Niemedyczne forum zdrowia
23-04-2024, 10:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Żarty, nie drwiny  (Przeczytany 4231 razy)
JerzyP
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.01.2011
Wiadomości: 106

« : 01-10-2013, 11:28 »

Jak patrzę na te strony, zastanawiam się, czy tu się tylko drwi - czy dyskutuje o zdrowiu. Mam też wiadomość dla Antymedycznej: jeżeli kosmki są przygładzone w dół - jest dobrze, jeżeli w górę, to koniec zabawy. Bacz abyś przygładzała je w dobrym kierunku. Przynajmniej nie będą się z Ciebie nabijać. Przy okazji, zapytam - czy ktoś ma kosmki sterczące prostopadle do ścianek jelita i jak sobie to w ogóle wyobrażacie? To jest właściwy temat do poważnej dyskusji. Baird by powiedział: "prawda czyni wolnym". Ustalmy więc, jaka ona jest.


Wydzielone z: Jak działa mikstura oczyszczająca.  /A.
« Ostatnia zmiana: 02-10-2013, 19:03 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #1 : 01-10-2013, 19:23 »

Cytat
Baird by powiedział: "prawda czyni wolnym"
Dziękuję Panie Jerzy, że nie zapomniał Pan o mnie. Tu się dyskutuje o zdrowiu ale jak się powtarza to samo wiele razy to nachodzi ochota by choć trochę pożartować. Żarty to jeszcze nie drwiny.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
JerzyP
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.01.2011
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #2 : 01-10-2013, 21:36 »

Baird! Naprawdę nie jestem nadętym gburem. Dlatego pozwoliłem sobie wejść w żartobliwy ton tej dyskusji, bo nam Biosłonejczykom trochę żartów nie zaszkodzi, a wręcz pomoże. To jest dla nas dobra odskocznia od prawdziwych kłopotów dnia codziennego.

Trochę żartów na forum, wsród przyjaciół z Biosłone, nigdy nikomu raczej nie zaszkodzi. Jestem tego samego zdania Baird, żarty to nie drwiny. A tych będziemy unikać, bo szkodzą w zdrowieniu. Poza tym, nigdy nie słyszałem na Biosłone, aby śmiech był zakazany.

Chcę jeszcze dodać, że o Tobie nie zapomnę. Czuję, że jesteś dobrym człowiekiem i prawdziwym Biosłonejczykiem. Uważam, serio, że kontakt z takimi ludźmi, przynosi zawsze dobre owoce. A to, że czasem sobie wzajemnie dogryziemy jest nieistotne i podnosi kulturę współpracy, nieprawdaż?

« Ostatnia zmiana: 02-10-2013, 10:20 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #3 : 02-10-2013, 07:22 »

Nigdy Panu nie dogryzałem. Jeśli tak Pan to odebrał to nie było to moją intencją. Lepiej żartować niż chorować!
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #4 : 02-10-2013, 16:17 »

Baird!... Chcę jeszcze dodać, że o Tobie nie zapomnę.
Widzę tu kilka opcji:
- Jerzy gdzieś się wybiera,
- Jerzy nie opłacił internetu,
- Jerzy robi listę gości na niezłą popijawę,
- Jerzy ma ochotę wyrównać rachunki z kilkoma gośćmi... Baird jest na liście.
Jakieś inne propozycje?msn-wink
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #5 : 02-10-2013, 17:20 »

Jerzy ma bardzo dobrą pamięć.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!