Niemedyczne forum zdrowia
23-04-2017, 17:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Radiobiosłone --> www.radiobioslone.pl

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 74 75 [76] 77 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Deklaracje uczestnictwa w Elitarnym Forum Zdrowia Biosłone  (Przeczytany 342154 razy)
Magkap

MO: wrzesień 2016

« Odpowiedz #1500 : 17-12-2016, 01:19 »

Witam, zapoznałam się z regulaminem i zobowiązuję się do jego przestrzegania. MO stosuję od września tego roku. Po raz pierwszy spotkałam się z taką filozofią zdrowego żywienia/życia, która w pełni do mnie przemawia, której zasady chcę wprowadzić w życie swoje i bliskich. Poproszę o pełen dostęp do forum.
Elsa28

MO: nie stosuję

« Odpowiedz #1501 : 18-12-2016, 00:10 »

Witam, zapoznałam się z zasadami obowiązującymi na tym forum i z jego regulaminem,  zobowiązuje się do ich przestrzegania. Mikstury nie stosuje ale chcę zacząć ja stosować.  Mam wiele nurtujących pytań a także swoje własne przemyślenia i doświadczenia odnośnie zdrowia. Proszę o pełny dostęp do korzystania z Forum.
Kedar777

MO: 23.12.16r

« Odpowiedz #1502 : 23-12-2016, 17:44 »

Dzień Dobry, cieszę się, że jest taka deklaracja i podział na bardziej wtajemniczonych. W końcu zawsze są etapy wiedzy i doświadczeń. Miksturę piję od dzisiaj i już pierwsze efekty widać msn-wink Książki zamówione, portal buszuje i dziele się z żoną. Ze zdrowiem bardziej dbamy jak straciliśmy je u swojego dziecka. Aktualnie wszystko jest dobrze. Działamy dalej, aby jeszcze zdrowiej żyć. O Biosłone dowiedzieliśmy się od UniqueCenter. Zapoznałem się z regulaminem i będę go przestrzegał.

Szukaj sposobu a nie powodu
Celmro

MO: 14.01.2011

« Odpowiedz #1503 : 29-12-2016, 22:21 »

Witam. Zapoznałem się z regulaminem, akceptuję go i zamierzam go przestrzegać. Bardzo proszę o pełny dostęp do forum. Pozdrawiam.
Wojti

MO: picie MO od 14.01.2017, ssanie oleju od kwietnia 2016, KB od luty 2017

« Odpowiedz #1504 : 02-01-2017, 17:43 »

Dzień dobry,
Zapoznałem się z regulaminem forum i będę go przestrzegał. Czytam forum i uzupełniam swoją wiedzę, zamówiłem również 3 książki. Z opisanych metod dbania o zdrowie od pół roku stosuję ssanie oleju słonecznikowego i widzę jego efekty w postaci bielszych zębów oraz oczyszczających się zatok.
Zwracam się z prośbą o pełny dostęp do forum.
Pozdrawiam.
theMarta

MO: 02.01.2017

« Odpowiedz #1505 : 02-01-2017, 21:33 »

Dzień dobry,

mam dosyć poważne kłopoty z kolanami i chciałabym zdobyć wiedzę, która pozwoli mi zatrzymać postępującą chondromalację. Nie jestem wielkim fanem medycyny konwencjonalnej, za to dbanie o zdrowie wydaje mi się w naszych czasach podstawowym obowiązkiem człowieka.

Pozdrawiam.
AnetaS

« Odpowiedz #1506 : 02-01-2017, 22:53 »

Witam, mam na imię Aneta. Zapoznałam się z zasadami obowiązującymi na forum i regulaminem.
Zobowiązuje się do ich przestrzegania. Mikstury jeszcze nie stosuję.
Proszę o dostęp do forum.
Rf

« Odpowiedz #1507 : 08-01-2017, 13:57 »

Dzień dobry.
Interesuję się zdrowym odżywianiem oraz działaniem organizmu ludzkiego.
Zarejestrowałem się na forum z chęcią pogłębienia swojej wiedzy na temat zdrowia, tego jak je odbudować oraz utrzymać.
Nie akceptuje tego faktu, że od paru lat czuje, że podupadam na zdrowiu bez konkretnej (dla mnie widocznej) przyczyny pomimo dobrych wyników badań.
Nie akceptuje tego faktu, że moje dziecko w wieku 12 miesięcy dostało coś, co wygląda na AZS i nie możemy sobie z tym poradzić.
Poszukuje wiedzy i pomocy.
Książki już zakupiłem.
Zgadzam się na postanowienia regulaminu oraz na brak krytykanctwa z mojej strony. Proszę o udzielenie pełnego dostępu do forum.
Abagnieszka

MO: 10-01-2012

« Odpowiedz #1508 : 12-01-2017, 22:54 »

Witam. Zapoznałem się z regulaminem, akceptuję go i zamierzam go przestrzegać.
Miksturę piję od 2012r jednak dopiero od 2016 weszłam na DP, jestem dopiero na drugim etapie. Idzie ciężko. Potrzebuję wsparcia i wiedzy z forum.
 Bardzo proszę o pełny dostęp do forum.
 Pozdrawiam

aga
basialeo

MO: 3 styczeń 2017

« Odpowiedz #1509 : 13-01-2017, 14:45 »

Witam serdecznie,
Cały zestaw książek otrzymałam od przyjaciółki, miksturę oczyszczającą, koktajl błonnikowy i dietę prozdrowotna rozpoczęłam od 2 stycznia 2017r.
Po dwóch tygodniach póki co spadło mi 2 kg smile po stosowaniu zasad liczę na wyeliminowanie tabletek, które przyjmuje na Hashimoto i Depresję.
Chciałabym zgłębić swoją wiedze, potrzebuję fachowych porad smile
Zapoznałam się z regulaminem, nie ma zamiaru "bawić" się w krytykanctwo.
Proszę o udzielenie pełnego dostępu do forum.
Basia
Warmik

MO: 23.01.2017

« Odpowiedz #1510 : 13-01-2017, 14:55 »

Dzień dobry, zapoznałem się z regulaminem, akceptuję go i zamierzam go przestrzegać. Chciałbym wkrótce rozpocząć oczyszczanie organizmu, jestem w trakcie czytania książek, ale już teraz wiem, że na niektóre moje pytania nie ma odpowiedzi ani w książce, ani na forum. Poproszę o pełny dostęp do forum.
BaMa

MO: 2015-09-05

« Odpowiedz #1511 : 14-01-2017, 23:12 »

Witam, mam na imię Mariusz. Piszę tutaj w imieniu mojej 5-osobowej rodziny: ja, żona, córka, syn i teściowa.  MO stosujemy od 16 miesięcy. Nasza przygoda z BIOSŁONE rozpoczęła się po wizycie mojej żony u alergologa, gdzie zdiagnozowano jej alergię na masę rzeczy: grzyby, roztocza, zwierzęta, chwasty, trawy itp., itd. Wyszła z gabinetu z receptą i perspektywą trucia się. Przeczytawszy w internecie opis przepisanych leków zaczęła szukać metod alternatywnych i tak trafiła na pewne forum, gdzie ktoś opisywał jak stosował miksturę i alergie ustąpiły. Zakupiliśmy więc książki, najpierw część pierwszą, potem drugą, trzec ią i na koniec czwartą. Od roku jesteśmy już też wszyscy bezglutenowi (żona od 3 lat) a od pół roku bez nabiałowi. Cukier zredukowany do minimum. Teraz żadne z nas nie wróciłoby do dawnego sposobu odżywiania za żadne skarby. Po niespełna roku czasu brania MO żona mogła spokojnie przeżyć  okresy pylenia, przestała kichać i kaszleć. U córki ustąpiły przewlekłe katary, unormowały się stolce i zniknęły problemy skórne. Syn przestał chorować na nawracające anginy i zapalenia krtani, która była prawdziwym utrapieniem, gdyż dochodziło już do tego że dopadała go co drugi miesiąc. Przestała mu się też w nocy pocić głowa. U mnie skończyły się problemy gastryczne, nie bolą mnie krzyże, pięty oraz przestałem chrapać. Teściowa także pozbyła się problemów gastrycznych, unormowało się jej ciśnienie i cholesterol.
Wszyscy odczuwamy znaczącą poprawę samopoczucia psychicznego, mniej się denerwujemy, lepiej sypiamy, ogólnie jesteśmy pogodniejsi.
Część naszych problemów ustąpiła całkowicie, część częściowo, pojawiają się także inne, nowe dolegliwości, które jak myślimy są objawami zdrowienia, takie jak krążące bóle np. stawów, mięśni, jajników, piersi itd.
Proszę o pełny dostęp do forum. Chcielibyśmy rozmawiać o pogłębionym procesie zdrowienia oraz dzielić się naszymi obserwacjami i doświadczeniami.
Zapoznałem się z regulaminem forum. Akceptuję zasady i proszę o dostęp do Waszego Forum.
Ela

MO: 1.10.2013

« Odpowiedz #1512 : 16-01-2017, 22:37 »

Witam, mam na imię Ela.Zapoznałam się z regulaminem, akceptuję  i zamierzam go przestrzegać, jak i zasad obowiązujących na forum.MO stosuję już cztery lata, dzięki temu udało mi się wyleczyć zapalenie żołądka, cały czas pracuję nad zapaleniem zatok, lecz potrzebuję stałego dostępu do forum, żebym mogła pogłębiać wiedzę i eliminować problemy których na dzień dzisiejszy jest całkiem dużo.Proszę o pełen dostęp do Waszego forum.

Pozdrawiam
Ela
Darek1811

« Odpowiedz #1513 : 23-01-2017, 20:48 »

Witam wszystkich. Nazywam się Darek Zapoznałam się z zasadami obowiązującymi na forum i regulaminem, akceptuję go i będę przestrzegał.
Mikstury jeszcze nie stosuję, ale zamierzam.
Proszę o dostęp do forum. Pozdrawiam.
reto

« Odpowiedz #1514 : 26-01-2017, 20:19 »

Witam,mam na imię Rafał.Zapoznałem się z regulaminem, akceptuję go i będę go przestrzegał.MO jeszcze nie stosuje,piłem wcześniej sam citrospet i się rozchorowałem więc przerwałem.

Pozdrawiam
Gucio87

MO: 09.10.2016

« Odpowiedz #1515 : 29-01-2017, 19:59 »

Witam, jestem Gucio -Bogusław. Zapoznałam się z zasadami obowiązującymi na forum i regulaminem.
Zobowiązuje się do ich przestrzegania. Chce poprawić swoje zdrowie, oczyścić organizm. Mikstury jeszcze nie stosuję.
Gałązka

MO: stosuję od 5.03.2017

« Odpowiedz #1516 : 30-01-2017, 20:42 »

Witam, zapoznałam się z zasadami obowiązującymi na tym forum i z jego regulaminem,  zobowiązuje się do ich przestrzegania. Mikstury nie stosuje ale chcę zacząć ja stosować. Przeczytałam wszystkie 3 książki Pana Słoneckiego. Proszę o pełny dostęp do korzystania z Forum.
ezalejski

MO: 2009

« Odpowiedz #1517 : 02-02-2017, 16:47 »

Dzień dobry. Pierwsze dwie książki Pana Słoneckiego zaczołem studiować w 2009 roku kiedy urodziła się moja córeczka. Bardzo podoba mi się idea podejścia do chorób jako do procesów oczyszczania. W 2009 roku zacząłem pić miksturę. Ograniczam gluten i cukier. Kiedyś leczyłem się antybiotykami i miałem ciąglę anginy. Teraz po zmianach i kilku latach oczyszczania, odchorywania jest o niebo lepiej. Bardzo interesują mnie Wasze rady, szczególnie sprawy na temat żywienia i oczyszczania dzieci. Mam teraz 2,5 rocznego synka. Nie był szczepiony, nie je lekarstw. Nasze dzieci odchorowują choroby.
Wasze forum było zawsze pomocą w ciężkim czasie kiedy córeczka kaszlała tygodniami albo gorączkowała.
Zapoznałem się z regulaminem forum. Akceptuję zasady i proszę o pełen dostęp do Waszego Forum.
Poppe

« Odpowiedz #1518 : 05-02-2017, 14:08 »

Proszę o dostęp do forum. Przeczytałem oraz akceptuję regulamin forum. Chciałbym uzyskać dostęp do pełnej funkcjonalności forum oraz kopalni wiedzy w niej zawartej.

Pozdrawiam.
niskowęglowodanowa86

MO: nie stosuje

« Odpowiedz #1519 : 06-02-2017, 13:37 »

Witam serdecznie.Zapoznałam się z regulaminem, akceptuję go i zamierzam go przestrzegać. Bardzo proszę o pełny dostęp do forum. Od 2008 r żywie sie niskowęglowodanowo, nie jem wogule pieczywa, spożywam zdrowe tłuszcze. Posiadam w domu wiele książek na temat zdrowego odżywiania gdyż uważam że od tego co dajemy na talerz zależy nasze samopoczucie. Aktualnie jestem po przeczytaniu książki dr Toamsza Dangela "Żywienie niskowęglowodanowe i suplementacja w ciąży "
Strony: 1 ... 74 75 [76] 77 78   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!