Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 21:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bolące ranki na stopach  (Przeczytany 8427 razy)
Kawa
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2013
Skąd: Cały świat
Wiadomości: 5

« : 02-04-2013, 22:21 »

Zauważyłam na palcach u stopy bolące czerwone plamki, na początku pojawiła się tylko jedna, która teraz się rozrasta, dzisiaj zobaczyłam, że pojawiły się już prawie na każdym palcu. To nie są odciski, otarcia ani nic co powstało na skutek działania zewnętrznego. Owe plamki umiejscowiły się na opuszkach.
Ponad miesiąc temu robiłam sobie badania na obecność pasożytów grzybów itp. i nic groźnego we mnie nie żyje, badania były przeprowadzane aparatem Mora.
Proszę o pomoc, jak mogę to wyleczyć? Jaka jest przyczyna?
« Ostatnia zmiana: 02-04-2013, 22:44 wysłane przez Whena » Zapisane

*Mądrość nie wejdzie w duszę przewrotną, nie zamieszka w ciele zaprzedanym grzechowi*
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.280

« Odpowiedz #1 : 02-04-2013, 23:01 »

Może wrzuć zdjęcie, będzie widać jak to wygląda, bo z opisu mało co wiadomo.
Jak to - jaka przyczyna? To Ty powinnaś wiedzieć jaka jest przyczyna. Co my mamy się wypowiadać, gdy nic o Tobie nie wiemy. Tu nie przychodnia lekarska gdzie dostaje się receptę od lekarza, który dosłownie nic nie wie o człowieku.
A ta mikstura to od 01.01.2013 czy od 01.04.2013?
« Ostatnia zmiana: 02-04-2013, 23:31 wysłane przez Whena » Zapisane

Kawa
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2013
Skąd: Cały świat
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #2 : 03-04-2013, 14:24 »

MO zacznę pić po oczyszczaniu wątroby czyli maj.
Od kilku lat interesuję się medycyną naturalną, chińską, ajurwedą. Od ponad dwóch lat nie jem mięsa ani produktów pochodnych, oczyszczałam nerki, jestem w trakcie oczyszczania wątroby-przygotowuję organizm, rozgrzewam, relaksuję, dieta, piję soki z jabłek, następny krok to olej+cytryna. Wątrobę muszę oczyścić ponieważ ostatnio uaktywniły się 2 alergie, których wcześniej nie miałam - na roztocza i białko jaja kurzego. Oprócz porannego kichania nigdy nie miałam innych objawów. Co do zewnętrznych oznak mojego stanu zdrowia mam ciemne obwódki wokół oczu-ale to odkąd pamiętam, sporo pieprzyków i zimne stopy. Zaczęłam siwiec w młodym wieku (22), teraz mam 27 lat. Na brodzie od 2-3 lat mam ciemniejsze owłosienie.
Wczesne siwienie i owłosienie na brodzie ma również moja matka. Niestety przekazała mi swoje skłonności.
Zdaję sobie sprawę, że głównie na stan zdrowia wpływa psychika, dlatego pracuje nad sobą wytrwale.
Zaniepokoiły mnie te ranki, bo nie wiem czy to skutek oczyszczania, może jakiś organ nie pracuje prawidłowo...
« Ostatnia zmiana: 03-04-2013, 15:11 wysłane przez Whena » Zapisane

*Mądrość nie wejdzie w duszę przewrotną, nie zamieszka w ciele zaprzedanym grzechowi*
scorupion
« Odpowiedz #3 : 03-04-2013, 14:45 »

A co robisz na tym forum?
Zapisane
Kawa
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2013
Skąd: Cały świat
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #4 : 03-04-2013, 14:52 »

Forum znalazłam przypadkiem szukając przepisu jak zrobić nalewkę z propolisu:) kolega ma łysienie plackowate a z tego co wiem, jest to przyczyna zagrzybienia organizmu, poleciłam mu badania na grzyby i się potwierdziło - ma bardzo zagrzybiony organizm...
Zaczęłam czytać forum, wiele ciekawych informacji tutaj znalazłam. Zarejestrowałam się i jestem.
Nie wiem jeszcze czym są moje ranki na stopach więc postanowiłam zapytać, może ktoś coś wie...
« Ostatnia zmiana: 03-04-2013, 15:12 wysłane przez Whena » Zapisane

*Mądrość nie wejdzie w duszę przewrotną, nie zamieszka w ciele zaprzedanym grzechowi*
Et
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2010
Wiadomości: 393

« Odpowiedz #5 : 03-04-2013, 14:53 »

Cytat
Od kilku lat interesuję się medycyną naturalną, chińską, ajurwedą. Od ponad dwóch lat nie jem mięsa ani produktów pochodnych, oczyszczałam nerki, jestem w trakcie oczyszczania wątroby-przygotowuję organizm, rozgrzewam, relaksuję, dieta, piję soki z jabłek, następny krok to olej+cytryna.

Czy udało Ci się coś osiągnąć na tej drodze? Co stanowi podstawę powiązania przez Ciebie alergii z zanieczyszczeniem wątroby?
Jakie badanie na grzyby poleciłaś koledze?
 Proszę nie zaśmiecać forum infantylnymi pytaniami
« Ostatnia zmiana: 03-04-2013, 15:14 wysłane przez Whena » Zapisane
Kawa
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2013
Skąd: Cały świat
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #6 : 03-04-2013, 14:58 »

Co do wątroby, znalazłam potwierdzenie tej informacji w książkach poświęconych medycynie chińskiej, a pierwsza powiedziała mi o tym kobieta, która robiła mi badanie na obecność grzybów itp.
Badania wykonywałam zarówno ja, jak i mój kolega w Bionice aparatem Mora.
« Ostatnia zmiana: 03-04-2013, 15:14 wysłane przez Whena » Zapisane

*Mądrość nie wejdzie w duszę przewrotną, nie zamieszka w ciele zaprzedanym grzechowi*
Et
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2010
Wiadomości: 393

« Odpowiedz #7 : 03-04-2013, 15:04 »

Ja również wykonałam takie badanie. Nie mam jednak pewności, czy jest ono wiarygodne. Co Twoim zdaniem przemawia za jego wiarygodnością?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #8 : 03-04-2013, 15:08 »

Zaczęłam czytać forum, wiele ciekawych informacji tutaj znalazłam. Zarejestrowałam się i jestem.
To czytaj, czytaj, bo na razie jesteś jak dziecko we mgle.
Zapisane
Kawa
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2013
Skąd: Cały świat
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #9 : 03-04-2013, 15:18 »

Na przykładzie rodziny przekonałam się do aparatu Mora. Brat robił badania drogą konwencjonalną w laboratorium-wynik lamblie, z grzybów candida, z ciekawości poszedł na badania aparatem Mora. Potwierdziło się.
Zapisane

*Mądrość nie wejdzie w duszę przewrotną, nie zamieszka w ciele zaprzedanym grzechowi*
scorupion
« Odpowiedz #10 : 03-04-2013, 15:21 »

To zmoruj sobie bolące ranki na stopach.
Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.280

« Odpowiedz #11 : 03-04-2013, 15:26 »

Kawa, czytając Twoje posty, a zwłaszcza ten post http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=26666.msg185430#msg185430 śmiem twierdzić, że popełniasz samobójstwo. Gdybym miał wytłumaczyć dlaczego, to musialbym tutaj wkleić z 200 stron tekstu, dlatego przeczytaj ksiażki I i II tom lub portal - jak wolisz. Wtedy zrozumiesz wszystko.
http://www.bioslone.pl/ksiazki
http://www.portal.bioslone.pl
Zapisane

Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #12 : 03-04-2013, 15:55 »

Warto przeczytać to: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=9435.0
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!