Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 01:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dziwna reakcja na MO  (Przeczytany 9707 razy)
Maria Ossowska
« : 10-05-2007, 08:56 »

Panie Józefie.
 Ja zaliczam się do grona osób pijących MO od 2 tygodni, jednak ostatnio pojawiły mi sie wzdęcia. Dzieje się to od chwili wypicia mikstury i tak wzdęcie pojawia sie praktycznie po każdym posiłku. Dodam jeszcze że "ten dyskomfort" bardzo rzadko pojawiał się wcześniej, tzn. zanim nie piłam MO. Zastanawiam się czy mikstura nie podrażnia przewodu pokarmowego? Czy można stosować suplementacje podczas kuracji MO?
Pozdrawiam. :???:
Zapisane
Pablo
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 21-08-2006
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 386

« Odpowiedz #1 : 10-05-2007, 09:36 »

Odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz w "Często zadawanych pytaniach", a dokładnie tutaj i tutaj
Zapisane
Maria Ossowska
« Odpowiedz #2 : 10-05-2007, 10:55 »

Drogi Pablo. Nie znajdę odpowiedzi w gotowych linkach, gdyż jest w nich mowa o dłuższych kuracjach powodujących objawy uboczne. Ja natomiast swoje "wzdęcia" miałam niemal po tygodniu, więc trudno tu mówić o przerwaniu skoro się na dobre nie zaczęło. Dziękuje. pozdrawiam.
Zapisane
Pablo
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 21-08-2006
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 386

« Odpowiedz #3 : 10-05-2007, 11:25 »

Cytat
Nie znajdę odpowiedzi w gotowych linkach, gdyż jest w nich mowa o dłuższych kuracjach powodujących objawy uboczne

Dla mnie sprawa jest jasna. Zmniejszasz ilość mikstury w wariancie z oliwą z oliwek do np. ¼ i obserwujesz zachowanie swojego organizmu. Jeśli wzdęcia są nadal pijesz MO początkowo bez cytryny zwiększając stopniowo jej ilość, aż do osiągnięcia pełnej dawki. Powodzenia
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #4 : 10-05-2007, 12:39 »

Cytat od: "Maria Ossowska"
Ja natomiast swoje "wzdęcia" miałam niemal po tygodniu, więc trudno tu mówić o przerwaniu skoro się na dobre nie zaczęło.

Tak, takie reakcje zdarzają się na poczatku kuracji i należy albo starać się je przeforsować, albo zrobić przerwę, a gdy dolegliwosci miną, rozpcząć kurację od zmnijeszonej dawki.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Maria Ossowska
« Odpowiedz #5 : 10-05-2007, 13:37 »

To znaczy, że mogę kontynuować i "starać się  przeforsować" bez robienia przerwy?
 Bardzo proszę o radę czy zrobić przerwę czy kontynuować? Dzięki.
Zapisane
Czarnula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2008, syn i mąż 07-04-2008
Skąd: Śląsk,
Wiadomości: 141

« Odpowiedz #6 : 27-04-2008, 15:51 »

Ja mam podobny problem :wzdęcia plus zaparcia. Piję na razie pół dawki MO. Niestety strasznie ciężko jest znosić te objawy. W sumie co jakiś czas miałam problemy tego typu, ale teraz strasznie się nasiliły. Do tego pobolewania w dole brzucha, zwiększenie jego objętości.
Zapisane

Moje skarby:
syn ur. 2002 r
córka ur. 2007 r
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #7 : 27-04-2008, 18:21 »

Czarnula, mnie na początku picia MO przez 1,5 miesiąca z kolei mocniej bolała trzustka oraz okolice wątroby i woreczka żółciowego (przed rozpoczęciem picia MO też miałam bóle tych narządów, ale w mniejszym natężeniu). Widocznie na pierwszy atak w walce poszły najsłabsze miejsca.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Czarnula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2008, syn i mąż 07-04-2008
Skąd: Śląsk,
Wiadomości: 141

« Odpowiedz #8 : 28-04-2008, 09:10 »

Na to wygląda. Zaparcia i wzdęcia to mój największy problem odkąd pamiętam. Chociaż przed rozpoczęciem kuracji MO wszystko jakby się uspokoiło.
Trudno, muszę to jakoś przecierpieć i mam nadzieję, że za jakiś czas będzie lepiej.
Zapisane

Moje skarby:
syn ur. 2002 r
córka ur. 2007 r
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!