Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 14:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: NIA nowotwór żołądka  (Przeczytany 8020 razy)
Yasmine
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 49
Skąd: małopolska
Wiadomości: 117

« : 09-08-2013, 11:24 »

Panie Józefie, mam ogromna prośbę...
Paweł, którego ojciec choruje na raka bardzo nieładnie zachował się wobec Pana. Proszę jednak wiąć pod uwagę jego obecny stan psychiczny. W takiej sytuacji równowaga emocjonalna jest zachwiana. Jestem przekonana, że wszystko co pisał było w emocjach.

Jego ojciec jest ciężko chory, a człowiek młody, niewiele może jeszcze w życiu przeszedł...to wszystko bardzo go przytłacza, przerasta. Dlatego ja proszę o wybaczenie jego zachowania. Nie wiem, czy jest to możliwe, aby miał ponownie dostęp do forum, ale jeśli byłaby taka możliwość, to będę niezmiernie wdzięczna... to ja wprowadziłam Pawła na Biosłone, bo wierzę mocno, iż jest to JEDYNA  alternatywa do medycyny akademickiej. Wiem, że Spokoadam odpisał mu, jak postapić w NIA, gdy nie robi się pęcherz, ale Paweł nie ma możliwości tego odczytać. Czas leci, a jego ojciec czeka na pomoc.

Rozmawiałam z Pawłem i jest bardzo rozgoryczony i załamany, a ja nie wiem co mu poradzić...
« Ostatnia zmiana: 09-08-2013, 12:24 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

„Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej.” XIV Dalajlama
Ania‬
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 18.08.2011
Wiedza:
Skąd: Mazowieckie
Wiadomości: 165

« Odpowiedz #1 : 09-08-2013, 11:59 »

Nie wiem, czy jest to możliwe, aby miał ponownie dostęp do forum, ale jeśli byłaby taka możliwość, to będę niezmiernie wdzięczna...
Aby mieć dostęp do forum, należy zapoznać się z regulaminem i złożyć deklarację.

Wiem, że Spokoadam odpisał mu, jak postapić w NIA, gdy nie robi się pęcherz, ale Paweł nie ma możliwości tego odczytać.
Po wylogowaniu możliwe jest przeglądanie prawie wszystkich działów forum.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #2 : 09-08-2013, 19:45 »

Paweł_JG tak mnie podsumował na forum reklamującym Pokrywkę, skąd go zresztą do owego Pokrywki wysłali:

Cytat od: Paweł_JG
ps. nie ukrywam, że pomocy szukałem także na forum biosłone, wczoraj przeżyłem po prostu szok. Ten cały tak osławiony Słonecki zaczął mnie obrażać wyzywać publicznie od durni itd. Coś strasznego jeszcze nigdy nie spotkałem tak negatywnie zachowującej się osoby. Tyle złości ile jest w tym facecie chyba nikogo nie uleczy, bo podaje się on tak za jakiegoś wielkiego terapeutę.
Ten cały Słonecki widzę, że ma wiele kompleksów, głównym chyba jest kiepskie wykształcenie, bo pod tym kątem mnie obrażał.
Coś strasznego.
Nigdy nikogo tam nie krytykowałem, nikogo nie oceniałem a facet naskoczył na mnie jak na jakiegoś wroga.
Ten człowiek nie ma w sobie nic z mistrza, którym się widzę sam mianował, czy tak zachowuje się autorytet?
Cały czas jestem porażony zachowaniem pana Słoneckiego.
Stało się tak, że ten cały Słonecki wyrzucił mnie z forum, nie mam dostępu do tematu z moim ojcem gdzie ludzie pisali także jakieś rady. To jest po prostu świństwo co ten człowiek mi zrobił. Ja szukam pomocy dla ratowania życia mojego taty a ten prostak Słonecki mnie zbanował i odciął od informacji.
Zaczynam rozumieć, dlaczego była tutaj kiedyś u Was dyskusja na jego temat.
« Ostatnia zmiana: 11-08-2013, 12:45 wysłane przez Ania‬ » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!