Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 20:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Oczyszczanie organizmu przez skórę  (Przeczytany 8269 razy)
Urszulka
« : 23-01-2008, 10:22 »

Jak długo może oczyszczać się organizm?
Dlaczego oczyszcza się przez skórę, dlaczego tworzą się ropne rany?
Czy to normalny objaw?
« Ostatnia zmiana: 29-06-2016, 08:12 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Lady
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-12-2007
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 374

« Odpowiedz #1 : 23-01-2008, 12:16 »

Urszulo organizm może oczyszczać się przez skórę i może to niestety długo trwać. confused Dzieje się tak,że gdy mamy zatrutą toksynami wątrobę i nerki nie dają sobie rady do głosu dochodzą gruczoły takie jak przysadka mózgowa,nadnercza lub tarczyca.Gdy tarczyca pomaga wydalić toksyny robi to przez skórę,a np.nadnercza przez błony śluzowe.Trzeba cierpliwie czekać i oczyszczać organizm.Jak wzmocni się wątroba zmiany skórne będą mniej dokuczliwe.Nie stosuj na noc żadnych tłustych maści.najlepiej przemywaj alocitem(to z doświadczenia wiem,bo mój mąż ma problemy skórne,nawet dałam zdjęcia na forum)Do tego mój mąż miał bardzo niskie ciśnienie i niedobór sodu.Oprócz MO witamin ,minerałów stosuje czosnek i olejek żurawinowy,a na wzmocnienie wątroby Liv.52 i są efekty  smile wczoraj miał 107/69.Dodam jeszcze ,że w Święta miał 80/60. :shock:
Zapisane

pozdrawiam Ania
Urszulka
« Odpowiedz #2 : 23-01-2008, 14:21 »

Lady dziekuje bardzo. Jednak jest to twarz - sama rozumiesz. Takie ogromne zmiany mam na twarzy a z rany leci smierdzaca krew. No coz - musze byc cierpliwa. Pracowalam na to wiele lat. Dziekuje jeszce raz
Zapisane
Agna
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 17-07-2007
Wiedza:
Skąd: Mazowsze
Wiadomości: 290

« Odpowiedz #3 : 23-01-2008, 17:18 »

Witaj Urszulko. Ja parę lat leczyłam się na zmiany skórne: łagodne nowotwory, guzy, liszaje, czyraki, czerwone rozległe zmiany opuchnięte. Miałam przepisywane maści i kremy z antybiotykami i sterydami i doustnie tez antybiotyki, zyrtec i inne świństwa. Ale wiem jedno, że od kiedy zaczęłam pic MO, zaczynam powrót do "normalności" są nawroty, i owszem. Ale wiem też, wszystko co nam dolega leży w środku - i dopóki nie wyleczymy całego przewodu pokarmowego z dziur to będzie coraz gorzej. Nie wiem Urszulko czy pijesz już MO, ja też dopiero zaczęłam ale widzę już pozytywne efekty. Pozdrawiam  smile
Zapisane
Urszulka
« Odpowiedz #4 : 24-01-2008, 08:26 »

Witaj Aga. Nie nie pije MO jestem na diecie specjalnej (z olejem lnianym). Daje ona efekt oczyszcania i dlatego mam nawroty poprzednich chorob (czyraki). To jest twarz wiec sama rozumiesz. Kiedys leczona sterydami antybiotykami teraz wyzruca toksyny zalegajace. Nic to, cierpliwosc i tylko cierpliwosc. Aha, jestem rowniez na homeopatii, tora w polaczeniu z odpowiednia dieta zapene w niedlugim czasie da efekty. Ja lecze sie...LECZE tak powinnam napisac od maja 2007 roku. Mysle ze juz blizej niz dalej.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!