Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 02:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co Mag2 stosuje na lamblie?  (Przeczytany 66982 razy)
scorupion
« : 09-08-2013, 09:45 »

Anastazja - i jaki plan masz dalej?

A u ciebie co się dzieje?
« Ostatnia zmiana: 16-08-2013, 10:15 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Mag2
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: lipiec 2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 137

« Odpowiedz #1 : 09-08-2013, 13:38 »

Dziękuję, że pytasz.
U mnie wszystko dobrze.
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #2 : 09-08-2013, 14:10 »

To dlaczego nam nic nie piszesz? Dobrym samopoczuciem należy się chwalić. smile
Drogą, która do niego doprowadziła tym bardziej.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Mag2
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: lipiec 2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 137

« Odpowiedz #3 : 12-08-2013, 10:07 »

Nie piszę na forum, ponieważ część metod, z których korzystam wykraczają poza tematykę Biosłone.
Przez szacunek dla Autora nie propaguję tu innych rozwiązań, ani nie chcę wchodzić w polemikę co jest, a co nie jest skuteczne pozostawiając to własnej ocenie.

Jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany mogę podzielić się kontaktując się prywatnie.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #4 : 12-08-2013, 17:24 »

Przez szacunek dla Autora nie propaguję tu innych rozwiązań,
Dalibóg nie rozumiem tych skrupułów...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #5 : 13-08-2013, 12:14 »

Nie piszę na forum, ponieważ część metod, z których korzystam wykraczają poza tematykę Biosłone.

Jaki zatem pożytek czynisz na forum, skoro metody nie są biosłonejskie?

Przez szacunek dla Autora nie propaguję tu innych rozwiązań,
Dalibóg nie rozumiem tych skrupułów...

Widać coś jednak jest na rzeczy i zakładam, że bardzo niebiosłonejskiego.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #6 : 13-08-2013, 12:18 »

Zacznij walczyć z prawdziwą przyczyną, a reszta zacznie się poprawiać.
Przyjdzie też czas, jak organizm się wzmocni na oczyszczanie.
Teraz jednak trzeba jak najskuteczniej osłabić intruza.

Zastanawia mnie ta enigmatyczna odpowiedź. Czy normalnie z pożytkiem dla wielu nie można napisać na forum? O co chodzi? O enigmatyczną odpowiedź na forum, a szczegółową w pw?
« Ostatnia zmiana: 13-08-2013, 12:20 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
scorupion
« Odpowiedz #7 : 13-08-2013, 12:48 »

Ja nie widzę nic enigmatycznego, druga część postu bezpośrednio odnosi się do pierwszej, gdzie lamblie są wymienione jako przyczyna dolegliwości Anastazji. Mag zaleca ich wytrucie, pisała wcześniej w jaki sposób to robiła i jakie efekty uzyskała.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #8 : 13-08-2013, 13:41 »

A to już Mag2 nie ma własnego zdania, tylko rzecznika potrzebuje?

Na Liwińskim i jego homeopatii jednak się nie kończy, dlatego pytam Mag2, co jeszcze poleca. Jak chce się leczyć do końca życia, jej sprawa, niech się leczy, ale niech nie wciska kitu ludziom.
« Ostatnia zmiana: 13-08-2013, 14:01 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Et
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2010
Wiadomości: 393

« Odpowiedz #9 : 13-08-2013, 14:00 »

Mnie również wypowiedź Mag wydaję się konkretna i jak najbardziej dorzeczna.
Zapisane
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #10 : 13-08-2013, 14:13 »

Jak chce się leczyć do końca życia, jej sprawa, niech się leczy, ale niech nie wciska kitu ludziom.
Przecież nikt nie wspomina o żadnym leczeniu, tylko o usunięciu przyczyny, którą ponoć są lamblie.
« Ostatnia zmiana: 13-08-2013, 14:17 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #11 : 13-08-2013, 14:54 »

Mag2 napisała, że przez szacunek dla Autora nie propaguje tu innych rozwiązań. Czy aby na pewno?

A co robi Mag2, wysyłając do zainteresowanych pw? Propaguje inne rozwiązania i mąci ludziom w głowach. To jest szacunek?

Nie upublicznię pw Mag2, którą dostałem od jednego oburzonego forumowicza, ale jak mam nie zareagować? Nam się wiele zarzuca, że się czepiamy, jesteśmy chamami, ale jak nie mamy się czepiać, kiedy umiejętnie wykorzystuje się swoje wypowiedzi na forum.

"Mistrz wspominał, że ma ona pozytywne doświadczenia w walce z pasożytami", taką informację otrzymałem od Biosłonejczyka, który po takiej pozytywnej informacji do Mag2 napisał prośbę o poradzenie sobie z problemem. I co?
I się bardzo mocno zaskoczył otrzymaną "prozdrowotną" odpowiedzią.

Najbardziej wkurza to, że później Biosłone jest nieskuteczne, bo właśnie ludzie pełni zaufania piszą do forumowicza z długim stażem, a wpadają w pułapkę. Później stanie się komuś krzywda i można Biosłone opluwać. Krytyka łatwo wtedy przychodzi.

Mag2, to co w tej chwili robisz, nie ma nic wspólnego z Biosłone.
« Ostatnia zmiana: 13-08-2013, 15:03 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #12 : 13-08-2013, 15:29 »

Mag2. Czy to jest Biosłonejskie, czy nie, nie ma większego znaczenia, jeśli jest skuteczne w przypadkach szczególnych, gdy metody Biosłonejskie zawodzą. Ale nie jest dobre działanie poza plecami. Proszę zatem, zamiast rozsyłać swoje sprawdzone metody na PV, polecić je na forum. Tak jest po prostu w porządku.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #13 : 13-08-2013, 16:43 »

O właśnie, bardzo piękne podejście do tematu.
Machos, chyba nie jesteś na bieżąco, teraz w Polsce wszyscy mają rzecznika.
Zapisane
Mag2
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: lipiec 2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 137

« Odpowiedz #14 : 14-08-2013, 09:40 »

Po tym co przeczytałam tutaj o mojej prywatnej korespondencji, nie zamierzam nic już tutaj pisać.
To wszystko.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #15 : 14-08-2013, 09:47 »

Jasne. Jak już nie można siać zamętu, że na Biosłone nie wolno propagować innych metod jak tylko Biosłonejskie, to najwygodniej się wycofać.
« Ostatnia zmiana: 14-08-2013, 10:16 wysłane przez Ania‬ » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.280

« Odpowiedz #16 : 14-08-2013, 15:50 »

Albo po prostu uciec jak tchórz, kiedy prawie wszystko już wyszło na jaw.
Zapisane

Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #17 : 14-08-2013, 17:10 »

Mag2, przyznam, że Cię nie rozumiem. Jakbyś jeszcze nie zauważyła, na Biosłone poruszanych jest mnóstwo różnorodnych tematów. I pomimo jasno znanych nam zasad BPP, można znaleźć posty dotyczące stosowania suplementów, ćwiczeń, uziemienia biggrin, i czego tylko chcesz. Mistrz, mimo iż czasami się zdenerwuje lub udzieli srogiej riposty w związku z zamieszczonymi postami, które nijak mają się z naszymi Biosłonejskimi zasadami, to jak widać jest człowiekiem tolerancyjnym, bo nie kasuje takich postów i nie zabrania pisania o innych niepolecanych przez niego formach leczenia.

Jednakże takie tematy przeważnie znajdują się w Dziale dla eksperymentatorów, bo tam też jest ich miejsce. Napisz, co masz na myśli, a nie piszesz zagadkowym rebusem. Nikt Cię nie zlinczuje za to, że wychodzisz poza idee Biosłone. Być może jedynie postara się naprostować, ukierunkować Twoją wiedzę, jeśli rzecz jasna opinie będą skrajnie sprzeczne czy w dłuższej perspektywie czasu wręcz szkodliwe z tym, co polecasz. Każda wiedza się przyda. Dzięki temu będziemy mogli przeanalizować to, co nam serwujesz i być może nawet to kiedyś komuś polecić, a tymczasem wzbudzasz tylko niepotrzebne emocje. Na Biosłone gra się w otwarte karty, a nie siedzi jak mysz pod miotłą.    
« Ostatnia zmiana: 14-08-2013, 18:41 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #18 : 14-08-2013, 17:31 »

Powtórzę się:

Nie upublicznię pw Mag2, którą dostałem od jednego oburzonego forumowicza, ale jak mam nie zareagować? Nam się wiele zarzuca, że się czepiamy, jesteśmy chamami, ale jak nie mamy się czepiać, kiedy umiejętnie wykorzystuje się swoje wypowiedzi na forum.

"Mistrz wspominał, że ma ona pozytywne doświadczenia w walce z pasożytami", taką informację otrzymałem od Biosłonejczyka, który po takiej pozytywnej informacji do Mag2 napisał prośbę o poradzenie sobie z problemem. I co?
I się bardzo mocno zaskoczył otrzymaną "prozdrowotną" odpowiedzią.

Najbardziej wkurza to, że później Biosłone jest nieskuteczne, bo właśnie ludzie pełni zaufania piszą do forumowicza z długim stażem, a wpadają w pułapkę. Później stanie się komuś krzywda i można Biosłone opluwać. Krytyka łatwo wtedy przychodzi.

Mag2, to co w tej chwili robisz, nie ma nic wspólnego z Biosłone.

Po tym co przeczytałam tutaj o mojej prywatnej korespondencji, nie zamierzam nic już tutaj pisać.
To wszystko.

A co!? Miałem nie zareagować? Napisałem, że takowa korespondencja do mnie dotarła i to od jednego z Biosłonejczyków. Treść i tak nie została upubliczniona.

Pewnie, że najlepiej się wycofać, a później może jeszcze lać Biosłone na innych forach ile wlezie, tylko czy to jest w porządku, że polecasz w pw metody, na które zwraca uwagę któryś z Biosłonejczyków?

Napisz, co masz na myśli, a nie piszesz zagadkowym rebusem. Nikt Cię nie zlinczuje za to, że wychodzisz poza idee Biosłone. Być może jedynie postara się naprostować, ukierunkować Twoją wiedzę, jeśli rzecz jasna opinie będą skrajnie sprzeczne czy w dłuższej perspektywie czasu wręcz szkodliwe z tym, co polecasz. Każda wiedza się przyda. Dzięki temu będziemy mogli przeanalizować to, co nam serwujesz i być może nawet to kiedyś komuś polecić, a tymczasem wzbudzasz tylko niepotrzebne emocje. Na Biosłone gra się w otwarte karty, a nie siedzi jak mysz pod miotłą. 

Przyłączam się do wypowiedzi Denvera.
« Ostatnia zmiana: 14-08-2013, 18:42 wysłane przez Ania‬ » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #19 : 14-08-2013, 19:41 »

Cytat
A co!? Miałem nie zareagować? Napisałem, że takowa korespondencja do mnie dotarła i to od jednego z Biosłonejczyków. Treść i tak nie została upubliczniona.

Cytat
Na Biosłone gra się w otwarte karty, a nie siedzi jak mysz pod miotłą.   
Może niech ten forumowicz sam napisze co Mag poleciła mu nie tak, że się tak oburzył. Domniemam, że jest pełnoletni i niech nie wyręcza się poprzez inną osobę.
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!