Niemedyczne forum zdrowia
22-06-2018, 18:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Ramówka Radiabiosłone --> kliknij

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 79 80 [81] 82   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Deklaracje uczestnictwa w Elitarnym Forum Zdrowia Biosłone  (Przeczytany 598622 razy)
asik555

MO: nie stosuję

« Odpowiedz #1600 : 25-01-2018, 21:10 »

Witam, jestem tutaj nowa smile Mam na imię Asia, pochodzę z Warszawy. Regulamin został przyjęty do wiadomości i zaakceptowany. Pozdrawiam całe forum.
Elefan

MO: 1.10.2017

« Odpowiedz #1601 : 27-01-2018, 22:14 »

Witam, jestem Tomek. Proszę o dostęp do forum. Deklaruję się wnosić same pozytywne rzeczy oraz dzielić własnym doświadczeniem. Zapoznałem się z regulaminem i deklaruję się go przestrzegać. Już 4 miesiąc MO smile Pozdrawiam wszystkich!
magdalena23

« Odpowiedz #1602 : 30-01-2018, 10:40 »

Cześć witajcie smile Mam na imię Magdalena i chcę dołączyć do waszej społeczności smile Chcę zacząć stosować MO smile
Esterka

MO: 12.2015

« Odpowiedz #1603 : 05-02-2018, 17:57 »

Witam.
Mam na imię Teresa.
Od dawna śledzę portal Biosłone i korzystam z udostępnianej w nim wiedzy.
Jednak dopiero dziś zdecydowałam się zarejestrować.
Pragnę uczestniczyć w forum i proszę o udostępnienie mi tego.
Zapoznałam się z regulaminem, akceptuję treść w nim zawartą i deklaruję przestrzeganie go.
MO piję trzeci rok z dobrymi efektami.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Biosłonejczyków. Teresa.
« Ostatnia zmiana: 05-02-2018, 18:16 wysłane przez Esterka » Zapisane
Mobile86

MO: W przeciagu tygodnia rozpoczynam
NIA: nie stosuje

« Odpowiedz #1604 : 07-02-2018, 08:32 »

Witam. Kiedys stosowalem MO, ale przez otoczenie ludzi, nie interesujacych sie naturalnymi metodami leczenia, przez nastepne prawie 8 lat do wlasnie dzis! Chodzilem po lekarzach, mialem skany, rezonansy, wkladane rurki, sprawdzana krew litrami, az raz zemdlalem i moglbym dalej pisac ilu lekarzy nie widzialem. Finalnie nikt mi nie pomogl nikt nic nie wiedzial. Dopiero badania holistyczne wyprowadzily mnie na lepsza droge, ale nadal nie jest idealnie, dlatego wracam tutaj. Bede wdzieczny za otrzymanie dostepu do forum.
Marzenaer

« Odpowiedz #1605 : 19-02-2018, 13:22 »

Witam i pozdrawiam smile Jestem Marzena i wyrażam chęć uczestnictwa. Miłego dnia smile
Gniewomir

MO: 2018-02-20

« Odpowiedz #1606 : 20-02-2018, 12:01 »

Witam, mam na imię Patryk. Chciałbym uzyskać dostęp do forum - zapoznałem się z regulaminem i mam zamiar go przestrzegać.
Agata33

« Odpowiedz #1607 : 28-02-2018, 16:30 »

Dzień dobry, witam całe forum smile Regulamin został przyjęty do wiadomości i zaakceptowany. Mam na imię Agata i pochodzę z Warszawy. Pozdrawiam
PatrykPatryk95

MO: 18.02.2018

« Odpowiedz #1608 : 05-03-2018, 19:05 »

Witam mam na imię Patryk. MO wraz z KB, DP(z zaleceniami racjonalnego żywienia) stosuję od 18.02.2018 roku. Z najważniejszych korzyści, które mogę podać to po pierwsze fakt, że po przeczytaniu wszystkich działów na portalu uzupełniłem swoją wiedzę o wiele brakujących elementów, w których intuicja się nie sprawdzała oraz to, że wiedza ta pomogła mi w znacznym stopniu uspokoić moje myśli i co prawda to dopiero dwa tygodnie od wcielenia jej w życie, jednak śmiało mogę powiedzieć, że i ciało też pomału już się uspokaja. Na portal ten wracam jak bumerang od jakichś 4 lat, aczkolwiek nigdy nie wziąłem się porządnie tak za przeczytanie artykułów jak i za swoje zdrowie. Poświęciłem ten czas, na tracenie go i nerwicowe próby odzyskania stabilizacji zdrowotnej i życiowej przy okazji. Burząc i budując. Także, moja droga do momentu wzięcia się za zdrowie była kręta smile. Do tego, miło było przeczytać świetnie i dosadnie napisane artykuły, w których autor świetnie punktuje wszystkie bzdury narzucane nam od górnie w kwestii zdrowia. Dodam również, że spory uśmiech na twarzy wywołał dział pt. "Bioenergoterapia" oraz "Magia" a w nim w szczególności "Piękna strona zła". Podsumowując, w odpowiednim momencie, życia dzięki temu portalowi mam na tacy zaserwowaną wiedzę brakującą i która nie jednokrotnie pozwala mi postawić kropkę nad "i".

Regulamin przeczytałem od deski do deski i deklaruję, że będę go przestrzegał.
Pozdrawiam
NicramC

MO: 26.02.2018

« Odpowiedz #1609 : 07-03-2018, 18:01 »

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Marcin i obecnie mieszkam w Szczecinie. Od 26.02 stosuję MO i właśnie zaczynam DP1. Regulaminu oczywiście będę przestrzegał. Przeczytałem już sporo informacji na portalu, lecz mam wiele pytań, a im więcej czytam, tym bardziej zdaję sobie sprawę z braku wiedzy.

Proszę o dostęp do portalu.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Amosa

MO: 9.03

« Odpowiedz #1610 : 09-03-2018, 09:54 »

Dzień dobry, jestem Ania. Dziś jest mój mały przełomowy dzień - postanowiłam zacząć stosować MO i zdeklarować się na tym forum smile Proszę o dostęp do forum smile
Miauczek

« Odpowiedz #1611 : 09-03-2018, 10:16 »

Witam serdecznie,
Mam na imię Michał, zapoznałam się z regulaminem forum i wyrażam chęć uczestnictwa w nim. Proszę o dostęp do forum.
Kot00

MO: 2018-03-01

« Odpowiedz #1612 : 27-03-2018, 17:35 »

Witam,

Zapoznałam się z artykułami na stronie Biosłone, ale mam wiele pytań, które chciałabym rozwiać.
Proszę więc o dostęp do forum, abym poszerzać swoją wiedzę i prawidłowo stosować zalecenia MO i DP, które pomogą mi wrócić do zdrowia.
Regulamin przeczytałam i zaakceptowałam.
Homer

MO: 2015

« Odpowiedz #1613 : 01-04-2018, 11:42 »

Witam Wszystkich . Jestem Piotr . MO stosuję od 2015 r. , proszę o dostęp do forum . Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję go .
Roksada

MO: 31.03.2018

« Odpowiedz #1614 : 02-04-2018, 22:30 »

Witam serdecznie od roku 2002 borykam się z problemami zdrowotnymi. Od 31.03.2018 rozpoczęłam stosowanie mikstury oczyszczającej. Zapoznałam się z regulaminem forum i zobowiązuję się do jego przestrzegania. Szukam tu porady i pomocy, żeby wyzdrowieć... Wierzę że mi się uda. Podjęłam już wiele prób. Szkoda, że nie trafiłam tu wcześniej...
Cierpię na potwierdzona badaniami dysbakerioze jelit, przerost grzybów..nieszczelność jelit w wyniku tego nadczynność przytarczyc problemy z cukrem i.... już teraz problemy z nerkami spowodowane nadczynnością przytarczyc..Smutny Mam nadzieję, że znajdę tu pomoc i dobrą radę... Wszystko w wyniku skumulowanej antybiotykoterapii na boleriozę, którą tez nadal mam. Proszę o przyjecie do grona:)
Jarek5

« Odpowiedz #1615 : 16-04-2018, 14:25 »

Witam, jestem Jarek - jestem tutaj nowy. Zgłaszam chęć uczestnictwa smile Pozdrowienia
opolanka2
Początkujący
*

« Odpowiedz #1616 : 18-04-2018, 19:45 »

Chciałabym przystąpić do uczestnictwa smile Czy jest jeszcze taka możliwość? Proszę o odpowiedź
Vttom

MO: styczeń 2018

« Odpowiedz #1617 : 22-04-2018, 18:00 »

Witam. Tak jak poprzednicy chciałbym zgłosić chęć do uczestnictwa w forum. Regulamin został przyjęty do wiadomości. Stosowanie MO przez 3 miesiące przekonało mnie, że warto zainteresować się bliżej metodami tutaj proponowanymi.
Alexia

MO: 2012 (przez rok)

« Odpowiedz #1618 : 23-04-2018, 10:08 »

Dzień dobry! Jestem Aleksandra i chciałabym przystąpić do uczestnictwa smile Forum przeglądam od dawna, czytałam książki z wydawnictwa, stosowałam MO oraz Koktajl Błonnikowy
Czakol

MO: Ciężko powiedzieć

« Odpowiedz #1619 : 01-05-2018, 07:44 »

Witam, bardzo prosiłbym o dostęp do całego forum. Mam problemy z trzustką i chcę poszukiwać naturalne metody jej leczenia. Pozdrawiam!
Strony: 1 ... 79 80 [81] 82   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!