Niemedyczne forum zdrowia
16-12-2017, 06:13 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Sklep Bios這ne --> wejd

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Cia這 energetyczne  (Przeczytany 35615 razy)
Agata
*

P貫: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomo軼i: 541

« Odpowiedz #40 : 30-07-2013, 14:34 »

Chcieli鄉y wybra si do ksi璠za, ale wiemy jak jest aby trafi na kogo sensownego to b璠zie problem.
Egzorcy軼i s "sensowni". I przygotowani do pracy z lud幟i z takimi problemami. Jest ich niewielu w Polsce, na wizyt trzeba troch poczeka. Ich nazwiska s w internecie, cz瘰to mo積a poczyta wywiady z nimi lub pos逝cha kaza, co jeszcze bardziej pomaga w znalezieniu odpowiedniego.
Nick555

P貫: M篹czyzna
MO: nie stosuj
Wiadomo軼i: 7

« Odpowiedz #41 : 30-07-2013, 17:41 »

Egzorcy軼i s "sensowni". I przygotowani do pracy z lud幟i z takimi problemami. Jest ich niewielu w Polsce, na wizyt trzeba troch poczeka. Ich nazwiska s w internecie, cz瘰to mo積a poczyta wywiady z nimi lub pos逝cha kaza, co jeszcze bardziej pomaga w znalezieniu odpowiedniego.
A to ciekawe. Ksi篹a egzorcy軼i kojarzyli mi si do tej pory z takim np. o. Aleksandrem Posackim, kt鏎y - opr鏂z chwalenia si w og鏊nopolskiej prasie w徠pliwymi sukcesami, jak to, 瞠 doros陰 egzorcyzmowan rodzice musz codziennie od lat namaszcza egzorcyzmowanym olejkiem i nie ma z ni praktycznie 瘸dnego 鈍iadomego kontaktu, o ile dobrze pami皻am (nie mog tego wywiadu teraz znale潭, ale dost瘼 w internecie i tak by豚y p豉tny) - uwa瘸 bioenergoterapi za "zagro瞠nie duchowe" lub wr璚z dzie這 szatana. Zreszt t egzorcyzmowan to bioenergoterapia mia豉 doprowadzi do takiego stanu. Wed逝g ksi璠za. S te 鈍ieccy egzorcy軼i. Jest ich pewnie znacznie mniej, przynajmniej w Polsce, ale mo瞠 skierowanie si do takiego to dobry pomys, o ile nie przeszkadza w tym komu jego wyznanie. Jednak, jako 瞠, jak ju powiedzia貫m, jest ich mniej, 豉twiej mo瞠 b璠zie znale潭 do pos逝chania, poczytania, jak i wybra owego sensownego egzorcyst po鈔鏚 ksi篹y. Dodam jeszcze, 瞠 sam nie mia貫m do czynienia z 瘸dnym egzorcyst, 鈍ieckim b康 nie.

edit: W sumie to r騜ni ludzie deklaruj si jako odprowadzaj帷y podczepiaj帷e si byty, niekoniecznie musz to by tacy, co nazywaj siebie 鈍ieckimi egzorcystami. Wi璚 wyb鏎 jest pewnie i spory... Mo瞠 pomog這by te duchowe uzdrawianie Bruno Gr霵inga: http://www.bruno-groening.org/polska/.
« Ostatnia zmiana: 30-07-2013, 18:03 wys豉ne przez Magaut » Zapisane
Bara

Sk康: Cz瘰tochowa
Wiadomo軼i: 67

« Odpowiedz #42 : 30-07-2013, 18:00 »

Myślę, że z Krakowa to najbliżej u paulinów na Skałce jest takowy.
Na J. Górze jest dobry o. Anzelnm.
« Ostatnia zmiana: 30-07-2013, 19:23 wys豉ne przez Ania‬ » Zapisane
Agata
*

MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomo軼i: 541

« Odpowiedz #43 : 30-07-2013, 20:32 »

Cytat
opr鏂z chwalenia si w og鏊nopolskiej prasie w徠pliwymi sukcesami
Cytat
Dodam jeszcze, 瞠 sam nie mia貫m do czynienia z 瘸dnym egzorcyst

To mo瞠 ja dodam, 瞠 mia豉m do czynienia z egzorcystami i ich NIEw徠pliwymi sukcesami. 安ieckich nie polecam (mog tylko zaszkodzi, a kas wyci庵n) i 瘸dnych duchowych uzdrowie Groninga te nie (bo potem to ju nawet egzorcysta mo瞠 nie pom鏂 jak cz這wiek si zagalopuje...)
Nick555

Wiadomo軼i: 7

« Odpowiedz #44 : 30-07-2013, 22:31 »

To mo瞠 ja dodam [...]
Dzi瘯i za s逝szne wytkni璚ie nieadekwatnego sformu這wania.
[...] 瞠 mia豉m do czynienia z egzorcystami i ich NIEw徠pliwymi sukcesami.
Ale chyba przyznasz, 瞠 ten co si chwali nie bardzo mia czym, przynajmniej w opisywanym przypadku.
安ieckich nie polecam (mog tylko zaszkodzi, a kas wyci庵n) i 瘸dnych duchowych uzdrowie Groninga te nie (bo potem to ju nawet egzorcysta mo瞠 nie pom鏂 jak cz這wiek si zagalopuje...)
Jak to jest, 瞠 tylu ludzi rzekomo daje si zwie嗆 rzekomym zagro瞠niom duchowym, a tylko u niekt鏎ych skutkuje to nawiedzaniem przez duchy? Czy nie s to przypadkiem ponadprzeci皻nie wbite w pod鈍iadomo嗆 zasady i zakazy ko軼ielne, a przede wszystkim strach przed ich z豉maniem? Stawiam te na jak捷 karm z poprzednich wciele. A ci ksi篹a egzorcy軼i cho熲y i byli skuteczni pewnie poznawszy metod muru mentalnego Mistrza wsadziliby j do wielkiego wora "zagro瞠 duchowych" razem z bioenergoterapi, home這pati, medytacj, jog, afirmacjami...
Poza tym dla przyk豉du stawiaj帷 karty tarota trzeba zachowa swoiste zasady BHP, czyli np. nie wr騜y, gdy jest si silnie zm璚zonym. Je郵i 豉mie si te zasady, a zapewne osoby wracaj帷e po epizodzie ezoterycznym na 這no Ko軼io豉 cz瘰to - przed powrotem - to robi, to powinien si liczy z tym, 瞠 mo瞠 to nie嗆 ze sob przykre konsekwencje.
« Ostatnia zmiana: 30-07-2013, 22:57 wys豉ne przez Magaut » Zapisane
Mistrz
*

MO: 05.03.2000 – 2070
Sk康: Hogwart
Wiadomo軼i: 10.447

« Odpowiedz #45 : 31-07-2013, 10:54 »

Ludzie na og馧 nie zdaj sobie sprawy, jak silny wp造w na ich zdrowie maj czynniki, kt鏎ych "nie ma". Zajmowanie si tymi sprawami jest cz瘰to 幢e widziane przez psychiatr闚, skrajnych racjonalist闚 oraz r闚nie skrajnych dewot闚. My jednak odwa積ie, w spos鏏 rzeczowy, spr鏏ujemy wyja郾i 闚 wp造w, a nade wszystko sposoby, jak si przed nim broni. Bo 瞠 nie jeste鄉y bezbronni, to dla mnie nie ulega w徠pliwo軼i. Natomiast skuteczno嗆 wszelkiej ma軼i egzorcyst闚 moje w徠pliwo軼i budzi, i to bardzo.
« Ostatnia zmiana: 31-07-2013, 11:09 wys豉ne przez Mistrz » Zapisane

Je郵i nie wiesz nic, dasz sobie wm闚i wszystko
Nieboraczek
*

MO: 07.07.2011- kwiecie 2012
Wiedza:
Wiadomo軼i: 721

« Odpowiedz #46 : 31-07-2013, 11:15 »

Mur mentalny nie wszystkim udaje si zbudowa, mnie si nie uda這. My郵, 瞠 Natasha b璠zie si m璚zy aby sprosta temu a zadanie jest nader trudne. Pan J霩ef t逝maczy mi to kilkakrotnie, jednak nie ogarniam tego. Trudno jest "prze這篡 to z polskiego na nasze", a co m闚i wyt逝maczy w innym j瞛yku. Ta bariera j瞛ykowa jest dodatkowym utrudnieniem. W zamian za to, zacz窸am pracowa nad sob, nad emocjami, nad asertywno軼i. Pan J霩ef i Heniek zrobili du穎 tzn. udzielili wskaz闚ek, efekty wypracowa豉m ja, bo ka盥y musi sam si z tym upora. Teraz mam wi璚ej "asertywnej energii" jak to Heniek okre郵i.
My郵, 瞠 nale瘸這by zacz望 od rozwi您a prostszych. Dziewczyna mia豉 trudne 篡cie. Teraz te jest w sytuacji trudnej, w obcym kraju, nie zna dobrze polskiego. Mo瞠 to jest nerwica i niekoniecznie trzeba odprawia egzorcyzmy. Raczej, jak to m闚i Kwiatuszek, nale瘸這by "przepracowa" t przesz這嗆. Trudne prze篡cia z przesz這軼i i niepewno嗆 obecnej chwili powoduj, tak my郵, brak poczucia bezpiecze雟twa. A to powoduje l瘯i. Je郵i s l瘯i, to brak jest asertywno軼i, czyli te i pewno軼i siebie. Asertywno嗆 potrzebna jest do tego, 瞠by walczy ze z陰 energi tu i teraz. Muru mentalnego nie zbudowa豉m ale uczenie si asertywno軼i spowodowa這, 瞠 l瘯闚 nie mam albo mam rzadko. Mo瞠 Natashy trzeba tego poczucia bezpiecze雟twa, kt鏎e jest bardzo wa積e do osi庵ni璚ia spokoju ducha. Nie chodzi mi o asertywno嗆 z psychologii jarmarcznej, gdzie tym mianem okre郵a si but i arogancj. Prawdziwa asertywno嗆 daje wewn皻rzny spok鎩 po tym, jak zostanie powiedziane "nie". Bez poczucia winy. Dosz豉m cz窷ciowo do tego ale wiem, 瞠 potrzebna jest pomoc innych ludzi. Dla Natashy najlepiej z najbli窺zego otoczenia w Polsce. Wiedza z forum te b璠zie Wam przydatna. Samemu pewne rzeczy trudno zobaczy i pokona.
« Ostatnia zmiana: 31-07-2013, 12:56 wys豉ne przez Nieboraczek » Zapisane

Ania_aaaaa

MO: MO-18 lipiec 2013, KB-07 sierpie 2013
Wiadomo軼i: 16

« Odpowiedz #47 : 31-07-2013, 12:01 »

Mistrzu, czy mógłbyś odpowiedzieć mi na króciutkie pytanie?
Otóż, wczoraj postanowiłam po raz pierwszy przed snem zbudować mój mur mentalny.
Postąpiłam dokładnie tak jak opisałeś to w swoim artykule. Zbudowałam mur ale wydał mi się niewystarczający więc wyobraziłam sobie do tego jeszcze szklaną kopułę pod którą także się schroniłam. Nigdy  zbytnio nie wierzyłam w siłę umysłu, ale zmieniłam zdanie. Dosłownie chwile po zbudowaniu muru i odprężeniu się (może trwało to 5 minut) przed oczyma zaczęły ukazywać mi się różne twarze, było ich ok. 10. Pierwsza ukazała mi się czarnowłosa dziewczyna, na której dłużej się skupiłam, miała dziwny wyraz twarzy, była jakby trochę poirytowana. Dalsze twarze ukazywały mi się już dość szybko i były różne: zadowolone, uśmiechnięte, wściekłe. Niektóre wyglądały jakby chciały mnie skrzywdzić.

Zastanawiam się co mogłaby oznaczać ta wizja? Czy ukazały mi się te wszystkie byty które nawiedzały mnie we śnie?

Dodam, że już od dawna nie spało mi się tak dobrze! Wstałam wcześnie i byłam wypoczęta jak nigdy oraz dzisiaj mam wyśmienity humor msn-wink
« Ostatnia zmiana: 31-07-2013, 12:18 wys豉ne przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Marcin
*

MO: 10-03-2007
Sk康: Krak闚
Wiadomo軼i: 562

« Odpowiedz #48 : 31-07-2013, 12:19 »

Mur mentalny potrafię zbudować i o dziwo bardzo szybko mi to wychodzi.  Jednakże nie wiem, na ile jest on skuteczny i czy budując go dla kogoś innego, będzie to prawidłowo wykonana operacja gdyż robię go wg własnych upodobań.  Nie wiem dokładnie jak testować schron, czy jest wszystko ok, czy budować go od nowa a może tylko zreperować? 
« Ostatnia zmiana: 31-07-2013, 12:46 wys豉ne przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane

arrow  "Dziewi耩 dziesi徠ych naszego 篡cia polega na zdrowiu"
Mistrz
*

« Odpowiedz #49 : 31-07-2013, 12:42 »

Nigdy zbytnio nie wierzy豉m w si喚 umys逝, ale zmieni豉m zdanie. Dos這wnie chwil po zbudowaniu muru i odpr篹eniu si (mo瞠 trwa這 to 5 minut), przed oczyma zacz窸y ukazywa mi si r騜ne twarze, by這 ich ok. 10. Pierwsza ukaza豉 mi si czarnow這sa dziewczyna, na kt鏎ej d逝瞠j si skupi豉m, mia豉 dziwny wyraz twarzy, by豉 jakby troch poirytowana. Dalsze twarze ukazywa造 mi si ju do嗆 szybko i by造 r騜ne: zadowolone, u鄉iechni皻e, w軼iek貫. Niekt鏎e wygl康a造 jakby chcia造 mnie skrzywdzi.
To, niestety, jest skutek uboczny wchodzenia w nieznany nam 鈍iat. Nie b璠 rozpisywa si na ten temat teraz g喚biej, mo瞠 kiedy, ale to 鈍iadczy, z iloma bytami ma do czynienia nasza pod鈍iadomo嗆, pomimo 瞠 nie zdajemy sobie z tego sprawy. Przed nimi w豉郾ie chronimy si, buduj帷 mur - i przed tymi wygl康aj帷ymi przyja幡ie, i przed tymi wygl康aj帷ymi nieprzyja幡ie. Co powinni鄉y w takim przypadku zrobi? Nic. Nie zwraca na nie uwagi, to odejd. Gdy si to nie uda這, to za jaki czas prosz o tym napisa. Poradz, jak si ich pozby, bez krety雟kich egzorcyzm闚 czy r闚nie krety雟kich psychiatr闚.
« Ostatnia zmiana: 31-07-2013, 17:47 wys豉ne przez Ania‬ » Zapisane

Mistrz
*

« Odpowiedz #50 : 31-07-2013, 12:47 »

Mur mentalny potrafi zbudowa i o dziwo bardzo szybko mi to wychodzi.  Jednak瞠 nie wiem, na ile jest on skuteczny i czy buduj帷 go dla kogo innego, b璠zie to prawid這wo wykonana operacja gdy robi go wg w豉snych upodoba.  Nie wiem dok豉dnie jak testowa schron, czy jest wszystko ok., czy budowa go od nowa a mo瞠 tylko zreperowa?  
Ja tego te nie wiem. Ka盥y z nas ma sw鎩 unikalny mur, tak samo jak ka盥y z nas jest unikalny. Masz, Marcinie, og鏊n instrukcj. Ona w zupe軟o軼i wystarczy do zbudowania Twojego muru. Nikt za Ciebie tego nie zrobi.

Agnieszka_B

MO: 01.06.2011 do 01.04.2015 przerwa na zdrowienie
Wiadomo軼i: 113

« Odpowiedz #51 : 31-07-2013, 16:58 »

Ostatnio, obca mi osoba z którą musiałam spotkać się kilka razy i coś ustalić, ni z gruchy ni z pietruchy, zapytała mnie czy nie stawiam przypadkiem tarota i nie bawię się we wróżby. Osoba ta interesowała się bioenergią i stwierdziła cytuję: że jestem bardzo dobrze chroniona. Co to może oznaczać? Czy to zasługa mojego muru? Nigdy świadomie nie budowałam go wokół siebie. Może to moja głęboka wiara? Trochę się pogubiłam w tym wszystkim. Co myślicie?
« Ostatnia zmiana: 31-07-2013, 19:42 wys豉ne przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Zosia_
*

MO: nie stosuj ze wzgl璠u na reakcje
Wiedza:
Wiadomo軼i: 1.047

« Odpowiedz #52 : 01-08-2013, 22:02 »

Nieboraczku, mo瞠 tej dziewczynie w jaki spos鏏 mog這by pom鏂 pisanie o swoich prze篡ciach, sprawach, l瘯ach, marzeniach?  Mo瞠 niech zacznie pisa co w rodzaju pami皻nika, tak tylko dla siebie. Niech sobie spisze swoje wspomnienia z dzieci雟twa. I te dobre i te z貫. Nie tylko wydarzenia ale przede wszystkim swoje odczucia. Tak samo sprawy tera積iejsze. Wiem z w豉snego do鈍iadczenia, 瞠 takie pisanie mo瞠 bardzo pom鏂. Dla mnie  by這 bardzo pomocne. Trudno by這 mi zmusi si do pisania, ale z czasem sta這 si tak wa積ym i dobrym elementem 篡cia, 瞠 trwa這 wiele lat. Pomog這 "przerobi" traumatyczne do鈍iadczenia z dzieci雟twa, pozby si poczucia winy (dzi瘯i temu dowiedzia豉m si, 瞠 dziecko b璠帷 ofiar ma w豉郾ie bardzo obci捫aj帷e poczucie winy) a potem poradzi sobie z trudnymi innymi wydarzeniami.
Dzieki takiemu pisaniu, 豉twiej z豉pa dystans, spojrze z innej strony. Emocje spisane s czytelniejsze ale ma si te wra瞠nie, 瞠 zostaj "oddane papierowi".
Nieboraczek
*

MO: 07.07.2011- kwiecie 2012
Wiedza:
Wiadomo軼i: 721

« Odpowiedz #53 : 05-08-2013, 11:36 »

My郵, 瞠 tak. Niepoj皻y jest ten mechanizm wp璠zania si w poczucie winy przez dzieci wtedy, kiedy rodzic czy rodzice zachowuj si agresywnie albo w inny spos鏏 niew豉軼iwie. Ale niestety tak jest. Poczucie winy jest strasznie destrukcyjne i mo瞠 taki pami皻nik by豚y pomocny. Jednak na to pytanie odpowiedzi musi udzieli Marcin, bo on wie najwi璚ej z nas wszystkich tutaj.

Marcin
*

MO: 10-03-2007
Sk康: Krak闚
Wiadomo軼i: 562

« Odpowiedz #54 : 07-08-2013, 22:51 »

Co do pami皻nik闚 itp., Natasha co tam sobie pisze ale to jej wiele nie pomaga.
Jednak aby nie miesza wprowadzaj帷 kilka metod naraz, zastosowa貫m zgodnie z zaleceniami Mistrza mur mentalny. W pierwszej kolejno軼i zrobi貫m go sam dla Natashy. Nic jej nie m闚i貫m, co wiecz鏎 budowa貫m schron. Od momentu kiedy pierwszy raz zbudowa貫m schron nie pojawi造 si ju koszmary nocne. Po kilku dniach powiedzia貫m Natashy aby sama budowa豉 go dla siebie. Jak na razie pe軟y sukces, koszmary min窸y jedynie ma problem z zasypianiem, czasem to trwa nawet do dw鏂h godzin. Tak wi璚 Mistrzu co teraz na to zasypianie, bo dziewczyna si tym m璚zy. Mo瞠 co nie tak robili鄉y? Co ciekawe, od momentu kiedy stawia貫m schron Natashy ja wstaje bardzie zm璚zony, i niewyspany. By mo瞠 straci貫m sporo energii na to? Albo co si do mnie doczepi這? Koszmar闚 nie mam ale wstaj jakbym nie spa.
« Ostatnia zmiana: 08-08-2013, 11:24 wys豉ne przez Nieboraczek » Zapisane

arrow  "Dziewi耩 dziesi徠ych naszego 篡cia polega na zdrowiu"
Bernadette

Wiadomo軼i: 3

« Odpowiedz #55 : 27-09-2013, 07:06 »

Panie J霩efie, chcia豉m si zwr鏂i z troch nietypowym problemem, bo chyba nikt na forum o to nie pyta, a mianowicie chodzi o sprawy sercowe i powodzenie. Dodam, 瞠 niestety d逝gi czas tkwi豉m w toksycznym zwi您ku. Cie磬o mi si z niego uwolni, chcia豉bym pozna kogo nowego i tu si w豉snie pojawia problem - po prostu nie mam powodzenia smile
Ja chyba mam wbite do pod鈍iadomo軼i, 瞠 jestem nieatrakcyjna. Nawet kiedy zwyczajnie rozmawiam z jakim koleg, kt鏎y mi si podoba to niemal czuj jak stawiam mi璠zy nami jaki mur i kurcz si w sobie. Otoczenie te to na pewno czuje. Wiem, 瞠 to co si ludziom podoba to emanacja pewn軼i siebie, swobod.
Czy mo積a sobie jako pom鏂 w tej materii (np. wyobra瘸 sobie w takich sytuacjach, 瞠 moja aura zamiast si kurczy, rozszerza si)? Jak przekona pod鈍iadomo嗆 o swojej warto軼i? Afirmacje to chyba g逝pi pomys. A mo瞠 pozostaje czeka a w miar oczyszczania psychika si uspokoi i wszystko wr鏂i do normy.
Prosz o zrozumienie tego delikatnego, ale wa積ego dla mnie problemu.
Mistrz
*

« Odpowiedz #56 : 27-09-2013, 07:39 »

Tak, to jest powa積y problem, ta niska samoocena. Afirmacja, czyli og逝pianie samego siebie, jest rzeczywi軼ie g逝pim pomys貫m. Sztuczne to sztuczne. Poczucie w豉snej warto軼i powinno by odzwierciedleniem naszego stanu ducha, ten za mo瞠 zamieszka tylko w zdrowym ciele.

Tomasz_Dangel
*

MO: 2008
Wiadomo軼i: 1.091

« Odpowiedz #57 : 27-09-2013, 09:35 »

Cytat
Poczucie własnej wartości
Wynika z samoświadomości (ang. self-awareness), czyli umiejętności introspekcji. Tę umiejętność można zdobyć.

Cytat
samoocena
Bardzo silnie wpływa na nasz nastrój i zachowania. Są dwie możliwości: samoakceptacja albo samoodtrącenie (przepraszam za slang psychologiczny). Samoakceptacja to inaczej miłość własna (nie mylić z egoizmem lub narcyzmem).

Św. Augustyn: "Kto nie umie kochać siebie, nie umie też kochać bliźniego".
Św. Tomasz: "Miłość jaką ktoś darzy drugą osobę, wynika z miłości, jaką ma wobec samego siebie".
Inne myśli na ten temat http://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87_w%C5%82asna
« Ostatnia zmiana: 27-09-2013, 10:32 wys豉ne przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Asia61
*

MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Sk康: 堯dzkie
Wiadomo軼i: 2.294

« Odpowiedz #58 : 27-09-2013, 10:36 »

Ja t teori zna豉m i stosowa豉m w praktyce przez wiele, wiele lat. Nie na wiele mi si zda豉.
Pomog豉 mi BPP. Wzros豉 samoocena, poprawi豉 si asertywno嗆, i mimo wci捫 trwaj帷ego w organizmie remontu jest ju o niebo lepiej.

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny cz這wieka s ze sob 軼i郵e powi您ane.

- Awicenna
Bernadette

Wiadomo軼i: 3

« Odpowiedz #59 : 27-09-2013, 15:00 »

Mnie te si wydaje, 瞠 po prostu trzeba poczeka, a w miar jak b璠 dochodzi do zdrowia zmieni si te moje nastawienie do ludzi i samej siebie, ale to na pewno troch potrwa.
My郵a豉m, 瞠 mo瞠 s takie dora幡e metody radzenia sobie na co dzie z nie鄉ia這軼i, czy poczuciem samotno軼i. Mia豉m nadziej, 瞠 mo瞠 Pan J霩ef ma jak捷 skuteczn, dora幡 metod (np. co w stylu mentalnego schronu), ale chyba rzeczywi軼ie nie t璠y droga.
Ja naprawd staram si na co dzie my郵e pozytywnie. Powtarzam sobie, 瞠 wszystko b璠zie dobrze, ale nic si nie zmienia. Afirmacje, nawet modliwa, raz mi pomog psychicznie, cz窷ciej nie, ale nie zmieniaj sytuacji. Chyba zostaje mi przy這篡 si do diety, a r騜ne napady smutku, skr瘼owania w kontaktach z innymi po prostu przeczeka.
« Ostatnia zmiana: 27-09-2013, 15:14 wys豉ne przez Bernadette » Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!