Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 18:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Skurcz głodowy po MO  (Przeczytany 6512 razy)
Mała
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: 09.01.2013
Wiadomości: 11

« : 25-06-2013, 14:38 »

Od kilku miesięcy piję MO, tylko nie rozumiem dlaczego od samego początku nie mam kompletnie żadnych objawów oczyszczania. Przez około 4 miesiące piłam MO z oliwy z oliwek, teraz piję olej z kukurydzy, i nie mając żadnych objawów nie wiedziałam nawet czy mogę już zmienić etap z oliwy na olej z kukurydzy, organizm nie dawał mi żadnych oznak. Albo objawy są tak delikatne, że w ogóle ich nie zauważam. Nie wiem czy to dlatego, że może ten odcinek przewodu pokarmowego mam akurat zdrowy, czy po prostu mikstura na mnie nie działa. Jedyne co, to od razu po wypiciu mikstury zaczyna mi bulgotać w brzuchu, słyszę jakieś przelewanie i odbija mi się, czyli podejrzewam, że od razu po wypiciu MO mam skurcz głodowy i żołądek zaczyna trawić miksturę, czego nie powinien robić. Zmniejszyłam nawet ilość mikstury na około 20 ml i nadal jest to samo. I dodam, że sok z cytryny jest idealnie czysty, może z tego powodu nie mam żadnych objawów, bo żołądek zamiast się leczyć to trawi miksturę. Proszę o radę, co mam zrobić, bo chcę nadal pić MO, nie zamierzam z niej rezygnować, chcę tylko znaleźć jakieś rozwiązanie mojego problemu.
« Ostatnia zmiana: 25-06-2013, 19:00 wysłane przez Agata » Zapisane
Gośka
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 35
MO: 2013-01-09
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 35

« Odpowiedz #1 : 25-06-2013, 22:39 »

Mała, miałam dokładnie takie same odczucia ;( Również już na początku picia mikstury bałam się, że ją trawię, mimo że robię wszystko zgodnie z 'instrukcją', czyli ma ona odpowiednią temperaturę i cytrynę niemalże przeciskam przez sitko na którym zatrzymują się nawet ziarenka kawy. Teraz już MO mniej mi się 'przelewa' więc przestałam się tym tak przejmować. Poza tym na początku jej picia bolała mnie głowa i czułam „ściekanie” po tylnej stronie gardła, więc jakieś efekty były, u Ciebie nawet takich drobnych nie było? Jeśli chodzi o objawy oczyszczania, to było dużo wypowiedzi, że czasem przychodzą one po roku, dwóch czy nawet czterech. Może się oczyszczamy bezobjawowo, albo jeszcze nie pora? Nic nie pozostaje innego jak tylko czekać, ew. stopniowo zmniejszać/zwiększać dawkę i obserwować reakcje.
Od tygodnia wspomagam się OJ z miodem i niedługo zaczynam GBG, może się coś ruszy.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #2 : 25-06-2013, 22:48 »

W moim przypadku oczyszczanie zaczęło się w momencie wprowadzenia DP i ZZO.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #3 : 04-07-2013, 04:29 »

Ja też czasami mam sytuację, w której organizm jakoś pauzuje i nie odczuwam żadnych dolegliwości związanych z oczyszczaniem, wtedy zaś wymuszam to na nim poprzez zakrapianie nosa alocitem. Reakcje są niemal natychmiastowe, przychodzą dreszcze, uciskające bóle w obrębie płuc albo pulsujące delikatne bóle głowy. Ssanie oleju też jest dobrym sposobem, aby sprowokować te reakcję.

Na mnie, więc techniki zawarte w portalu wiedzy jak na razie działają rewelacyjnie. 
Zapisane
Mała
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: 09.01.2013
Wiadomości: 11

« Odpowiedz #4 : 23-07-2013, 20:24 »

Nadal nie wiem czemu po każdym wypiciu MO od razu zaczyna mi się odbijać i mikstura trawi się. Może chodzi o to że gdy w ustach "pojawi" się kwaśny smak cytryny, to zaczyna się proces trawienia. Jak mam sobie z tym poradzić? Co mam zrobić żeby mikstura mogła działać?
« Ostatnia zmiana: 23-07-2013, 20:27 wysłane przez Mała » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #5 : 23-07-2013, 20:32 »

Przez jakiś czas można stosować MO bez cytryny.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mała
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: 09.01.2013
Wiadomości: 11

« Odpowiedz #6 : 02-08-2013, 09:11 »

Czy może mi odpowiedzieć ktoś kto pije MO już od długiego czasu, czy u niego po wypiciu występują jakiekolwiek odgłosy w brzuchu, nawet bardzo ciche, lub też jakieś ruchy, nie ważne czy to w żołądku czy w jelitach, chodzi mi ogólnie czy takowe odgłosy i ruchy  są i być może są one normalne?
« Ostatnia zmiana: 02-08-2013, 09:14 wysłane przez Mała » Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #7 : 02-08-2013, 10:44 »

Ja czasem mam delikatne burczenie, nie przejmuj się tym. Widzisz, efektów nie musisz mieć od razu, tj. widocznych efektów. Jeśli od razu nie chorujesz, nie znaczy to, że MO nie działa. Żeby organizm zareagował infekcją, muszą zajść w przewodzie pokarmowym odpowiednie zmiany, które przekonają go, że może zacząć się przestawiać z gromadzenia na wydalanie śmieci. Dodatkowo musisz pamiętać, że w tym przekonywaniu odpowiednia dieta jest niemal tak samo ważna jak mikstura. Jeśli uważasz, że sok z aloesu nie działa, możesz spróbować wyciągu z pestek grejfruta, ja od paru miesięcy tylko tego stosuję, bo daje mi pozytywne efekty. Jak przestanie, znów wrócę do soku z aloesu i tak w kółko.
Zapisane
Mała
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: 09.01.2013
Wiadomości: 11

« Odpowiedz #8 : 02-08-2013, 11:44 »

Dziękuje Brer, Twoja odpowiedź mnie uspokoiła.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!