Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 10:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Silne bóle piersi  (Przeczytany 3585 razy)
Angela
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 21.05.2009,od maja 2015 nie piję
Wiadomości: 124

« : 09-05-2013, 22:14 »

Mam wiele nieopisanych chorób, dolegliwości.
Jednym z nich jest silny ból piersi od okresu dojrzewania i wtedy zaczął się ten koszmar który trwa do dziś choć przyznam ze zmniejszyły się bóle dzięki MO i metodom z forum.  
Najbardziej odczuwam silne bóle piersi gdy jestem dwa tygodnie przed miesiączką, a nawet zdarza się, że aż trzy tygodnie przed.

Gdy byłam nastolatką miałam tak silne bóle, że nawet lekkie dotknięcie powodowało u mnie silny ból i wydawało mi się, że mam siniaki tak bardzo mnie bolały. Mam nietypowe brodawki od zawsze, bo są one wciągnięte do środka i przez to nie mogłam karmić dziecka. Do tego dochodzi bardzo dziwny wygląd brodawek bo wyglądają jakbym miała strupki: swędzą i czasem pieką, czasem tak swędzi, że aż zdrapuję to coś. Zauważyłam że ta wydzielina ma dziwny zapach.

Stosowałam okłady na noc z alocitu, ale tylko trochę pomogło, może użyć octu jabłkowego?

Dawno temu miałam badania w kierunku raka, ale na szczęście nic nie wykryto i tak to zostawiłam. Te bóle nasilały się bardzo gdy brałam Kelp, bo myślałam, że może mi pomoże, ale pogorszył się ten ból. Teraz nie biorę Kelpu i nadal odczuwam silne bóle. Może te bóle mają związek z tym, że jako nastolatka byłam bardzo szczupła i płaska.
Teraz gdy przytyłam mam jeszcze problemy z uczuciem głodu przed miesiączką, proszę o radę.
« Ostatnia zmiana: 09-05-2013, 23:43 wysłane przez Whena » Zapisane
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #1 : 10-05-2013, 09:09 »

Cytat
Stosowałam okłady na noc z alocitu, ale tylko trochę pomogło, może użyć octu jabłkowego?
Myślę, że niczym nie ryzykujesz stosując okłady z octem jabłkowym, na początek spróbuj rozcieńczać ocet (1/1). Zawsze możesz się wycofać.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!