Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 21:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zdrowiejąca rodzinka  (Przeczytany 22466 razy)
Marlenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 12-08-2007
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 335

« : 06-03-2013, 22:03 »

Tytuł zobowiązujący, mam nadzieję, że komuś posłuży w drodze do zdrowia.

MO i koktajle pijemy z całą rodziną ponad 5 lat, z krótkimi przerwami w chwilach nadmiernego oczyszczania.
Moje dzieciaki i mąż są doskonałym przykładem na to, że MO działa cuda.

Mój przypadek też to potwierdza, ale ja potrzebowałam dodatkowych działań (więcej w dziale NIA - Przypadek Marlenki).

Kiedy zaczynaliśmy przygodę z Biosłone moje dzieci miały 14, 15 i 21 lat.

Najstarsza córka stosowała MO i koktajle z bardzo dobrym skutkiem tylko trzy lata, jednak kiedy poszła "na swoje" zaprzestała. Od jakiegoś czasu nabiera z powrotem chęci do sprawdzonych przez swoją rodzinę metod na odzyskanie zdrowia i wraz ze swoim partnerem (po zapoznaniu się z lekturą) zamierzają pójść tą drogą. Koktajle już piją, więc jest nadzieja, że dołączą pozostałe elementy układanki.

"Maluchy", bo tak ich cały czas nazywamy, na początku miały sporo objawów oczyszczania: anginy, nawracające katary, zapalenia oskrzeli, krwawienie z odbytu (córka-18 lat). Dodam, że wszystko przechodziły bez leków.

Bardzo uciążliwy był trądzik u obojga, jednak po spotkaniu z Mistrzem na zlocie, młodzież podjęła świadomą decyzję o odstawieniu glutenu. To był strzał w dziesiątkę. Żadne odczulania, okłady z cebuli czy kapusty nie przebiły efektów tej decyzji. Młodszy, z większymi problemami skórnymi, zrezygnował z glutenu na prawie dwa lata, starsza - na ponad rok. Dzisiaj w ogóle nie wiedzą co to zaognione, ropiejące wypryski.

Jak ostatnio "chorują"?
Ma to miejsce bardzo rzadko, zwykle jest to dość wysoka temperatura, katar, rzadziej kaszel, trwa to zwykle 1-2 dni. Wtedy łóżko, gruba kołdra i to wszystko.

Nadmienię jeszcze, że ja o moje dzieci "bardzo dbałam" i z każdą pierdołą biegałam do lekarza i bardzo się zaleceń słuchałam, bo uważałam, że tak postępuje dobra matka. Antybiotyk trzeba - no to trzeba, a zapotrzebowań na to badziewie było ogrom u moich dzieci. Szczerze mówiąc, to się dziwię, że tak szybko tym moim biedakom udało się wyjść na prostą, po tym czym nieświadoma matka im serwowała.

Wielu znajomych moich dzieci bardzo się dziwi, że one tak rzadko i krótko chorują. Przerabiam więc wielokrotnie uświadamianie tych młodych, podsuwam lekturę, forum, spędzam godziny z ich rodzicami na wałkowaniu idei Biosłone. Wszystko wygląda super, zaczynają, widzą pozytywne efekty i ... nie wiadomo czemu... się zniechęcają. Ja to widzę tylko jako objaw typowego lenistwa, niestety. I co dziwne, dzieciaki chcą dalej, ale jak kolejny raz nie ma mikstury i koktajlu, to jeszcze działają same, ale to trwa niezbyt długo, bo same się zniechęcają, nie mają wzorców. Przerabiam to już kolejny raz...

Mąż, obecnie prawie 47 lat, od pięciu lat MO i KB i... nic ponad to, no jeszcze zapomniałabym, od dwóch lat rano woda z octem jabłkowym i miodem i oczywiście rytuały tybetańskie. To jego zestaw.
W przeszłości miał różne, może niezbyt uciążliwe dolegliwości, a jednak.
Dzisiaj "choruje" dzień, dwa i to wszystko. Zwykle jest to paskudny katar i kaszel. Niczym się nie wspomaga. A że nie stroni od smacznych i mniej smacznych uciech życia, to już nie wspomnę.
Dodam, że mąż przez ostatni rok miewa sporadyczne, kilkudniowe i lekkie krwawienia z odbytu, ale to prawdziwy efekt zdrowienia, goją się nadżerki w jelitach i odpadają strupy.

Mam nadzieję, że pomogłam komuś wejść na właściwą ścieżkę, która zwie się "Droga do zdrowia".

« Ostatnia zmiana: 07-03-2013, 01:58 wysłane przez Rif » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #1 : 06-03-2013, 22:31 »

Dobrze, że zdecydowałaś się napisać. Jest to jakaś wskazówka dla reszty, w tym niedowiarków. Konsekwencja i czas potrzebne.
Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #2 : 06-03-2013, 22:38 »

http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=25252.0
Do broszury z tym, jeżeli autorka się zgadza. msn-wink
Gratuluje wytrwałości, poradzić sobie z tyloma problemami to jest osobisty sukces i stanowczo bardzo ważny w całym życiu! smile
Zapisane

Marlenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 12-08-2007
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 335

« Odpowiedz #3 : 06-03-2013, 23:38 »

No tak, Mistrz mnie sponiewierał... nie tak miało być, ale broszurę chętnie zasilę, jeszcze nie umarłam...
Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #4 : 07-03-2013, 00:00 »

Cytat
No tak, Mistrz mnie sponiewierał...
E tam, ja też dostałem zimny prysznic i przeżyłem, więc głowa do góry. Mistrz chyba lubi tak od czasu do czasu pobawić się w lany poniedziałek. msn-wink

No to mu się przyda ten zimny prysznic.
Zapisane

Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #5 : 07-03-2013, 09:49 »

No tak, Mistrz mnie sponiewierał... nie tak miało być, ale broszurę chętnie zasilę, jeszcze nie umarłam...
Typowe. Jak trwoga, to się rozpisują, a jak już jest dobrze, to znikają, jakby poumierali.
Co Cię nie zabiję, to Cię wzmocni. A tak poważniej, to w wypowiedzi Mistrza dostrzegam zarówno złość, że długo nie pisałaś o postępach (choć były) i zadowolenie, że to jego walenie głową w mur, przynosi efekty. Szczególnie kiedy jest atakowany przez niektórych forumowiczów za swoje metody. Na szczęście "Straż Przednia" stara się nie dopuszczać do krytyki (za odpowiednią zapłatą msn-wink), ale takie świadectwa jak Twoje, są ważnymi znakami informacyjnymi na drodze, którą podążamy.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Bronco
Stały bywalec
***


Offline Offline

Wiadomości: 173

« Odpowiedz #6 : 07-03-2013, 10:49 »

...Dodam, że mąż przez ostatni rok miewa sporadyczne, kilkudniowe i lekkie krwawienia z odbytu, ale to prawdziwy efekt zdrowienia, goją się nadżerki w jelitach i odpadają strupy....
Cytat
Chociaż przyczyną krwawienia mogą być łagodne schorzenia takie jak hemoroidy, szczelina odbytu lub polip młodzieńczy to zawsze konieczne jest wykluczenie chorób zagrażających zdrowiu
http://info.zdrowie.gazeta.pl/temat/zdrowie/krwawienie+z+odbytu+przyczyny
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #7 : 08-03-2013, 20:12 »

...Dodam, że mąż przez ostatni rok miewa sporadyczne, kilkudniowe i lekkie krwawienia z odbytu, ale to prawdziwy efekt zdrowienia, goją się nadżerki w jelitach i odpadają strupy....
Cytat
Chociaż przyczyną krwawienia mogą być łagodne schorzenia takie jak hemoroidy, szczelina odbytu lub polip młodzieńczy to zawsze konieczne jest wykluczenie chorób zagrażających zdrowiu
http://info.zdrowie.gazeta.pl/temat/zdrowie/krwawienie+z+odbytu+przyczyny

Bronco, a Ty jesteś po studiach medycznych, czy jeszcze otumanionym pacjentem?

Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Bronco
Stały bywalec
***


Offline Offline

Wiadomości: 173

« Odpowiedz #8 : 08-03-2013, 20:48 »

Bronco, a Ty jesteś po studiach medycznych...
Nie musisz tak od razu ubliżać. Specjalizuję się raczej w przedmiotach ścisłych.
...czy jeszcze otumanionym pacjentem?

Do lekarza chodzę tylko gdy potrzebne mi jest świadectwo zdrowia. Nigdy w życiu nie chorowałem, nie licząc chrób niemowlęcych. Nigdy nie bolała mnie głowa. Jak mam kaca to tylko chce mi się pić.

Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #9 : 08-03-2013, 21:10 »

Do lekarza chodzę tylko gdy potrzebne mi jest świadectwo zdrowia.

Po wypiciu, czy przed?
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Bronco
Stały bywalec
***


Offline Offline

Wiadomości: 173

« Odpowiedz #10 : 08-03-2013, 21:18 »

Do lekarza chodzę tylko gdy potrzebne mi jest świadectwo zdrowia.

Po wypiciu, czy przed?
Chodzi Ci o KB?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!