Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 23:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 11 12 [13]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kfiatka - problemy z zatokami  (Przeczytany 146903 razy)
scorupion
« Odpowiedz #240 : 26-06-2018, 15:09 »

Siłą rzeczy musi tak być.
Zapisane
Kfiatka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: 2009- obecnie nie stosuję od ok.roku
Wiadomości: 224

« Odpowiedz #241 : 26-06-2018, 16:52 »

Scorupion, intensywność tego procesu nasiliła się w ostatnich 2 latach, wcześniej nie miałam takich reakcji, ani infekcji, na początku przygody z Biosłone miałam tylko 1 bardzo silną infekcję zatok z gorączką, potem jedynie takie małe infekcje bardzo rzadko, takie częste infekcje zatok pojawiły się dopiero dwa lata temu i na pewno były związane z warunkami mojego życia wcześniej : stres, praca w biurze z klimatyzacją, zamykane okna, zanieczyszczenie powietrza ogromne, ale też i wtedy wystąpiła kulminacja wszystkiego co stosowałam: zioła, soki z cytryny, ssanie oleju. Wbrew pozorom lepiej mi się zaczęło też myśleć pierwszy raz od bardzo dawna, ale zaczęłam też non stop chorować.

Czy idę w dobrym kierunku, czas pokaże, na razie nie chce próbować żadnych leków.
Interesuje mnie natomiast wasza opinia na temat mojej diety, Dlaczego jest taka straszna? Co jest nie tak?

Ja teraz i tak mam dobrą dietę, bo widzę, jak dobrze działają zupy na kościach, których niestety mało piłam w swoim życiu, ponadto jadłam za dużo smażonego, bo tak było szybciej. Diety według Biosłone nigdy nie miałam idealnej z rożnych powodów.
Dopiero też tak naprawdę rok temu odkryłam wołowinę i to, jak bardzo mi smakuje i dobrze na mnie działa. Nigdy nie jadałam wołowiny, raczej sporadycznie i bardzo rzadko.
« Ostatnia zmiana: 26-06-2018, 18:16 wysłane przez Kfiatka » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #242 : 26-06-2018, 18:23 »

Cytat
Scorupion, intensywność tego procesu nasiliła się w ostatnich 2 latach, wcześniej nie miałam takich reakcji, ani infekcji,
I po co pleciesz?

Mam pytanie odnośnie infekcji, jaką przechodzę drugi raz w przeciągu miesiąca zaledwie... Ma to związek z oczyszczaniem twarzoczaszki, ssę olej, piję mieszankę na oczyszczanie dróg oddechowych i z przerwami piję MO, KB. Poprzednia infekcja zaczęła się miesiąc temu podobnie, z lekkim stanem podgorączkowym, drapaniem w okolicy nosogardzieli i bólem krtani, potem miałam bardzo gęsty, żółto-biały katar, spływający raczej z zatok, byłam tydzień na zwolnieniu chorobowym, nie brałam żadnych leków, piłam jedynie cytrynę z wodą, czasami zioła, KB, leżałam, niestety tydzień nie wystarczył, wróciłam z resztkami kataru do pracy i z lekkim rozbiciem oraz stanem podgorączkowym 37,2
Po miesiącu to samo, ale w mniejszym nasileniu: gęsty katar, ból krtani, kaszel, stan podgorączkowy max.37,4. Jestem na zwolnieniu od 5 dni, jutro muszę iść do pracy, a czuję się znowu w pełni nieoczyszczona, kataru co prawda już prawie nie mam, tylko kaszel został i ciągły stan podgoraczkowy max.37,3. O czym to może świadczyć? Martwię się tym bardziej, iż w pracy operuję głosem, a mam wrażenie, iż przechodzę mocne oczyszczanie tchawicy. Jak mogę sobie pomóc?
A może to także niedoczyszczone zatoki? Mogą dawać takie objawy?

Od pewnego czasu ponownie mam problem z oczami, tuż po infekcji i oczyszczaniu zatok, pozostała lekko podwyższona temperatura do max.37,2 i zaczęły się problemy z oczami, przez które ciężko mi się funkcjonuje i próbuje je złagodzić. Mam takie objawy, jak, szczególnie rano:
silne łzawienie oczu, lekko zamglony obraz i uczucie lekko zatkanego nosa. Stosuję czasami krople ze świetlikiem, ale słabo pomagają. Najbardziej pomaga bardzo nikłe stosowanie węglowodanów w diecie, ale wtedy z kolei za bardzo spada mi cukier i tak się zastanawiam, jak mogę ten proces kontrolować? Co najbardziej pomaga oczom przy oczyszczaniu? I czy to w ogóle jest oczyszczanie?
MO przez infekcje nie stosuję od ponad tygodnia, ale stosowałam nadal mieszankę oczyszczająca drogi oddechowe.
A może to także niedoczyszczone zatoki? Mogą dawać takie objawy?

I tak dalej.
Zapisane
Kfiatka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: 2009- obecnie nie stosuję od ok.roku
Wiadomości: 224

« Odpowiedz #243 : 26-06-2018, 18:52 »

TAK, ale to było NIC w porównaniu z infekcjami, jakie przeszłam w przeciągu roku, naprawdę !!! Wtedy nie miałam tak silnych bóli głowy z zaburzeniami równowagi i tak dużej ilości wydzieliny. Na pewno była to jakaś patologia, bo byłam na maksa osłabiona, ciężko mi było przejść długi dystans na ulicy. Nie miałam siły na nic, tylko leżenie w łóżku i snucie się po domu i to tygodniami. Kilka razy myślałam, że stracę przytomność. No masakrycznie się czułam. Myślałam, że chyba mam raka mózgu albo inną śmiertelną chorobę.
Cokolwiek to było, bardzo mi pomogło, jak już mogłam lepiej trawić i więcej jeść, połączenie 3 naturalnych antybiotyków: chrzanu, cebuli i czosnku. Bardzo mi pomogło wdychanie chrzanu, na zmianę z olejkami eterycznymi.

Natomiast w 2012 roku to ja jeszcze gluten jadłam w postaci płatków owsianych. Nawet chyba jeszcze jajek nie spożywałam na śniadanie.
Owszem miałam non stop problemy z gardłem wtedy, bo pracowałam wówczas głosem, ale infekcje mi na to nie pomogły całkowicie. Nigdy wtedy nie doświadczyłam takiej słabości całego organizmu, jak rok temu.
« Ostatnia zmiana: 26-06-2018, 19:21 wysłane przez Kfiatka » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #244 : 26-06-2018, 21:32 »

Czyli dochodzimy wspólnie do wniosku, że mniej albo więcej, ale oczyszczasz się od długiego czasu, a nie od dwóch lat?
Zapisane
Kfiatka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: 2009- obecnie nie stosuję od ok.roku
Wiadomości: 224

« Odpowiedz #245 : 27-06-2018, 15:00 »

I tak i nie, nie wiem. Zobaczymy za jakiś czas, nie chce mi się już na ten temat dyskutować. Za jakiś czas znowu się przypomnę i napisze, jak się czuję.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #246 : 31-01-2020, 11:52 »

Schodzi ci się tym przypomnieniem. Pewnie dlatego, że czujesz się świetnie hehehe.
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 [13]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!