Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 04:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gainer - czy szkodliwy?  (Przeczytany 10182 razy)
Lukaschu
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 15.03.2013
Wiadomości: 9

« : 04-07-2013, 22:55 »

Jem i chudnę! Nie wiem czy wiązać to z faktem, iż od pół roku piję miksturę oczyszczającą ale to co się dzieje zaczyna mnie martwić. Mam 177cm wzrostu a ważę już tylko 69kg. Od lutego schudłem ok 5kg chociaż jem dużo i treściwie. Prawie 2  mies. chodzę na siłownię i zamiast przybierać masę, tracę ją. Staram się dostarczyć odpowiednią ilość białka i węgli (jem mięso wieprzowe lub drobiowe z kasza gryczaną i warzywami, czasem tuńczyk). Takie menu mam już od 2 tyg i efekt jest taki, że schudłem 1 kilo.
Chciałbym zacząć brać jakieś odżywki ze względu na to, że ćwiczę. Jakie macie zdanie na temat takich rzeczy? Konkretnie chciałbym pić koktaile - Gainery. Piłem takie rzeczy jakieś 2 lata temu i naprawdę przytyłem 4 kg. Nie wiem czy od tego ale i cera mi się poprawiła. Mistrzu spójrz proszę na tabelę ze składem i powiedz czy jest tu jakiś składnik, który może szkodzić. Czy w ogóle taki gainer to zło dla organizmu?

Sposób użycia:
Mieszaj 235g (4 miarki) Mammoth 2500z 525ml wody, soku, chudego mleka lub z Twoim ulubionym napojem. Mammoth 2500 może być spożywany 1 - 3 razy dziennie. Dla lepszych rezultatów użyj miksera elektrycznego.
Charakterystyka produktu :
Porcja: 4 miarki (235 g)
Ilość porcji w opakowaniu: 10



Pozostałe skladniki:
Mieszanka proteinowa (koncentrat białka serwatki, kazeinian wapniowy, czysta albumina jaja),
melatodekstryna,
krystaliczna fruktoza,
Cocoa,
trójglicerydy (wyciąg oleju z kokosa),
mieszanka enzymów (Protease I, Protease II, Lactase, Amylase),
naturalne i sztuczne aromaty,
fosforan trójwapniowy.
Zapisane
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #1 : 04-07-2013, 23:04 »

I takie właśnie Gainerey sprowadziły mnie na manowce. A zjadłem ich chyba z 10. Nie licząc pozostałych odżywek. Okropny syf! Ja już odpuściłem sobie siłownie 3 lata temu. Tobie też radzę. Wrócę do niej, ale jak przyjdzie na nią pora. Do wszystkiego trzeba dojrzeć. smile
« Ostatnia zmiana: 04-07-2013, 23:08 wysłane przez Dandi » Zapisane
Lukaschu
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 15.03.2013
Wiadomości: 9

« Odpowiedz #2 : 05-07-2013, 06:19 »

Dziękuję za przeniesienie tematu. A jaka jest Twoja opinia Mistrzu? Czy takie cos może spowodować rozwój candidy?
Zapisane
Rif
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 1/12/2010
Wiedza:
Wiadomości: 500

« Odpowiedz #3 : 05-07-2013, 07:42 »

Nikt nawet nie podejmie się analizy tej etykiety. Tego typu proszki w naturze nie występują a co za tym idzie, przyczyniają się do toksemii organizmu. Odstaw to gówno jeśli chcesz być zdrowy.
Postaw nacisk na dobrej jakości jedzenie (wędliny, mięso, warzywa od chłopa, śmietana od baby ze wsi), pij koktajle ale KB.
Dodam, że Biosłone siłowni nie poleca.
Zapisane
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #4 : 05-07-2013, 12:52 »

Świat faktycznie stoi na głowie, kolejny facet, który zadręcza się swoją wagą. Kiedyś tylko kobiety głupiały na tym punkcie smile.
Lukaschu najpierw należy odzyskać zdrowie, żeby było co dewastować (na siłowni).
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #5 : 05-07-2013, 16:13 »

Szkoda zdrowia i pieniędzy na takie koktajle. Może i przytyjesz, ale ile szkód po drodze ten koktajl wyrządzi Tobie?
Zapisane
PawelM
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2011 - 2014 z przerwami
Skąd: Bełchatów
Wiadomości: 165

« Odpowiedz #6 : 05-07-2013, 16:37 »

Wiesz zapewne, że podstawa to dobre mięso, jaja i warzywa. Natomiast jeśli chodzi o węglowodany, to należy ilość ich dobrać do swojej aktywności fizycznej. Jeśli dużo ćwiczysz, to musisz zadbać o to aby ich nie brakło przede wszystkim przed i po treningu. I chodzi tutaj o dosyć duże ilości - sam będziesz wiedział. Najważniejsze aby nie ubywało nam mięśni. Jeśli chodzi o spadek masy ciała, w przypadku gdy mięśni nie ubywa, to raczej dobry objaw.
Zapisane

Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.
Lukaschu
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 15.03.2013
Wiadomości: 9

« Odpowiedz #7 : 05-07-2013, 22:59 »

Nikt nawet nie podejmie się analizy tej etykiety. Tego typu proszki w naturze nie występują a co za tym idzie, przyczyniają się do toksemii organizmu. Odstaw to g*wno jeśli chcesz być zdrowy.
Postaw nacisk na dobrej jakości jedzenie (wędliny, mięso, warzywa od chłopa, śmietana od baby ze wsi), pij koktajle ale KB.
Dodam, że Biosłone siłowni nie poleca.
Świat faktycznie stoi na głowie, kolejny facet, który zadręcza się swoją wagą. Kiedyś tylko kobiety głupiały na tym punkcie smile.
Lukaschu najpierw należy odzyskać zdrowie, żeby było co dewastować (na siłowni).

Nie zadręcza a niepokoi - bo chudnie. Nie bardzo rozumiem dlaczego siłownia to zło wg was. Trochę ruchu i efekt w postaci ładnej sylwetki to raczej plus dla ciała i ducha.
« Ostatnia zmiana: 05-07-2013, 23:09 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Ernestem
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: Nie stosuję.
Skąd: Świętokrzyskie
Wiadomości: 169

WWW
« Odpowiedz #8 : 06-07-2013, 22:39 »

Nie bardzo rozumiem dlaczego siłownia to zło wg was.
Jak poczytasz trochę więcej informacji na portalu i forum to może w końcu zrozumiesz.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!