Niemedyczne forum zdrowia
23-04-2024, 13:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dlaczego wróciłam na Forum Biosłone?  (Przeczytany 9878 razy)
Lena_Bilderberg
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 24

« : 31-07-2013, 15:22 »

Kilka lat temu założyłam konto na portalu Biosłone z nadzieją, że z pomocą wiedzy Mistrza oraz pozostałych użytkowników strony uda mi się odzyskać chociaż skrawek zdrowia, tak fizycznego, jak i psychicznego. Niestety, moje krytyczne nastawienie do cudzych przekonań, w połączeniu ze słomianym zapałem i emocjonalną chwiejnością, sprawiły, iż zrezygnowałam z oferowanej pomocy. Odtąd kierowałam się w życiu zasadą: "Niech każdy mówi co chce, jak i tak wiem lepiej", której wyznawanie doprowadziło mnie do najbardziej opłakanego stanu, jakiego kiedykolwiek przyszło mi doświadczać. Obecnie jestem wrakiem człowieka, doszczętnie zniszczonym, niewidzącym sensu w niczym.
 
Dlatego właśnie postanowiłam się nawrócić. Nie mam już nic do stracenia, mogę jedynie zyskać... Modlę się, by wystarczyło mi wytrwałości; tak łatwo się podłamuję.

Przypomnę może pokrótce mój problem.
Kobieta, 30 lat.
Wrodzony brak pigmentacji skóry, od kilku lat choroba autoimmunologiczna. Od dziecka problemy ze stawami (prawdopodobnie młodzieńcze zapalenie stawów), liczne infekcje układu moczowo-płciowego, atopia skóry, cera wybitnie naczyniowa. Od czasów szkoły podstawowej - grzybica jelit.

Obecnie doszły następujące problemy:
FIZYCZNE
Postępujące cienienie skóry, uwidaczniające całe sieci drobnych naczynek, żylaki kończyn dolnych, bóle i niedowłady stawów (głównie lewej ręki - jestem osobą leworęczną). Biegunki. Bolesne oddawanie moczu. Bóle lewej nerki. Przerzedzenie i szybkie siwienie włosów. Przekrwienie gałek ocznych. Trądzik różowaty i dermatozy całej powierzchni skóry. Problemy z zębami (bruksizm, łamanie się zębów, spore ubytki szkliwa). Brak równowagi hormonalnej (nadmiar testosteronu, cechy owłosienia męskiego). Nadżerki dwunastnicy.
PSYCHICZNE
Nerwica natręctw, dysmorfofobia, nadmierna płaczliwość i agresja wobec siebie i innych. Myśli samobójcze.
Nie pracuję, nie wychodzę z domu, nie mam znajomych. Istny żywy trup.

ŚRODOWISKO DORASTANIA
Pleśń, wilgoć, w rodzinie alkoholizm, przemoc fizyczna i psychiczna, liczne samobójstwa.
DIETA
Przez wiele lat tradycyjne potrawy polskiej kuchni. Dużo mięsa, serów, słodyczy. Niewiele warzyw i owoców.
Od 2 lat głównie warzywa, owoce i kasze. Sporadycznie indyk i ryby.

Alergie i nietolerancje pokarmowe na podstawie testów: mleko i jego przetwory, gluten, migdały, jajka, słonecznik, wieprzowina, kurczak, ryby słodkowodne, owoce morza, kakao.

Dziękuję za ponowne przyjęcie mnie do grona Biosłonejczyków. Postanawiam się poprawić i więcej nie grzeszyć. Może wreszcie wyjdzie mi to na zdrowie.
 
P.S. Mistrzu, wielkie dzięki za artykuły poświęcone bioenergii. Bardzo mnie pokrzepiły.
« Ostatnia zmiana: 31-07-2013, 22:45 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Chloe
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 25
MO: 04 V 2013
Skąd: Radom
Wiadomości: 34

« Odpowiedz #1 : 31-07-2013, 21:16 »

Nie bierz tego do siebie, ale - z tym nawróceniem to na poważnie?
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #2 : 27-11-2013, 21:24 »

Cytat
z tym nawróceniem to na poważnie
Lena sobie zażartowała. Posiedziała miesiąc i szuka dalej.
Ludzie latami lekceważą zdrowie, a tutaj by chcieli raz ciach i ma być dobrze. Nie, to spadam.
Zapisane
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« Odpowiedz #3 : 27-11-2013, 23:13 »

Miejmy nadzieję, że wróci.
Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
Yasmine
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 49
Skąd: małopolska
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #4 : 28-11-2013, 16:31 »


Posiedziała miesiąc i szuka dalej.
Ludzie latami lekceważą zdrowie, a tutaj by chcieli raz ciach i ma być dobrze. Nie, to spadam.

Ja bym się wstrzymała z ferowaniem wyroków, czasem człowiek jest w takim stanie, że nie ma siły z łóżka wstać, a co dopiero odpalić komputer, i jeszcze coś napisać.

Jednak bez względu na wszystko, trzymam kciuki za Ciebie - Lena.
Zapisane

„Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej.” XIV Dalajlama
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!