Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 14:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Swędzenie ciała  (Przeczytany 5791 razy)
Bronia82
« : 14-01-2008, 14:58 »

Witam.

Od kilku dni obserwuję poważne swędzenie całego ciała, dosłownie nie do wytrzymania. Cały czas sie drapię, nie wiem za którą część ciala się złapać. Nie mam żadnego zapalenia skóry, nie widzę tez żadnych robaków (po obejrzeniu filmu, wiem że to możliwe). Wprawdzie zauważyłam białe strunki w kale kilka dni temu, ale nie wiem co to jest, gdyż nie wygląda to na robaki. Prosze poradzcie co z tym swędzeniem zrobić. Rany dosłownie wszystko mnie się teraz chwyta. Przeczytałam, ze mogąto byc pasożyty,ale co zrobic z tym swędzeniem?.
pozdrawiam
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 14-01-2008, 15:09 »

Może kąpiel w wannie z dodatkiem oleju z pestek winogron? Sposób prosty i zazwyczaj skuteczny.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Bronia82
« Odpowiedz #2 : 14-01-2008, 15:14 »

Dziękuje za odpowiedz. Tylko tu w Szwecji ´nigdzie go nie mogę znależć. Mam tylko lniany.
Zapisane
Bronia82
« Odpowiedz #3 : 15-01-2008, 00:16 »

Jeżeli chodzi o liv 52 to biore go już 3 miesiące. Oleju nie maja w 3 różnych marketach, dziwne bo wiem że w Polsce jest ogólnodostępny. Przeczyczatalam na forum, że może być sojowy.W sklepie zielarskim chcąc skomponować zioła na pęcherz, nie mogłam bo mieli tylko jedno. Dostałam jednak inne z nawłocią pospolita i brzozą jako głównymi składnikami.Zaś na pytanie o tran, usłyszalam, że przyjmuja ją tylko niemowlaki i tylko w aptece. Normalnie zeswirować idzie.dziękuję za odpowiedż
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!