Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 14:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Których warzyw i owoców unikac przy chorobach skóry?  (Przeczytany 4914 razy)
Bronia82
« : 19-01-2008, 19:10 »

Bardzo mi sie pogprszyła skóra (krosty) po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych i równoczesnym oczyszczaniu. Bardzo ale bardzo bym prosiła, by dobre duszki z forum napisały, które warzywa i owoce powodować mogą pogorszenie stanu skóry. Zastanawiam sie czy je jem, jeśli tak to chcę je ograniczyć. Przeczytałam w poście Mistrza, że warzywa te i owoce są wymienione w książkach Mistrza i p. Doktora. Proszę więc w miarę możliwosci wymienienie mi ich...proszę bardzo. Książek jeszcze nie posiadam. pozdrawiam
Zapisane
Evaa8
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2004
Skąd: S.W.
Wiadomości: 315

« Odpowiedz #1 : 19-01-2008, 20:03 »

Powinnaś wykluczyć: pomidory, pomarańcze, mandarynki, czerwona paprykę( surowe i susz, chili). Można buraczki i marchew. Czerwone jabłka i rzodkiew- obrać ze skórki. Dobre surówki z buraków,cebuli, fasoli, kapusty,marchwi, ogórków, selera.
Poszukaj tez na forum- jest sporo przepisów w dziale kulinarnym  smile
Zapisane

evaa
"Wiedza jest skarbem, który możemy wszędzie ze sobą zabrać".
Bronia82
« Odpowiedz #2 : 19-01-2008, 20:13 »

Dzieki wielkie. Tak myślałam, że pomidory. Z owoców to na razie jem tylko grejfruta, czasami.
Zapisane
Evaa8
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2004
Skąd: S.W.
Wiadomości: 315

« Odpowiedz #3 : 19-01-2008, 20:19 »

Polecam jeszcze brukselke ( pycha na surowo- delikatna) i cykorię. I wszystko skrapiam cytryną. A grejfrut jest super  msn-wink
Zapisane

evaa
"Wiedza jest skarbem, który możemy wszędzie ze sobą zabrać".
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!