Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 11:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 36   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rozpoczęcie metody NIA  (Przeczytany 419265 razy)
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #280 : 18-02-2013, 13:07 »

Hmm wydaje mi się, że Reneti chodziło o to, aby nie wyrokować, że opuchlizna jest zawsze i bezwzględnie od rany i że jest dobrym objawem. A że jej mama umarła właśnie ze względu na zaburzenia krążenia wynikające ze zniszczenia organizmu rakiem, podeszła do sprawy emocjonalnie.

No i cóż, jeśli o mnie chodzi opuchlizna na 99 % nie była od rany, ale od zbyt gorliwego zastosowania się do zalecenia aby mocno zawiązać. Co prawda nadal moja stopa nie wygląda tak jak druga, ale ma już normalną temperaturę i powoli pojawia się kostka. Gdybym nadal tak solidnie wiązała bandaż mogłoby się to źle skończyć. W moim wypadku to było jak w tym dowcipie, co matka przyprowadza dziewczynkę z wyłupiastymi oczami do lekarza, a lekarz na to "proszę jej poluźnić warkoczyk" msn-wink
Sting
Nie napisałam nic co bym nie napisała bez paniki.
« Ostatnia zmiana: 18-02-2013, 19:54 wysłane przez Whena » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Galapagos
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 11.08.2008; 15.01.2013
Skąd: okolice Łodzi
Wiadomości: 426

« Odpowiedz #281 : 18-02-2013, 13:07 »

pozwól im myśleć o lepszym jutrze.

Dokładnie. Powiem Wam tak, moja mama słabo zna się na obsłudze komputera, ale czasem zagląda i czegoś tam szuka: informacji etc. Dziś zajrzała tutaj na ten wątek i powiedziała mi, że już więcej nie będzie zaglądać, bo jeszcze bardziej się dołuje i zaczyna myśleć nie tak jak by tego chciała o swoim postępie w zdrowieniu. Możecie się dziwić, ale po tylu latach w chorobie jej psychika jest bardzo słaba i na nią działa bardziej metoda marchewki aniżeli kija. Umówiłyśmy się, że ja będę jej podsyłać tylko takie informacje które ją podbudują, pomogą, a resztę zachowam dla siebie. Tak samo działa na nią kontakt z Renata55 - która tak pięknie pisze/mówi o swoich postępach i mama widzi że jest SENS.
« Ostatnia zmiana: 18-02-2013, 19:53 wysłane przez Whena » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #282 : 18-02-2013, 13:17 »

Cytat
nie napisalam nic co bym nie napisala bez paniki.
Ale w panikę wpadłaś hehehe.

Brajan, robisz dobrą robotę, szczególnie z tymi optymalnymi.
« Ostatnia zmiana: 18-02-2013, 13:20 wysłane przez Scorupion » Zapisane
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #283 : 18-02-2013, 13:23 »




nie napisalam nic co bym nie napisala bez paniki.
Miałem dużą trudność że zrozumieniem tego zdania.smile


Ja również. smile//K'lara
« Ostatnia zmiana: 18-02-2013, 20:01 wysłane przez K'lara » Zapisane

Pragmatism
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #284 : 18-02-2013, 13:24 »

Scorupion
Tak, wpadłam, ale nie żałuje niczego co napisałam. Nie przejmowałam się aż tak bardzo swoją opuchlizną (co jednak teraz uważam za błąd, trzeba było reagować, a nie olewać), ale jak mi wczoraj noga do połowy łydki i cała stopa - bania była gorąca, to naprawdę się zdenerwowałam. Tak naprawdę moja przygoda jest lekcją dla innych. Mam nadzieję, ze to od wiązania (na razie na to wygląda, będę pewna wieczorem), po prostu sobie tym zablokowałam krążenie.

Sting
To znaczy, że gdybym nie panikowała, napisałabym to samo, co napisałam smile
« Ostatnia zmiana: 18-02-2013, 14:22 wysłane przez Travis » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #285 : 18-02-2013, 13:30 »

Panika wynika z niewiedzy.
Zapisane

Pragmatism
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #286 : 18-02-2013, 13:38 »

Owszem, ale w moim przypadku to nie był objaw wynikający ze zdrowienia. Przyczyna okazała się banalna, ale skutki, gdybym nadal uparcie "wiązała warkoczyk" byłyby przykre. Oczywiście, że nie wiedziałam jaka jest przyczyna i stąd moja panika.
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #287 : 18-02-2013, 13:57 »

Pewnie, nikt nie jest ani alfą ani omegą. Ja wierzę na ślepo, że cieciorka wyciągnie cały ten syf. Przeczytałem sporo na ten temat, ale badań nie robiłem, robię na sobie. Są pytania, więc lepiej niech padają niż ma się stać krzywda. Nie zapominajmy o spacerach, one też są pomocne przy krążeniu, więc czas na praktykę he he. Dotlenienie mózgu. Piękna pogoda za oknem.
« Ostatnia zmiana: 18-02-2013, 20:05 wysłane przez K'lara » Zapisane

Pragmatism
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #288 : 18-02-2013, 14:14 »

Pewnie nikt nie jest ani alfa ani omegą.
Większość to albo alfa, albo omega, natomiast alfa i omega to rzadkość.

Amen't.//K'lara
« Ostatnia zmiana: 19-02-2013, 09:55 wysłane przez K'lara » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Galapagos
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 11.08.2008; 15.01.2013
Skąd: okolice Łodzi
Wiadomości: 426

« Odpowiedz #289 : 18-02-2013, 21:34 »

Dzień 15. Wieczorem zmieniałam mamie opatrunek - kieszonka jest już większa niż była, taka symetryczna. Jak wrzuciła cieciorka to fajnie sobie w nią wpadła, dziś zmiana nie bolała. Wyciek jest taki jaki był, jest go nie za dużo, z dodatkiem krwi. Śmierdzi. Wokół rany jest czerwona skóra która odchodzi - jutro dopiero będzie mama smarować aloesem (smarować blisko dziurki na tej części gdzie odchodzi skóra?). Opuchlizna jest nadal (3ci dzień) ale mniejsza aniżeli wczoraj. Czy jest ok?
Zapisane
Earthwindsun
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.04.2010 zakończenie stosowania 13.01.2013
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 205

« Odpowiedz #290 : 18-02-2013, 22:19 »

Dzień 15. Wieczorem zmieniałam mamie opatrunek - kieszonka jest już większa niż była, taka symetryczna. Jak wrzuciła cieciorka to fajnie sobie w nią wpadła, dziś zmiana nie bolała. Wyciek jest taki jaki był, jest go nie za dużo, z dodatkiem krwi. Śmierdzi. Wokół rany jest czerwona skóra która odchodzi - jutro dopiero będzie mama smarować aloesem (smarować blisko dziurki na tej części gdzie odchodzi skóra?). Opuchlizna jest nadal (3ci dzień) ale mniejsza aniżeli wczoraj. Czy jest ok?
Tak, to przebiega dobrze. Obserwuję na codzień rankę swoją i mojej dziewczyny. Skóra i tak i tak odejdzie wokoło. Ustabilizuje się czerwony pierścień wokół kieszonki. Aloes tego nie zmieni. Lepiej bez potrzeby nie zbliżać się do ranki z aloesem.
Zapisane

Wiedza jest dziedzictwem ludzkości.
Ideologia jest kultem jednostki.
Grzesiek
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #291 : 19-02-2013, 10:30 »

Ranka się ustabilizowała, już nawet nie boli, największy dyskomfort występuje jak opatrunek przyklei się do skóry, wtedy bandaż ciągnie w jedną, opatrunek w drugą, a pracujący mięsień w trzecią stronę, kociej mordy można dostać, ma ktoś jakiś patent?
« Ostatnia zmiana: 19-02-2013, 10:33 wysłane przez Spokoadam » Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Earthwindsun
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.04.2010 zakończenie stosowania 13.01.2013
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 205

« Odpowiedz #292 : 19-02-2013, 15:23 »

Ranka się ustabilizowała, już nawet nie boli, największy dyskomfort występuje jak opatrunek przyklei się do skóry, wtedy bandaż ciągnie w jedną, opatrunek w drugą, a pracujący mięsień w trzecią stronę, kociej mordy można dostać, ma ktoś jakiś patent?
Spróbuj robić większy otwór na kapustę. Kapusta ślizga się po rance. Papier się przykleja. Może to będzie dobre rozwiązanie?
Zapisane

Wiedza jest dziedzictwem ludzkości.
Ideologia jest kultem jednostki.
Grzesiek
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #293 : 20-02-2013, 07:48 »

Organizm nad czymś mocno pracuje, mocz przybrał intensywny kolor, nie mam apetytu, zjadam 3/4 tego co zwykle.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #294 : 20-02-2013, 09:03 »

Robiąc pierścień wybrałem najmniejszy korek z możliwych. Wydaje mi się, że rana jakby się powiększyła, więc swoją rankę wokół kieszonki, która jest żywo czerwoną jednak traktuje delikatnie aloesem. Chcę żeby mi ta skóra się zagoiła, bo mam jej zbyt dużo odkrytej. Stosuję opatrunek nasączony aloesem, kładę na tę skórę tak, aby nie dotykał kieszonki. I powoli się goi. Dołek coraz głębszy. Wydzieliny nie widać, ale często jest krew. Wiążę bandaż w miarę mocno, ale nie tak aby pozaciskać żyły. Malutkie opuchniecie kostki i również ból, ale to tylko przy zmianie pozycji. Jeszcze widocznie moja cieciorka nie dokopała się głęboko, ale jest już znacznie głębiej.
« Ostatnia zmiana: 20-02-2013, 11:30 wysłane przez Whena » Zapisane

Pragmatism
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #295 : 20-02-2013, 11:19 »

Widzieliny nie widać, ale często jest krew.
U mnie w większości też krew.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
brajan30
« Odpowiedz #296 : 20-02-2013, 22:44 »

Fragment wypowiedzi gościa z forum Ashkara:
Cytat
Minął rok stosowania NIA.
Ja stosuję metodę NIA już ponad rok. Okrągły rok stosowania minął dokładnie 30 stycznia br.
Metoda ta, ogólnie mówiąc, pozwala na systematyczne „upuszczanie” z organizmu limfy z rozpuszczonymi w niej toksynami. W miejsce wylewanej, brudnej limfy z toksynami, Twój organizm produkuje nową, w sposób ciągły dopełniając „instalację”. Z czasem wszystkie komórki organizmu „otulane” są co raz czyściejszą, zdrowszą limfą, w której w sposób ciągły i bezpieczny dla zdrowia, zmniejsza się poziom chemicznych toksyn.
Ponieważ sam proces, w tym zmiana opatrunków i samego ziarna ciecierzycy, jest bardzo bezpieczny i prosty, a cała metoda bardzo tanim sposobem na poprawienie zdrowia, polecam metodę NIA dr Ashkara z całego serca, bo na sobie ją sprawdziłem.
Na dzień dzisiejszy skończyły się moje problemy z prostatą i częstym oddawaniem moczu. Sikam jak młodzieniec. Wszystko z tym jest już w porządku. Zastosowałem tą metodę również z powodu przewlekle odczuwanego bólu w lewym stawie barkowym. Na dzień dzisiejszy ból znikł niemal w 100%. Piszę „niemal”, ponieważ jest tam jeszcze coś z owego bólu, coś nikłego, śladowego.
Metodę NIA stosuję nadal. Przez cały okres nie miałem żadnego problemu z utrzymaniem ranki.
Stosując tą metodę umacniam cały organizm a nie tylko dolegliwości związane z oddawaniem moczu. Tym sposobem, w niczym metoda NIA nie przeszkadza, a pomaga mi znakomicie.
Żeby było w komplecie dopowiem Ci, że równolegle z NIA zastosowałem „Pastę dr Budwig”(Omega-3) i pestki brzoskwiń ( witamina B-17).
« Ostatnia zmiana: 20-02-2013, 22:45 wysłane przez Rif » Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #297 : 20-02-2013, 22:51 »

A moja ranka jest dziwna.
Kompletnie mnie nie boli. Nic a nic. A poprzednia mnie bolała, że hoho!
Wokół nie ma stanu zapalnego, a wokół poprzedniej był i to spory. Prawdę mówiąc nadal jest wokół niej nieco różu...ale tej starej.
Wyciek to jest jakby lekko brunatna limfa, rzadka, zawsze delikatna obwódka wokół kapusty. Jak na to patrzę to myślę sobie - jakbym była okazem zdrowia. Nic żrącego jak ma np Earthwindsun, żadnej ropy, nic nie śmierdzi.
Nie ściskam już bandaża, że widać ślady i nie widzę wędrówki cieciorkowej. I noga mi nie puchnie.
« Ostatnia zmiana: 20-02-2013, 23:58 wysłane przez Biedrona » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #298 : 21-02-2013, 08:20 »

Ranka się ustabilizowała, już nawet nie boli, największy dyskomfort występuje jak opatrunek przyklei się do skóry, wtedy bandaż ciągnie w jedną, opatrunek w drugą, a pracujący mięsień w trzecią stronę, kociej mordy można dostać, ma ktoś jakiś patent?
Mam już sposób, pochodzi od pani która miała założone dwie cieciorki przez dwa lata.
Pierwsze dwa trzy zwoje bandaża naciągamy mocno, reszta jak kalesony teściowej.
Po takim założeniu, nawet jak opatrunek się przyklei, nie odczuwam aż takiego "ciągnięcia".
« Ostatnia zmiana: 21-02-2013, 11:52 wysłane przez Spokoadam » Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #299 : 21-02-2013, 11:52 »

Mój ojciec też wystartował, podobno podczas zmiany opatrunku jest smród jakby skunksa bili smile.
« Ostatnia zmiana: 21-02-2013, 11:53 wysłane przez Spokoadam » Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 36   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!