Niemedyczne forum zdrowia
16-04-2024, 21:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ideologia Gender - rak toczący ludzkość.  (Przeczytany 37137 razy)
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« : 19-07-2013, 19:09 »

Ideologia Gender.

http://marucha.wordpress.com/2013/07/19/genderowy-zamach-stanu-pod-oslona-wakacji/#more-34238
Cytat
Na najbliższym posiedzeniu Sejm zajmie się poselskim projektem ustawy o uzgodnieniu płci. Projekt dotyczy stworzenia odrębnej procedury sądowej umożliwiającej uznanie tożsamości płciowej jako podstawy określenia płci osób, u których występuje niezgodność między tożsamością płciową a płcią metrykalną. Ten na wskroś genderowy i skrajnie niebezpieczny projekt referować Wysokiej Izbie będzie poseł Anna Grodzka dawniej Krzysztof Bogdan Bęgowski.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #1 : 16-09-2013, 23:17 »

                                Ala jest chłopcem, a Jaś dziewczynką.
http://wsumie.pl/tylko-u-nas/72208-ala-jest-chlopcem-a-jas-dziewczynka
Cytat
W 86 przedszkolach na terenie Polski wprowadzony został nowy program w ramach projektu "Równościowe Przedszkole". Autorkami projektu, o którym pisał także portal wPolityce.pl są wojujące feministki.
Scenariusz zajęć zakłada, że chłopcy będą odgrywać rolę dziewczynek, a dziewczynki chłopców.
Czemu ma służyć nowy program?
Autorki chcą,żeby dzieci odeszły od stereotypów i zmieniły swoją rolę społeczną.
Na projekt przeznaczono pokaźną sumę pieniędzy z UE, mianowicie 1 mln 400 tys.zł.


http://wsumie.pl/rodzina/73272-takie-eksperymenty-odzieraja-dzieci-z-godnosci#
Cytat
O tym dlaczego program "Równościowe Przedszkole" odziera chłopców z godności i demoluje psychikę dzieci z Dorotą Dziamską, metodykiem nauczania początkowego z Pracowni Pedagogicznej im. prof. Ryszarda Więckowskiego rozmawia dla wSumie.pl Katarzyna Kawlewska.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #2 : 17-09-2013, 19:07 »

W sumie mnie się to też nie podoba. Jednak moich dwóch synów w wieku ok. 2-4 lat bardzo chciało mieć lalki. Kupiliśmy im więc lalki oraz wózek. Radości było co niemiara.
Myślę, że jeśli dziecko wykazuje zainteresowanie takim zachowaniem to nie należy mu tego zabraniać. Co innego gdy jest do tego nakłaniane. Wtedy rodzice powinni zareagować.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #3 : 17-09-2013, 19:33 »

Znam takiego Pana, kiedy był mały bawił się lalkami, miał bardzo dużo sióstr, ubierał ich sukienki, dziś jest gejem.

Mam 2 wnuków i wnuczkę, po wnuczce mam wózek dla lalek, kiedy chłopaki przyjeżdżali na działkę zawsze chcieli bawić się właśnie wózkiem, kazałam mężowi spalić.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #4 : 17-09-2013, 20:04 »

Jesteś pewna, że ten pan został skrzywiony przez zabawę lalkami?
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #5 : 18-09-2013, 10:01 »

Wydaje mi się, że Gender, to znacznie poważniejszy problem niż zabawy dzieci zabawkami „innej płci”. To ideologia, która jest wbrew naturze, szkodząca i niszcząca psychikę dzieci.
Moja siostrzenica zawsze bawiła się samochodzikami „resorakami”, nie uznawała lalek, ale to nie zniszczyło Jej psychiki i wyrosła na normalna kobietę, bo nikt Jej nie wmawiał, że jest chłopczykiem bo nie lubi lalek.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #6 : 18-09-2013, 16:25 »

Jesteś pewna, że ten pan został skrzywiony przez zabawę lalkami?

Im jestem starsza, tym mniej jestem pewna różnych rzeczy, tę sytuację znam od 40 lat i to jest mój osąd niejako z autopsji.
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #7 : 18-09-2013, 17:40 »

...moich dwóch synów w wieku ok. 2-4 lat bardzo chciało mieć lalki. Kupiliśmy im więc lalki oraz wózek. Radości było co niemiara.
Trzeba było jeszcze kupić zestaw do gotowania, pralkę, kilka damskich ciuchów, lakier do paznokci, zestaw do malowania oczu i buty na szpilkach. Wtedy byś zobaczył radość.

Myślę, że jeśli dziecko wykazuje zainteresowanie takim zachowaniem to nie należy mu tego zabraniać.
A ja myślę, że jeśli dzisiejsi 2-4 latkowie są tak wychowywani, to tych ciepłych kluch, które na codzień spotykam, będzie coraz więcej.
Cytat
Drzewo nie smagane wichrem, rzadko kiedy wyrasta silne i zdrowe. Seneka Młodszy "Listy moralne do Lucyliusza"

I szczerze mówiąc nie rozumiem o co ci chodzi? Zawsze próbujesz usprawiedliwiać sodomię i to w bardzo specyficzny sposób. Nawet uwierzyłeś niełukowcom w to, że dzieci onanizują się w łonie matki.

Już niedługo nie będziemy mięli prawa powiedzieć zboczeńcowi, że jest zboczeńcem:
http://marucha.wordpress.com/2013/09/18/homoterror-w-ustawie/#more-35774
Cytat
Sejm może nam zafundować prawo rozszerzające przywileje mniejszości seksualnych kosztem swobód obywatelskich i wolności słowa – alarmują analitycy z Centrum Prawnego Ordo Iuris. Chodzi o nowelizację zapisów w zakresie równego traktowania.

Ale są tacy, którzy są ponad prawem. List do posłanki Krystyny Pawłowicz:
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
PawelM
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2011 - 2014 z przerwami
Skąd: Bełchatów
Wiadomości: 165

« Odpowiedz #8 : 18-09-2013, 19:49 »

Obietnice premiera dla feministek i lesbijek:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=B8GhDwk-3kc&list=PLxTR9_lgdMygaVPVa0RID6An-9htWhKPs#t=1172
« Ostatnia zmiana: 18-09-2013, 19:54 wysłane przez PawelM » Zapisane

Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #9 : 18-09-2013, 20:24 »

Trzeba było jeszcze kupić zestaw do gotowania, pralkę, kilka damskich ciuchów, lakier do paznokci, zestaw do malowania oczu i buty na szpilkach. Wtedy byś zobaczył radość.

Z wymienionych przez ciebie rzeczy młodszy syn dostał zestaw do gotowania, gdyż chciał. Bawił się nim prawie rok. Kilka dni temu powiedział mi, że mogę go sprzedać bo on już się nim pobawił.
Rozumiem, że jesteś przeciwnikiem gotowania przez mężczyzn w domu?


Cytat
Drzewo nie smagane wichrem, rzadko kiedy wyrasta silne i zdrowe. Seneka Młodszy "Listy moralne do Lucyliusza"

A tak szczerze powiedz mi czy jesteś zwolennikiem kar cielesnych?
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #10 : 19-09-2013, 08:31 »

Cytat
Trzeba było jeszcze kupić zestaw do gotowania, pralkę, kilka damskich ciuchów, lakier do paznokci, zestaw do malowania oczu i buty na szpilkach. Wtedy byś zobaczył radość

Byłeś kiedyś w rodzinie wielodzietnej, gdzie są dzieci różnej płci? Tam dzieci bawią się tym czym rodzeństwo...jeśli starszy brat bawił się autami i śrubami, to  młodsza siostrzyczka też chce, i na odwrót jeśli starsza siostra się maluje, to mały brat też chce...

Ale to nie ma nic wspólnego z wychowaniem w duchu GENDER!
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #11 : 20-09-2013, 11:38 »

Byłeś kiedyś w rodzinie wielodzietnej, gdzie są dzieci różnej płci? Tam dzieci bawią się tym czym rodzeństwo...jeśli starszy brat bawił się autami i śrubami, to  młodsza siostrzyczka też chce, i na odwrót jeśli starsza siostra się maluje, to mały brat też chce...
Udana co ma piernik do wiatraka? Moja córa także zakładała rękawice bokserskie syna i tłukła w worek treningowy. Savage napisał, że jego dwaj synowie chcieli do zabawy lalki, więc dostali lalki i dodatkowo wózek. A nie bawili się zabawkami starszej siostry.

Ale to nie ma nic wspólnego z wychowaniem w duchu GENDER!
No właśnie. A takie pieprzenie o tym, czym bawią się nasze dzieci, rozmydla tylko temat.

Savage, to jakie zabawki kupujesz swoim synom, kompletnie mnie nie interesuje. Tematem tego wątku jest "Ideologia Gender". W skrócie: zacieranie różnic płci we wszystkich płaszczyznach życia. Różnic, które w zdrowych związkach wspaniale się uzupełniają. Masz jakieś zdanie na ten temat, to się wypowiedz. Ale jeśli chcesz opowiadać, jakie zabawki kupujesz swoim synom, to załóż taki wątek. W tym wątku wszystkie posty nie na temat, będę usuwał (dopóki mam taką możliwość).
Jako Chrześcijanin polecam wykład/kazanie Paula Washera na temat małżeństwa. Osiem części, ale uważam, że warto obejrzeć/posłuchać.

A tak szczerze powiedz mi czy jesteś zwolennikiem kar cielesnych?
Załóż wątek dotyczący tego tematu, to odpowiem na pytanie.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #12 : 20-09-2013, 12:13 »

Dusiu70 - zupełnie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Zamiast się unosić przeczytaj.
Też uważam, że czym się bawią dzieci, nie ma wpływu na orientację seksualną.

A Gender w praktyce, jak wiemy ma wiele "odmian" od zabawek pluszowych w przedszkolu typu penis i łechtaczka, przez nadawanie imion tzw. "obojętnych", po wmawianie, że dziecko urodzone jako chłopiec może być dziewczyną, i do wręcz legalizowania różnego rodzaju odchyleń seksualnych.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #13 : 20-09-2013, 16:55 »

Dusiu70 - zupełnie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Zamiast się unosić przeczytaj.

Udana jeżeli Tobie chodzi o to zdanie:
No właśnie. A takie pieprzenie o tym, czym bawią się nasze dzieci, rozmydla tylko temat.
, to w nim odniosłem się do postu Savage, w którym pisze o lalkach i wózkach.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Piotrb111
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 2007-03-06
Wiedza:
Wiadomości: 569

« Odpowiedz #14 : 21-09-2013, 10:15 »

Nie wiem czy to możliwe, ale usuńcie to zdjęcie w pierwszym poście bo ile razy na ten post wchodzę tyle razy obrzydzenie odbiera mi apetyt. Ble ble ble
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #15 : 21-09-2013, 12:37 »

Oczywiście moderatorzy zrobią, jak zechcą. Ale uważam, że zdjęcia czasami lepiej docierają do małych móżdżków niż tekst. Podobnie dzieje się, kiedy tematem jest mordowanie dzieci nienarodzonych (dla wyciszenia sumienia, zwane usunięciem płodu, aborcją). Jeśli się o tym mówi, pisze, to nie ma żadnej reakcji. Ale jak pokaże się zdjęcia na jakiejś wystawie, to wszelkie plugawe, lewackie robactwo wychodzi z każdej dziury i atakuje ze "świętym" oburzeniem.
Po drugie Piotr popatrz na to z innej strony. Leży ci coś na żołądku (a nie potrafisz wymusić wymiotów), spójrz na zdjęcie. Albo jesteś na głodówce bez głodowania, wypiłeś koktajl, zjadłeś całego arbuza, a dalej cię ssie... spójrz na zdjęcie.msn-wink

Link do dokumentalnego filmu "Postęp po szwedzku" już na tym forum podawałem. Ale jestem przekonany, że idealnie pasuje do tematu wątku. Film jest z 2005 roku, więc niewątpliwy rozwój cywilizacji zachodu, jest już znacznie większy.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #16 : 11-10-2013, 06:43 »

http://marucha.wordpress.com/2013/10/10/mroczny-swiat-dla-naszych-dzieci/#more-36295
Cytat
W Poznaniu od kilku lat odbywa się festiwal młodego widza “Ale Kino”. Założenia festiwalu są szlachetne i optymistyczne: “Festiwal Ale Kino! przedstawia filmy z całego świata, reprezentujące bogactwo i różnorodność kina dla dzieci i młodzieży. (…) To śmiech i wzruszenia, przygody i dramaty młodych ludzi opowiedziane ze zrozumieniem ich świata i pełnym jego poszanowaniem [1]” – deklarują organizatorzy.
Cytat
Na ile deklaracje odpowiadają rzeczywistości? Pewna mama zwróciła uwagę na program festiwalu, gdy po wyjściu klasowym na projekcję filmu (dla dzieci od lat 10) córka zawitała do niej w nocy, mówiąc, że dręczą ją koszmary. Konkretnie – śniły jej się sceny wywoływania duchów z a pomocą tabliczki ouija. Mroczny, norweski film “Brak zasięgu”, utrzymany w konwencji horrorów został uznany zarówno przez organizatorów festiwalu, jak i wychowawczynię klasy za odpowiedni dla czwartoklasistów.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #17 : 09-01-2014, 23:23 »


http://marucha.wordpress.com/2014/01/09/przedszkola-gdzie-chlopcy-ubierani-sa-w-sukienki/
Cytat
W odpowiedzi na wywiad z minister Agnieszką Kozłowską-Rajewicz, w którym zanegowała ona istnienie przedszkoli, gdzie – zgodnie z założeniami teorii gender – chłopcy mieliby być przebierani za dziewczynki a dziewczynki za chłopców, Fundacja Mamy i Taty zainicjowała akcję pomocy w znalezieniu takiej placówki.


http://www.mamaitata.org.pl/wiadomosci/pomoz-pani-minister-rajewicz-korzystac-z-google
Cytat
W wywiadzie opublikowanym 7 stycznia 2014 roku na stronie Gazety Wybrczej Gender to nie zagłada cywilizacji oskarża środowiska rodziców zaniepokojonych tzw. programami równościowymi w przedszkolach i szkołach o popadanie w histerię. Stwierdza też, że szukała przedszkola, w którym chłopców przebierano by w sukienki, ale nie znalazła. Uznaje więc  historie o takich przedszkolach za po prostu zmyślone. Nie podejrzewamy Panią Minister by nie wpadła na pomysł wpisania do wyszukiwarki internetowej frazy "zajęcia z równości płci". Przecież gdyby tak zrobiła, to link do galerii zdjęć z przedszkola, w którym realizowany jest, głośny już program "Równościowe przedszkole", pojawi się na pierwszej lub drugiej pozycji. Rozumiemy zatem, że w ferworze walki o równość nie zawsze znajdzie się chwila żeby sprawdzić jak takie zmagania rozgrywają się w przedszkolach.

Pomóżmy więc Pani Minister odszukać przedszkole, w którym chłopców przebiera się w sukienki, zakłada im damskie peruki oraz zachęca do zabawy w kosmetyczkę (czyli malowania paznokci wychowawczyni), zaś dziewczynkom organizuje zabawy w górników i mechanika ubierając w papierowe krawaty.



Tutaj można podpisać list do pani ministry.
https://www.youtube.com/watch?v=OyGb7JtKRkA

Seksedukacja w Belgii: http://www.youtube.com/watch?v=9Bup_Ejrttc
« Ostatnia zmiana: 10-01-2014, 00:23 wysłane przez Dusiu70 » Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #18 : 10-01-2014, 08:33 »

Czytałam ten artykuł na jakimś portalu i najbardziej podobał mi się wpis na forum typu:
"jestem agnostykiem, niewierzącym antyklerykałem ale jak mi ktoś mojemu synkowi pomaluje paznokcie...to zabiję"

Bo niestety ideolodzy gender tych, którzy są przeciw chorym wypaczeniom, chcą wpakować do worka typu zacofany-moher.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Manialub
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.02.2013 1.04.2013 dieta bezglutenowa
Skąd: Kraków
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #19 : 10-01-2014, 13:40 »

Według mojego rozumowania teoria naukowa gender ma na celu propagowanie wśród ludzi równouprawnienia dla kobiet i mężczyzn bez względu na to jaką płcią, że tak powiem się czują. Kościół katolicki za wszelką cenę walczy z "ideologią gender" ponieważ równouprawnienie oznacza równe prawa dla wszystkich np. prawa do pełnienia funkcji w kościele (ksiądz - jak wiemy kościół katolicki pozwala na pełnienie tej roli tylko mężczyzną, kobiety są więc przez kościół katolicki dyskryminowane). Kościół i środowiska skrajnie prawicowe starają się za wszelką cenę udowadniać nam, że teoria gender dotyczy promowania gejów, lesbijek oraz pedofilii i wszelkiej maści ludzi o nie określonych popędach seksualnych co jest bzdurą. Jestem absolutnie za polityką antydyskryminacyjną i żaden klech czy też prawicowiec nie będzie mi robił wody z mózgu. Nam nie są potrzebne parytety czy inne tego typu "pomysły", a promowanie wśród wszystkich dorosłych i dzieci teorii gender, która powinna uświadamiać nas, że nie ma różnic społecznych pomiędzy kobietą, a mężczyzną co może za 100 lat przyniesie w końcu jakieś efekty. Ja urodziłam się i jestem kobietą, kobietą czynną zawodowo oraz wychowującą trójkę dzieci i bardzo dobrze rozumiem problemy z jakimi moja płeć musi się zmierzać każdego dnia. Mam wielu znajomych wśród gejów, lesbijek oraz takich którzy sami nie wiedzą czego od życia chcą i również widzę jakie schody codziennie pokonują. Nie bądźmy hipokrytami.
Co do zabawek mając dwóch braci bawiłam się przede wszystkim samochodami i w policjanta i złodzieja, a teraz noszę sukienki i maluje paznokcie. Moje dzieci (3 chłopaków) mają garnki, lalki, miśki, samochody i co tylko sobie tam chcą mieć w ramach rozsądku oczywiście i miejsca w mieszkaniu i jakoś nie widzę żeby mi się w moje sukienki ubierali.
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!