Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 01:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Iluminaci sprawują całkowitą kontrolę nad nami!?!  (Przeczytany 47322 razy)
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« : 23-06-2013, 22:22 »

Polecam obejrzeć bardzo ciekawy film podzielony na trzy części o tym jak iluminaci sprawują władzę na całym świecie poprzez kontrolę rządów, banków, kończąc na ograniczeniu populacji na świecie poprzez wykorzystanie chipów zamiast gotówki za pomocą, których będą ściągać z nas podatki, za co tylko im się podoba. Jeśli nie zapłacisz wyłączą Ci chip i nie będziesz już mógł w stanie nic kupić ani za nic zapłacić. Koniec końców zostajesz bankrutem i tracisz cały dorobek swojego życia, zabierają Ci wszystko, na co pracowałeś przez lata. Stajesz się śmieciem dla wykreowanego systemu, jaki stworzyli.

Próbują wmówić całemu społeczeństwu, że to wszystko poprzez przeludnienie oraz tworzą różnego rodzaju teorie spiskowe po to, aby przyćmić ludzki umysł, wykorzystują te chwyty od setek pokoleń i kontrolują dzięki temu gospodarkę na całym świecie. W rzeczywistości jeden członek z ich grupy ma tyle pieniędzy, że mógłby ubrać i nakarmić dzieci oraz dorosłych na całej kuli ziemskiej.

Ich cel jest jeden: Przejąć całkowitą kontrolę nad światem i nad każdym człowiekiem, sprawić abyśmy stali się niewolnikami systemu a przecież od najmłodszych lat jesteśmy uczeni, że musimy mieć pracę, aby godnie żyć, mieć, co zjeść i w co się ubrać. Rzeczywistość jest jednak inna…
Iluminaci potrafią się posunąć do wszystkiego, aby osiągnąć zamierzony cel.

Poprzez ich nacisk powstają globalne konflikty i wojny wszystko to jest celem depopulacji, do której dążą, bowiem ludzie zaczynają to rozgłaszać i stają się dla nich zagrożeniem. Ich plan jest bardzo zaawansowany i katastrofalny w skutkach dla naszego społeczeństwa. Poprzez wojny na bliskim wschodzie, głód w krajach afrykańskich, w krajach zachodnich poprzez trujące dodatki do wody, rozpylanie trucizn w powietrzu tz. chemiczne smugi poprzez samoloty, wprowadzanie toksycznych dodatków do żywności czy też modyfikowanie jej genetycznie. Codex Alimentarius to również ich zasługa.

Wszystkie wybory polityczne są z góry ustawione po to, aby ludzie wierzyli, że dzięki temu mogą jakoś wpłynąć na gospodarkę. Politycy, policjanci, wszyscy ludzie także wysoko postawieni są marionetkami w rękach elitarnych karteli finansowych iluminatów. Telewizja stworzona została głównie dla ich korzyści po to, aby uczono ludzi jak mają myśleć i czym się kierować, narzucać im jak mają żyć oraz jak się zachowywać, by siać dezinformację i propagandę.

Mają oni tylko taką władze, na jaką pozwalają im ludzie, puki się im nie sprzeciwimy dalej będą działać i niszczyć nasz świat…

Zachęcam do oglądania i komentarzy.  

Część 1
http://www.youtube.com/watch?v=k4jdLrjH-3Y

Część 2
http://www.youtube.com/watch?v=N3gMJBxvD-o

Część 3
http://www.youtube.com/watch?v=k_qSTDEzwWA

 

« Ostatnia zmiana: 23-06-2013, 22:43 wysłane przez Denver » Zapisane
JerzyP
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.01.2011
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #1 : 23-06-2013, 23:36 »

 Widzę, że ludzie z łódzkiego myślą i to mnie cieszy, że interesują sie tym "od czego muchy zdychają". Denver, jestem pełen podziwu dla Ciebie. Nie wiedziałem, że tu można poruszać takie tematy. Pamiętam jeszcze ze studiów. Mój ulubiony profesor, u którego robiłem specjalizację ciągle powtarzał: "pamiętaj synu: światem rządzi syjonizm i masoneria". Powiem szczerze, że wtedy miałem za mały dostep do takiej wiedzy i nie bardzo wiedziałem, co to wszystko znaczy. Teraz wiem, że miał ś.p. profesor rację. Tylko chyba nawet on nie wiedział, kto pociąga za sznurki. Nie przychodziło mu to nawet do głowy. Nie wiem, czy moje informacje nie pokryja się z linkami Denvera, ale jeżeli ktoś chce naprawdę wiedzieć, jak będzie wyglądał świat od 2035 roku, to niech do końca wysłucha w spokoju wiedzy zawartej w tym, co teraz napiszę, bo nawet nie wiem, jak link przesłać, ale wystarczy wpisać w Google co nastepuje, a dowiecie się rzeczy wręcz niewiarygodnych. 1 - to wpisać DOKTRYNA SZOKU z polskimi napisami, jest to wykład profesora wszech nauk Żdanowa 1,5 godz., koniecznie posłuchajcie do końca. Drugie to - "Zeitgeist spisek rządzi światem" z poskim lektorem, jest tam też - Pieniądz rządzi światem. Koniecznie tego wysłuchajcie, jeżeli jeszcze nie znacie. Wystarczy to wpisywać, a wszystko sie otwiera. Zobaczycie, czy czegoś wam to nie przypomina, z czymś kojarzy. My Słowianie jesteśmy zdani na zagładę, a po roku 35. świat będzie liczył 1,5 mld ludzi, co zrobią z 5-oma posłuchajcie i wyciagnijcie wnioski. Denver, jesteś konkretny. Teraz bedę obserwował twoje wpisy, choć dzięki Kamilowi stawiam pierwsze kroki na czacie i ciągle się boję, że swoje pisanie puszczę w kosmos, bo żyję na bakier z kompem. KONIECZNIE TO PRZESŁUCHAJCIE - PROSZĘ.
« Ostatnia zmiana: 23-06-2013, 23:50 wysłane przez Ania​ » Zapisane
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #2 : 24-06-2013, 00:11 »

Jerzy również śledzę Twoje wpisy, ale jak jeszcze trochę ogarniesz pisownię (Częściej używaj ENTERA) to będzie w ogóle klawo. Jak widać świat zmierza ku zagładzie. Filmy SF-fiction, które niegdyś się oglądało choćby Terminator 2 i ten tekst: „Ludzie mają wrodzoną skłonność  do autodestrukcji”, wszystko staje się prawdą.

Nie o taką Polskę walczyli nasi dziadowie a tym bardziej nie o taki świat. Chęć władzy od zawsze rządziła światem. Po to właśnie stworzono pieniądz, aby dzięki niemu narzucić człowiekowi warunki i do reszty go otumanić, zbić z tropu, wyłączyć jego czujność, myślenie i ubezwłasnowolnić poprzez  narzucone mu zasady. Aby myślał tylko o tym jak zarobić te brudne pieniądze, które tak naprawdę dają nam to, na co już dawno zasłużyliśmy – godne życie. Bo każdy z nas coś od siebie daje i każdy jest unikalny na swój sposób. Mamy różne hobby, zainteresowania. Moglibyśmy pięknie i szczęśliwie ukształtować ten świat bez tej ciągłej pogoni za pieniądzem, którego jesteśmy tak naprawdę niewolnikiem!

To nie my posiadamy pieniądze, tylko pieniądze posiadły nas. Nawet, gdy ich nam brakuje to one jakby stereotypowo utwierdziły nas w przekonaniu, że do szczęścia są nam potrzebne i bez nich nie da się funkcjonować, ciągle biegamy za walutą a oni się z nas śmieją. Świat bez kasy byłby dużo lepszy a zwłaszcza bez tych elitarnych, finansowych masonów i iluminatów, którzy uknuli największa intrygę w dziejach ludzkości. To, co się dzieje to po prostu globalny gwałt garstki ludzi na setkach milionów. Ludzie nie mają, co jeść w krajach afrykańskich a oni pieniędzmi mogliby wytapetować Chiński Mur.

Sprawdźcie po czym ich poznać...
http://niewiarygodne.pl/gid,13996091,img,13996217,kat,1017185,title,Oni-sa-wszedzie-Masoni-Iluminaci-NWO-Jak-ich-rozpoznac,galeriazdjecie.html

Zobaczcie jeszcze to, Iluminaci wśród gwiazd pop i nie tylko...
http://muzyka.interia.pl/pop/news/szokujace-fakty-gwiazdy-pop-czcza-diabla-i-chca-zawladnac,1822865,50
 

 Jak to się mówi: Panie zatrzymaj ten świat, bo ja wysiadam…      
« Ostatnia zmiana: 24-06-2013, 00:55 wysłane przez Denver » Zapisane
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #3 : 24-06-2013, 12:43 »

Myślę, że wiele osób dziś interesuje się ww zagadnieniami. Ja swojego czasu mocno przyglądałem się zjawisku chemitrails, czyli tzw. smug chemicznych.
Mnie najbardziej boli społeczna akceptacja zatruwania nas obecną żywnością. Większość jedzenia sprzedawanego obecnie powinna być znakowana jako wyrób żywnościopodobny, a tak nie jest. Ba, nawet to wszystko jest legalne! I będzie tego coraz więcej. Dołóżmy jeszcze szczepienia, trucie ludzi lekami itp.
Co by nie narzekać to ja powiem tylko tyle - marny los czeka nasze wnuki...
Zapisane
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #4 : 24-06-2013, 14:20 »

"Doktryna szoku" też już jest z polskim lektorem. Fakty, o których mówi się w tym filmie otwierają oczy, tego nie dowiesz się z pewnością na lekcjach historii. Jak nie wiadomo, o co chodzi to chodzi o władze i pieniądze. Rzeczywistość ukazana w tym filmie doskonale pokazuje jak wpajano nam chociażby fakt, że Amerykanom po zamachu na WTC chodziło tylko i wyłącznie o dobro oraz bezpieczeństwo ich kraju. Chodziło o zasoby ropy a dzięki zamachowi Bush mógł się do nich dobrać ale to nie wszystko…

Wszyscy Ci niewinni ludzie, którzy zginęli w ataku na wieże World Trade Center byli prawdopodobnie ofiarami koniecznymi, aby uskrzydlić prezydenturę Busha. Ponad to on sam jak i jego wspólnicy zarobili najwięcej na tej tragedii.

Czy nie dziwi fakt, że Bush niemal od razu wiedział, iż za zamachami stoi Bin Laden.
Mało tego, mimo służb specjalnych tajnych agentów, satelity i masy nowoczesnych technologii czy urządzeń nie mogli go odnaleźć a jego prezydentura nabierała rozmachu, co za tym idzie z każdym dniem niepowodzenia w odnalezieniu terrorysty zarabiał niebotyczne sumy pieniędzy.

Wiem, że są to teorie spiskowe i nie każdy się z tym zgadza nie mniej jednak trzeba spojrzeć na fakty i postarać się zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi. Kiedy połączy się koniec z końcem można odnieść wrażenie, że to wszystko jest tylko głęboko zaawansowanym planem rozciągniętym w czasie wcześniej wspomnianych masonów i iluminatów.

Amerykanie dzięki długo trwającej wojnie i poszukiwaniu źródła „zła” mogli zaatakować jeszcze więcej krajów, którzy przy okazji im się sprzeciwili siejąc propagandę oraz dezinformację dzięki wykupionym mediom. Bo czy ktoś uwierzy „terrorystą”, których Bush oskarża w tym jakże dramatycznym dla Ameryki czasie czy też samemu prezydentowi…

Wszystko celem osiągnięcia pieniędzy, władzy, surowców, kosztem depopulacji ludności, która nie zgadza się z rządami Stanów Zjednoczonych.    

Doktryna szoku
http://www.youtube.com/watch?v=TAOFisgryAE




« Ostatnia zmiana: 24-06-2013, 14:36 wysłane przez Denver » Zapisane
Anya
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.03.2013, DP I 01.06.2013
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 203

« Odpowiedz #5 : 24-06-2013, 20:00 »

Od lat opowiada się nam o masonach, illuminatach, templariuszach itd itd. A może to jest wręcz odwrotnie, żeby nas straszyć, szokować i odwracać naszą uwagę od innych przyziemnych problemów, których sprawcami są wybrani przez nas demokratycznie idioci i złodzieje? Ci spiskowcy działają od dziesięcioleci i nadal nie mamy czipów, nie żyjemy podłączeniu kabelkami do ssących z nas siły maszyn. Nie staliśmy się bydłem na rzeź ani bezmyślnymi robotami. Wytępić ludzkość to też nie takie proste, bo życie to nieprzewidywalna potęga i nikt tego jeszcze nie zdołał okiełznać, ani Hitler, ani średniowieczne choroby. Co warte jest mieć świat bez chmary wielbiacych niewolników?  Każda akcja rodzi reakcję - życie zawsze znajdzie wyjście i się odrodzi. Nawet jeśli amerykanie wykupią media, kto tego posłucha? U nas szczekaczek też nikt nie słuchał.
Zasoby ropy oczywiście są nr 1, tylko trzeba się zastanowić dlaczego? Może celowo nie ujawnia się innych źródeł energii by ten arabski tygiel miał z czego żyć i się bogacić, zadzierać nosa, pławić w luksusach i nie myśleć o niczym innym? Proszę sobie wyobrazić co byłoby, gdybyśmy zgodnym chórem powiedzieli im pewnego dnia: sorry panowie,  ale my już państwu dziękujemy za ropę, wsiadamy na rowery, teraz prosimy pana z bananami.
Czy myślicie, że tak potężni spiskowcy robiący takie światowe przekręty daliby nakręcić jakiś filmik w sali wykładowej i wypuścić go na youtube w celu uświadomienia ludzkości do robią? Nie sądzę. To tylko opium dla gminu by śledzili filmiki, kupowali broszurki i nie patrzyli kto im z portfela podbiera kasę.
Szoki, depresje, załamania nerwowe były od zawsze. Ludzie wariowali, wpadali w szał, amok od tysięcy lat. Im większy wariat tym bardziej wiarygodny! Trzeba wyrwać się z tego i nie budować sobie własnej klatki ograniczeń z lęków i urojeń. Nasza kultura jest najlepszym przykładem: przeznaczeniem człowieka jest konieczność cierpienia za życia, by potem był szczęśliwy w niebie. Jak nie diabeł, to masoni, jak nie masoni to Bush i jego elekcja, że o stonce nie wspomnę.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #6 : 24-06-2013, 20:47 »

Cytat
Ci spiskowcy działają od dziesięcioleci i nadal nie mamy czipów, nie żyjemy podłączeniu kabelkami do ssących z nas siły maszyn.
Chipy już mamy, choć wbudowanie w ciało dopiero się zaczyna.

Cytat
Nie staliśmy się bydłem na rzeź ani bezmyślnymi robotami.
Chciałbym w to wierzyć.

Cytat
Co warte jest mieć świat bez chmary wielbiacych niewolników?
Kimkolwiek są Ci co prowadzą ten świat, nie chcą od ludzi wielbienia, ale sami wielbią coś w co wierzą nawet jeśli Ty w to nie wierzysz.

Cytat
Czy myślicie, że tak potężni spiskowcy robiący takie światowe przekręty daliby nakręcić jakiś filmik w sali wykładowej i wypuścić go na youtube w celu uświadomienia ludzkości do robią? Nie sądzę.
Najskuteczniejszą formą walki z informację jest dezinformacja, a nie blokowanie informacji. Dodaj do tego celowo zorganizowany natłok nic nie wartych informacji, który ogarnia umysł po wejściu na onet czy wp i bardzo ciężko jest wychwycić to co prawdziwe.

Cytat
Trzeba wyrwać się z tego i nie budować sobie własnej klatki ograniczeń z lęków i urojeń.
Życie w strachu trzeba z duszy wytępić, pierwszy raz się z Tobą zgodzę :-)
Zapisane
Kukułka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 10.01.2012
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 36

« Odpowiedz #7 : 24-06-2013, 21:11 »

Anya, o tym się ciągle opowiada?! Prawda jest taka, że jak ktoś chce odkryć prawdę, to jej poszuka i poczyta, poogląda, ale nie w tv, a większość mojej rodziny i znajomych siedzi przed takim właśnie ołtarzem. Czy tam się mówi o masonach, satanistach, syjonistach? Ludzie nic nie wiedzą! Denver ma racje. A Hitler też był marionetką. To właśnie elity, które go sponsorowały, chciały tej krwi, która się przelała! Dr Rath ma fajne wykłady na temat drugiej wojny światowej, kto ją sponsorował, kto na niej zarobił i z jakich korzeni wywodzi się unia europejska. Na jego filmikach zobaczymy, że te elity to nie tylko bankierzy, ale przede wszystkim firmy farmaceutyczne!
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #8 : 24-06-2013, 21:17 »

A Hitler też był marionetką.
Po raz kolejny okazuję się, że zupełnie nie znam historii. Skąd wy macie takie informacje?
Zapisane
Kukułka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 10.01.2012
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 36

« Odpowiedz #9 : 24-06-2013, 21:37 »

och, przepraszam, był narzędziem w rękach elit.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #10 : 24-06-2013, 21:39 »

Bardziej wygląda mi na to, że w pewnym momencie Hitler postanowił nie pozwolić opanować Europy komunizmowi i wystąpił przeciw swoim mocodawcom. Dlatego został największym zbrodniarzem drugiej wojny światowej.
Zapisane
Tashideley
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.03.2013 z przerwami, DP 2.04.2013, KB 15.04.2013
Wiedza:
Wiadomości: 582

« Odpowiedz #11 : 24-06-2013, 21:58 »

Scorupion, jeśli uczyłeś się historii tylko z podręczników to nic dziwnego, że niewiele wiesz.
Żeby poznać lub chociaż zbliżyć się do prawdy trzeba wyjść poza oficjalne źródła informacji, szukać nieznanych faktów, kojarzyć zdarzenia i wyciągać wnioski.
A jeśli chodzi o II wojnę światową i osobę Hitlera to wykłady dra Ratha są naprawdę bardzo cenne.

Mnie od dawna interesuje temat tego wątku i o wielu rzeczach wiedziałam już wcześniej. Teraz cały czas zastanawiam się jaką mamy szansę pokonać elity i odzyskać prawdziwą wolność.
Znaczna większość społeczeństwa już została wciągnięta w tryby i totalnie ogłupiona. Komu chciałoby się dociekać jaka jest rzeczywistość? To wymaga uwagi, czasu, a przede wszystkim zdolności myślenia.
Czy ktoś bez zastanowienia ruszy cztery litery żeby coś dobrego zrobić? To wymaga przecież jakiegoś wysiłku.
Ile znacie osób, które nie posiadają w domu telewizora? Ja praktycznie nikogo. Znam za to takich, którzy nie mają na chleb, ale za kablówkę płacą...

Zainteresowanym tematyką polecam też postać Davida Icke i tę stronkę http://davidicke.pl/
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #12 : 24-06-2013, 22:17 »

och, przepraszam, był narzędziem w rękach elit.
Hitler był podmiotem.

Cytat
Scorupion, jeśli uczyłeś się historii tylko z podręczników to nic dziwnego, że niewiele wiesz.Żeby poznać lub chociaż zbliżyć się do prawdy trzeba wyjść poza oficjalne źródła informacji, szukać nieznanych faktów, kojarzyć zdarzenia i wyciągać wnioski.
W końcu ktoś mnie oświecił.

Cytat
Zainteresowanym tematyką polecam też postać Davida Icke i tę stronkę http://davidicke.pl/
Iluminaci ci go podstawili hehehe.

Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #13 : 24-06-2013, 22:21 »

Cytat
Zainteresowanym tematyką polecam też postać Davida Icke i tę stronkę http://davidicke.pl/
Takimi stronami tylko zniechęcasz ludzi do poszukiwań. Icke to już szczyt szczytów jeśli chodzi o teorie spiskowe.

Cytat
Po raz kolejny okazuję się, że zupełnie nie znam historii.
Nasz historyk Paweł Wieczorkiewicz jest godny polecenia.
Zapisane
Tashideley
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.03.2013 z przerwami, DP 2.04.2013, KB 15.04.2013
Wiedza:
Wiadomości: 582

« Odpowiedz #14 : 24-06-2013, 22:32 »

Brer, ja akurat cenię Icke za to, że jest aktywny i nie wchodzi w konwenanse.
Przecież nie chodzi o to żeby we wszystko bezkrytycznie wierzyć, raczej o poszerzenie horyzontów i spojrzenie na dany temat z innej strony.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #15 : 24-06-2013, 22:41 »

Tak szumnie zapowiadał jakieś globalne przebudzenie ludzkości pod koniec 2012. A ludzie jak byli idiotami tak są, jeśli nie jeszcze większymi.
Zapisane
Tashideley
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.03.2013 z przerwami, DP 2.04.2013, KB 15.04.2013
Wiedza:
Wiadomości: 582

« Odpowiedz #16 : 24-06-2013, 23:10 »

O duchowym przebudzeniu to ja coś słyszałam z innych źródeł i związane jest ono z wejściem w Erę Wodnika. Osobiście myślę, że to długotrwały proces, więc nawet jeśli się już rozpoczął to i tak będzie trzeba poczekać na efekty.
Icke z pewnością jest trochę nawiedzony, ale w wielu kwestiach ma po prostu rację.
Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.280

« Odpowiedz #17 : 25-06-2013, 07:31 »

Cytat od: Tashideley
Icke z pewnością jest trochę nawiedzony, ale w wielu kwestiach ma po prostu rację.
Podaj kilka, skoro ich tak wiele. I podaj te, których jesteś pewna (czyli te źródła, które niewątpliwie są w 100% bez wątpliwości), skoro już oddzieliłaś ziarno od plew.

Cytat od: Brer
Nasz historyk Paweł Wieczorkiewicz jest godny polecenia.
A ja polecam zainteresować się Mariuszem Max Kolonko.
« Ostatnia zmiana: 11-02-2021, 19:50 wysłane przez Kamil » Zapisane

scorupion
« Odpowiedz #18 : 25-06-2013, 07:43 »

Nie ma co się przejmować iluminatami, bo załatwią ich reptalianie, a ci później sami się wytrują rozpylanymi przez siebie chmurami.
Zapisane
Anya
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.03.2013, DP I 01.06.2013
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 203

« Odpowiedz #19 : 25-06-2013, 16:34 »

Tak szumnie zapowiadał jakieś globalne przebudzenie ludzkości pod koniec 2012. A ludzie jak byli idiotami tak są, jeśli nie jeszcze większymi.

Bayer no proszę Cię! Na koniec 2012 to miał być koniec świata - tylko że Toyota dała promocję i Majowie odwołali.

Co do duchowgo przebudzenia, trzeba się po prostu otrząchnąć z własnej głupoty i otworzyć oczy. To nie żaden długotrwały proces i nie ma nic wspólnego z żadną erą. Trzeba się postukać w odpowiednie miejsce. Konsekwencje otępienia są takie, że przeciętny człowiek nie potrafi upilnować swoich 2 końców, tam gdzie wkłałada i skąd mu wyskakuje. Po co nam teorie spiskowe, sami się załatwiamy własną głupotą chłonąc na youtubie fascynyjące filmiki jak nie o początkach wszechrzeczy to o końcu świata wsuwając mortadelę.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!