Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 14:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: JerzegoP problemy z wysyłaniem postów  (Przeczytany 10836 razy)
JerzyP
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.01.2011
Wiadomości: 106

« : 31-08-2013, 22:50 »

Znów kradnie posty i strzałka w lewo nie pomaga. W prawo też nie. Na innych stronach mogę przez dwa dni pisać i nic nie znika a tu, na forum nawet posta nie można wysłać. Chyba, że post zawiera jedno zdanie. Dużo przez ten czas, nauczyłem się o komputerach i już mi nikt nie będzie ściemniał, że to wina braku umiejętności.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 31-08-2013, 22:59 »

A więc co?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Osci
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 25.05.2013
Wiadomości: 208

« Odpowiedz #2 : 01-09-2013, 08:03 »

Większość sieci o północy się restartuje i na nowo jest nadawany nr IP a Pana posty zazwyczaj są pisane w tych godzinach może to jest problem?
Zapisane
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #3 : 01-09-2013, 09:35 »

Znów kradnie posty i strzałka w lewo nie pomaga. W prawo też nie. Na innych stronach mogę przez dwa dni pisać i nic nie znika a tu, na forum nawet posta nie można wysłać. Chyba, że post zawiera jedno zdanie. Dużo przez ten czas, nauczyłem się o komputerach i już mi nikt nie będzie ściemniał, że to wina braku umiejętności.

Sprawa wydaje się prosta. Jeżeli logujesz się z pozycji strony głównej forum, wówczas w zaznaczonym na czerwono polu na poniższym obrazku, w momencie logowania powinna być wybrana opcja "ZAWSZE".



Jeżeli logujesz się z pozycji panelu logowania (po wciśnięciu na głównej stronie przycisku "Zaloguj się"), wówczas w zaznaczonym na poniższym obrazku na czerwono polu "Bądź zawsze zalogowany", musisz zaznaczyć "ptaszka"



Wtedy skrypt forum będzie pamiętał Twoją sesję logowania zawsze, nawet po zamknięciu przeglądarki. Dopiero kliknięcie przycisku "Wyloguj się" spowoduje wygaśnięcie sesji.
Ty używasz prawdopodobnie tego drugiego sposobu logowania, gdzie domyślnie jest ustawiony czas logowania na 60 minut i po takim czasie bezczynności (jeżeli nie klikasz w żaden link na forum lub nie odświeżasz strony), skrypt wylogowuje Cię automatycznie. Wystarczy zatem w chwili logowania zaznaczyć opcję "Bądź zawsze zalogowany" i będzie po problemie.

Większość sieci o północy się restartuje i na nowo jest nadawany nr IP a Pana posty zazwyczaj są pisane w tych godzinach może to jest problem?

IP nie ma tu nic do rzeczy. Dane logowania przechowywane są w plikach cookies przeglądarki.
Zapisane

JerzyP
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.01.2011
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #4 : 17-09-2013, 23:32 »

Kamil! Jestem tak stremowany, że znów popełniłem jakiś błąd. Zacząłem pisać o 22 a skonczyłem 0 05. Teraz, posty mi nie giną, tylko się powielają. Proszę o pomoc i usunięcie tego pierwszego - dziękuję.
Muszę się przyznać, że nie potrafię sobie z tym poradzić.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #5 : 18-09-2013, 08:01 »

Kamil! Jestem tak stremowany, że znów popełniłem jakiś błąd. Zacząłem pisać o 22 a skonczyłem 0 05. Teraz, posty mi nie giną, tylko się powielają. Proszę o pomoc i usunięcie tego pierwszego - dziękuję.
Muszę się przyznać, że nie potrafię sobie z tym poradzić.
Jerzy, z dużą przyjemnością czytam Twoje posty. Podziwiam, nie tylko Twoja wiedzę i doświadczenie dotyczącą NIA, ale przede wszystkim Twoją determinację, pomimo licznych przygód, w pisaniu na forum.
Nie myślałeś żeby pisać w jakimś edytorze tekstu i potem wklejać post na forum?
« Ostatnia zmiana: 18-09-2013, 13:39 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!