Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 22:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zimne nogi!!!  (Przeczytany 7349 razy)
Izunia 3ch
« : 31-01-2008, 22:26 »

Panie doktorze proszę o jeszcze jedną odpowiedź na pytanie, ale tym razem dotyczące mnie. Ciągle marzną mi stopy, a co za tym idzie mam kłopoty z przewlekłymi stanami zapalnymi dróg moczowych i myślę, że od tego. Czy przyczyna tkwi w nieprawidłowym krążeniu krwi?
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #1 : 01-02-2008, 09:51 »

Na  marznięcie pomagają codzienne kąpiele w skrzypie i codzienna gimnastyka.
Zapisane
kerstink
« Odpowiedz #2 : 01-02-2008, 10:00 »

Sprobuj ew. kapiele stop naprzemiennie w zimnej i cieplej wodzie.
Zapisane
Zibi
« Odpowiedz #3 : 01-02-2008, 10:38 »

Cytat od: Jeremy1
Ciagle mam zimne stopy, co to moze wskazywac?
Cytat od: Andrzej Janus
Może to wskazywać na zaburzenia krążenia obwodowego (słabą wydolność serca) i/lub na zmiany chorobowe naczyń krwionośnych.

Jednym z różnorodnych objawów drożdżycy jest suchość skóry, obrzęki skóry twarzy, zwłaszcza po nocy; zimne ręce i stopy; obniżona ciepłota ciała, tj. poniżej 36,6 stop. C.
« Ostatnia zmiana: 01-12-2009, 19:05 wysłane przez Zibi » Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #4 : 01-02-2008, 11:16 »

Szczególnie zaczęłam marznąć w nogi i ogólnie jestem bardziej zmarzluchowata  smile odkąd piję MO. Myślę, że to właśnie, jak pisze Zibi, wskazuje na obecność candidy  Smutny . Organizm próbuje walczyć  i stąd to nasilenie pewnych objawów.
Mi najbardziej pomaga na to zimno ruch, tylko niestety nie mam zbyt dużo okazji żeby go zażywać : siedząca praca itp.
Obrzęki twarzy też mam niestety, syn mówi na mnie z tego powodu "okrągłe słoneczko"  msn-wink .
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Izunia 3ch
« Odpowiedz #5 : 01-02-2008, 17:51 »

Witam!
Dziękuję za odzew, jeżeli chodzi o inne objawy drożdżycy to nie mam ich na pewno.
Spróbuję z tym skrzypem. Fakt kiedyś kiedy miałam wiecej czasu to dużo ćwiczyłam i nie miałam takich problemów jak dzisiaj, ale odkąd są dzieci to nie mam czasu.
Zobaczymy, ale jedno jest pewne-jest uciązliwe...mąż się śmieje, ze niedługo pójdę spać w zakopiankach.....
Pozdrawiam

Dziękuję Zibi -nie doczytałam...
Zapisane
Oliwka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-08-2005
Skąd: Polska
Wiadomości: 94

« Odpowiedz #6 : 02-02-2008, 12:47 »

Mnie zimne stopy i ręce przeszły prawie całkowicie po mo. Odczuwałam jeszcze jakby drętwienie i brak czucia w dużym palcu u nogi (tj w chor. Birgera, choć nie palę), które też minęły. Gdy zrobiłam przerwę w piciu  mikstury zaczęło to wracać, teraz znów jest ok.
Zapisane

nie można przyrody inaczej zwyciężyć niż przez to, że się jej słucha
Andrzej Janus
« Odpowiedz #7 : 02-02-2008, 20:22 »

Marznięcie stóp i nadmierna wrażliwość na zimno związana jest z obecnością w organizmie toksyn, niekoniecznie grzybiczych. Po dłuższym okresie picia MO lub wykonania detoksykacji organizmu inną metodą, objawy te ustępują.
Zapisane
Misia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01.02.2007
Wiadomości: 115

« Odpowiedz #8 : 10-02-2008, 15:13 »

Ja co roku z tym problemem radzę sobie z dobrym skutkiem. Biegam ok. 1 minuty gołymi stopami po śniegu, potem po dywanie aż stopy są suche. A ile przy tym śmiechu smile  smile
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!