Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 12:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Doktor Ashkar o nadużywaniu swojego imienia  (Przeczytany 13463 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« : 16-07-2013, 12:30 »

A jednak miałem rację, broniąc czystości idei doktora Ashkara przed tymi, którzy usiłowali ją wypaczyć. Mogliśmy się przekonać, jak perfidni to są ludzie, którzy nie cofną się przed niczym. Bo co zrobili, gdy pogoniłem ich z Biosłone? Przeszli na forum Ashkara, by tam poprawiać (czytaj: profanować) jego metodę. Czy widział ktoś większą podłość? Jak jesteś taki mądry, jednen z drugim, to czemu nie zaprezentujesz własnej metody na własnym forum, tylko zawzięcie poprawiasz innych? Aż strach pomyśleć, co by zrobili z naszym forum, gdybym ich w porę nie pogonił.

Cytat od: Józef Słonecki
Dear Doctor
We met during your stay in Poland in 2010 in Opole, on the Bioslone trend lecture that you graced with your presence: http://www.youtube.com/watch?v=m7sf8Z1no5M#t=98

The reason for your visit was probably the fact that on forum Biosłone has been promoted your NIA method since 2009 year, and so it is today: http://forum.bioslone.pl/index.php?board=164.0 I also recommend the NIA method in my book "Zdrowie na własne życzenie" as the primary treatment for cancer. We even have a small success, namely solidly documented by medical research cured JerzyP's prostate cancer: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=20384.msg134639#msg134639

Unfortunately, freaks rushed on the forum, saying that Dr. Ashkar NIA method is not in itself sufficient, so it need to be supported: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=26056.msg183989#msg183989 They said that NIA requires support by some strange methods, e.g. by Moritz liver flush and fancy diets, because without that NIA will not work. I do not like rework of other people's methods, so I haven't given permission to do it. After that those freaks have moved to your forum: http://www.lekarstwonaraka.com.pl/FORUM.htm

On the forum signed by your name, these people reworking your NIA method in its sole discretion, by adding not only the liver flush, but still Germanic New Medicine, Traditional Chinese Medicine, alkalizing diet, and many other "fixes" to the NIA. To make matters worse, these people have found themselves on your forum to deflate my person. I am sure that you do not know anything about these evil practices, so I hope that you will cut them quickly.

Best wishes
Joseph Słonecki

Cytat od: George E. Ashkar
Dear Joseph
I know these dirty people they are using my name to sell worthless think to make money do not trust these people, my NIA method is the only method to cure cancer, HIV/AIDS and all non-communicable diseases and do not need any additional anything only NIA method and 100% cure, I have my website visit and recommend other people
 
http://www.cancerselfcure.com
 
Thank you for telling me
 
George E. Ashkar, Ph.D.
« Ostatnia zmiana: 16-07-2013, 15:37 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #1 : 16-07-2013, 13:54 »

Cytat od: George E. Ashkar

Cytat
Wiem, że ci haniebni ludzie używają mojego nazwiska aby "sprzedawać" swoje bezwartościowe myśli i "zarabiać" na tym. Nie ufajcie tym osobom, moja metoda NIA jest jedyną do leczenia raka, HIV/AIDS oraz wszystkich innych chorób niezakaźnych i nie potrzebuje żadnych dodatków, tylko NIA daje 100% wyleczenie. Mam swoją stronę internetową, którą polecam wszystkim:

http://www.cancerselfcure.com

Dziękuję za poinformowanie mnie.

George E. Ashkar, Ph.D.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #2 : 21-07-2013, 20:52 »

W odpowiedzi na zarzuty:

Cytat od: Trubadur
Cytat
Hehe, przyszedł Gibbon (taki z szympansem w awatarze) i "przetłumaczył":
 
Wiem, że ci haniebni ludzie używają mojego nazwiska aby "sprzedawać" swoje bezwartościowe myśli i "zarabiać" na tym. Nie ufajcie tym osobom, moja metoda NIA jest jedyną do leczenia raka, HIV/AIDS oraz wszystkich innych chorób niezakaźnych i nie potrzebuje żadnych dodatków, tylko NIA daje 100% wyleczenie. Mam swoją stronę internetową, którą polecam wszystkim:

http://www.cancerselfcure.com

Dziękuję za poinformowanie mnie.

George E. Ashkar, Ph.D.

 Trubadur:
Cytat
Jak ktoś zna angielski, to zrozumie na czym polega manipulacja. Choć nie wiem, czy to dobre słowo. Jak ktoś się odpowiednio nastawi, a dogmatyczny Biosłonejczyk zawsze się nastawia tak, jak mu wskaże GburMistrz, to nawet nie weźmie pod uwagę, że te słowa można (należałoby) zupełnie inaczej zinterpretować. Ashkar przecież nie ma pojęcia, że my tu rzekomo profanujemy jego metodę, poza tym pisze wyraźnie, że ci "dirty people" robią to "to make money". Chodzi mu zapewne o takich, którzy wspierając się na NIA polecają do tego jakieś genialne preparaty i inne wynalazki, którymi handlują czy coś tam innego robią. I dlatego pewnie kiedy mu podniecony JS donosił o naszym forum, Ashkar -- jako poważny człowiek -- pomyślał o tych poważnych przekrętach, które się robi rzeczywiście kosztem jego dobrego imienia. Dlatego widać od razu, że GA pisze o "these dirty people", bo zalicza te groteskowe uwagi Słoneckiego w poczet znanego mu procederu. A gdyby znał to forum i treści na nim zamieszczane, to z pewnością nie tylko nie napisałby w ten sposób, ale wręcz (choć to chyba nie jest człowiek typu Słoneckiego) by swojego informatora wyśmiał.

Napisałem do dr. Ashkara:
 
 
Cytat
I would like to ask about your reply to Mr. Joseph (Bioslone):
 
"Dear Joseph
I know these dirty people they are using my name to sell worthless think to make money do not trust these people, my NIA method is the only method to cure cancer, HIV/AIDS and all non-communicable diseases and do not need any additional anything only NIA method and 100% cure, I have my website visit and recommend other people"
 
*** Saying: "to sell worthless think to make money" - you meant that these people are selling worthless stuff to make money or you meant that their ideas (for example including to NIA Moritz liver flush) are worthless? I am asking about this detail because they accuse me of manipulation (wrong interpretation of Your words).
 
regards from Poland

*** "Mówiąc: sprzedawać bezwartościowe myśli aby czerpać zyski - chodziło Panu o to, iż sprzedają oni bezwartościowe badziewie/rzeczy aby na tym zarobić czy też miał Pan na myśli to, iż ich pomysły/koncepcje/poglądy (jak np. włączanie o NIA płukania wątroby wg. Moritza) są bezwartościowe? Pytam o ten detal, gyż zostałem oskarżony o błędną interpretację Pańskich słów.
 
 Odpowiedź od Ashkara:
 
 
Cytat
In a message dated 7/19/2013 8:50:02 A.M. Pacific Daylight Time  
 I said and I am saying again if you want to cure diseases you need only NIA method and normal food you eat every day any other treatment will interfere with NIA and treatment will not be successful, you do not need liver flush or any diet or vitamin you have to eat everything do not listen liar  
 
Powiedziałem już i mówię to ponownie, jeżeli chcecie wyleczyć chorobę potrzebujecie tylko metody NIA i normalnego pożywienia jakie jadacie na co dzień. Jakiekolwiek dodatkowe terapie/leczenie będzie kolidować z NIA i proces leczniczy nie zakończy się powodzeniem. Nie potrzebujecie płukań wątroby lub jakichkolwiek diet czy witamin, musicie jeść wszystko. Nie słuchajcie kłamstw.
  
*Rozchodzi się o słówko think (myśl, myśleć). Zarzucający mi manipulację - ze słowa think uczynił słowo things (rzeczy).
  
  
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #3 : 21-07-2013, 21:11 »

Zarzucający mi manipulację - ze słowa think uczynił słowo things (rzeczy).
Oni tam wszystkim manipulują, nawet manipulacją.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #4 : 22-07-2013, 20:17 »

Cytat od: Brajan30
Każdy twórca swojej metody będzie chwalił swoją że jest najlepsza, bo skoro jest najlepsza to co więcej trzeba?. Tak było jest i prawdopodobnie będzie. Ashkar będzie chwalił NIA i basta, Gerson będzie chwalił swoją terapię i basta, Dr. Kwaśniewski będzie chwalił dietę optymalną i basta, Simoncini będzie chwalił sodę i basta, Pauling będzie chwalił giga dawki witaminy C i basta, i tak można wypisywać w nieskończoność. Żaden z nich nie pochwali i zaleci dodatkowo czegoś innego bo by częściowo podważył swoje, taka już jest „wada” wielkich odkrywców, więc zostawmy ich z tym. My natomiast nie jesteśmy żadnymi odkrywcami, więc mamy ten przywilej że możemy poznać inne metody i w toku edukacji, weryfikacji, analizy wspomóc się dodatkowymi działaniami, pomagającymi nam wyzdrowieć. Byli tacy tutaj na starym forum Ashkara 4 lata temu którzy podeszli fanatycznie do tematu że NIA i nic więcej nie trzeba, nie będę mówił jak skończyli, część postów jest na starym forum Ashkara.

Cytat od: Trubadur
Słusznie Brajan prawisz. Gerson natomiast już raczej sobie nie pochwali swojej metody, i to od przeszło półwiecza. msn-wink Natomiast dobrze, że go przywołałeś, bo to jest dobry przykład na to, jak metoda powinna ewoluować i udoskonalać się wraz z biegiem czasu i zmianami zachodzącymi zarówno w świecie, jak i naszej o nim wiedzy. Dziś terapię Gersona zmodyfikowano między innymi pod kątem wiedzy na temat chemioterapii i skutków, jakie wywołuje w organizmie. I czy to znaczy, że to jest jakaś profanacja oryginalnej metody i zaleceń guru-doktora Gersona?

Cytat od: Brajan30
Cytat od: Trubadur
Dziś terapię Gersona zmodyfikowano między innymi pod kątem wiedzy na temat chemioterapii i skutków, jakie wywołuje w organizmie. I czy to znaczy, że to jest jakaś profanacja oryginalnej metody i zaleceń guru-doktora Gersona?
Dokładnie, powiem więcej nawet w książce Terapia Gersona jest odwołanie się do doktor Budwig i wskazane są jej zalecenia.
Jak to się nawzajem adorują, jak sobie kadzą, poklepują po plecach, przyznają sobie rację. Co tam twórca, co on tam może wiedzieć... Przecież to ci mądrale wiedzą wszystko najlepiej. Dlatego muszą włazić na cudze fora, by przerabiać idee właścicieli po swojemu. Biosłone się nie dało, to opanowali forum Ashkara, bo nic im nie zrobi. Teraz mogą się panoszyć jak u siebie i przerabiać ideę twórcy wedle swoich widzimisię. To po co im Ashkar? Żeby naiwnych wabić na jego sławne nazwisko? Uszczknąć coś dla siebie z cudzego dorobku? A fora ze dwora!
« Ostatnia zmiana: 22-07-2013, 21:59 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!