Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 23:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Chęć rozpoczecia NIA - zdiagnozowany nowotwór żołądka  (Przeczytany 57362 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #20 : 07-08-2013, 11:29 »

Powiem więcej: Ja, Józef Słonecki, mając naprawdę duże doświadczenie, będąc człowiekiem odpowiedzialnym tudzież zdrowym na ciele i umyśle, nie odważyłbym się leczyć raka przez internet.
« Ostatnia zmiana: 07-08-2013, 11:36 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #21 : 07-08-2013, 14:21 »

Z mojej praktyki wynika, że odkwaszanie chorego organizmu przynosi więcej szkód niż pożytku.
Można coś więcej na ten temat?
Miałem kiedyś epizod odkwaszania po diecie optymalnej, byłem w takim ośrodku na Mazurach gdzie przyjmowali podobnych ciołków do mnie. Odkwaszałem się dwoma rodzajami proszków i na początku rzeczywiści była poprawa, trwała jakieś trzy miesiące, później wszystko wróciło do normy czyli do dalszej, powolnej degeneracji organizmu.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #22 : 07-08-2013, 14:43 »

Cytat od: Brajan30
Cytat od: piotrx
Ale dlaczego do mnie pretensje, że Pokrywka zamiast NIA, które dobrze zna poleca jakieś mikstury?
Skoro dobrowolnie wcieliłeś się w role "adwokata diabła", to się nie dziw że ktoś Ci odpowiada. Ale dobrze że ten wątek tak się rozwinął bo to jest też jakaś przestroga, przed cudownymi drogimi "miksturami" za 500 zł na dwa tygodnie.
Cztery lata temu jak do Polski trafiła metoda NIA i były jej początki to wiadomo zrobienie dziury w nodze dla kogoś oznaczało coś bardzo strasznego. Bardzo dużo osób chcących rozpocząć metodę NIA udawało się do osób certyfikowanych przez Ashkara, (spis jest tutaj: http://www.lekarstwonaraka.com.pl/Terapia.htm ) żeby rozpocząć taki zabieg pod okiem kogoś kto jest w temacie. Za takie konsultacje takie osoby często pobierały 50 - 100 zł, a że bardzo mało było wówczas informacji w internecie o NIA, więc takich osób płacących było dużo. Z czasem pojawiało się więcej informacji o NIA w sieci, forum się rozwijało, więc każdy kto chciał rozpocząć NIA czuł się na siłach, i ją rozpoczynał bez konsultacji, czego najlepszym przykładem jesteśmy my na forum.
Oznaczało to że do tych doradców już nikt nie chodził, i nie można było zarobić na NIA, więc dziś jak ktoś udaje się po poradę do takich specjalistów to musi bardzo uważać, na te wszystkie "mikstury, i inne ogłupiacze" które rzekomo działają jak "armata", a NIA jak "proca". Najgorsze w tym wszystkim jest to że ludzie chcący za wszelką cenę zarobić (tak jak ta Ukrainka o której pisze Paweł) straszą NIA o jakimś rozsianiu raka. Osoba nie w temacie da sobie to wmówić, nie zrobi NIA, a kupi drogie cudowne mikstury.

Inni są be, tylko my cacy. Nie przeszkadza im, że Pokrywka na stronie głównej ichniego forum sprzedaje te miksturki: http://www.lekarstwonaraka.com.pl/

NOWOŚĆ w uzdrawianiu z raka! Dr Jan Pokrywka z Akademii Długowieczności w Kłodzku poleca wszystkim chorym na raka NALTREXON
« Ostatnia zmiana: 07-08-2013, 14:52 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Paweł_JG
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 19.07.2013
Skąd: JELENIA GÓRA
Wiadomości: 19

« Odpowiedz #23 : 07-08-2013, 16:17 »

Nie znam Pana Słoneckiego, ale zgadzam się w 100%, że jestem durniem, który zaufał terapii za 1000zl magików. Jednak wynikało to tylko i wyłącznie z chwytania się wszelkiego co tylko można, jak widać w tym temacie zemściło się to na mnie i na moim ojcu.

Jestem dopiero co po rozmowie z Panem Jerzym, która pokazała mi całkowity nowy wymiar całej sprawy.

Z NIA zwlekałem, bo tato nie wyrażał zgody na tego typu terapię, wierząc klasycznej medycynie. Jednak myślę, że po dzisiejszej rozmowie z panem Jerzym zmieni zdanie i dziś wieczorem założymy czosnek.

To, że jestem na forum Bioslone i na forum dra Ashkara nie wynika z jakiejś mojej złośliwości i złych zamiarów. Ja po prostu poszukuje wszelkich informacji. Nie mam żadnych pretensji ani żadnych uwag co do kompetentności osób na każdym z tych forów. Po prostu jestem, pytam i czytam rożne wypowiedzi zarówno tutaj jak i na forum Ashkara.

Fakt faktem wyszedłem na durnia dając się nabrać osobom, które chciały tylko zarobić... Smutny

Dzięki wszystkim za udział w moim temacie i mam nadzieje, że wieczorem będę mógł się podzielić z Wami informacją, że czosnek jest już założony.
« Ostatnia zmiana: 08-08-2013, 14:23 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #24 : 08-08-2013, 11:00 »

Pawle, czekamy na jakiekolwiek informacje. Czy tata rozpoczął metodę NIA?

Nadgorliwych proszę o zaprzestanie zaśmiecania tego wątku postami niezwiązanymi z meritum sprawy, czyli rakiem żołądka oraz rozpoczęciem metody NIA! Część postów przeniesiona do Homo schizofrenicus.
« Ostatnia zmiana: 08-08-2013, 11:02 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane

Paweł_JG
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 19.07.2013
Skąd: JELENIA GÓRA
Wiadomości: 19

« Odpowiedz #25 : 08-08-2013, 11:37 »

Dziś z samego rana tato ma założone dwie rany zgodnie z wytycznymi Pana Jerzego!
Z tego miejsca jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Jerzemu, który przekonał w finale mojego tatę na założenie od razu dwóch ran NIA.

Mam nadzieję, że pęcherz wytworzy się szybko i na wieczór założymy cieciorkę.
« Ostatnia zmiana: 08-08-2013, 17:00 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Paweł_JG
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 19.07.2013
Skąd: JELENIA GÓRA
Wiadomości: 19

« Odpowiedz #26 : 08-08-2013, 16:40 »

Ponieważ nie mogę edytować posta, a chciałem dopisać jeszcze jedno ważne zapytanie.

Ponieważ stosujemy już dietę niskonukleinową, tak jak to uzgodniliśmy z Panem Jerzym, chciałem podpytać o sprawę dodatkowego pożywienia.

Tato od 4 dni po przejściu na dietę ma duże problemy z parciem jelita na wydalanie.
Czy jest możliwość dodania do diety, czegoś co pomoże w oddawaniu stolca?

Ponadto od jutra planujemy wdrożenie MO na aloesie. Moje pytanie jest takie, czy zaczynać picie MO od pełnej dawki, czy jak to było u Pana Jerzego od 1/4 dawki?

Czytałem, że Pan Jerzy jadł wafle ryżowe. My natomiast mamy taki problem, że tato ma duże problemy z łykaniem, więc co byście proponowali jako dobry zamiennik, bądź jakoś te wafle zmiksować?
« Ostatnia zmiana: 08-08-2013, 17:04 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #27 : 08-08-2013, 16:58 »

Niech ojciec wdroży, ewentualnie zwiększy (jeśli już zastosował) jajka po wiedeńsku. Nie będzie błonnika, nie będzie więc problemu z zaparciami.

Można też wdrożyć galaretkę z siemienia lnianego: http://portal.bioslone.pl/node/261.

Na razie bym się wstrzymał z MO.
« Ostatnia zmiana: 08-08-2013, 17:05 wysłane przez Ania‬ » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #28 : 08-08-2013, 20:24 »

Cytat od: PAWEL JG
Cały czas sobie wyrzucamy z ojcem, że daliśmy się nabrać na tego lekarza za tyle pieniążków, ale cóż, za głupotę trzeba płacić...

Co się Pan dziwi, skoro wlazł Pan w ręce naganiaczy? Przerażające jest to, jak wielu jest naiwniaków, którzy za pieniądze chcą wykupić zdrowie dla siebie albo bliskich. Płaczą i płacą. Rzadko który trafi na nasze forum, gdzie byśmy go otrzeźwili kubłem zimnej wody na durny łeb. Dlatego te cwaniaki mają pełne pole do popisu.

PS. W jakiej szkole Pan uczy? Nie uczą tam pisać po polsku?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Paweł_JG
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 19.07.2013
Skąd: JELENIA GÓRA
Wiadomości: 19

« Odpowiedz #29 : 09-08-2013, 00:10 »

Ok godziny 21 sprawdzaliśmy stan skóry pod czosnkiem, pęcherz się jeszcze nie wytworzył.
Był zakładany rano ok godziny 10.
Największy problem mamy z zaparciami, jak już wspominałem od 4 dni tato nie może się wypróżnić.
Czy sama galareta z siemienia lnianego pobudzi jelito?
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #30 : 09-08-2013, 06:48 »

Pęcherz występuje rzadko i w tym przypadku najporawdopodobniej nie utworzy się. Jeżeli skóra jest martwa, proszę ją zdjąć i założyć cieciorkę.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #31 : 21-08-2013, 11:27 »

Nie będzie błonnika, nie będzie więc problemu z zaparciami.

Tak? Powiem szczerze, że zawsze myślałem, że błonnik jest właśnie na zaparcia.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #32 : 22-11-2013, 14:43 »

Bardzo przykra wiadomość, ojciec Pawła umarł w strasznych cierpieniach, szkoda ludzi. Paweł nie bardzo się popisał, ale chciał dobrze i pewnie nie miał żadnych szans.
Czemu o tym piszę? W nawiązaniu do innych wątków, gdzie przestrzegam przed ślepą wiarą w naturalne metody leczenia raka rozpowszechnianymi w necie i netowymi poradami. Pawłowi, kiedy właściwie rozpoczęła się agonia, eksperci z Askhara sugerowali, że to przesilenie i rozpad guza pod wpływem cieciorki.
Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #33 : 22-11-2013, 14:53 »

Bardzo przykra wiadomość, ojciec Pawła umarł w strasznych cierpieniach, szkoda ludzi.

Widocznie nie uzyskał pomocy hospicjum.
Zapisane
Sztygar
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2013
Wiedza:
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #34 : 22-11-2013, 16:53 »

Bardzo przykra wiadomość, ojciec Pawła umarł w strasznych cierpieniach, szkoda ludzi. Paweł nie bardzo się popisał, ale chciał dobrze i pewnie nie miał żadnych szans.
Czemu o tym piszę? W nawiązaniu do innych wątków, gdzie przestrzegam przed ślepą wiarą w naturalne metody leczenia raka rozpowszechnianymi w necie i netowymi poradami. Pawłowi, kiedy właściwie rozpoczęła się agonia, eksperci z Askhara sugerowali, że to przesilenie i rozpad guza pod wpływem cieciorki.
Ja widzę Scorupion po Tobie że Ty chyba jesteś tutaj jakimś przeciwnikiem innych metod niż medyczne i przekręcaniem faktów, robisz to celowo czy z niewiedzy? Ja czytałem ten przypadek tam, Paweł pisał że guza nie da się zoperować od samego początku, wpierw zaczął stosować NIA, później przerwał NIA i wziął chemioterapię która go bardzo osłabiła, na tyle że odmówił dalszego przyjmowania chemioterapii (takie jest leczenie medyczne), wrócił do NIA była poprawa i nastąpiło pogorszenie, prawdopodobnie na skutek rozpadu guza co powiedziała Lekarka (a nie jacyś eksperci z forum) z którą konsultował się Paweł.
Ojciec Pawła od prawie dwóch tygodni już nic nie jadł, nie pił, i był pod kroplówkami. Ja lekarzem nie jestem, nie chcę oceniać, ale chemia raczej mu nie pomogła o ile nie zaszkodziła. Sami onkolodzy mówią nieoficjalnie że bez chemii ludzie dłużej by pożyli, i to bez męczarni. I nie jest to żadna nieskuteczność metody NIA. Tamci ludzie nie są żadnymi ekspertami, Paweł ich pytał, i to co wiedzieli napisali, nie widzę nic w tym dziwnego. Jaką miał alternatywę miał brać chemię kolejną?, jak pierwsza prawie go z nóg ścięła.
« Ostatnia zmiana: 30-11-2013, 19:14 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #35 : 22-11-2013, 18:26 »

Cytat od: ”Sztygar”
Ja czytałem ten przypadek … i nastąpiło pogorszenie, prawdopodobnie na skutek rozpadu guza co powiedziała Lekarka (a nie jacyś eksperci z forum)
Cytat od: K'lara
Być może to jakieś przesilenie
 
Cytat od: Brajan30
To może być objaw rozpadającego się guza, tak jak opisuje to lekarka od Ashkara..
Cytat od: K'lara
Paweł, powinieneś jasno wytłumaczyć ojcu, jak sprawa wygląda, a więc, że:
- rozpad guza,
-  przesilenie w chorobie. Zawsze w chorobie musi być tzw przesilenie, czyli musi być gorzej a czasem dużo gorzej, a potem organizm zbiera się do odnowy, wychodzi z choroby.


Cytat od: ”Sztygar”
Ja widzę Scorupion po Tobie że Ty chyba jesteś tutaj jakimś przeciwnikiem innych metod niż medyczne i przekręcaniem faktów, robisz to celowo czy z niewiedzy?
To prawda, jestem przeciwnikiem przekręcania faktów i robię to celowo. Natomiast pierwsza część zdania zdradza akurat twoja niewiedzę, mam określony, bardzo pejoratywny stosunek do lekarzy i medycyny wielokrotnie przedstawiony na forum. Problem w tym, że wiele osób zniechęconych brakiem skuteczności medycyny akademickiej, rzuca się  ochoczo w objęcia medycyny naturalnej, co kończy się kolejnym wydrenowaniem portfela i kolejnym uszczerbkiem na zdrowiu.
« Ostatnia zmiana: 22-11-2013, 18:33 wysłane przez Scorupion » Zapisane
Sztygar
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2013
Wiedza:
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #36 : 22-11-2013, 19:37 »

To prawda, jestem przeciwnikiem przekręcania faktów i robię to celowo. Natomiast pierwsza część zdania zdradza akurat twoja niewiedzę, mam określony, bardzo pejoratywny stosunek do lekarzy i medycyny wielokrotnie przedstawiony na forum. Problem w tym, że wiele osób zniechęconych brakiem skuteczności medycyny akademickiej, rzuca się  ochoczo w objęcia medycyny naturalnej, co kończy się kolejnym wydrenowaniem portfela i kolejnym uszczerbkiem na zdrowiu.
Oczywiście że możesz mieć określony swój własny stosunek do wszystkiego, ale nie na podstawie podawania nieprawdy
Paweł JG napisał wyraźnie:
„Jedna lekarka, która zajmuje się medycyną w kierunku dr Ashkara powiedziała, że to jest rozpad nowotworu, że tak się on objawia.
lekarze z przychodni i szpitala już nawet nie chcą z nami rozmawiać, każdy z nich mówi to nowotwór i nic nie da się zrobić...”

I po co wprowadzać dezinformację? Jak taką wiadomość podał sam Paweł gdyż tak powiedziała lekarka u której był po poradę.
Wypowiedzi tych ludzi których podałeś nie są żadnymi ekspertami. Ekspertem od NIA jest sam Ashkar, a Ci co tam piszą są najwyżej osobami interesującymi się tą metodą. Ja po mału też się nią interesuję, ale nigdy nie będę się czuł ekspertem.
Ja też mam wyrobione zdanie na temat medycyny i lekarzy którzy truli lekami szwagra 10 lat, i gdyby jeszcze ich się dłużej słuchał albo takich jak Ty, skończyłby na wózku inwalidzkim, albo też dostałby raka od leków, fakt to był RZS. Więc nie mów że NIA to jakaś ściema. W raku nie ma metody na 100% skutecznej, tu wyścig z czasem jest. Nawet na tym forum masz temat efekty i jest kilka przypadków którzy wyszli z raka tą metodą, a Ty ciągle piszesz że nie możesz znaleźć nikogo komu ona pomogła. A każdy chory sam podejmuje decyzję za siebie czym się leczyć.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #37 : 22-11-2013, 19:56 »

Wypowiedzi tych ludzi których podałeś nie są żadnymi ekspertami. Ekspertem od NIA jest sam Ashkar, a Ci co tam piszą są najwyżej osobami interesującymi się tą metodą. Ja po mału też się nią interesuję, ale nigdy nie będę się czuł ekspertem.
I całe szczęście, bo dopiero by się narobiło, gdybyś się poczuł i zaczął udzielać internetowych porad.
Zapisane
Sztygar
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2013
Wiedza:
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #38 : 22-11-2013, 20:19 »

Porad internetowych nie zamierzam udzielać, ale to co będę wiedział o NIA to powiem kiedy ktoś zapyta, nic w tym złego. Tak samo szwagier pomógł mi założyć NIA i też nie mogę głosić że szwagier jest jakimś wielkim ekspertem od NIA.
Analogicznie jeśli chodzi o metody Biosłone, też coś powiem jeśli będę wiedział, ale tutaj czeka mnie długa nauka.
Szkoda ludzi chorych na RZS, którzy posłuchają Ciebie.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #39 : 22-11-2013, 20:25 »

Cytat
Szkoda ludzi chorych na RZS, którzy posłuchają Ciebie.
Powoli zaczynasz mnie irytować swoim tępym uporem.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!