Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 23:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Homo schizofrenicus  (Przeczytany 110567 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #80 : 08-08-2013, 10:49 »

Zawsze mówiłem, że to kundle.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #81 : 08-08-2013, 14:15 »

Osobiście jestem zszokowana całą tą sytuacją. I te pytania "co Słonecki z tego ma". Masakra jakaś...
Super Iza to napisałaś.

Generalnie Iza ''super'' pisze, z dużą zaciętością i bezwzględnością...
Ale czy z taką samą gorliwością, tylko jakby w drugą stronę, pisałaś może jako Belladonna na tym ''drugim'' forum?
Chyba że to zbieżność  języka, stylu, rodzaju sformułowań i sposobu pisania... wtedy przepraszam za to pytanie i porównanie.
« Ostatnia zmiana: 09-08-2013, 10:27 wysłane przez Ania‬ » Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Iza38K
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję obecnie, stosowałam 3 lata
Wiedza:
Wiadomości: 131

« Odpowiedz #82 : 08-08-2013, 20:28 »

Udana, wybacz nie jestem tak uduchowiona jak Ty, nie chce mi się pisać (pora, upał, praca), więc doradzę Ci tylko: nie wsadzaj palców między drzwi.
Zapisane
Yasmine
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 49
Skąd: małopolska
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #83 : 09-08-2013, 09:31 »

Iza, ale tak dla oczyszczenia atmosfery, byłaś tą Belladonną, czy nie?
Zapisane

„Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej.” XIV Dalajlama
scorupion
« Odpowiedz #84 : 09-08-2013, 09:43 »

Była, i Udana o tym wie, bo jej napisali, wygłupia się z tą zbieżnością języka, stylu, rodzaju sformułowań.
« Ostatnia zmiana: 10-08-2013, 19:46 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Yasmine
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 49
Skąd: małopolska
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #85 : 09-08-2013, 10:02 »

Udana, wybacz nie jestem tak uduchowiona jak Ty, nie chce mi się pisać (pora, upał, praca), więc doradzę Ci tylko: nie wsadzaj palców między drzwi.

Iza, trochę duchowości jeszcze nikomu nie zaszkodziło.
Nie wiem, czy sobie zdajesz sprawę, ale nie jesteś wiarygodna i nie powinnaś z takim tupetem odzywać się do osoby, która atmosferę chce oczyścić (pokora też jeszcze nikomu nie zaszkodziła).

Jak już będzie odpowiednia pora roku, dnia, itd. to może napisz coś sensownego a propos swojej działalności na forum "Ashkara" i płomiennej obrony Biosłone na tymże forum.
Czekam z niecierpliwością.

I czy to aby nie Ty "wsadziłaś palce między drzwi" (czas dokonany)?
« Ostatnia zmiana: 09-08-2013, 10:24 wysłane przez Agata » Zapisane

„Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej.” XIV Dalajlama
Iza38K
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję obecnie, stosowałam 3 lata
Wiedza:
Wiadomości: 131

« Odpowiedz #86 : 10-08-2013, 18:42 »

1. Nie zależy mi na jakiejś wiarygodności. Ten etap życia mam za sobą, kiedy zależało mi co, kto o mnie myśli.
2. Oczywiście masz rację z tą pokorą: pokorne ciele dwie matki ssie.
3. Nie czekaj z niecierpliwością, bo wybacz, omijam osoby roszczeniowe szerokim łukiem. Im nie zależy na prawdzie, tylko chcą usłyszeć, to co chcą usłyszeć.
4. Spróbuj wystąpić z takim roszczeniem do Pana Jóżefa, dlaczego zaprosił mnie na forum, mimo tego, że wiedział, co pisałam na forum Ashkara i pod jakim nickiem pisałam, czego nie ukrywałam.
I na koniec: odrobina duchowości sprawia, że człowiek jest jak ten faryzeusz lub cielę...
A teraz idę towarzyszyć synowi w leczeniu nieleczeniem zapalenia ucha. Świetna okazja, aby syn pojął co to jest proces zapalny, że ból nie jest złem, z którym nalezy bezwzglęnie walczyć (można łagodzić).To mi dało Biosłone i dlatego przyjęłam zaproszenie Pana Józefa.

PS. Zibi i Grażyna, gdyby przydeptali swoje patologiczne ego, to wiele by skorzystali z moich rad. Pisałam to z własnego doświadczenia. Co Ty myślisz, że ja byłam inna niż oni? Inna niż Ty? Lepsza? Wiesz, co ja myślę o spowiedzi? To musi być strasznie nudne siedzieć w konfesjonale i słuchac ciagle tego samego. Nasze grzechy są tak powszechnie... Trzeba tylko zdać sobie z tego sprawę. A wtedy przychodzi zdrowie.
« Ostatnia zmiana: 10-08-2013, 19:19 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #87 : 10-08-2013, 19:22 »

Iza, rozumiem Twoją przemianę, ale wypowiedziami typu:
I na koniec: odrobina duchowości sprawia, że człowiek jest jak ten faryzeusz lub cielę...
wkładasz tylko kij w mrowisko. Pisanie szczerze co się myśli nie zwalnia od dokładnego przemyślenia zamieszczanej sentencji.
« Ostatnia zmiana: 10-08-2013, 19:26 wysłane przez Ania‬ » Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
scorupion
« Odpowiedz #88 : 10-08-2013, 19:33 »

Odrobina duchowości stanowi o takim podziale? Szczerze wątpię.
« Ostatnia zmiana: 10-08-2013, 19:54 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #89 : 12-08-2013, 07:31 »

Iza dziękuję za to co napisałaś.
Nigdy nie uważam się za lepszą od kogokolwiek. Inny sposób postrzegania rzeczywistości nie podlega wartościowaniu, po prostu jest inny.
Osobiście uważam, że pełna homeostaza to równowaga w każdej sferze życia. Duchowej też.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Mewa
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 14.07.2013
Wiadomości: 61

« Odpowiedz #90 : 18-11-2013, 02:36 »

Nie było mnie przez jakiś czas na forum ze względów zdrowotnych. Dłuższy czas, kiedy czuję się dobrze ogólnie, nie jestem przeziębiona i nie mam żadnych niepokojących i utrudniających funkcjonowanie dziwnych objawów zdarza się rzadko. A teraz mam tak od kilku dni. Tzn. dziwne i niepokojące objawy to jak najbardziej, ale nie tak bardzo utrudniające funkcjonowanie. Nie wiem, gdzie ten mój organizm tak się spieszy, ale mam nadzieję, że do zdrowia.

Teraz nadrabiam zaległości w różnych moich sprawach m.in. zajrzałam i do tego wątku. Bo wtedy po rzuceniu hasła „strzeżcie domu” już nie wracałam na forum. No i... Muszę przyznać, że odzew na moją wypowiedź był niemal taki, jak się spodziewałam, czyli prawie żaden. Nic nie szkodzi, ja ciągle wierzę w jedną hipotetyczną osobę, która zrozumiała, co chciałam przekazać smile.

Nie pisałabym może w ogóle na razie tutaj, ale chciałam się o coś zapytać mojego rozmówcę. Jak mnie coś zaintryguje, to muszę to wyjaśnić.
Piotrb111 przytoczę fragment Twojej odpowiedzi.

Nie miałem na myśli tego, żeby wszystkich przedstawiać, tylko tych co robią dym, a kto to jest, to Pan Józef wie. A co do prywatnych spraw, to fajnie się mówi, ale ciekawe, jak się teraz Scorupion czuje? I co? Pójdzie do sądu?

Czemu Ty mi do odpowiedzi wrzuciłeś kwestię tego całego zamieszania związanego ze Scorupionem? Nie wiem jak można tę sprawę wiązać z tym co napisałam. Nie napisałam, że to jest w porządku. Przecież właśnie widać, że jestem bardzo na nie, jeśli chodzi o naruszanie czyjejkolwiek prywatności. Chyba że to była tylko taka luźna refleksja i można zamknąć temat.

A poza tym, od dawien dawna każdy to wie, że najlepszą obroną jest atak.

Mogę się zgodzić, że czasami na pewno.


Cytat od: Zibi
Prócz policjantów, eks policjantów, to jeszcze na tym forum przebywają gościnnie, służbowo, lub prywatnie i służbowo - inni stróże prawa
Co policjanci i inni stróże prawa robią służbowo na forum o zdrowiu? Odkąd to przeczytałam, to mnie to zastanawia. Może mi ktoś to wytłumaczyć?

To moje pytanie nie było retoryczne. Cytat jest zamieszczony przez Mistrza, ale przecież odpowiedzieć może mi ktokolwiek. Chyba że wbrew pozorom ten cytat nic nie znaczy. W każdym bądź razie, jeśli służbowo, to mam nadzieję, że chodziło o tamto forum, a nie o nasze.
Zapisane

Z całą pilnością strzeż swego serca, bo życie ma tam swoje źródło. Prz 4.23
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #91 : 14-05-2014, 08:22 »

Cytat od: Zibi
Na FB, jedna z Biosłonej patiens - taka była oburzona na mnie, że po świńsku wkleiła link do wątku, gdzie sitwa BE ze swoim guru - zrobili ze mnie schizola, tylko dlatego, że zerwałem z sektą i szczerze przyznałem się do błędu wcześniejszego czczenia kultu MO. Świństwo polegało na tym, że w tym linku jestem opluwany przez sitwę z BE. Są tam p-ko mnie zarzuty, ale nie ma mojej linii obrony, bo takowa jest tylko na naszym forum NIA, które nie jest otwarte publicznie, w związku z tym nie można zapoznać się z moimi i nie tylko moimi kontrargumentami, a nie każdemu się chce zadawać trud i rejestrować specjalnie na jakimś (dla niewtajemniczonych) forum NIA, żeby czytać linie obrony jakiegoś schizola. To jest tak, jakby gra do jednej bramki; albo krytyka garbatego, naśmiewanie się z jego garba, postawienie pod ścianę (jaką może mieć linię obrony w takiej sytuacji garbus, inwalida...).
Ponadto na FB dokładnie argumentowałem swoje tezy, w kilku przypadkach, byłem za tezami głoszonymi na BE, które sam kiedyś wygłaszałem, ale pacjentka i jej dwie klakierki, którym doraźnie onegdaj znacząco pomogłem w sytuacjach kryzysowych w chorobie - z mściwości mnie szykanowały.
Boli tym bardziej, że ta pacjentka z BE, kiedy jeszcze sam nie miałem tylu wątpliwości w BPP, co ona miała, sama ciągle narzekała na guru, bo nie miała skutecznej pomocy od niego. I ona śmiała nazwać mnie dwulicowym, tylko dlatego, że otworzyłem oczy najpierw sobie, a potem innym - pro publico bono. Przecież mogłem olać sprawę i zniknąć po angielsku, jak wielu innych, którzy również się kapnęli, że są na niewłaściwej ścieżce do zdrowia. Będąc bardzo schorowanym człowiekiem znalazłem w sobie siłę, aby pokazać, że "Król jest nagi", co o mały włos skończyłoby się dla mnie zejściem nieodwracalnym. Przez takie nie fair play, delikatnie nazywając, człowiek wrażliwy, udowadniający całe życie, że nie jest krokodylem może się poważnie rozchorować. Niech jej i wielu innym Bóg wybaczy... ja już to zrobiłem.
Taka osoba, to typowy leming=pacjent, który nie może obyć się bez jakiegoś mentorstwa zdrowotnego. Przeze mnie zawalił jej się jej światek rzekomej czy wyimaginowanej ścieżki zdrowia. Ja tylko jej i innym pokazałem, że należy skończyć z hipokryzją. Nie można handlować zdrowiem, jak pietruszką na targu, mimo iż, co innego nakazuje poprawność/akuratność 'polityczna'..."

Jak widzisz Zibi, ten wątek zdechł śmiercią naturalną już pół roku temu. Normalni ludzie tak robią, że wyczerpią temat i dają sobie z nim spokój. Ty zaś bez opamiętania wypisujesz na nas istne kalumnie gdzie tylko popadnie. I Ty nie jesteś schizol? Odpowiedz sobie sam.

Jako znany jęczek, jęczysz, że nie masz swojej linii obrony, bo, jak piszesz "...takowa jest tylko na naszym forum NIA, które nie jest otwarte publicznie, w związku z tym nie można zapoznać się z moimi i nie tylko moimi kontrargumentami, a nie każdemu się chce zadawać trud i rejestrować specjalnie na jakimś (dla niewtajemniczonych) forum NIA, żeby czytać linie obrony jakiegoś schizola." Ja nie mam konta na tym forum NIA ani na Facebooku, ale nie jęczę jak Ty, że nie mam linii obrony. Prawda jest taka, że piszesz tam, gdzie ja nie mogę odpowiedzieć Ci prosto z mostu, bo to Ci odpowiada. Wolisz jęczeć, jaki to Ty biedny i pokrzywdzony tam, gdzie te jęki napotykają na potakiwaczy. Tam jesteś w swoim żywiole i możesz odgrywać rolę życiowej ofiary, co to pro publico bono rzyga jakąś swoją wyimaginowaną prawdą schizola.

Cytat od: Zibi
Ja tylko jej i innym pokazałem, że należy skończyć z hipokryzją.
Coś takiego! Hipokryta namawia, żeby skończyć z hipokryzją... Jeśli Ci tak na tym zależy naprawdę, żeby tą swoją prawdą rzygać na prawo i lewo, to dlaczego hipokryto nie napiszesz jej tutaj, w tym miejscu? Boisz się, że wyjdzie na jaw Twoja hipokryzja? Nie bój się, nie zjem Cię. Co najwyżej obnażę.

Jakby co, to nie zostałeś u nas zbanowany, sam odszedłeś, więc bez problemu możesz założyć swoje konto na powrót, jeśli się odważysz, a wtedy ja, pro bono publico, pokażę wszystkim, jaki z Ciebie kłamca, oszust i hipokryta.
« Ostatnia zmiana: 14-05-2014, 09:59 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #92 : 14-05-2014, 10:24 »

Cytat od: Zibi
Będąc bardzo schorowanym człowiekiem znalazłem w sobie siłę, aby pokazać, że "Król jest nagi", co o mały włos skończyłoby się dla mnie zejściem nieodwracalnym. Przez takie nie fair play, delikatnie nazywając, człowiek wrażliwy, udowadniający całe życie, że nie jest krokodylem może się poważnie rozchorować. Niech jej i wielu innym Bóg wybaczy... ja już to zrobiłem.
Ty to zrobiłeś?! Wybaczyłeś komukolwiek i kiedykolwiek!? Aż taki zakłamany jesteś? Przecież Ty żyjesz tylko nienawiścią i pretensjami do wszystkich, wszystkiego i o wszystko. Tylko Ty musisz całe życie udowadniać, że nie jesteś krokodylem. Inni tego po prostu nie robią. A jak myślisz? Dlaczego? Bo potrafią wybaczyć, w przeciwieństwie do Ciebie, i nie nosić w sercu nienawiści przez całe życie, jak Ty. To ta nienawiść Cię zżera i nie pozwala wyzdrowieć. Czas już, żebyś wreszcie to zrozumiał i wybaczył, rozpoczynając nie od innych, bo oni mają to w dupie, tylko właśnie od samego siebie: http://portal.bioslone.pl/slownik/zasada-wybaczania
« Ostatnia zmiana: 14-05-2014, 10:32 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #93 : 16-05-2014, 11:54 »

Ależ z Ciebie ciota, Zibi. Wystarczy tupnąć nogą, a zaraz odechciewa Ci się ulubione zajęcie - oczernianie poza oczami pro publico bono. No dobra, niech Ci będzie, nie to nie. Siedź sobie w tej swojej mysiej norce i sraj ze strachu.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #94 : 05-06-2014, 10:24 »

Cytat od: Zibi
Wszystko było potrzebne, co przeżyłem. DO Kwasa, podstawy wiedzy o zdrowiu na BE, NIA, Naltrexon, pewna kuracja suplementacyjna, post wg ZW i GAPS! Gdyby np. nie Dieta optymalna, to pewnie nigdy nie wytrzymałbym w kontynuacji jedzenia tłustości w DW GAPS (jak wspominał Grzegorz o psychicznych kłopotach podczas diety). Gdyby nie naltrexon, to udusiłbym się po wypiciu głupiej wody przegotowanej. Gdyby nie post wg ZW, to autoagresja unicestwiłaby mnie (nikłem w oczach), albo po drodze trafiłby się wylew, zawał, udar (dzięki, Ela!). NIA - też odegrała ważną rolę, gdyby nie uczulenie na aloes i cieciorkę (AZS), i rozlanie się ropy na zdrową tkankę (dopiero teraz zaczęło się prawdziwe gojenie tej nogi) - to nie przerywałbym kuracji. Poprzez NIA - usuwana była ciężka chemia, rtęć itp, toksyny składowane w otorbieniach pronowotworowych (dowodem jest otworzenie się naturalnej NIA - na miejscu usuniętego kaszaka i wznowy guza; na skutek postu - "spalone zostały" toksyny wraz z tkanką torebki - czego medycyna nie przyjmuje do wiadomości, że bez skalpela torebka sama nie zniknie, i tylko usunięcie chirurgiczne torebki daje gwarancję, że organizm nie będzie tam deponował toksyn, oczywiście, pod warunkiem, że organy wydalania będą w miarę wydolne).
Co prawda wyświechtane powiedzenie: - Co cię nie zabije... ale coś na rzeczy jest.

_________________
______________________________________________________
MO: 9.03.07 - 09.10.12
Chlorella: 1.02. - 1.07.13
NIA: 3.02. - 31.12.13
Adepend ND: 09.01. - 09.03.14
Post wg ZW: 1.04. - 24.04.14
DW GAPS: 27.04.14
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #95 : 05-06-2014, 11:30 »

To jest naprawdę zaraźliwe, wciąż nowe metody testują na sobie. A jak któraś naprawdę zabije, a nie wzmocni? To się nie dowiemy.

 
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #96 : 05-06-2014, 11:45 »

Warto zauważyć, że Zibiemu to pomogło, co można zauważyć po tym, że już nie zwala wszystkiego na Biosłone i przyznaje (co nie jest łatwe), iż na Biosłone (BE) nabył podstawy wiedzy. Mam nadzieję, że jest to symptom zdrowienia.

Jeśli chodzi o mnie, to puszczam w niepamięć wszystkie wylane na mą głowę pomyje (miał chłopak załamanie) i życzę Zibiemu szybkiego powrotu do zdrowia.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #97 : 06-06-2014, 07:13 »

Zwróciłam na to uwagę, ale Zibi wydaje mi się bardzo jakiś zdołowany i pogubiony.

Też życzę mu zdrowia i oby wyszedł z dołka, i miał tę energię co kiedyś! Wiele Jego postów czytałam z przyjemnością, jak zaczynałam zdobywać wiedzę tutaj na forum. Ale to był inny człowiek.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #98 : 06-06-2014, 11:16 »

Naltrexon stosuje się w leczeniu alkoholików. To może być kluczowe, wyjście z nałogu. Alkoholicy mają zmienioną świadomość.
Zapisane

Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #99 : 07-06-2014, 14:33 »

Cytat od: spokoadam
Wczoraj zrobiłem ojcu test food detective, wszystko jest ok, ale wyszły przeciwciała na rośliny strączkowe. Powiem szczerze że podejrzewałem że taki będzie wynik. Okazuje się że organizm wytworzył przeciwciała igE na cieciorkę. W związku z tym, logicznym jest unikanie spożycia roślin strączkowych podczas kuracji cieciorką. Zresztą tato potwierdził że po grochu, fasoli nie czuje się najlepiej od startu NIA.

_________________
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
NIA 08.02.2013
Dopadło mnie zdrowie.

Cytat od: Brajan30
Nie wiem, na ile taki test jest wiarygodny, ale zakładamy że jest wiarygodny. Do podobnego wniosku doszedł Zibi, że był uczulony na ciecierzycę.

_________________
"Ufaj i sprawdzaj, nie zamykaj się na wiedzę. Wiedza, która się nie rozwija, nie jest nauką, lecz religią. Na świecie mamy już wiele religii. Czy potrzebna nam jeszcze jedna?”
MO: Rozpoczęcie picia - 07-03-2010. Zakończenie picia - 01-03-2013.

Cytat od: Zibi
To się potwierdza z teorią: "GAPS" - Dr Cambell - str. 156. ("Lista produktów niedozwolonych": - "Ciecierzyca")
Ponadto: Aloes - jest na liście niedozwolonych, ale fakultatywnie - można wprowadzić, jeśli nie ma żadnych objawów ze strony układu pokarmowego; sok z cytryny czy w ogóle cytrusy - również początkowo są niedozwolone - fakultatywnie.

Taka wiedza ma kapitalne znaczenie dla potencjalnych en-i-owców (przynajmniej co do kolejności zastosowanych metod leczenia), jeśli zaliczają się do chorych z zespołem GAPS.

Z tego też jasno wynika, że w moim przypadku (zespół GAPS: AZS, choroba Duhringa, inne): MO (na bazie ALOcitu; sok z cytryny; częściowo na bazie aloCIT-u - jako cytrusowe - jak wyżej); NIA (cieciorka - jak wyżej; sok z aloesu - jak wyżej; ponadto: MO na bazie oleju lnianego - z uwagi na śladowe ilości glutenu - jako produkt niedozwolony w GAPS) - nie sprzyjały w gojeniu "wrót zakażeń" oraz regeneracji organizmu (mogły pogłębiać autoagresję).

Oświadczam kolejny raz (staram się być obiektywny oraz bez gniewu i uprzedzeń), że: w moim przypadku - MO - o ile nie zaszkodziła (czytaj: uśpiła moją czujność/zaniechanie innych działań prozdrowotnych) - to nie pomogła.
Odnośnie KB, jak pisałem poprzednio - siemię lniane z uwagi na gluten i len jako w kontakcie z systemem odpornościowym - wg GAPS (AZS) oraz "ostrość" łupin/ łusek nasion (początkowej fazie "poranionej" śluzówki przewodu pokarmowego - wiedza zgodna z GAPS) - mogły nie dawać zdrowienia, a nasilać objawy autoagresji, a więc potęgować toksemię.
Dlatego też, biorąc powyższe pod uwagę, w moim wątku "drogi do zdrowia", pisałem, że: MO i KB - nie polecam dla wszystkich chorych. Na BE postawiono mi zarzut, że pisząc o tym, wyczuwalna była we mnie jakaś pewna megalomania. Bynajmniej, mogło to tak tylko wyglądać, bo użyłem określonych zwrotów niefortunnie. Chodziło mi jak zwykle o moją szczerość i rzetelność - jako testera metod leczenia przyczynowego, a nie jakiegoś mentora/autorytetu na ścieżce dochodzenia do zdrowia. Ci, co mnie znają wiedzą, że nie jestem osobą wywyższającą się, ani nie materialistyczną - odnośnie kwestii zdrowia. To tyle, co na razie, chciałem dodać odnośnie sprostowania niektórych kwestii, dotyczących BE. Jak się ogarnę całkiem na zdrowiu - to napiszę moją linię obrony odnośnie innych zarzutów, bo nie jestem i nigdy nie byłem tchórzem (należy odróżnić niedyspozycję zdrowotną od tchórzenia) i człowiekiem niehonorowym.

_________________
______________________________________________________
MO: 9.03.07 - 09.10.12
Chlorella: 1.02. - 1.07.13
NIA: 3.02. - 31.12.13
Adepend ND: 09.01. - 09.03.14
Post wg ZW: 1.04. - 24.04.14
DW GAPS: 27.04.14

Ledwie co go pochwaliłem, że już z nim lepiej, a tu masz..

Zibi! Chłopie! Jeśli nie przestaniesz rzygać tą swoją prawdą o Biosłone, to nigdy z tego swojego pierdolca nie wyjdziesz! Dostarczysz nam tylko zabawy, bo zaraz zjawi się tomaszewski, poklepie Cię po plecach i napuści, a Ty, jak ten posłuszny kundelek, będziesz obszczekiwać karawanę, która i tak ma w dupie szczekanie takiego małego kundelka.

Cytat
Chodziło mi jak zwykle o moją szczerość i rzetelność - jako testera metod leczenia przyczynowego,

Biosłone ma w dupie Twoją szczerość i rzetelność - jako testera metod leczenia przyczynowego!

Zlituj się chłopie sam nad sobą!
« Ostatnia zmiana: 07-06-2014, 20:45 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!