Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 16:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Maczupikczu - problemy, które podobno sam sobie stwarzam  (Przeczytany 46649 razy)
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #40 : 01-10-2013, 23:12 »

Wspomaganie skóry od zewnątrz (wypowiedź Kaliny) może zdziałać cuda. Jednak i tak najważniejsze jest, aby skóra zregenerowana była od wewnątrz. Tak więc odżyw organizm, daj mu zrobić generalny remont, a skóra wróci do normy. Wdroż sposoby proponowane przez Kalinę i uzbrój się w cierpliwość, oraz spokój.

I na przyszłość - zapomnij o suplementach.
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=22632.msg196263#msg196263
http://portal.bioslone.pl/zdrowie-a-medycyna/suplementy-diety-jako-leki
http://portal.bioslone.pl/zdrowie-a-medycyna/skad-sie-wziely-suplementy
http://portal.bioslone.pl/zdrowie-a-medycyna/dlaczego-suplementy-diety-sa-szkodliwe
Zapisane

Maczupikczu
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 29

« Odpowiedz #41 : 01-10-2013, 23:30 »

Tak zrobię. Na początku od czego zacząć?
Zapisane
Timajos
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 49
MO: 25.01.2011
Skąd: Kraków
Wiadomości: 304

« Odpowiedz #42 : 02-10-2013, 03:36 »

Swoją drogą, mydło biały Jeleń już niewiele ma wspólnego z szarym mydłem, jakie jeszcze kilka lat temu było w sklepie. To mi uświadomiła kobieta na bazarze, która handluje szarym mydłem przywożonym z Ukrainy. A co do znajomych, to się nie przejmuj, bo jeśli oni nie mają problemów zdrowotnych, to zgodnie z maksymą syty głodnego nie zrozumie, i tak będziesz dla nich jak Zielony z kosmosu. A Kenijczycy na długich dystansach są nie do pobicia.
« Ostatnia zmiana: 27-11-2013, 14:44 wysłane przez Whena » Zapisane
Maczupikczu
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 29

« Odpowiedz #43 : 03-10-2013, 19:57 »

Tak zrobię. Na początku od czego zacząć?
Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #44 : 03-10-2013, 20:03 »

Przewertuj dwie poprzednie strony to będziesz wiedział co masz robić.
Zapisane

Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #45 : 04-10-2013, 07:26 »

Najlepiej kup książki, przeczytaj ze dwa razy, podrzuć ojcu do przeczytania i bez problemu będziesz wiedział o co chodzi i od czego zacząć.

Pytać i kręcić się w kółko można bez końca, ale chyba nie po to zarejestrowałeś się na Biosłone?
Zapisane
Maczupikczu
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 29

« Odpowiedz #46 : 02-11-2013, 23:20 »

Wyrzuciłem gluten, zacząłem troszkę lepiej żyć, jednak przekonanie taty było trudne i nie wiem nadal czy się udało, czy nie. W następnym tygodniu mamy się zaopatrzyć we wszystko, dużo czytałem i tutaj mam parę pytań do Was. Mianowicie, czy masowanie skóry głowy pomaga na wzrost włosów? Wyczytałem również, że cholesterol wpływa na włosy, ale jak to jest? Lepiej, żeby było go więcej, mniej? No i czy z wiekiem krążenie u Nas jest coraz gorsze? Jak je poprawić? Troszkę pytam pod tatę, bo on ma problemy ostatnio z cierpnięciem nóg i bólu stawów. Chciałbym mu pokazać co Wy radzicie. Chce jego też wziąć pod "swoje" skrzydła.
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #47 : 03-11-2013, 08:42 »

Maczupikczu, wzrost włosów, krążenie i samopoczucie (brak dolegliwości) są pochodną ogólnego stanu zdrowia. Poprawisz swoje i Taty zdrowie, poprawi się wszystko. To proste jak drut. Najważniejsze co musisz teraz zrobić, to poczytać Tacie artykuły z portalu Biosłone i starać się zmieniać systematycznie swe nawyki żywieniowe. Życzę Ci powodzenia.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #48 : 03-11-2013, 11:28 »

Maczupikczu, ja swoją przygodę z Biosłone zaczęłam na początku marca 2009 roku, od przeczytania informacji o magazynowaniu toksyn. Czytając miałam coraz większe oczy ze zdziwienia, każdy fragment przypominał mi kogoś innego z kręgu rodziny i znajomych.

Do tego artykułu wracam co jakiś czas, i zawsze odkrywam w nim coś pomocnego, ostatnio najczęściej wytłumaczenie swoich kolejnych dolegliwości (czyli usuwanie toksyn z kolejnych miejsc).

Poproś ojca o przeczytanie: http://portal.bioslone.pl/przyczyna-chorob/magazynowanie-toksyn

Bardzo dobrze zrobiłeś wyrzucając gluten, pamiętaj jednak, by wytrwać, bo po każdym grzeszku dowiesz się, dość boleśnie, czym naprawdę jest gluten smile.
« Ostatnia zmiana: 03-11-2013, 12:38 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Kko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 47
MO: 7.6.2012
Wiadomości: 47

« Odpowiedz #49 : 03-11-2013, 23:23 »

Jeśli chodzi o suchą cerę to ja mogę polecić oliwkowe mydło marsylskie. Używam go zarówno do ciała jak i do włosów. Bardzo dobrze u mnie działa na suche, pękające pięty.
Jeśli chodzi o łupież, to przez jakieś dziesięć lat używałem szamponu przeciwłupieżowego. Gdy tylko zmieniałem na inny, łupież powracał. Teraz łupież mam raczej niewielki. Od czasu do czasu wraca, ale głównie jako efekt grzeszków w odżywianiu. Nie staram się z nim jakoś szczególnie walczyć, traktuje go raczej jako wskaźnik aktualnego stanu zdrowia.
Zapisane
Maczupikczu
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 29

« Odpowiedz #50 : 04-11-2013, 22:10 »

Jeśli nie chciałbym zakupić w sklepie internetowym produktów to gdzie mogę takowe znaleźć? Jeszcze pytanko, jak zastąpić śniadanie w szkole, mianowicie chodzi mi o bułkę? Chodzę cały czas głodny, bo nie mam pomysłu.
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #51 : 05-11-2013, 09:40 »

http://forum.bioslone.pl/index.php?board=7.0
 Tu masz 9 stron najróżniejszych tematów, które po przeczytaniu i zastosowaniu ułatwią Ci życie bezglutenowca.
Produkty takie jak w naszym sklepie możesz czasem trafić na bazarze koło Twojego domu, od rolnika.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!