Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 14:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sprawozdanie z działalności fundacji  (Przeczytany 108259 razy)
scorupion
« Odpowiedz #20 : 22-03-2013, 17:35 »

A jakbyście wytłumaczyli tasiemcowe kolejki do specjalistów? Nie chce się wypasionym pacjentom za parę groszy iść prywatnie, tylko miesiącami czekają na publiczne zmiłowanie. Kaprys taki?
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #21 : 22-03-2013, 17:45 »

Ci 'wypasieni pacjenci' są często wypasieni, bo są oszczędni do bólu. Oszczędzają na operacje.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
xxlilithxx
« Odpowiedz #22 : 22-03-2013, 18:15 »

Tradycja taka. Taki bookface - miejsce spotkań - przychodnia. Zresztą, kto by miał na leki jak by chodził do tych wszystkich lekarzy prywatnie? Poza tym przecież płacą składki, to im się od państwa OPIEKA należy.
« Ostatnia zmiana: 22-03-2013, 18:17 wysłane przez Lilithxx » Zapisane
Zebbra
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 51

« Odpowiedz #23 : 22-03-2013, 19:03 »

Nie twierdzę, że każdego musi być stać na to, by wspierać fundację, wiem że są tu osoby z bardzo różnych grup społecznych, także osoby mające o wiele bardziej dokuczliwe problemy zdrowotne od moich, nawet uniemożliwiające pracę zawodową. Wiele osób wkłada pracę w propagowanie idei, dystrybucję broszur itd.
Ale nie wierzę, że jedynie 99 osób spośród 1300 zarejestrowanych może sobie pozwolić na wydatek rzędu 10-30 zł raz na miesiąc lub dwa.
Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #24 : 22-03-2013, 22:10 »

Dlaczego nie widzisz sensu w rozdawnictwie broszur? Osobiście uważam, że to ma duży sens. Pozwala otworzyć oczy rodzicom na szczepienia. Np. jedna moja koleżanka przestawiła siebie i swoje myślenie o 180 stopni i nie szczepi.
« Ostatnia zmiana: 22-03-2013, 22:11 wysłane przez Kamil Niemcewicz » Zapisane

Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 659

« Odpowiedz #25 : 22-03-2013, 22:46 »

Ja nie widzę za bardzo sensu w rozdawnictwie broszur. Natomiast widząc zaangażowanie Machosa i jego tytaniczną pracę dorzucam dyszkę miesięcznie.
Wydanie broszur przyniosło o wiele lepsze efekty niż się spodziewaliśmy. Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile osób uświadomiliśmy o skutkach szczepień dzięki tej broszurze. Widać to chociażby po tym jak wzrosła ilość wejść na portal i forum, oraz po ilości nowych zarejestrowanych użytkowników.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #26 : 23-03-2013, 06:57 »

Ja nie widzę za bardzo sensu w rozdawnictwie broszur.
Trzeba go pozbawić na trwałe przywileju pisania.
Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #27 : 24-03-2013, 09:22 »

Albo wprowadzić niewielką opłatę roczną dla wszystkich osobników, którzy chcą się zarejestrować 10- 20 zł, z dokładnym zaznaczeniem na co idą te pieniądze? Będzie można wtedy wpłacić więcej, niemniej to minimum, aby się zarejestrować będzie musiało być, co wy na to?
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Zuza
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 683

« Odpowiedz #28 : 24-03-2013, 15:06 »

Gdybym była początkująca i na dzień dobry ktoś kazał mi zapłacić jakąś kasę, żeby się zarejestrować na forum - z pewnością nie wróciłabym już nigdy do tej strony. Myślę, że wiele osób tak ma.
Zapisane

Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #29 : 24-03-2013, 15:48 »

Popieram Zuzę. Forum się wyludni.
Zapisane

Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #30 : 24-03-2013, 16:36 »

Ja uważam, że opłata roczna to dobry pomysł jeśli brać pod uwagę stałych bywalców, nowych to odrzuci i przestaną się logować podejrzewam.
Zapisane
Bitwoman
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 12.12.2012, aktualnie przerwa
Wiadomości: 191

« Odpowiedz #31 : 25-03-2013, 10:47 »

Gdybym była początkująca i na dzień dobry ktoś kazał mi zapłacić jakąś kasę, żeby się zarejestrować na forum - z pewnością nie wróciłabym już nigdy do tej strony. Myślę, że wiele osób tak ma.
Popieram, sporo osób widząc opłatę na starcie a tak naprawdę nie wiedząc czy warto, od razu zrezygnuje. To nie jest dobry pomysł.
Zapisane

"Być człowiekiem oznacza mieć wątpliwości i mimo to iść dalej swoją drogą." Coelho
Renata, mama Kamili (5) i Daniela (3,5)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #32 : 25-03-2013, 11:07 »

Oczywiście, że to nie jest dobre. Jak można oczekiwać wsparcia od tych, którzy nie odnieśli jeszcze żadnych korzyści, podczas gdy od tych, którzy już takie korzyści wynieśli, nie widać nawet symbolicznego wsparcia.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #33 : 25-03-2013, 11:28 »

Gdybym była początkująca i na dzień dobry ktoś kazał mi zapłacić jakąś kasę, żeby się zarejestrować na forum - z pewnością nie wróciłabym już nigdy do tej strony. Myślę, że wiele osób tak ma.

Nie będę cytował waszych wszystkich postów, ale w świecie, gdzie za wszystko każą sobie płacić, a za co jeszcze się nie płaci i zmierzają do tego, żebyśmy płacili, nie jest dobrym pomyslem robienie płatnego forum, bo ludzie mają po prostu dość. Wszędzie kasa, kasa, kasa.

Zgadzam się Bitwoman, Zuza, Kamil.

Poza tym forum, to nie tylko pacjenckie wątki. Nawet w wątkach pacjenckich mogą się ludzie normalnie rejestrować. Inna sprawa, że jeżeli zadają mnóstwo pytań, bo brak im wiedzy, powinni wspierać fundację za poświęcony im czas. Wtedy będzie forum bardziej przejrzyste. O tym zresztą już pisałem.

Podam przykład. Ten akurat z SOS RadiaBiosłone. Pani z ogromnym problemem, bo mogła stracić wzrok, zadzwoniła do mnie o poradę. Przedstawiłem jej, w jakim znajduje się położeniu, dlaczego tak jest, co powinna zrobić, a przy okazji skorzystać z praktyki bioenergoterapeuty. Pani dziś jest zdrowa! Jeszcze trzy miesiące temu coraz słabiej widziała, jak to określili lekarze, katarakta. Pomyślcie, co by było, gdyby nie trafiła do nas? Że już nie wspomnę, ile pieniędzy wyrzuciła przez kilka lat na lekarzy.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #34 : 25-03-2013, 13:25 »

Jednak musimy się liczyć z tym, że świat nie jest pełen altruistów oraz dobroczyńców. Powszechnie fundacje - fundują, wspierają, pomagają, dzielą się. Książki się kupuje, czyta, wyciąga wnioski. Jeżeli to książki naukowe które czyta się dla hobby, to się zapamięta. Z książek kucharskich spisze się przepisy i odda. Z książek typu pana Józefa wyciągnie się wnioski odłoży i będzie się miało pod ręką. Mało komu by przyszło do głowy żeby wpłacić czy też regularnie wpłacać każdemu, kto udostępnił ogrom wiedzy za darmo, charytatywnie i ot tak dla dobra ludzi. Mało komu w ogóle przyjdzie do głowy aby się odwdzięczyć. No bo przecież za wiedzę nigdy się nie płaci (poza "drobnymi" opłatami za książki) bo jest internet, bo szkoły były za darmo chyba że w prywatnych instytucjach. Też nie ma co od ludzi żądać czegokolwiek bo tym zajdziemy jeszcze niżej poziomem i opinią, która i tak jest niszczona przez głupotę ludzką i medyczne propagandy. Oczywiście nie mówię abyśmy zaprzestali próśb, jednak jakiekolwiek pomysły w stylu płatne to czy płatne tamto mijają się z celem.

A te wszystkie medialne alerty o szkodliwości fundacji, o ich kłamstwach jak oszukiwali tych, tamtych, to też się na nas odbija, bo "To jest fundacja, a ostatnio w TV mówili o zakłamaniach fundacji i ile to pieniędzy ukradli!". Ludzie wszystko generalizują i wrzucają do jednego wora, nie ma co.
« Ostatnia zmiana: 11-04-2013, 14:45 wysłane przez Kamil Niemcewicz » Zapisane

Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #35 : 26-03-2013, 18:29 »

Dostał pan opierd.. za niechlujstwo w pisaniu i nie tylko za to, a sporo takich pańskich postów znajduje się na forum.

Tutaj pański wątek, który tylko więcej zamieszania wnosi http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=20131.0.

Tutaj kolejny wątek pacjencki, a kilka tych samych wątków przez pana wklejonych usuwaliśmy, niestety na darmo http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=20340.msg134143#msg134143.

Kolejny http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=2211.msg138071#msg138071.
« Ostatnia zmiana: 26-03-2013, 18:45 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #36 : 26-03-2013, 18:30 »

Student602, bezcenne jest to co Mistrz nam cennego dał w bezinteresowny sposób - wyrwał nas ze szponów Bigfarmy i powinniśmy być wdzięczni, że wskazał nam bezcenną alternatywę, a to, że czasami nie podoba się nam jakiś post jest małe w stosunku do zysku jaki mamy z Jego działalności.

Zadaj sobie pytanie jak dbałbyś o swoje zdrowie i zdrowie swoich bliskich gdybyś nie wiedział o Biosłone?

No właśnie...
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #37 : 26-03-2013, 18:47 »

Student wygląda na to, że spotkanie z prawdziwym chamem jeszcze przed tobą. Będzie bolało.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #38 : 26-03-2013, 19:04 »

Cytat
Drugiej grupie nie podoba się sam Mistrz i jego kapelusz, zwracanie uwagi na niechlujstwo w pisaniu, cięta riposta, itd. Nie podoba im się również osoba prezesa, prawej albo lewej ręki sprawcy całego zamieszania oraz kilku osób, które na forum pilnują porządku. Grupa tych osób jest podejrzliwa i węszy w fundacji przekręty finansowe, czeka na jakąś sensację, by w odpowiednim momencie wkroczyć z komentarzem.

Należę do tej grupy, lecz nie do końca. Nie podoba mi się Mistrz(kapelusz ma fajny), a dokładniej to jego chamstwo. Nie węszę w fundacji żadnych przekrętów finansowych, kiedyś wpłaciłem 100zł ale ze względu na chama nie będę więcej wpłacał.
Uważasz, że wpłacając robisz łaskę Mistrzowi, bo to jemu zależy na tym, żeby baranom zaczęło zależeć? Na złość babci odetnę sobie ucho? Czy może pomimo:

Cytat
Nie węszę w fundacji żadnych przekrętów finansowych

coś na myśli siedzi? Chyba musi, bo sensu w twojej wypowiedzi za grosz nie ma.

Coś ja ostatnio nie nadążam za niektórymi...
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #39 : 27-03-2013, 21:23 »

Można w przygotowywanej ankiecie dodać rubrykę jak postrzegasz Mistrza i problem rozwiązany.
Ale co to ma do promowania skuteczności metod Biosłone (i efektów ich stosowania)?
Można zrobić osobną ankietę, a najlepiej broszurę na temat osoby pana Słoneckiego i tego jak go widzą inni. Tylko czemu by to miało służyć?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!