Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 22:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przewlekłe problemy z pęcherzem  (Przeczytany 120458 razy)
scorupion
« Odpowiedz #20 : 09-05-2013, 11:57 »

Guzki i hemoroidy oznaczają to samo, wypadające na zewnątrz odbytu są patologią.
Zapisane
Angela
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 21.05.2009,od maja 2015 nie piję
Wiadomości: 124

« Odpowiedz #21 : 31-05-2013, 16:16 »

Ostatnio przez kilka dni moje problemy z pęcherzem trochę zmalały i myślę że to zasługa ostropestu który przyjmuję dwa razy dziennie po łyżeczce i popijam wodą, choć możliwe że picie większych ilości płynów też pomogły.
Piję KB raz dziennie a czasem dwa razy z owocami.
Cieszę się z pozytywnych rezultatów mojego zdrowia a także ze spadku wagi.
Nie mam już zaparć odkąd przeszłam jelitówkę choć czasem zdarzają się lekkie zaparcia po nieodpowiednim żywieniu.
Zapisane
Angela
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 21.05.2009,od maja 2015 nie piję
Wiadomości: 124

« Odpowiedz #22 : 15-07-2013, 16:56 »

Ostatnio wypiłam drugą butelkę Nefroseptu i nie widzę poprawy a wręcz przeciwnie męczy mnie ciągłe sikanie i mimo picia skrzypu od kliku dni nie widzę poprawy.
Jestem zmuszona kupić sok żurawinowy bo tylko on jest w stanie mi pomóc. Nie wiem dlaczego nie widać poprawy mojego stanu zdrowia mimo iż nie jem glutenu to i tak jest źle. Mam cały czas ciągłe mdłości i zmęczenie a także silne parcie na pęcherz. Brzuch mam wzdęty przy tych dolegliwościach.
Poradźcie mi coś.
Zapisane
Ania‬
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 18.08.2011
Wiedza:
Skąd: Mazowieckie
Wiadomości: 165

« Odpowiedz #23 : 16-07-2013, 08:30 »

Jeśli pomaga Ci sok żurawinowy, to możesz go pić. Dobrze też będzie kontynuować kurację Nefroseptem, lub zastosować mieszankę na drogi moczowe (ponownie). Oprócz tego, myślę, że bardzo wskazane jest regularne tamponowanie alocitem.

Przy problemach z częstym oddawaniem moczu, dochodzi do wypłukiwania z organizmu m.in. magnezu. Możesz stosować kurację Slow Magiem, tym bardziej, iż pisałaś, że lepiej się po nim czujesz.

Nie jesz glutenu, a jak poza tym wygląda Twoja dieta?
Zapisane
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #24 : 16-07-2013, 15:48 »

Ostatnio wypiłam drugą butelkę Nefroseptu i nie widzę poprawy a wręcz przeciwnie męczy mnie ciągłe sikanie i mimo picia skrzypu od kliku dni nie widzę poprawy.
Jestem zmuszona kupić sok żurawinowy bo tylko on jest w stanie mi pomóc. Nie wiem dlaczego nie widać poprawy mojego stanu zdrowia mimo iż nie jem glutenu to i tak jest źle. Mam cały czas ciągłe mdłości i zmęczenie a także silne parcie na pęcherz. Brzuch mam wzdęty przy tych dolegliwościach.
Poradźcie mi coś.

W problemach z pęcherzem, przy zapaleniu cewki moczowej pomogło mi leczenie pijawkami.
Zapisane

Angela
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 21.05.2009,od maja 2015 nie piję
Wiadomości: 124

« Odpowiedz #25 : 16-07-2013, 18:44 »

Moja dieta wygląda bardzo różnie:

śniadanie: jajka na boczku bądź ze szczypiorkiem do tego jakieś warzywo np pomidor
po śniadaniu piję ostatnio zioła skrzypu bo wypadają mi włosy a dziś piłam pokrzywę i wodę z octem jabłkowym piję codziennie raz w ciągu dnia

obiad: zupa bez glutenu na kościach codziennie inna (kalafiorowa,buraczkowa,grochowa, fasolowa,kapuśniak)

kolacja: jaja gotowane z natką pietruszki i warzywo (ogórek,pomidor,sałata), KB owocowy z ostropestem+sezonowe owoce+cukier+ziarna sezamu+len.

Między posiłkami piję wodę z kranu z filtrem i jem świeże sezonowe owoce, do tego czasem zjadam czekoladę gorzka bo słodkiej nie mogę ze względu na natychmiastowe problemy z pęcherzem.
Nie mogę jeść nic co zawiera cukier bo mam wtedy wzdęty brzuch i po bitej śmietanie też, mleka nie piję latem tylko zimą krowie.

Nie piję kawy tylko czasem inkę ale nie codziennie.
Szczerze to piłam kawę sypaną przez jakiś czas ale robiłam przerwy i w tych przerwach mam zawsze większe problemy z sikaniem.
Gdy piłam kawę rano to wtedy często się wypróżniałam nawet do 4 razy dziennie i to były cuchnące kupy.
Gdy pije ziołowe herbatki lub pokrzywę jestem spokojna i wtedy nie mam problemów z pęcherzem ale różnie to bywa bo ciągle muszę się czymś wspomagać a dokładnie raz lepiej raz gorzej.
Zapisane
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #26 : 17-07-2013, 13:21 »

czasem zjadam czekoladę gorzka bo słodkiej nie mogę ze względu na natychmiastowe problemy z pęcherzem.


Na czym polegają problemy z pęcherzem po czekoladzie?
Zapisane

Angela
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 21.05.2009,od maja 2015 nie piję
Wiadomości: 124

« Odpowiedz #27 : 17-07-2013, 19:12 »

Uważam że, co bym nie zjadła jest dla mojego pęcherza szkodliwe oprócz kwaśnych i gorzkich produktów.
Po czekoladzie najczęściej po prostu odczuwam parcie na pęcherz i po słodkim, chyba że wcześniej wypiłam zioła gorzkie bądź coś kwaśnego jak sok żurawinowy.

Bóle żołądka mam zawsze po spożyciu glutenu i słodkiego jedzenia, wygląda mi to na silne uczulenie na konserwanty i sztuczne barwniki bo mój synek też ma te same objawy.
 
Jeżeli chodzi o moje problemy z sikaniem to widzę że bez wspomagaczy nie mogę normalnie funkcjonować.

Gdy mam parcie na pęcherz nie wysikam się do końca, w rezultacie dochodzi do bólu podbrzusza a częściej boli po prawej stronie brzucha, jakby to było zapalenie wyrostka, to się dzieje tylko wtedy gdy nie piję żadnych ziół i gdy niczym się nie wspomagam.
« Ostatnia zmiana: 17-07-2013, 19:14 wysłane przez Angela » Zapisane
Bara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Skąd: Częstochowa
Wiadomości: 67

« Odpowiedz #28 : 18-07-2013, 05:27 »

Ja bym spróbowała herbatki z pokrzywy.
Zapisane
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #29 : 18-07-2013, 12:46 »

Ja bym spróbowała herbatki z pokrzywy.

Spróbuj pijawki.
« Ostatnia zmiana: 26-07-2013, 12:18 wysłane przez Ania‬ » Zapisane

Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #30 : 18-07-2013, 23:36 »

Pijawki mnie interesują. W jakie miejsce przystawiać? Jak stosować? Czy można robić to samodzielnie, gdzie kupić?
Co do herbatki z pokrzywy, to pisała Angela, że stosowała.
Długo u Ciebie, Angela trwa ten problem; dużo stosowałaś kuracji, również Nefrosept.
Ja mam bardzo podobny problem z pęcherzem.
Dlatego ciekawią mnie te pijawki, skoro skuteczne.
« Ostatnia zmiana: 26-07-2013, 12:21 wysłane przez Ania‬ » Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
Angela
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 21.05.2009,od maja 2015 nie piję
Wiadomości: 124

« Odpowiedz #31 : 19-07-2013, 08:48 »

Melinda - tak dość długo około 4 lat stosowałam różne kuracje i sposoby z tego forum i efektów brak. Nefrosept piję od tego roku i wypiłam już dwie butelki.
Wczoraj kupiłam Furoxin i od razu przyniósł mi ulgę ale na początku bolało mnie podbrzusze może dlatego że mam dostać miesiączkę.
« Ostatnia zmiana: 19-07-2013, 12:47 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #32 : 19-07-2013, 16:13 »

Popijaj skrzyp, herbatkę. U mnie rośnie w ogrodzie; suszę, tnę nożyczkami i parzę czajniczek - wraz z siusianiem schodzi ciężar z brzucha. Jak masz dolegliwości, to wiesz o jakim 'ciężarze' mówię.
Skrzyp zawiera wiele dobrych składników, między innymi krzem.

Nieboraczku, co z pijawkami?
Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #33 : 20-07-2013, 11:03 »

Pijawek nie można samodzielnie. Ja robiłam w Gdyni a sprowadzają je z Opola. Nie można samodzielnie, bo nie jest to takie proste. Mnie kładł 4 pijawki w miejscu gdzie pęcherz jest, na podbrzuszu. Po pierwszym razie było lepiej, po drugim stan zapalny ustąpił.
Zapisane

Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #34 : 20-07-2013, 20:33 »

Nieboraczku, polecasz pijawki na kobiece dolegliwości?
Zapisane
Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #35 : 20-07-2013, 22:35 »

Czy zabieg z pijawkami jest drogi?
Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #36 : 22-07-2013, 10:43 »

Nieboraczku, polecasz pijawki na kobiece dolegliwości?

Tak żebym polecała, bo sama robiłam w tym celu to nie, bo nie robiłam. Jednak drogą dedukcji o mechanizmach działania tego zabiegu, to tak.

Czy zabieg z pijawkami jest drogi?


Ja płaciłam 150 zł za każdy.
Zapisane

Angela
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 21.05.2009,od maja 2015 nie piję
Wiadomości: 124

« Odpowiedz #37 : 12-08-2013, 13:30 »

Nie wiem jakim cudem, ale po kuracji slow-magiem polepszyło mi się z pęcherzem i nie mam już nietrzymania moczu przy kichaniu.

Niepotrzebnie brałam Furoxin przy kuracji, bo to powodowało uciążliwe dolegliwości ze strony pęcherza. Wygląda na to, że nie mam uczulenia na gluten, ponieważ widzę różnicę teraz. Przeszły mi upławy, a raczej zmniejszyły się, i nie mam parcia na pęcherz przynajmniej chwilowo od kilku dni.

Ostatnio zauważyłam, że mam inne dolegliwości takie jak silne bóle głowy z tyłu a czasem ból zatok, mam również biegunki albo coś podobnego, bo zawsze boli mnie przy tym w dole brzucha.

Nadal biorę Furoxin, tylko niedługo się skończy i nie wiem co dalej będzie z moim pęcherzem. Będę chyba piła herbatkę z pokrzywy, jeżeli znowu się pogorszy, dopóki nie piję Nefroseptu.

Piję od kilku dni wodę z sokiem cytrynowym i po nim czuję się dobrze, ale jestem zmęczona i bardzo się wyciszyłam emocjonalnie.

Cieszę się, że mogliście mi pomóc, a teraz ja pomagam mojej mamie, bo ma podobne problemy do moich, już zaczęła picie herbatki z pokrzywy.
« Ostatnia zmiana: 12-08-2013, 18:06 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Angela
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 21.05.2009,od maja 2015 nie piję
Wiadomości: 124

« Odpowiedz #38 : 24-08-2013, 09:35 »

Muszę sie z wami podzielić moimi spostrzeżeniami, otóż zauważyłam że gdy przestałam pić herbatkę z pokrzywy i nie biorę Furoxinu to mam ciągle pełny pęcherz i latam do toalety co chwilę.

Wniosek jest taki że muszę cały czas coś brać na pęcherz bo inaczej mam problemy z pęcherzem.
Dodatkowo jak już wiadomo kawa sypana zmielona samodzielnie poprawia funkcje nerek i nie latam ciągle sikać dzięki niej, bo gdy przestaję ją pić problem znowu powraca.

Czy ktoś z was ma podobne rezultaty?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #39 : 24-08-2013, 09:53 »

Co to jest? Instrukcja, jak można szkodzić samemu sobie?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!