Niemedyczne forum zdrowia
16-04-2024, 14:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Działania wspomagające metodę NIA dra Ashkara  (Przeczytany 60518 razy)
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #40 : 03-05-2013, 11:58 »

Zanim trafiłem tutaj, stosowałem oczyszczanie wątroby według Tombaka. W czasie kilku zabiegów wyszło ze mnie mnóstwo kamieni, największy miał 17 mm. Z perspektywy czasu nie potrafię dostrzec w takim działaniu żadnych pozytywnych efektów. Poza tym, że przez kilka dni jest lepiej. Później wszystko wraca do stanu sprzed zabiegów.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #41 : 03-05-2013, 14:34 »

Ja po taki oczyszczaniu bałabym się, że flora bakteryjna zostanie naruszona i pojawią się problemy z trawieniem.
Zapisane
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #42 : 03-05-2013, 15:22 »

Baird, rozumiem, że stosowałeś oczyszczanie wątroby przed piciem MO, zgadza się? Jeśli tak, to może tutaj tkwiła przyczyna. Przez kilka dni było lepiej, ponieważ część zalegających kamieni i toksycznego śluzu została wydalona, dzięki czemu toksyczność w organizmie trochę się zmniejszyła. Później z powodu nadżerek próg toksyn znowu został przekroczony i tak błędne koło się zamyka. Jak się odżywiałeś przed i po oczyszczaniu wątroby? Oczywiście chodzi mi o dietę, a nie o przygotowanie do kuracji.


"Ja rozumiem", nie "ja rozumię". // Solan
« Ostatnia zmiana: 03-05-2013, 15:56 wysłane przez Solan » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #43 : 04-05-2013, 07:42 »

Zanim trafiłem tutaj, stosowałem oczyszczanie wątroby według Tombaka. W czasie kilku zabiegów wyszło ze mnie mnóstwo kamieni, największy miał 17 mm. Z perspektywy czasu nie potrafię dostrzec w takim działaniu żadnych pozytywnych efektów. Poza tym, że przez kilka dni jest lepiej. Później wszystko wraca do stanu sprzed zabiegów.
Z mojej wiedzy wynika coś innego. Pisałem o tym niejednokrotnie. Otóż nie tylko wszystko wraca do stanu sprzed zabiegu, ale jest o wiele gorzej, bowiem organizm zachowuje się jak zmumifikowany. Przestaje reagować na MO, czy to w postaci objawów oczyszczania, czy w postaci efektów zdrowienia. Jedyne, co działa, to kolejna sesja oczyszczania, a potem kolejna, i tak dalej, i dalej, do usranej śmierci.

Wszystkie te rzekomo naturalne metody oczyszczania po pierwsze nie są takie znowu naturalne (prędzej natusralne), po wtóre nie można ich stosować bezkarnie, jak nieuświadomieni dają sobie wmówić. Choćby wałkowane tutaj oczyszczanie wątroby. Czy rzeczywiście jest takie bezpieczne? Wszak w procesie tym zostają gwałtownie usunięte z niej nie tylko kamienie, ale także cała masa nieczystości, które trafiają do dwunastnicy, skąd na powrót zostają wchłonięte do krwiobiegu. Sytuację nieco poprawiają lewatywy, ale one z kolei wyjaławiają jelito grube z flory bakteryjnej, niczym antybiotyki. Zważywszy, że w tym czasie do jelita grubego docierają nieczystości uwolnione z wątroby, łatwo można przewidzieć, dla jakiego rodzaju bakterii stanowią one podłoże w procesie ponownego zasiedlania jelita grubego. Bynajmniej nie symbiotycznych.

Nie trzeba być szczególnie inteligentnym, żeby wyciągnąć z tej nauczki trafny wniosek - nie da się pogonić organizmu do zdrowienia. Tymczasem co jakiś czas pojawiają się na forum podobne pomysły. Żeby było jasne: każdy może rujnować swoje zdrowie według własnego uznania, a nam nic do tego. Czym innym natomiast jest forsowanie bzdur na forum mającym charakter edukacyjny. Tutaj musimy zareagować, by odstręczyć innych od owego owczego pędu do poprawiania natury. No bo co innego możemy zrobić? Zbyć sprawę milczeniem? Wówczas inni mogą uznać (czemu nie można się dziwić), że takie jest stanowisko Biosłone. Nie mamy innego wyjścia, jak stanowczo wyrazić swoje zdanie.

Stanowcza reakcja nie podoba się tym, którzy chcieli uszczęśliwić nas na chama, wciskając metody rzekomo konieczne do pogonienia organizmu do zdrowienia. Nie podejmują na forum merytorycznej dyskusji, ponieważ nie mają argumentów, poza tymi, że jakiś autor tak napisał, też nie podając argumentów. (Swego czasu było to tak nagminne, że w końcu skrypt się wkurzył i zaczął zmieniać nazwiska tych autorów mendycyny natusralnej.) Nie mając argumentów, uszczęśliwiacze na chama odwracają kota ogonem twierdząc, że Słonecki boi się konkurencji dla MO i dlatego nie pozwala pisać na forum o metodach konkurencyjnych, ale oni, uszczęśliwiacze na chama, są tacy dobrzy, więc pragną pomóc zagubionym owieczkom, ale poza forum - na PW bądź skrzynki mailowe. Część tej pantoflowej korespondencji trafia do nas, dlatego o tym wiemy. Warto zatem, żeby adresaci też wiedzieli, że to nie w trosce o ich dobro, ale żeby wykorzystać ich do siania zamętu.
« Ostatnia zmiana: 07-05-2013, 12:31 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Bob
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15.12.2012
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 59

Miłość jak ziewanie, kończy się spaniem.

« Odpowiedz #44 : 04-05-2013, 17:27 »

Biedrona poprzez piecie soku jabłkowego. Cytat z książki:
"Pij 1 opakowanie (960 ml) soku jabłkowego..."
Najlepiej stosować świeży sok wyciskany z jabłek, a nie kupowany.
Zapisane

Nawet głupiec ma mądry organizm.
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #45 : 04-05-2013, 21:28 »

Cytat
Najlepiej stosować świeży sok wyciskany z jabłek
Kolejna głupota, powtarzana jak mantra, czyli bezmyślnie. Sok jest pozbawiony błonnika niezbędnego do wydalenia toksyn. Najważniejsza jest tutaj właśnie rozpuszczalna w wodzie pektyna, w którą toksyny wnikają jak w gąbkę.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Bob
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15.12.2012
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 59

Miłość jak ziewanie, kończy się spaniem.

« Odpowiedz #46 : 07-05-2013, 01:12 »

Biedrona poprzez piecie soku jabłkowego. Cytat z książki:

"Pij 1 opakowanie (960 ml) soku jabłkowego (lub zobacz
opcje poniżej) dziennie przez 6 dni: (Możesz pić większą
ilość, jeżeli nie jest to dla ciebie uciążliwe). Kwas jabłkowy w
soku jabłkowym rozmiękcza kamienie żółciowe i sprawia, że
będą przechodziły przez drogi żółciowe łatwo i bezboleśnie.
Sok jabłkowy ma silne działanie oczyszczające."

Cytat
Najlepiej stosować świeży sok wyciskany z jabłek
Kolejna głupota, powtarzana jak mantra, czyli bezmyślnie. Sok jest pozbawiony błonnika niezbędnego do wydalenia toksyn. Najważniejsza jest tutaj właśnie rozpuszczalna w wodzie pektyna, w którą toksyny wnikają jak w gąbkę.
Jeżeli ktoś potrzebuje do czegoś sok jabłkowy, to chyba lepszy będzie sok wyciskany z jabłek niż ten w kartonie ze sklepu. Taki był sens mojej wypowiedzi.
Zapisane

Nawet głupiec ma mądry organizm.
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #47 : 12-06-2013, 09:28 »

Mnie zastanawia jedna rzecz, bo coś jest na rzeczy w wątku zatytułowanym "Działania wspomagające metodę NIA dra Ashkara", czyli w tym. Wszak ani Ashkar nie zaleca płukania wątroby wg Moritza, ani Moritz nie zaleca NIA wg Ashkara. Wprost przeciwnie - obaj autorzy prezentują swoją metodę jako doskonałą. O co tu chodzi? Jajko mądrzejsze od kury? Czyżby praktyka wykazała, że owe metody nie są doskonałe, więc jedną trzeba uzupełniać drugą, albo są doskonałe, więc należy je zdublować, żeby dobre było lepsze? I tutaj przestroga, żeby nie przedobrzyć.
« Ostatnia zmiana: 12-06-2013, 15:23 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Maul
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: nie stosuję
Wiadomości: 1

« Odpowiedz #48 : 11-12-2013, 13:02 »

Wiadomym jest, że każdy będzie uważał, że jego metoda jest najbardziej skuteczna. Dlaczego nie można łączyć kilku metod np. terapia Gersona, NIA, płukanie wątroby, bo osobiście nie widzę żadnych przesłanek do tego, aby nie łączyć ich razem. Jedno nie wyklucza drugiego.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!