rany.
Ciemne ślady na skórze mogą świadczyć o tym, iż w tych miejscach zgromadziły się jeszcze toksyny, które nie zdążyły ujść przez ranę po jej zasklepieniu.

Jeśli rana dalej boli to trzeba ją zamknąć i przesunąć w inne miejsce na łydce.

Pozdrawiam wszystkich cieciorkujących smile
Zapisane
Isia
Częsty gość
**

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 56
MO: 29.o1.2011
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 76

« Odpowiedz #37 : 19-03-2012, 09:24 »

Twoje najbardziej "zatoksycznione" miejsca muszą przejść odtrucie, tu bardzo pomaga cieciorkowa rana, część toksyn omija przez to najsłabsze punkty, ale potrzebna jest też regeneracja, odbudowa, a te procesy też powodują dolegliwości. Infekcje są oznaką wystarczającego wzmocnienia do "remontu". Być może cieciorka trochę przyspiesza proces "czyszczenia", ale i tak jeśli jelita są w opłakanym stanie, to stosowanie NIA jest rodzajem "leczenia", które nie przyniesie efektów, a jedynie da złudzenie polepszenia zdrowia.
U mnie przez rok "cieciorkowania" nie było infekcji, nawet banalnej. Wynikało to z wyniszczenia organizmu. W tym roku miałam "piękne" zapalenie oskrzeli. A sprzątanie w tym moim najsłabszym miejscu od czasu infekcji trwa i trwa, i końca nie widać, choć przebiega z różnym nasileniem.  
« Ostatnia zmiana: 19-03-2012, 10:48 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Isia
Częsty gość
**

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 56
MO: 29.o1.2011
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 76

« Odpowiedz #38 : 19-03-2012, 15:31 »

Z założenia cieciorkę nosi się dotąd, dokąd wydzielina z rany ma "brudne" zabarwienie, jeśli limfa jest przezroczysto-wodnista, można zamknąć rankę, proces czyszczenia zakończył się, przynajmniej na daną chwilę. U mnie wycieki wciąż są ropne, niewielkie, ale brzydkie ;-) stąd dalsze cieciorkowanie. Choruję na astmę, oskrzela teraz podjęły wysiłek "odnowy", wolę nie dokładać im śmieci z innych rejonów organizmu, bo być może ruszyłyby własnie w stronę mojego najsłabszego miejsca, żeby się tamtędy ewakuować. Cierpliwie do przodu. :-)
A dziś po ciężkiej nocy zmagań z dusznościami mam piękny dzień lekkiego oddychania i czerpię przyjemność z każdego zaczerpniętego haustu powietrza. :-)
« Ostatnia zmiana: 19-03-2012, 19:06 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #39 : 11-05-2012, 18:54 »

Metody naturalne są be: - http://marucha.wordpress.com/2012/05/10/zabijanie-pacjentow-w-imie-naukowej-medycyny-jest-sztuka-lekarska-a-skuteczne-przywracanie-zdrowia-metodami-naturalnymi-jest-przestepstwem/
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 36   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!