Niemedyczne forum zdrowia
26-05-2017, 01:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Radiobiosłone --> www.radiobioslone.pl

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 76 77 [78]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Deklaracje uczestnictwa w Elitarnym Forum Zdrowia Biosłone  (Przeczytany 358826 razy)
Tom1818

MO: 05.04.2017

« Odpowiedz #1540 : 09-04-2017, 14:31 »

Cześć, jestem Tomek. Mam 20 lat i mam problemy z suchością skóry, ciągłym zmęczeniem i sennością. Książki przeczytałem, ale mam pewne pytania. Regulamin przeczytałem i proszę o dostęp do forum abym mógł poszerzyć moją wiedzę.
violeet

MO: nie stosuję

« Odpowiedz #1541 : 10-04-2017, 13:03 »

Witam,
Proszę o udostępnienie forum ponieważ chciałabym uczestniczyć w wątkach, pogłębiać wiedzę, na tym szczególnie mi zależy. Piłam przez kilka miesięcy miksturę w związku z dolegliwościami gastrycznymi, teraz mam trochę większy problem i szukam rozwiązań.
Informuję, że zapoznałam się z regulaminem i jak najbardziej będę się tegoż też trzymała.

Pozdrawiam więc całą ekipę i proszę o możliwość dołączenia do forum.
trampki

« Odpowiedz #1542 : 19-04-2017, 13:17 »

Witam,

Mam na imię Agnieszka i mam 22 lata. Od 21 lat choruję na AZS. Szukam nowych informacji na temat tej choroby oraz jak zmniejszyć objawy. Zapoznałam się z regulaminem i chciałabym prosić o dostęp do forum.

nina2

« Odpowiedz #1543 : 21-04-2017, 10:13 »

Hej, ja od jakiegoś roku dowiedziałam się że choruje na SM, chociaż tak naprawdę w moich dokumentach było to widoczne już parę lat wcześniej.

Vigo

MO: 23.03.2017 r.

« Odpowiedz #1544 : 21-04-2017, 10:51 »

Witam.
Mam na imię Igor i mam 31 lat. O forum jak i o książkach Mistrza dowiedziałem się od znajomego i od tej pory staram się śledzić ich treści. MO piję od 01.03.2017r. Mój problem polega głównie na problemach żołądkowych. Proszę o dostęp do forum celem poszerzania już powoli zdobywanej wiedzy.
matistolc

MO: 1.02.2017

« Odpowiedz #1545 : 30-04-2017, 14:03 »

Cześć, nazywam się Mateusz. Forum śledzę od 3 miesięcy. Miksturę regularnie piję od 1,5 miesiąca. Od dłuższego czasu nie choruje ale po lekturze artykułów na portalu przestałem uważać się za osobę zdrową. Proszę o dostęp do forum ponieważ nigdzie indziej nie spotkałem się z tak dużym zasobem informacji na tematy zdrowotne.
Woj

MO: 27-04-2017

« Odpowiedz #1546 : 05-05-2017, 01:08 »

Witam. Jestem Wojtek, mam 33 lata.
Od ponad pół roku zacząłem się mocno interesować własnym zdrowiem, a szczególnie kwestią naturalnego leczenia się, czy też jak tu ładnie piszecie - zdrowienia smile
Czytałem książki Tombaka i Zięby. W międzyczasie znalazłem też stronkę bioslone.pl
Podoba mi się tu, nikt wcześniej nie był w stanie wyjaśnić mi tak logicznie różnych procesów zachodzących w ludzkim organizmie jak Pan Jan Słonecki. Dlatego będę niecierpliwie wyczekiwał na Pana książki, które właśnie zamówiłem.
Mieszkam w Norwegii, prowadzę własny ogródek, robię sobie ocet jabłkowy, kiszone ogórki, kiszoną kapustę, wiosną piję codziennie świeży sok z brzozy.
Tydzień temu zacząłem pić MO i rozpocząłem I etam diety prozdrowotnej.
A od jutra MO zacznie pić również moja narzeczona smile Też się do Was przekonuje smile

Zapomniałem dodać, że miło by było, gdybyście mi też pozwolili popisać na swoim forum, od kilku miesięcy je śledzę. I chciałbym w końcu też coś napisać...
Lemonika

« Odpowiedz #1547 : 11-05-2017, 13:22 »

Witam,
proszę o dostęp do forum, poszukuję informacji jak pomóc sobie w chorobie Hashimoto, książkę Jana Słoneckiego przeczytałam dawno temu - jakieś 12 lat temu i utkwiła mi w głowie słynna mikstura  oczyszczająca, liczę że znajdę na forum cenne wskazówki i informacje.
stefandor2s

« Odpowiedz #1548 : 15-05-2017, 20:40 »

Witam, chciałbym Ci podziękować Mistrzu, bardzo mi w życiu pomogłeś

Niech zstąpi słońce na ziemie
kolorowa11

« Odpowiedz #1549 : 18-05-2017, 20:08 »

Gdyby nie te forum byłoby ze mną bardzo źle smile Dziękuje za wszytko.
Janko123

« Odpowiedz #1550 : 24-05-2017, 20:10 »

Dzień dobry,
Czy mógłbym dostać dostęp? Dzięki temu pozbyłem się moich problemów zdrowotnych. Dziekuje!

Cześć jestem Janek smile
Strony: 1 ... 76 77 [78]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!